ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 20:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   ULTİMAFORSAN HANIMEFENDİNİN DİKKATİNE...
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

XxMarlonBrandoxX

XxMarlonBrandoxX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Haz.2006 Pzt 23:18:14      ULTİMAFORSAN HANIMEFENDİNİN DİKKATİNE...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Odanızda bulunduğum ve ceza verdiğim sırada siz ultimaforsan nick iyle odada bulunmuyordunuz bu yüzden odanızda düzeni sağlamak için bulunduğum sırada bir arkadaş sürekli büyük harfle yazıyordu bende uyardım ve devam etti bende uyarı cezasını verdim odadan çıktığımda alcnn isimli odanın sözde gerçek sahibi olduğunu ileri süren şahıs tarafıma hakaret etmiştir odaya tekrar girdiğimde devam etmiş ve gereken ceza onada verilmiştir.Ayrıca yıldız ajanların kulüplerde düzeni sağlamalarına engel teşkil edecek hiçbir uyarı yıldız ajanlıkla ilgili kurallar arasında bulunmamaktadır bu yüzden feveran etmeniz anlamsızdır.Görevimiz huzur sağlamak huzur bozmak değil...İyi sohbetler

ZoRLuBATUHAN

ZoRLuBATUHAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Haz.2006 Sal 03:00:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sanamı  Kalmış El Alemin Odası  

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Haz.2006 Sal 09:37:08sohbet oyun linki

Arkadaşımızın ilk yıldızıdır hangimiz hata yapmadık ki hiç birimiz ajan olarak dünyaya gelmedik. Elbetteki öğrenene kadar kadar hatalarımız olmuştur..Önemli olan bunları farkedip bir daha o hataları tekrarlamamaktır..Arkadaşımızla konuştum Clupta bulunan bir kişinin şikayeti üzerine odaya gitmiştir tamamen iyi niyetinden yardımcı olmak amacı ile..Konuyu çok fazla büyütmemek gerekir ..

Herkese hoş sohbetler..

MrWesttt

MrWesttt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Haz.2006 Sal 11:55:18sohbet oyun linki
öyle yaa sanamı kalmış elalemin odası marlonbrando...ilk önce genelleri halledin olay olduğunda bırakıp kaçmayın yıldızımın saati bitince bunlar bana saldırır korkusuylada asla görev yapılmaz . çok gördük  bunları ayrıca özel klüp sahipleri var oranın düzeninide sağlayan bu yekililerdir size kalmamıştır.bu kadar da meraklı olmayın sanal alemde okmi  görevinizi tam yapsanız özel klüplerde vakit geçirmeyiz anlamışınızdır ne dediğimizi umarım.. neyseee

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Haz.2006 Sal 12:02:06sohbet oyun linki

XxMarlonBrandoxX :
Odanızda bulunduğum ve ceza verdiğim sırada siz ultimaforsan nick iyle odada bulunmuyordunuz bu yüzden ...

Arkadaşlar eleştirirken yazılanı iyi okuyun... Marlon odada ultima yokken bu banı vermiş... Konuyu uzatmanıza gerek yok bence... İyi paylaşımlar...

"İnsanlar hata yapmadan tecrübe kazanamazlar..."

TheGizxxxx

TheGizxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Haz.2006 Sal 12:34:14sohbet oyun linki

Merhaba Konuyla Uzaktan Yakından  Alakası Olmayan Olayı Bile Bilmeyen Yazmış !! Soruyorum Şimdi Zorlubatuhan Olay Anında Ordamıydın? Harwest Olay anında Ordamıydın ? Degildiniz Peki Böyle Bir Yorum Yazma Hakkını Nerden Buldunuz...2.5 Yıldır cc deyim Nedir Yani Bu Bir Çekememezlik Almış Başını Gidiyor..Biraz Duyarlı Olun Madem Begenmiyorsunuz Gayret Edin Alın O Yıldızı Siz daha İyisini Yapın..Marlon Hatalı Olsa Bile Bu Şekildemi Eleştirilir İnsan Sana ne el alemin Odasından Falan Tarzında   Biz İnsanlar Doyumsuzuz Birazda Nankörüz Düşünün Marlon Bu Olaya Müdahale etmese Bu seferde Ayrım Yapmakla Suçlanacaktı.At Gözlüklerimizi Çıkaralım Kinimizi Nefretimizi Bir kenara Bırakalım.. YİGİDİ ÖLDÜRELİM AMA HAKKINI TESLİM EDELİM. XxMarlonBrandoxX Görevinde Başarılar Diliyorum..İyi Günler..Saygılarımla..

miniseytan

miniseytan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Haz.2006 Sal 12:39:28sohbet oyun linki

Aslında çözümü çok basit bir olay nerelere kadar dayanmış:)

ultima=marlon bakarmısınız lütfen kurallar geregi ajanların  özel cluplerde ortama karışma yetkisi yok gerekli durumlarda ceza sorumlulugu bende clup dahilinde. Bunu göz önüne alıp bir daha yazmamanızı rica edeyim.

marlon=Sizin odada olmadıgınızı düşünerek arkadaşları uyardım. odanızın  düzeni adına korumaktı sadece amacım. İyi niyetle yaptıgımı bilmenizi isterim. Ancak genede  özür dilerim sizi inciltiyse hareketim..

Bölede çözümlenebilirdi bence yani:)

TheGizxxxx

TheGizxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Haz.2006 Sal 12:59:36sohbet oyun linki

Bakın Olayın En Can Alıcı Kısmını Unutmuşum Sizlerinde Haberi Olmalı Ki Haklı Haksız Ayırt Edebilesiniz Degil Mi? XxMarlonBrandoxX Odada Rahatsızlık Veren Kişi Uyarmış Ve Gereken Cezayı Uygulamıştır.Bu Sırada Odaya Ultimaforsan Girmiş Ve XxMarlonBrandoxX   30 dakika Cezai İşlem Uygulamıştır..Artık Neye Dayanarak Verdi Bilmiyoruz Tabii..XxMarlonBrandoxX Gelince Sadece Bir İki Sohbetim Var Sanmayın ki Tanıyorum Savunuyorum Alakası Bile Yok..Fakat Benim İzlenimlerim Yerine Göre Hareket Etmesini Bilen Biraz Fazla Kibar Ama Saygılı Bir İnsan..Sanıyorum Ultima Hanım Bir Kişinin Tesiriyle Verdi O Cezayı Ben Öyle Olduguna İnanıyorum.İyi Günler Diliyorum.

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Haz.2006 Sal 17:09:00sohbet oyun linki

thegiz  dostum burada uzun zaman olmasına gerek yok bende 24,5 yaşımda cc ile tanıştım 1ay sonra 28  olucam....görünen köyler hiç bir zaman kılavuza gerek gördürmüyor. özel odanın ajanıda seçimini yapanda üye alıp almakata tam yetkili olan oda sahipleridir. anlamadım neyi anlamadan yazmışışız şu gözlükleri çıkarda öyle oku dostum tavsiyemdir sana

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 18:24:18sohbet oyun linki
ölücem allahımya gülmekten hala büyük nyazıyordu dıyor yaw söyleyın arkadaşımıza özel kulüplerde büyük yazmakda serbesttir
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir