ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 03:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Kedi günü...
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

miniseytan

miniseytan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2006 Pzr 20:50:57      Kedi günü...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Bu siteye öneridir:

Şimdi bu gün itibariyle tipleriniz arasına "kedi" tiplemesini dahil etmiş bulunuyorsunuz. Tüm site üyelerine bir gün için kedi tipi almaları adına izin verip sonra bu olayı noter kanalıyla tastik ettirdiğinizde sitenizin Guinness rekorlar kitabına girmemesi olanaksız.

Düşünsenize tüm userleri kedi kılıgında olan başka hangi muhabbet sitesi vardır ki Olayı  misal pazar günü kedi günümüzdür die anons ederseniz sanırım tüm üyeleriniz bu organizasyona gönüllü dahil olacaklardır.

Böylece siz sitenizin reklamını yapmış olurken aynı zamandada bir rekorada imza atmış olacaksınız.

ela1905papatya

ela1905papatya resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2006 Pzr 21:05:41sohbet oyun linki
evet cnmm benm  haklısın anlam veremedim kedilerin amacına süs sanıyordum ben değillermiş

IIISaMBaCiIII

IIISaMBaCiIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2006 Pzr 21:08:41sohbet oyun linki

IIIJaMeSBoNdIII

IIIJaMeSBoNdIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2006 Pzr 21:14:58sohbet oyun linki
Bizim Bu Kedilerden Çektiğimiz Ne Yaw

miniseytan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2006 Pzr 21:15:15sohbet oyun linki

gardiyan000 :
miniseytan  SÖYLEDİKLERİNE ŞİDDETLE KARŞI ÇIKIYORUM SEN İSTERSEN KEDİ KÖPEK VEYE NE BİLİM AT OLUM cc NİN İÇİNDE TUR ATABİLİRSİN SUNU İYİ BİL HERKES AYİT OLDUGU YERDE GUZELDİR KEDİLERİN KONUSTUGU DANS ETTİĞİ NEREDE GÖRÜLMÜŞTÜR HAYIR ARKADAŞLAR BENDE SİZDEN 2100cc PARANIZI ÇÖPE ATMAMANIZI ÖNERİYORUM TEŞEKKUR EDERİM

Sevgili arkadaşım farkındaysan ben öneride isteyen katılır dedimdi istemezsen katılmazsın ne var bunda kızacak. Çocuklugumuzun en güzel anıları arasında yer alan çizgi flimlerde kedilerle eylenmedikmi tv başında hepsi konuşup dans etmedilermi. Hür irade ile olacak bir olaya bu denli tepki vermenizi anlamış degilim.

DuBLeGo

DuBLeGo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2006 Pzr 21:17:41sohbet oyun linki
speiderist :

minişeytan başka 3d sitelerde kufur ettınmı senı kurbağya ceviriyorlar. burda ise kedi olabilmek için 2100©© veriliyo. Evet haklısın acaba hangi sitede var bu?....

NoT= Gizli nicklerin bence hayvan değilde karakter olması gerekiyor.

İyi Sohbetler...®

speiderist

İmza DuBLeGo

miniseytan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2006 Pzr 21:35:00sohbet oyun linki
gardiyan000 :

miniseyan tv flan yalan masal olnalar geç onları onlar 06 10 yaş gurubu coluk cocugu avutmak için yayınlanıyor burada büyük büyük insanlar var tamam ne haliniz varsa görün ama insanarı hayvanlara benzetirseniz yarın da sizin neye benzetiliceğinizi kestiremezsiniz

Bu ne şiddet ne celal az yavaş arkadaşım sakinleş. Sistem bir tip koymuş ve isteyen alsın demiş hür iradeye bırakmış kimseye zorla kedi tipi alacaksın vs dememiş. Ve biliyormusunuz buraya ilk girdiğimizde bu tipler burada zaten var olsaydı aramızda bir sürü kedi dolaşıyor olurdu ve zannetmiyorumki bu kadar kıyamette kopartılırdı.

miniseytan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2006 Pzr 21:40:36sohbet oyun linki
  Sen anlaşılan sinir olamayı kafana koymuşsıun bunlada kalmamış hakaret içeren sözcükleride bana sıralamaktan kaçınmamışsın sana tek bir kelime deyip dahada cevap vermiycem arkadaşım. "İnsan olan öncelikle insana hakaret etmez"

ela1905papatya

ela1905papatya resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2006 Pzr 21:52:29sohbet oyun linki
Minişim takma kafana bebeğim ben daha hala konuyu idrak edemedim ama sanırım cc de ayaklanma çıkıcak

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2006 Pzr 23:52:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Karamizah !
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir