ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Haziran 2024, Cumartesi 00:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   YAVAŞ YAVAŞ GELİYORLAR
 <<12 34567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DuBLeGo

DuBLeGo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Haz.2006 Pzt 01:53:55sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

TAYYİP ERDOĞAN IN, 1980 Lİ YILLARDA ARŞİVLENEN, KUR AN KURSUNDA ETTİĞİ BİLİNEN VE TRABZON TİRE ASKERİ ARŞİVİNDE MEVCUT BULUNAN ATATÜRK ALEYHİNDEKİ ÜN., [BİR BAŞBAKAN KLASİĞİ... (ETTİĞİ YEMİNE BAKIN...)

İŞTE O YEMİN...

"Ben Muhammed Müslüman ümmetindenim. Türkiye dinsiz, laik bir memleket haline gelmiştir. Hayatımı Mustafa Kemal dinsizliği ile savaşa adayacağıma. Türkiye yi bir din ve şeriat devleti haline getirmek için mücadele edeceğime.Kemal Paşa zamanında çıkarılan dinsiz kanunların tatbikini önleyeceğime, kısa zamanda ümmet esasına dayanan. şeriat devletinin kurulması için çalışacağıma, dinim. Allahım ve bütün mukaddesatım üzerine yemin ve kasem ederim."

Sorular :

1. Bu yemin gerçek anlamıyla anayasa ihlali mi değil mi? Aksi ispat edilene kadar, bu şahıs hakkında T.C.Hukuk Devletinin gerekleri yapılacak mı yapılmayacak mı?
2. Sıradan bir T.C. vatandaşı bu tür yeminler ettiği ortaya çıksa hakkında açılacak davada kaç sene hapis ve kamu yararından hak masuniyeti istenir? Ve gereği yapılır?!
3. Böylesine ciddi ve T.C. Devletinin dinamiklerine tam anlamıyla karşı çıkması ile kalmayıp, yüz binlerce şehidin kanı pahasına kurulmuş olan Aziz TÜRK Devletini şer hükümleri adı altında yok edeceğini çok açık bir ifade ile belirten bir şahıs, kimliği ve makamı ne olursa olsun yargı önüne çıkmalı çıkmamalı mı?
4. Bu denli bir yemin KİMİN ADINA ve NEYİN KARŞILIĞINDA edilir?
5. Vatana ihanetin, sözlükteki anlamını açıklayacak bir hukukçu yok mu?
6. Vatana ihanetin, ANAYASA hukundaki yaptırımları nelerdir?
7. Bu konuya değinecek bir HUKUKÇU yok mu?

Dünyaya iyilik, doğruluk ve namus mefhumlarını tanıtan YÜCE TÜRK MİLLETİ :

Yorum sizin

Kaynak: https://www.oytrabzon.com/oytrabzon/modules...icle&artid=3351

ALEVgibii

ALEVgibii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Haz.2006 Pzt 11:11:55sohbet oyun linki

Biliyormusun sevgili gogo kardesim asilda bütün bu söylediklerini sen kendin tek cümlenle cürütüyorsun cümle su "SENIN BILMEDIGIN DUALARI BILIYORUM " sen beni taniyormusun bilgi dagarcigim hakkindaki bu kesin hükme nerden variyorsun yoksa her zamanki yaptigin seyi yapip gercekleri umursamadan ezbere konusuyor yalniz hakli olabilmek icin bilmedigin bir konu hakkinda kafanca seylermi söylüyorsun

hep -mis  -mus  cümleleri kuruyorsun. Ve onun bunun sözlerini burada yazip bizede dogru budur diyorsun buna körü körüne inanmak icin aptal olmak gerekir.

Ayrica bana taaa Almanyadan karisma uzaktan anlayamazsin diyorsun. Eger olaylar yakinda olunarak anlasilsaydi heralde bu yapilanlarin insanlari bölmek ve ülkeyi yipratmak icin oldugunu Türkiyedeki herkes nepnet anlardi

Ayrica Türkceyi unuttumu ve anlamadimi söyleyerek herzamanki klasik savunmayi yapmissin, eger yazdiklarimi okuduysan ben anlatmak istedini net bir sekilde anlatabilen,kelimelere vakifve gereksiz kelimeleri kullanmadan anlatacani anlatan bir kisiyim.

Ayrica sunu söylemeden gecemeyecegim ben burda özel Türk Dili ve EDdebiyati okudum 5 sene

UMARIM BU EZBERE KONUSMAK HUYUNU EN KISA ZAMANDA BIRAKIRSIN CÜNKÜ INSANIN BILGISI OLMADAN, GERCEKLERI BILMEDEN KONUSMUS OLMAK ICIN KONUSMASI COK SAKINCALIDIR.

ALEVgibii

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Haz.2006 Pzt 11:13:52sohbet oyun linki

LÜTFEN BILGIMIZ OLMADAN KONUSMAYALIM KULAKTAN DOLMUS SEYLERI ANLATIM FALANCA SÖYLE DIYORMUS FILANCA BÖYLE DIYORMUS GIBI -MISLI  -MUSLU  KOCAKARILARIN DEDIKODUSU TARZINDAKI SEYLERIDE GERCEKMIS GIBI ANLATMAYALIM

BU ÜLKENIN BU TARZ AYRIMCILIKLARA IHTIYACI YOK BIR KISININ HATASI OLDU DIYE NASIL KOCA BIR ÜLKE CEZALANDIRILAMAZSA BIR KISININ HATASI OLURSA BÜTÜN BU INANCA SAHIP INSANLAR EZILMEYE CALISILAMAZ

LÜTFEN KONUSTUKLARINIZA VE YAZDIKLARINIZA DIKKAT EDIN BU ÜLKENIN BÖLÜCÜLÜGE IHTIYACI YOK

DuBLeGo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Haz.2006 Pzt 12:00:07sohbet oyun linki

Sen beni ne kadar tanıyorsunda "her zamanki gibi ezbere konuşuyosun diyosun"  seninle sadece selamlaşırdım başkada yok.Evet bilgi dağarcığın hakkında yorum yapıyorum çünkü yazdıkların anlamasız  boş  ve benim yazdıklarımı anlamakta zorluk çekiyosun  buda  eksik olduğuna tabirdir.Gerçekleri umursamadan ezbere konuşuyorsun diorsun asıl gerçek bunlar ve bunları anlamayacak zihniyet ya aptaldır yada onlarla beraber.Biz Türkiyede kimsenin yaşantısına karışmıyoruz  hedefimiz bu ülkeyi hedef seçenlerdir.Saçma sapan konuşma.Ve sana göre klasik olucak ama  tekrar tekrar söylüyorum dışardan atıp tutması kolay içerde ol.

BU ÜLKENIN BU TARZ AYRIMCILIKLARA IHTIYACI YOK BIR KISININ HATASI OLDU DIYE NASIL KOCA BIR ÜLKE CEZALANDIRILAMAZSA BIR KISININ HATASI OLURSA BÜTÜN BU INANCA SAHIP INSANLAR EZILMEYE CALISILAMAZ

Burda kimse ayrımcılık yapmıyor.Burda bir kişinin  hatasıda olmuyor ve bu insanlar örgütleşmiş  bu yapılan hata da değil kasti bir şey, senin anlamadığın noktada bu zaten.Dediğim gibi sen bayağa bi anlamakta zorluk çekiyosunİstersen bir 4 sene daha ders al.

Ya bi düşün taşın sonrada kaşın ben ve benim gibilerin   ne çıkarı olabilirde ben vatandaşımı neden kısıtlayım ve ezeyim.Şu yazıcaklarımı iyi oku  iyi anla analiz et burda birilerini ezme kısıtlama varmı iyi bak;

KISA VE ÖZ  AÇIK AÇIK SÖYLÜYORUM BİZ DİYORUZ Kİ;
 EYYYYYYY İNSANLAR BAZI KÖTÜ EMELLERİ OLAN KİŞİLER  HİLAFET DEVRİNİN ŞERİATI  İSLAMO FAŞİT DEVRİMİ GERİ GETİRECEK BUNLARIDA ATATÜRK ÜN KOYMUŞ OLDUĞU KURALLARI ÇİĞNEYEREK VE KURMUŞ OLDUĞU CUMHURİYETİ YIKARAK GERİ GETİRMEYİ PLANLIYOLAR BUNLARIDA DEVLETİ İÇTEN ÇÖKERTEREK VE KARIŞTIRARAK YAPMAYI TASARLIYORLAR BEYİNLERİ YIKIYORLAR  VE İLK ADIMLARIDA YAVAŞ YAVAŞ ATIYORLAR.LÜTFEN DİKKKKATTTTT!!!!!!!!! diyoruz

LÜTFEN KONUSTUKLARINIZA VE YAZDIKLARINIZA DIKKAT EDIN BU ÜLKENIN BÖLÜCÜLÜGE IHTIYACI YOK

İşte burda haddini bayağa bir aşmışsın.Onuda bu konularda bilgisizliğin ve anlama kıtlığın olarak görüyorum.

Ve lütfen bildiğin ve anladığın konu hakkında yorum yap.SENİN TEK SORUNUN ANLAMAKTA ZORLUK ÇEKMEN AĞZIN GÜZEL LAF YAPIYO AMA ANLAMADAĞIN KONULAR HAKKINDA YAZIYOSUN SAÇMALIYOSUN ABARTIYOSUN VEDE HADDİNİ AŞIYOSUN

KUZUNUN BİLMEDEN YEDİĞİ OT KARNINI AĞRITIRMIŞ

ALEVgibii

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Haz.2006 Pzt 12:09:24sohbet oyun linki

Biliyormusun yazdiklarini okuyupta sana cevap yazarken senin konusulabilir kapasite ve medeniyette oldunu sanmistim ama görüyorumki sende bir seylere cevap bulamadigin zaman yada senin fikrinde olmayanlarla karsilastigin zaman hakaret ve iftira yolunu seciyorsun bu ancak cahillerin isidir.

Senin yolun acik olsun benim konusabilecegim yada bir konu üzerine istisare yapabilecegim insanlar arasinda degilsin

KOLAY GELSIN YOLUN ACIK OLSUN

DuBLeGo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Haz.2006 Pzt 12:19:32sohbet oyun linki

Bana bölücü diyerek iftira kredini dolduruyosun  tahrik ediyorsun haddini  yüksek bir şekilde aşıyosun.Bravo nasılda zeytinyağı gibi üste çıkıyosun bana attığın iftiraları ve hakaretleri  es geçerek hemen masumhane ayklarına yatıyorsun ve halada hakaret ediyosun aslında en son yazdıklarınla kendini anlatmışsın  ne diyebilirim allah ıslah etsin seni.

Ayrıca Almanyadaki eğitim düzeyi ile Türkiyedeki eğitim düzeyi bir değil belkide ondan cahil kalmışımdır nedersin

ALEVgibii

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Haz.2006 Pzt 12:27:08sohbet oyun linki
DuBLeGo :

Ayrıca Almanyadaki eğitim düzeyi ile Türkiyedeki eğitim düzeyi bir değil belkide ondan cahil kalmışımdır nedersin

bu senin son cümlen

KOLAY GELSIN YOLUN ACIK OLSUN    buda benim son cümlem aradaki farki bu cümleler bile oprtaya koyuyor ben sana iyi temennide bulunurken sen hala benim egitimimin ne oldunu bilmeden cahil oldumu söylüyorsun bana egtim verilmedi BEN EGITIM ALDIM  bilmem anlatabildimmi

keske sende Almanya ya egitim almak icin büyük caba harcayip gelen kardeslerim kadar sansli olsaydin ayrica egitim vermek degil o egitimi alabilmek önemli

DuBLeGo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Haz.2006 Pzt 12:38:40sohbet oyun linki

DuBLeGo :

Şimdiye kadar yazdıklarımı anlamayan insandan Ordaki lafın içinde yatan ince dokundurmayı anlamasını beklemek benim hatam ,hatamı kabul ediyorum

Ayrıca ben eğitimimi alıyorum türkiyenin en iyi üniversitesinde için rahat olsun

Yolun ve bahdın açık olsun

perseusneptunus

perseusneptunus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Haz.2006 Pzt 12:57:54sohbet oyun linki

sevgili gogo bir atasözüyle seni destekliyorum kurulduğundan beri cumhuriyetimizi yıkmak ülkemizi karanlığa döndürmek için çaba sarfeden dahili ve harici bedhahlar hiç durmadan  çalışıyor bunlar siyasi emellerini müstevlilerin emelleriyle birleştirmiş aziz vatanın bütün kalelerini zaptediyorlar her türlü takiyye ve riyakarlığı yapıyorlar bizi aklın ve bilimin yolundan alıpbir takım  şeyh dedikleri ne idüğü belirsiz sığ insanların peşinden  sürüklemeye çalışıyorlar allahı ve peygamberi kuranı bir kenara atıp insanlığa düşmanlık eden amerikan uşağı zatları sevmemizi ve saymamızı istiyorlar işin en acı yanı ise cahil halkın bunlara inanıp prim vermesi   ama yüce türk milleti bu oyunları bozacaktır biz asla  arap ve amerikan uşağı olmayacağız mustafa kemal  gibi dimdik durup göğsümüzü siper edeceğiz bu hayasız akınlara onurlu bir yaşam için her zorluğa katlanacağız  ama bunlar asla vazgeçmeyecek bu emellerinden bunun için  her şeyi deneyecekler özetin özeti 

TİLKİNİN DOKUZ HÜNERİ VARMIŞ DOKUZUDA TAVUK ÇALMA ÜSTÜNEYMİŞ  bilmem anlatabildimmi

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 21:38:58sohbet oyun linki

Perse hocam :))))))) süper alevgibi arkadaş almanya da yaşayarak burdaki insanların görüşünü küçümseme.herkes gördüğü yaşadığı olayları aktarıyor.bilgiçlik taslayarak bi yere varamassın. ata sözü vardır Davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş.biz avrupada diil  sizin tabirinizle Tr de yaşıyoruz ve sesimiz buradan yükseliyor

CC sohbet icin buraya
 <<12 34567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir