ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 06:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity Editörleri
forum sohbet oyun basliklari
   En Başarılı Mod
 <<123456 78>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

SinirShey

SinirShey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ara.2006 Cum 14:30:50sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
saol baba

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ara.2006 Cmt 00:23:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Beni Yazmamış Bu Ne Demek Oluyor Ben Yakışıyorum O Zaman

Peeg

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ara.2006 Cmt 17:56:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Maşallah ·SinirShey· önüne gelen herkezi yazmışsın :)) Hiç bir listeye girmemektense yakışmayanlar listesine ismimizin girmesi güzeldir...

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Oca.2007 Pzt 16:47:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bütün arkadaşlar elinden gelenin en iyisini yapdıgını düşünüyorum çok güzel yerlere getirdiler form sitesini başka formlara bakarak ve çok kısa zaman olsa bile çok iyi bir form sitesi oldu severek ve ilgiyle her konuya bakıyorum Emeginize saglık arkadaşlarım harikasınız iyiki varsınız .......SAYGILARIMLA

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Oca.2007 Pzt 15:15:38sohbet oyun linki

Forum başlıbaşına olsaydı yapılacak işin kolaylığı yada eleştirilerin boyutu diyim daha farklı olurdu.Ama tüm mod arkadaşlar 3 boyutlu bir sitede yer alan bu forumda başarı ile görev yapmaktalar.Tüm yapılacak olumsuz eleştirilerin dahi kırıcı olmadan yapılması taraftarıyım.Ne olursa olsun harcanan bir zaman ve emek varsa saygı duymak en büyük erdemdir.Elbette olumsuzluklar olması mümkündür ama tüm olgun userların mod arkadaşlarla konuşup  yardımcı olduklarına inanıyorum.

Aslolan yapılması gereken bir işse ve gereği yerine getiriliyorsa emeğe saygı hizmete saygı gerekir.Tüm mod arkadaşlarıma görevlerinde başarılar dilerim.Kolay gelsin

En başarılı olan Mod tarafsızca emek harcayandır

Saygılarımla

AdvarseL

AdvarseL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2007 Çar 03:59:06sohbet oyun linki

Forumdaki tüm modlar başaralı ki zaten hala modlar :) Ama şahsen Hurremsultan ı Hürroşumu :p tek geçiyorum.. :) Her yazdıgım msjda her actıgım konuda uyardı saolsun yanlıs yere actıgımda uyardı anlattı bılmedıklerımı gösterdi (resım yuklemeyı bılmıorum hala nese). Sadece bana degıl tanıdıgım bır cok kısıye de bu derece yardım ettıgını bılıorum gordum. Ayrıca actıgı konuların da ne kadar yerıne gore oldugunu goruoruz; eglenceli olanlar war, ciddi olanlar war. Yazdıgı msjlarda da ne kadar dikkatli ve saygılı oldugunu da goruoruz.

Tum bunlardan sonra şahsen Hürroşumu tek gecıyorum modlar arasında

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2007 Çar 09:55:51sohbet oyun linki

:))

En başarılı mod, açtıkları ilgi çekici,düşündürücü ve güldürücü başlıklarla biz userleri o başlıkları altında toplayabilen, paylaşımlarımızı sağlayan, günümüzün çoğunuda o başlık altlarında karınca kararınca bizlerde yorumlarımızla katkıda bulunabiliyorsak,Tüm emek veren bişeyler üretmeye çalışan her mod ve aday pozisyonundaki userler. En  başarılı Moderatördür. Bence.

İsim yazmaya gerek yok emek veren herkes benim için bir numaradır

fatihhhhh06

fatihhhhh06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2007 Pzr 10:52:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Nefertit Hürrem Exull  başarılar arkadaşlar

DuBLeGo

DuBLeGo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2007 Pzr 16:24:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Vernondan sonra başarılı bir mod göremedim vernondan başka mod tanımıyorum

Ama yinede hepsi emek sarfediyo birşeyler yapmak için çabalıyolar hepsinin emeğine sağlık

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2007 Pzr 16:42:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

peeg we vernon nun paylasimlarini takip ediodum dikatle emegini weriolardi... onlari secerdim ama artik yoklar...genede arada paylasim yapnca onlarin msjlara bakiyorum...

su sira nefertiti bi aktif goruyorum...

Hurem de ii seyler yapio ama genelde basliklara cvp werioken ayrmcilk hissettim hep kendi arkadslarini tercih ediyor,,bence dier userlarida biraz incelemeli... bi mod un yorumu  onemlidir bi baslik icin...sadece baslik acmak yetmez kanimca

yani sozun kisasi suan aktif olanlar arasinda :

nefertiti diom.... 

saygilar naon...

CC sohbet icin buraya
 <<123456 78>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir