ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

8 Mayıs 2024, Çarşamba 08:25   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Ajan Adaylarına Örnek Başvuru Maili :))
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

D_U_K

D_U_K resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2006 Per 02:54:37sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Selamın Aleyküm Ben Abdurrahman Kavakaltındasıgaraiçeroglu Soyadım Sizi Ürkütmesin..Hayatımda Sigara içmedim içsemde kavak altında içmem her neyse sarışın degilim ama sarışınlara taş cıkarırım yıldız ajan olmak istiyorum yarışmacı arkadaşlara  başarılar dilerim

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2006 Cum 18:49:07sohbet oyun linki
Arkadaşlar sizlere tavsiyem saç renginizi mor,kırmızı,yeşil renklere boyamanız.Bu saç rengindeki kadrolarda açıklar var.

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2006 Cum 19:46:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben zenciyim efendim şansım varmı acaba

prety21

prety21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2006 Cum 20:07:32sohbet oyun linki
vipsizimi  ama ama şey ben YILDIZ İSTİYORUM

VaaLLuabLLe

VaaLLuabLLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2006 Cum 20:56:32sohbet oyun linki
mümtaze gunduk ismim kız ismi olsada ben bir erkeğim ben yıldız ajanlığa değilde gümüş ajanlığa baş vuruyorum bu mesajımın dikkate alınmasını istiyorum N_O_A bu msj ı okuyun ca çok duygulanacak biliorum :P

Evangeline

Evangeline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2006 Sal 00:34:24sohbet oyun linki
cc03 :

"ben  **** ****  uzun boylu esmerim özel ajanlığınıza talibim eğer sizde uygun görür seniz tabi"

cevap:

"Maalesef esmer kadromuz doldu, keşke sarışın olsaydın. Artık başka bir sefere. Cc03"

Ben de bu sitedeki ajanları neye göre seçiyorlar diye düşünüyordum. Galiba ajanlanların çoğu sarışın(!)

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2006 Sal 14:17:01sohbet oyun linki

A-H-M-E-T

A-H-M-E-T resimleri

21.Tem.2006 Cuma 05:56:47 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
cc03 :

"ben  **** ****  uzun boylu esmerim özel ajanlığınıza talibim eğer sizde uygun görür seniz tabi"

cevap:

"Maalesef esmer kadromuz doldu, keşke sarışın olsaydın. Artık başka bir sefere. Cc03"

Başlığa bakılınca ciddi bir yardım kokan mesaj olduğunu görüyorum ama burda userlara faydalı olmak yerine saçma sapan konulara sapma sağlanmış. İlk olarak böyle bir konuda geyik yapmak istiyorsanız cc03 bunun yeri cc ajanları konusu değil geyik muhabbeti yada öylesine muhabbet kısmıdır. Eğerki geyik değilde beklentiyse bu mesaj içinde geçenler vay cc nin haline. Konu seçimi doğru fakat anlatılanla amaç uyuşmamış görüşündeyim. Bir cheff in gözünden kaçmaması gereken bir durum diye düşünüyorum. Olmamış cc03

A-H-M-E-T

A-H-M-E-T resimleri

21.Tem.2006 Cuma 06:04:53 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Başlığa uyumlu bir katkıda bulunmak gerekirse şu şekilde olmalı diye düşünüyorum konunun içerdiği mesaj:

Ajan Adaylarına Örnek Başvuru Maili

Merhaba,
Ben xxxxx nickiyle CC içinde tanınmış ve çoğu kişi tarafından sevilen bir kullanıcıyım.xxxxx da yaşamaktayım.

- Kullanıcının CC de geçirdiği süre : ____
- Kullanıcının CC deki davranışları, CC deki geçmişi ve daha önce ceza alıp almamış olması : CC de örnek teşkil eden bir kullanıcıyım.
- CC de sevilen ve saygı gören bir kişiliğe sahip olmaları : Bir çok kullanıcı tarafından sevilip sayıldığımı rahatlıkla söyleyebilirim
- CC ajanları tarafından tanınması ve ajanlık için uygun görülmesi : Çoğu ajan tarafından tanınıyorum hepsinin benim hakkımda bi fikre sahip olduğunu söyleyebilirim.
- CC ajanlarının kendisi için referans olmaları önemli bir artı puan olacaktır : Bana referans olacak ajanlar: _____
- Başvuru için gerekli olan özelliklerin karşılarına yazdığım bilgilerin doğruluğu araştırılıp Özel Ajan olmam konusu incelenirse sevinirim. Görev verildiği taktirde en yüksek performansla görevimi yerine getirmeye çalışacağımdan şüpheniz olmasın.

Not: Ajan tavsiyeleri, Yıldızlı Özel Ajanlıkla ilgili daha geniş bilgi, CC ajanları dört gruba ayrılırlar, Tüm ajanlara...  konu başlıklarının içeriğini CC ana sayfasından okumuş olup olası verilecek göreve hazırım.

Teşekkürler..

"xxxxxxx"

Ajan olmak isteyen ve bu konuya bize bir faydası olabilir arzusuyla tıklayan arkadaşlar umarım bu mail örneği işinizi görür.

Herşey gönlünüzce olsun..

BAKIN BU ARKADAŞINIZA BAKIN ÖRENK ALIN NE KADAR GÜZEL BİLİYOR HER ŞEYİ DEMİİ LOL

AFERİN AHMET DERSİNE ÇALIŞMIŞSIN OTUR CANIM SANA 10 ÜZESRİNDEN 5 VERİYORUM .  AFERİN AFERİN :)

NOT: CC03 BENCE BU ÖĞRENCİMİZE ROZET VERİN HEMDE İKİTANE  BİRDEN ): YOK YANINDADA YILDIZ VERİN  :)  KENDİSİNİ TANIRIM  :)) ÇOK ÇALIŞKANDIR :)

----------------- ARKADAŞLAR ..........................................

FORMDA  ELBETEKİ CİDİ KONULAR VE EGİTİCİ KONULAR OLMALI ANCAK GEREKSİZ BİŞEYMİYDİ BURDAKİ BAŞLIK OKURKEN YÜZÜNÜZDE BİR TEBESÜM OLUŞTUMU ?  EVETTT 

EEEEEEEEE  DEMEKİ BİR AMAC VARDI VE İŞE YARADI 

Eğer gerek şef gerekse rozetli arkadaşlar olsun bazı size  tabi sadece size hoş gelmyen davranışta bulunuyorsa ki size özel dir bu . O helde kendilerine mail atın yada karşılaştıgınızda kendisine konuylla ilgili yaorumunuzu yapın.

Burda öyle gövde gödterisi yapmaya kalkıp kendinizi deşifre etmeyin ve hedefinizi secerkende kendinize de bir göz atın .

SAYGILARIMLA   Dr : Jawell BENGLİNE

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 10:37:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
cc03 :

Aşağıdaki mesaj info@chatcity.cc email adresine ajanlık başvurusu olarak gönderilmiş...

Bize de şöyle cevap vermek düştü:

Bu bir şaka olmalı:) Böyle bir soruya da ancak cc03 ajanımızın verdiği tarzda bir cevap verilebilirdi.Daha duymadığımız ne başvurular var,kimbilir

Cikoo39

Cikoo39 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2009 Pzr 10:04:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2009 Pzr 11:31:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bende 19 yasinda ela boylu bir gencim bende talibim en kisa zamanda evlenmek istiyorum lutfen cc3 artik yardim et
CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir