ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Haziran 2024, Cumartesi 01:01   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   YAVAŞ YAVAŞ GELİYORLAR
 <<12345 67>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

AYVENLI9

AYVENLI9 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2006 Cmt 23:57:05sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Göklerde ve yerde olanlar Allah ındır. İçinizdekini açıklasanız da gizleseniz de Allah sizi onunla hesaba çeker ve dilediğini bağışlar, dilediğine azabeder. Allah her şeye Kadir dir.
Peygamber ve inananlar, ona Rabb inden indirilene inandı. Hepsi Allah a, meleklerine, kitaplarına, peygamberlerine inandı. «Peygamberleri arasından hiçbirini ayırdetmeyiz, işittik, itaat ettik, Rabbimiz! Affını dileriz, dönüş Sanadır» dediler.
Allah kişiye ancak gücünün yeteceği kadar yükler; kazandığı iyilik lehine, ettiği kötülük de aleyhinedir. Rabbimiz! Eğer unutacak veya yanılacak olursak bizi sorumlu tutma. Rabbimiz bizden öncekilere yüklediğin gibi, bize de ağır yük yükleme. Rabbimiz! Bize gücümüzün yetmeyeceği şeyi taşıtma, bizi affet, bizi bağışla, bize acı. Sen Mevlamızsın, kafirlere karşı bize yardım et.
SADAGALLAHUL AZİM           AMİN

AYVENLI9

AYVENLI9 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2006 Pzr 00:16:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BİZ KÜFRÜ HOŞ GÖREN KAFİRLERDEN DEYİLİZ
islami Bilgilerbeniadem bildirdi: "

MÜMİNLER O KİMSELERDİR Kİ,ALLAH ANILDIĞI ZAMAN KALPLERİ TİTRER.KENDİLERİNE ALLAH!IN AYETLERİ OKUNDUĞU ZAMAN ONLARIN İMANLARINI ARTTIRIR VE YALNIZ RABLERİNE TEVEKKÜL EDERLER.(ENFAL:2)
EY İNANANLAR! MÜMİNLERİ BIRAKIP DA KAFİRLERİ DOST EDİNMEYİN!ALLAH!IN ALEYHİNİZE APAÇIK BİR FERMAN VERMESİNİ Mİ İSTERSİNİZ?(NİSA:44)ALLAH Ü TEALNIN KULLARINI KİŞİLERE MAHKUM TUTAN BATIL DİNLER,HAK DİN KARŞISINDA YIKILIP YOK OLUP GİTSİNHAK HAKİM OLSUN FİTNE KALKSIN.
MÜMİN KARDEŞLERİME HÜRMET SAYGI VE SEVGİDEN BAŞKA HİÇBİR SÖZÜMÜZ YOKTUR.
SÖZÜMÜZ SADECE İSLAM BİRLİĞİNİ VE GÜZEL VATANIMIZIBÖLMEK İSTEYEN BÖLÜCÜLERLE HAKİKATI ASLINDAN ÇIKARIP DELALET YOLLARINA SAPTIRMAK İSTEYENLEREDİR.
BU HAREKETİM BU AYETİ KERİMEYE GÖREDİR.BİR DİYER AYETİ KERİMEDE İSE ALLAH Ü TEALA CİHADI EMRETMEKTEDİR.
EY PEYGAMBER!KAFİRLERLE VE MÜNAFIKLARLA CİHAD ET!ONLARA KARŞI SERTDAVRAN.ONLARIN VARACAĞI YER CEHENNEMDİR.O GİDİLECEK YER NE KÖTÜDÜR (TAHRİM:9)
GAYEMİZ İLAHİ GÖRÜŞ BİRLİĞİNE DAVETTİR. GAYEMİZ İSLAM DIR İSİM DEYİL.
MURADIMIZ HAZRET-İ ALLAH VE RESUL Ü DÜR.BÖLÜCÜLERDEN HERHANGİ BİRİ DEYİL.

volkybeyaw2

volkybeyaw2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ara.2006 Sal 09:43:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Baştan beri yazılanların hepsini okudum.. silinenler haric tabe.. öncelikle süper bi konuya değinmişsin gogo bravo diyorum!!!!

Tarihimize bakın,başımıza  ne geldiyse kör bi şekilde inanan eğitimsiz ve dışa kapalı zihniyetlerden gelmiştir....hep bir şekilde insanlarımızın inanclarını sömürüp, biyere gelenler varoldu... Şimdi de başımızdalar....yawaş yawaş da gelmiyolar... ivmelenerek nerelere vardılar....

Bazıları demişki musluman bi ülkedeyim ama muslumanlıgımı yaşayamıyorum...Valla helal olsun diyebilirim...Kim karıştı senin namazına, orucuna,kurbanına,duana....TÜRBANA karışıldı,o da sizin marifetiniz...Bunu belirli bir parti,örgüt,topluluk ya da cemaat sloganı yapmadan önce düşünecektiniz...Türbanı dini istismar haline getirmeden önce düşünecektiniz...Kendinizi dışlanmış hissediyorsanız,bunun sorumlusu da sizlersiniz!!!Eger türbanı böyle bir simge yaparak ,ben muslumanım sen degilsin ,olayına getirirseniz( ki getirdiniz),Karışılacak tabe!!!!!!

Bi de cok acık giyiniyolar ben kendimi tutamıyorum oyuzden butun kızlar kapansın diyen tipler varki... nolur beyninle düşün ,başka biyerinle degil demekten kendimi alamıyorum :((

Bi de din egitimi olayına deginmiş bazı arkadaşlar.... din eğitimi elbet verilmeli... ama bu;orda burda, birtakım yasadışı veya gerici örgütün elinde olan kuran kurslarıyla degil!!! 10 yaşındaki taze beyinleri yıkayarak değil...onları himayesi altına alıp militan yaparak degil!!!!! gercekten,sadece muslumanlık konusunda degil,diger düşünceler ve kitaplar hakkında bilgisi olan yetişmiş din ögretmeleri aracılıgıyla;okullarda!!!Ama ben öyle birine denk gelemedim... düşünebiliomusunuz ortaokulda neden siz karısık(kız-erkek) oturuyosunuz buyuk gunah diyen bi din hocasını!!! Bu adama ne denirki? ATgözlüksün diyoruz üstüne bile alınmıyor Aş biraz kendini, oku,araştır,sorgula diyoruz oralı bile olmuyor

Ayrıca; bir holding veya işletme kazandıgını gerici bi örgüte yardım olarak aktarıyorsa, benim paramı bu ulkeyi bölmek icin kullanıyorsa onun butun faaliyetlerini yasaklamamdan daha dogal ne olabilir???? Bir yazar, islamı anlatmıyıp; sadece kitaplarında cihada cagırıyorsa siz buna İslami yazar mı diyosunuz? onun da kitapları toplanacaktır elbet!!!! Birileri kurdugu dershanelerde ve okullarda; ve ayrıca abi-abla evlerinde ders calışalım bahanesiyle sohbet ortamına getirip kucucuk cocukların beynini yıkıyosa; onun da sonu elbet gelecektir!!!

Böyle tartışmalar cumhuriyetimiz varoldugundan beri var.... Siz okumayıp, anlamıyıp, arastırmayıp, sorgulamıyıp körükörüne inanmaya devam ettikce de var olacak!!! 

CcBurakCc

CcBurakCc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2006 Çar 01:22:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar düştüğünüz durumun farkında mısınız acaba cok merak ediyorum_?_ Zamanın birinde bir ingiliz komutanının söylediği kelime aklıma geliyor ve tüylerim ürperiyor... Kur an ı Türk lerin elinden almadığımız sürece onları yok edemeyiz bunu söyleyen zamanın ingiliz komutanı ve arkadaşlar gercekten sizlere acıyorum şu anda bir şekilde onların Türk leri dünya haritasından silmek için tasarladıkları herşey tastamam yolunda gidiyor. Nasıl mı taaaaaa ilk Türklerin yani atalarımızın zamanından belli devam edegelen bizi bir şekilde birbirimize kırdırma yolu ile ve bunu şimdi görüyoruz ki  cok iyi başarıyorlar ve böyle devam ettiğimiz sürece başaracaklarda...Tartıştığınız konulara bakın siz burda kendi içinizde birbirinize düşe dururken bazıları bi yerlerden sizin o 10 yaşındaki genc beyinleri kiliseleri gezdirmek maksatıyla beyinleri yıkamak üzere oralara cekmeye calışıyorlar...Heyhatttt halimizeee birileri başka tarfdan satanistlik denilen nerden geldiği kimlerin tarafından oratay atıldığı bile bilinmeyen etnik gruplarla zehirleniyoruz bunlar sadece bazı örnekler arkadaşlar madem Türk Tarihini iyi biliyorsunuz Türkiye üzerinde oynanan oyunlarıda malum hepimizden iyi biliyorsunuzdur... Bazılarına at gözlüklerini cıkar artık diyenler kendi gözlüklerini cıkarsınlar ve genc beyinler ne şekilde eritiliyor bi baksınlar...

YAPMAK İSTENİLEN KARDEŞİ KARDEŞE KIRDIRMAK VE YAPIYORLAR HEMDE EN GÜZEL ŞEKİLDE KENDİMİZE GELELİM HEPİMİZ MÜSLÜMANIZ VE TÜRK ÜZ KENDİ KUYUMUZU KENDİ ELLERİMİZLE KAZMAYALIM ARKADAŞLARR...

tumerxxxx

tumerxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2006 Çar 01:41:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BAŞLIĞI AÇAN KİŞİYİ TEBRİK EDİYORUM. BİZİM GİBİ ÇAĞDAŞ,NE YAPTIĞINI BİLEN,GERİCİLİĞE ASLA ÖDÜN VERMEYEN GENÇLER OLDUKÇA BU ÜLKE HERZAMAN AYAKTA DURACAKTIR.YOLUMUZA DEVAM EDELİM,TÜRKİYE HEPİMİZİN SEVELİM KORUYALIM.. VE CAHİLLİKTEN HERZAMAN UZAK DURALIM

CcBurakCc

CcBurakCc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2006 Çar 01:50:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tümer arkadaşım bizim cağdaş ne yaptığını bilen gencler demişsin güzel cümle ama sen uyguluyor musun bilemiyorum kimseye burda kişisel eleştiri yapmadım ama senin yazdıklarınla resmin uyuşmuyor arkadaşım kulağında bi küpe güzel bide top sakal bırakmakla cağdaş olunmuyor ha kulağındaki küpeyi Sultan Süleymanın düşüncesinde (yani Allah ın kölesi olarak) taktı isen ve sakalı da sünnet die bıraktı isen söylediklerime pişman olurum...yok cağdaşlamak amacı ile bak bizde avrupalıyız diye taktı isen artık gerisini sen düşün....

tumerxxxx

tumerxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2006 Çar 02:19:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ARKADAŞIM TOPLUM OLARAK BÖYLE UFAK TEFEK ŞEYLERE TAKILIRSAK ZATEN Bİ GIDIM İLERLEYEMEYİZ...

SAÇI SAKALI DÜZGÜN OLANLAR,KÜPE TAKMAYANLAR NEYAPIYOKİ ELLERİNDEN GELSE SATARLAR BU ÜLKEYİ.YAZDIKLARIMI TEKRAR OKU,DIŞ GÖRÜNÜŞEDE ASLA ÖNEM VERME.KİMLER MASKE TAKIYO HABERİN YOKK!!!

volkybeyaw2

volkybeyaw2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2006 Çar 15:53:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·CcBurakCc· :

Arkadaşlar düştüğünüz durumun farkında mısınız acaba cok merak ediyorum_?_ Zamanın birinde bir ingiliz komutanının söylediği kelime aklıma geliyor ve tüylerim ürperiyor... Kur an ı Türk lerin elinden almadığımız sürece onları yok edemeyiz bunu söyleyen zamanın ingiliz komutanı ve arkadaşlar gercekten sizlere acıyorum şu anda bir şekilde onların Türk leri dünya haritasından silmek için tasarladıkları herşey tastamam yolunda gidiyor. Nasıl mı taaaaaa ilk Türklerin yani atalarımızın zamanından belli devam edegelen bizi bir şekilde birbirimize kırdırma yolu ile ve bunu şimdi görüyoruz ki  cok iyi başarıyorlar ve böyle devam ettiğimiz sürece başaracaklarda...Tartıştığınız konulara bakın siz burda kendi içinizde birbirinize düşe dururken bazıları bi yerlerden sizin o 10 yaşındaki genc beyinleri kiliseleri gezdirmek maksatıyla beyinleri yıkamak üzere oralara cekmeye calışıyorlar...Heyhatttt halimizeee birileri başka tarfdan satanistlik denilen nerden geldiği kimlerin tarafından oratay atıldığı bile bilinmeyen etnik gruplarla zehirleniyoruz bunlar sadece bazı örnekler arkadaşlar madem Türk Tarihini iyi biliyorsunuz Türkiye üzerinde oynanan oyunlarıda malum hepimizden iyi biliyorsunuzdur... Bazılarına at gözlüklerini cıkar artık diyenler kendi gözlüklerini cıkarsınlar ve genc beyinler ne şekilde eritiliyor bi baksınlar...

YAPMAK İSTENİLEN KARDEŞİ KARDEŞE KIRDIRMAK VE YAPIYORLAR HEMDE EN GÜZEL ŞEKİLDE KENDİMİZE GELELİM HEPİMİZ MÜSLÜMANIZ VE TÜRK ÜZ KENDİ KUYUMUZU KENDİ ELLERİMİZLE KAZMAYALIM ARKADAŞLARR...

Burak kardeş; nasıl bazıları 10 yaşındaki cocukların beyinlerini kuran kurslarında yıkaması yanlışsa; aynı şekilde misyoner kesiminde bunları yapması yanlıştır!!! Bizi birbirimize kırdırmak icin heryol denenir, denenecektir de...Bu misyoner veya köktendinci olmuş farketmez...İkisi de yabancı ellerin elinde kukla gibi değil mi zaten?

kimseye burda kişisel eleştiri yapmadım ama senin yazdıklarınla resmin uyuşmuyor arkadaşım kulağında bi küpe güzel bide top sakal bırakmakla cağdaş olunmuyor ha kulağındaki küpeyi Sultan Süleymanın düşüncesinde (yani Allah ın kölesi olarak) taktı isen ve sakalı da sünnet die bıraktı isen söylediklerime pişman olurum...yok cağdaşlamak amacı ile bak bizde avrupalıyız diye taktı isen artık gerisini sen düşün....

Ben de kişisel eleştiri yapmam ama söylediklerine bakk!!! Bize bu konuları tartışmayın diyosun ama, senin takıldıgın konulara bak işte yawaş yawaş ne giymemize karışacaklar demiş ya gogo; işte seni kastetmiş burakcım!!! eger Sultan süleyman gibi küpe takılcaksa takılır, digerleri takılmaz yane... sünnet diye sakal bırakılır başka türlü de bırakılmaz yane...Bundan onu anlarım ben....Muslumanız,Turkuz kuyumuzu kendimiz kazmayalım diyosun ama; yaptıgın tamamen ayrımcılık... insanın düşüncelerine,beynine degil sadece dış görünüşüne bakarak deger yargılarını belirliyorsun...ve atgözlüklerinizi cıkarın dedigimiz zaman da bize kızıyorsun Eee ne diyim ben sana şimdi ondan başka??

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2006 Çar 16:11:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
volkybeyaw2 :
·CcBurakCc· :

Burak kardeş; nasıl bazıları 10 yaşındaki cocukların beyinlerini kuran kurslarında yıkaması yanlışsa; aynı şekilde misyoner kesiminde bunları yapması yanlıştır!!! Bizi birbirimize kırdırmak icin heryol denenir, denenecektir de...Bu misyoner veya köktendinci olmuş farketmez...İkisi de yabancı ellerin elinde kukla gibi değil mi zaten?

birincisi bi imam hayatta beyin yıkamaz dostum,bi imamın durustluğunden şüphe edilemez...

bende kuran kursuna gittim ama hiç beynim yıkanmadı!!! sen gitmedn heralde bilmion,orda çoçklara sadece kuran öğrtetilyo... baska hiç bişey olduğu yok...

sen beynine kazımışsın kullaktan duyma bilgileri we bu sende türban takana we kuran kursalarına karşı bi kin olşturmuş,,halbuki onlar islmın gereklilikleri...

SonUtucussss

SonUtucussss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2006 Çar 16:40:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

AMMA GERMİŞSİNİZ HERKESİN İNANCI KENDİNE!

AÇMAYIN BU TİP BAŞLIKLAR!

HEM İNSANI GÜNAHA İTİYORSUNUZ!

ÇARPILACAKSINIZ!

CC sohbet icin buraya
 <<12345 67>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir