ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 11:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program
forum sohbet oyun basliklari
   ERKEK ADAM KURTLAR WADİSİ IRAK I İZLER...
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

kayhankus

kayhankus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 19:36:25      ERKEK ADAM KURTLAR WADİSİ IRAK I İZLER...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
BEN HAYATIMDA BÖLE Bİ TÜRK FİLMİ GÖRMEDİM..NE HABABAMI NE DE ASMALI KONAGI....TEK KELİME İLE DEHŞET Bİ FİLM... YANLIZ DİZİDE NE POLAT ALEMDAR I FAZLA GÖRÜYORUM NEDE DİGER ÖNEMLİ OYUNCULARI..ESASINDA DİZİDE BENİM ADAMLAR SAPIK ERDAL WE BABASI OLSAYDI HERHALDE FİLM BİRAS DAHA GÜZEL OLURDU..ÇÜNKÜ ONLAR BENİ ÇOK GÜLDÜRÜYO..SÜLAYMAN ÇAKIRIDA EKLEMEK İSTERİM..BU OYUNCULAR DEHŞET..TAM KAFA DENGİ..  

Geceyuruyusu123

Geceyuruyusu123 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 21:49:59sohbet oyun linki

BENCEDE ÇOK SÜPER BİR FİLMDİ BEN ŞAHSEN ÇOK BEĞENDİM POLAT BİR HARİKAYDI MÜTİŞ EFEKTLERDE ÖYLE BENCE BU FİLMDE ÇAKIR OYNASAYDI GÜZEL OLMAZDI FİLM ÇÜNKÜ ÇAKIRIN ORDA İŞİ NE BU AMERİKA TÜRKİYE SAVAŞI MANYAK ERDAL VE BABASIDA ÖYLE YANIŞ ANLAŞILMASIN KÖTÜ OYUNCULAR DEMEK İSTEMİYOM AMA BU FİLMDE OLMALARI FİLMİ BOZARDI

TaTu16

TaTu16 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 13:27:06sohbet oyun linki

boyle fılmler ınsanların ruh saglıgını bozuyo...

okulda kac cocuk ellerıne oyuncak sılah alıp "cengız hadı ben polat olıım sende testere ol bırbırımızı vuralım" dedıgını duydum...

aslasla

aslasla resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 06:19:34sohbet oyun linki

erkek adam klips takmaz,direk kulağı deldirir.

ayrıca ******* olduğunu düşünüyorum başlığa mukabil :)

fikirlerinizi beyan ederken hakaret icermeden yazarsaniz memnun olurum. (CureDone)

IchiroO

IchiroO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2006 Çar 16:24:19sohbet oyun linki

başlığı görünce koptum zaten erkeklik kurtlar vadisine kaldıysa hiç yaşamayalım

kayhankus

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2006 Cmt 13:34:26sohbet oyun linki

adamına göre degişir kardeeşşşş...kurtlar wadisini şimdi erkekler izliyo bide adamgibi erkek gibi kızlar izliyo...aa anladım sen sihirliannemi mi ne izliyo olmalısın..e o zaman tabi o başka erkeklik katagorisine girer.. 

IchiroO

IchiroO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2006 Pzt 01:51:02sohbet oyun linki
yok ben avrupa yakasını izliyorum sadece erkeklik film dizi izlemeyle olduğunu sanıyosan senin erkekliğine yazık

CureDone

CureDone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2006 Cum 21:01:44sohbet oyun linki
kayhankus :

adamına göre degişir kardeeşşşş...kurtlar wadisini şimdi erkekler izliyo bide adamgibi erkek gibi kızlar izliyo...aa anladım sen sihirliannemi mi ne izliyo olmalısın..e o zaman tabi o başka erkeklik katagorisine girer.. 

eger her izlediginiz filmin konseptine ayak uyduracaksaniz o zaman sizin cok degisken bir karakter yapisina sahip olmaniz lazimdir ki profesyonel arkadaslar bu konuda daha dogru bir yorum yapacaklardir fakat benim bildigim kadari ile de bu cok ruh sagliginiz acisindan cok iyi birsey degil. sizin basliginiza gore bundan sonra produksiyon sirketleri PG (yas sinirlamasi olarak tanimlanabilir) sinirlamalarini anons ederken birde filmlere erkek adamlar izleyebilir, duygusal kadinlar haricindekiler izleyemez, bu film lezbiyen ve gayler icindir gibi uyarilar eklemeleri gerekecek sanirim. aslinda IchiroO arkadasim bir nevi gerekli cevabi vermis olsada bende bununla ilgili fikrimi beyan etmek istedim. gerci bi 4-5 sene kadar sonra biraz daha farkli dusunursun tahminimce ama bir daha baslik acarken boyle agir manalar tasimamasina ve diger kullanicilari rencide edici seyler yazmamaya dikkat edersen memnun olurum. saygilar...

kayhankus

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2006 Cmt 00:37:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
çoq yazık çoq ...bu türkiyede erkeklik bitmiş ...  insan düşündükçe üsülüyo wlla.. neyse bundan sonra kurtlar wadisi izleyicileri msj atarsa m.olurum ..kurtlar wadisini sewmeyenler aynen böyle somut cewapları yazarlar normal olarak...kurtlar wadisi tutkunları neredesiniz..etrafımı ab ye girerek genelegimiz olan türk erkekligini bozanlar sarmış..etrafımda olmıcak şeyler yazıyolar...neyse bundan sonra bi tek kurtlar wadisi tutkunları msj atsın aksi taktirde awrupa yakasını izleyenlerin msjları burada daha çoq boş boş durur..kimse kale almaz ..sadece üsülür niyemi türkiyede erkeklik kalmamış die..

kayhankus

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2006 Cmt 00:41:14sohbet oyun linki
erkeklik dizi film izlemeye kalmışsa demiş accio kardeşim ..sen bu filmi izle hayatın acı gerçeklerini gör..hayatı gör ..bana izledigin dizide kızla erkegin birbirine sarılmasını izleme..a tabi ben bu filmi izleyince akşamlayın yatamam rüyama girer dersen tawsiye etmem.. 
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir