ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 09:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Trabzonspor
forum sohbet oyun basliklari
   Trabzonspor İle İlgili Güncel Haberler
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eyl.2006 Pzr 20:15:25sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Trabzonspor ara vermedi..
Haftayı Galatasaray galibiyeti ile kapatan Trabzonspor, İspanya da Osasuna ile oynayacağı UEFA Kupası 1. Tur rövanş maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı..

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri nde teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde yapılan antrenmana sakat olan İbrahim Yattara dışındaki bütün futbolcular katıldı. Galatasaray maçında forma giyen futbolcuların düz koşu yaptığı çalışmada, diğer futbolcular taktik ağırlıklı çalışma yaptı. Antrenman, yarı sahada yapılan çift kale maçla sona erdi.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2006 Pzt 23:34:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"Turun elimizden kaçmasına izin veremeyiz"
UEFA Kupası 1. tur ikinci maçında perşembe günü Trabzonspor u evinde misafir edecek Osasuna da Valdo lakaplı futbolcu Valmiro Lopez Rocha, Tur elimizde sayılır, kaçmasına izin veremeyiz dedi..

La Liga nın 4. haftasında Celta Vigo deplasmanında 2-0 galip gelen Osasuna nın ilk golünü atan orta saha oyuncusu Valdo, kendi sahalarında oynayacakları maçta Trabzonspor u yenebileceklerini, ancak çok dikkatli olmaları gerektiğini söyledi. İspanyol futbolcu, Sahaya aşırı güvenle çıkamayız. Trabzonspor iyi bir takım ve saygı göstermeliyiz. Avantajımız evimizde oynamak değerlendirmesinde bulundu.

Trabzonspor ile 2-2 biten maçla birlikte performansı artan Osasuna, ligdeki son 2 maçını kazanarak 6 puanla 10. sıraya yükseldi.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2006 Sal 21:16:22sohbet oyun linki

Trabzonspor İspanya da..
Trabzonspor UEFA Kuupası 1. Tur rövanşında 28 Eylül Perşembe günü deplasmanda oynayacağı Osasuna maçı için, Bilbao ya ulaştı..

Bordo-mavili ekip, yaklaşık 4 saat 45 dakika süren yolculuktan sonra Bilbao ya inerken, 22 si futbolcu olmak üzere toplum 115 kişilik kafile, buradan karayolu ile maçın yapılacağı Pamplona kentine geçecek.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eyl.2006 Çar 18:00:56sohbet oyun linki

"Valizi bırakıp sahaya gittiler..
UEFA Kupası 1. turunda deplasmanda İspanya nın Osasuna takımıyla karşılaşacak Trabzonspor, İspanyol gazetecileri şaşırttı.. Bask ve Navarra bölgesinde çıkan gazeteler, 7 saatlik yorucu bir yolculuk geçiren bordo-mavili takımın hemen idman yapmasını şaşkınlıkla karşıladı..

Gazetelerin ön plana çıkardığı konu, Trabzonspor un dün yol yorgunu olmasına rağmen 1 saat 20 dakikalık çalışma yapması oldu.

Diario De Navarra Gazetesi, Trabzonspor un idmanını birinci sayfasından okuyucularına ulaştırdı. Gazete, Trabzonspor, gelir gelmez Tajonar da hazırlığa başladı başlığıyla verdiği haberde, Trabzonspor, dün yol yorgunu olmasına rağmen 1 saat 20 dakika antrenman yaptı. Valizi bırakıp sahaya gittiler denildi.

Diario De Noticias Gazetesi ise 1. sayfasından, UEFA arifesi başlığıyla verdiği haberde, Türkler gelir gelmez ilk antrenmanına çıktı dedi. Gazete, Trabzonspor un idmanına geniş yer ayırırken, hem Trabzonspor hem de CA Osasuna nın morallerinin yüksek olduğunu ve karşılaşmanın zor geçeceğini yazdı.

Gazetelerde, Trabzonsporlu futbolcuların Trabzon da maçla ilgili yaptığı açıklamalar da yer aldı.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2006 Cum 18:13:09sohbet oyun linki

ZICO İDOLÜMDÜ"
Trabzonspor un Brezilyalı yıldızı Marcelinho bir dönem gece hayatını sevdiğini belirterek, Artık kafamda sadece futbol oynamak var dedi. Brezilya Milli Takımı hakkında da konuşan Marcelinho, çocukluk dönemimde idolünün kim olduğunu da açıkladı..

Marcelinho, FourFourTwo dergisinin piyasaya çıkacak ekim sayısında yer alan röportajında, 31 yaşına geldiğini ifade ederek, Olgun bir insanım. Hayatımda eşim ve çocuklarım gibi kendi haricimde düşünmem gereken başka şeyler de var. Dolayısıyla artık kafamda sadece futbol oynamak bulunuyor. Çünkü buraya gelmeden önce eğlence hayatının gelişmiş kentlerde bulunan başka takımlardan da teklif aldım. Ancak sakin bir hayatı tercih ettiğim için kabul etmedim. Bundan Marcelinho artık rahibe hayatı yaşayacak sonucu da çıkartılmasın diye konuştu.

Hertha Berlin de forma giydiği dönemde Berlin halkıyla arasında özel bir ilişki olduğunu kaydeden Brezilyalı oyuncu, Beş yıl boyunca çok başarılı bir dönem geçirdim ve bundan dolayı Hertha Berlin taraftarları beni çok sevdi. Taraftarın beni unutabileceğini sanmıyorum dedi.

- İYİ OYNARSAM HERHALDE MİLLİ TAKIMA ÇAĞIRIRLAR -
Marcelinho, Trabzonspor da iyi oynaması halinde milli takıma çağrılabileceğini söyledi.

Bordo-mavili oyuncu, 2002 Dünya Kupası elemelerinde iyi futbol oynadığını vurgulayarak, Almanya da 2001-02 sezonunu iyi geçirmiştim. Milli takıma çağrılacağımı düşünüyordum. Dünya Kupası çok büyük bir vitrin, orada oynamak isterdim. Futbol kariyerim açısından da basamak olabilirdi. Liste açıklandığında şok geçirdim. Scolari beni çağıracağını söylemişti, ama o dönemki özel hayatım nedeniyle listeden çıkartıldım. Kadroya çağrılmamamın nedeni saha dışındaki hayatımdı. O günler için pişmanım ama gelecek için umutluyum. Brezilya Teknik direktörü Dunga nın yardımcısı Jarzinho ile beraber futbol oynadım. Milli takıma çağrılmak bana bağlı. Milli takıma çağrılmak için kulübümde iyi olmam gerekiyor. Cafu 36 yaşında oynadı. Halen bir sonraki Dünya Kupası nda oynamanın hesaplarını yapıyormuş. Bu durumda ben de oynayabilirim. dedi.

- ZICO İDOLÜMDÜ -
Brezilyalı oyuncu, şu an Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü yapan Zico nun, çocukluğundaki idol olduğunu söyledi.

Kendisi için en iyi Brezilya Milli Takımı nın 1982 deki kadronun olduğunu kaydeden Marcelinho, Kupa kazanamamalarına rağmen yine de en iyi olduklarını düşünüyorum. Çocukluk idolüm de zaten o kadroda yer alan Zico ydu. 1982 Dünya Kupası boyunca Zico yu ailecek çok büyük bir hayranlıkla izlerdik dedi.

-SARI SAÇLARININ SIRRI-
Marcelinho, saçlarını ilk olarak 2000 yılında boyattığını ifade ederek, Sao Paulo da oynarken şampiyonluğu kazanmamız halinde saçlarımı sarıya boyatacağımı söylemiştim. Kupayı kaldırdığımızın ertesi gününde saçlarımı sarıya boyattım. Bu imaj değişikliği hoşuma gitti ve devam ettirdim diye konuştu.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2006 Cum 18:13:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İşte Yattara nın son durumu..
Kasık adelesindeki yırtık nedeni ile uzun süre sahalardan ayrı kalan Trabzonspor un Gineli yıldızı İbrahim Yattara nın yapılan ilk muayenesinde alınan sonuçlara göre sezonun ilk yarısını kapattığı belirtildi..

Kulüp doktoru Hakan Ayaz ile birlikte Belçika da kendi doktoruna muayene olmak için giden Gineli oyuncu İbrahim Yattara nın ameliyat olup olmama konusunda karara varılması için pazar günü için doktorundan randevu alındığı belirtildi. Yapılaçak olan bu son kontrollerden sonra oyuncunun ameliyat olup olmamasına karar verilecek. İbrahim Yattara nın görüntü itibari ile sezonun ilk yarısını kapattığı açıklandı.

Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney, pazar günü için Yattara yı muayene eden doktordan randevu aldıklarını ve burada yapılacak olan son değerlendiremeden sonra ameliyat olup olmaması konusunda bir karara varılacağını belirterek, "Bu hafta sonu oyuncuya yapılacak olan son kontrollerden sonra elde edilecek bilgiler sonucunda oyuncunun ameliyat olup olmamasına karar vereceğiz. Yapılacak olan bu son kontrollerden sonra durumu netleşecek ancak görüntü itibari ile İbrahim Yattara nın sezonun ilk yarısını kapattığı gibi görünüyor" dedi.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2006 Cum 18:15:43sohbet oyun linki

Sayitoğlu ndan hakemlere tepki..
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Osasuna ile yaptıkları UEFA Kupası 1. tur ilk maçında Çek ve ikinci maçta da Belçikalı hakemlein kararlarıyla müsabakaların sonuçlarına etki ettiklerini ifade etti..

Haşim Sayitoğlu, Trabzon da penaltının verilmediğini, İspanya da da atılan nizami golün ofsayt gerekçesiyle sayılmadığını vurgulayarak, Osasuna ya yenilmeden elenmenin üzüntüsünü yaşasak da oynadığımız futbol ve verdiğimiz mücadele nedeniyle başımız dik. Hakem, Ersen in attığı golde pozisyonu yanlış yorumladı. Yardımcı hakem atağın sonucunu beklemeli ve topun direkt ortalandığı oyuncunun durumunu değerlendirmeliydi. Maalesef böyle yapmadı ve acele ederek bayrağını kaldırdı. Orta hakem de yardımcısının uyarısıyla bu nizami golü geçersiz saydı. dedi.

Sayitoğlu, Galibiyetlerden sonra olduğu gibi bu tarz sonuçların etkisinden de hemen sıyrılmamız ve artık lige dönemiz gerekiyor. Hak etmesek de UEFA Kupası ndan elenince önümüzde iki önemli hedef kaldı. Ligde ve kupada zirve mücadelemiz devam edecek. Bu anlamda hocamıza ve oyuncu kadromuza güveniyoruz. Ankaragücü deplasmanından alacağımız galibiyetle ligdeki çıkışımızı sürdürmek amacındayız. Bu karşılaşmanın ardından verilecek aranın da takıma olumlu yansıyacağını düşünüyoruz. diye konuştu.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2006 Cum 18:27:48sohbet oyun linki

HAKEME TAKILDIK !..
UEFA Kupası 1. turunda 2-2 nin rövanşında Osasuna ile deplasmanda karşılaşan Trabzonspor, hakem engelini geçemedi !.. Turu atlamasına yetecek golü Ersen Martin le bulan temsilcimiz, Belçikalı hakem Serge Gumienny nin ofsayt kararı ile kupaya veda etti..

-OSASUNA: 0 - TRABZONSPOR: 0

STAT: Reyno de Navarra

HAKEMLER: Serge Gumienny xx, Alex Verstraeten xx, Vincent Despiegeleer xx (Belçika)

OSASUNA: Ricardo xx, Josetxo xx, Cruchaga xx, David Lopez xx (Munoz dk. 79 x), Punal xx, Javier Flano xx, Corrales xx, Raul Garcia xx, Delporte xx (Valdo dk. 73 x), Webo xx (Romeo dk. 90+1 ?), Miloseviç xx

TEKNİK DİREKTÖR: Jose Angel Ziganda

TRABZONSPOR: Jefferson xxx, Musa Büyük xx (Szymkowiak dk. 63 xx), Stepanov xxx, Fatih Akyel xx, Hasan Üçüncü xx, Mustafa Keçeli xx (Ömer Rıza dk. 75 x), Ferhat xx (Murat Ocak dk. 46 xx), Hüseyin xx, Gökdeniz xx, Marcelinho xx, Ersen Martin xx

TEKNİK DİREKTÖR: Ziya Doğan

SARI KARTLAR: Punal, Josetxo, Corrales, Valdo (Osasuna), Fatih Akyel, Ersen Martin, Mustafa Keçeli, Ömer Rıza (Trabzonspor)

.: MAÇTAN DAKİKALAR :.
12. dakikada ceza sahası sağ köşesinden Delporte nin ortasında Webo nun kafa vuruşunda top, yandan auta gitti.

22. dakikada Hasan Üçüncü nün pasında ceza sahası dışından Gökdeniz in şutunda kaleci Ricardo, yatarak topu kontrol etti.

26. dakikada Musa Büyük ün kafa ile uzaklaştırmak istediği topa ceza sahası dışından Raul Garcia nın gelişine şutunda top, yandan auta çıktı.

32. dakikada ceza sahası sol çaprazı önünden Gökdeniz in ortasında ceza sahasında müsait durumdaki Ersen Martin in kafa vuruşunda meşin yuvarlak, üstten auta çıktı.

43. dakikada ceza sahası dışından David Lopez in sert şutunda top, az farkla yandan auta çıktı.

53. dakikada ceza sahasında kaleci Jefferson dan dönen topu önünde bulan Webo nun vuruşunda meşin yuvarlak, üstten auta çıktı.

57. dakikada Raul Garcia nın ceza sahası dışından sert şutunda köşeye giden topu kaleci Jefferson, uçarak yumruklarıyla uzaklaştırdı.

59. dakikada sol kanattan Corrales in ortasında kale önününde Josetxo nun vuruşunda kaleci Jefferson, topu kornere çeldi.

67. dakikada sağ kanattan yapılan ortada penaltı noktası üzerinden Ersen Martin in kafa vuruşunda meşin yuvarlak, sol köşeden ağlarla buluştu, ancak karşılaşmanın hakemi, ofsayt olduğu gerekçesiyle golü geçerli saymadı.

74. dakikada Webo nun pasında ceza yayı önünden Valdo nun bekletmeden çektiği sert şutta top, üstten auta çıktı.

78. dakikada ceza sahası dışından Szymkowiak ın sert ve güzel şutunda meşin yuvarlak, az farkla üstten auta çıktı.

84. dakikada ceza sahası sol çaprazından Webo nun şutunda top, defanstan döndü. Dönen topu kontrol eden Munoz un ceza sahası sol çaprazından şutunda top, bir kez daha defanstan döndü.

90+3 de Osasuna defansından seken topu önünde bulan Ömer Rıza, ceza yayı üzerinden çok kötü vurdu. Meşin yuvarlak, farklı şekilde üstten auta çıktı.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2006 Cum 08:27:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HACIOSMANOĞLU DAN HAYALİ TEPKİ!
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Futbol Federasyonu eski Yönetim Kurulu Üyesi Hüsnü Hayali nin bordo mavili kulüp ile ilgili yaptığı açıklamaların bir bölümüne sert tepki gösterirken, bir bölümü için ise "Samimi bulmuyoruz. Hayali buluyoruz" dedi..

Hüsnü Hayali nin Futbol Extra Dergisi ne Trabzonspor hakkında yaptığı açıklamalara sert cevaplar veren Hacıosmanoğlu, Hayali nin açıklamalarının kendisine yakışmadığını belirterek "Bu yersiz açıklamalarla neye hizmet ettiğini anlamış değilim. Bizi tanımayan birisi olsa dikkate alacak değiliz ama bizi kendisi iyi tanır. Tecrübesiz ve tecrübeli deyiminin açılımını anlayamadım. Yönetim Kurulu ndaki arkadaşlarım kendi alanlarında olsun, spor ve sosyal alanlarda olsun tecrübe sahibidirler. Şahsım ise adamlık, delikanlılık ve sosyal hayattaki tecrübelerim ile 40 yıllık çetin ve zor hayat şartlarından geçtim. Yönetim Kurulu nu tecrübeli ve tecrübesiz diye ayıran sayın Hayali, bilmeliki benim tek tecrübesizliğim kaypaklık ve kalleşliktir. Ömrümün sonuna kadarda bu böyle devam edecektir" dedi.

Trabzonspor un her alanda güçsüz olduğunu iddia eden sayın Hüsnü Hayali ye cevap olarak Hacıosmanoğlu, "Türkiye Futbol Federasyonu seçimlerinde Trabzonspor olarak yönetime adam sokma gereği duymadık. Bu bizim ne kadar güçlü olduğumuzun göstergesidir. Bu gücümüz Trabzonlu oluşumuzdan kaynaklanıyor. Canı pahasına da olsa Trabzonspor un haklarını en ön sıraya geçerek üstlenmiş durumdayız" diye konuştu.

"Trabzonspor Başkanı olup Trabzonspor un kendi başkanığı döneminde şampiyon olacağını söyleyen sayın Hüsnü Hayali ye şunu sormak lazım?" diyen Hacıosmanoğlu, "Kendisi Türkiye Futbol Federasyonu nda (TFF) yönetim kurulu üyesi olduğu dönemde, madem çok tecrübeli bir insandı. Trabzonspor un elinden şampiyonluklar çalındığı zaman, Trabzonspor un hakları yendiği zaman, Trabzonspor un hakları gasp edildiği zaman neredeydi? Aktif olarak TFF da görev olduğu dönemde Trabzonspor un haklarını güçsüz olduğu içinmi koruyamadı. Yoksa gücümü yetmedi. Neden Trabzonspor un haklarının yenmesine seyirci kaldı. Madem Trabzonspor a başkan adayı olacak bunları Trabzonspor a ve kamuoyuna açıklamasını bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Hüsnü Hayali nin Trabzonspor a başkan adayı olması kadar doğal bir şey olamayacağını da kaydeden Hacıosmanoğlu,açıklamasını şöyle sürdürdü:
"Kendisini tebrik ediyoruz. Ancak başkanlık Hayal kurmaktan değil, Trabzonspor delegesinin vereceği oy ile sandıkdan çıkmaktan geçer. Trabzonspor a hayali düşüncelerle hizmet edilmez. Herkesten, her kesimden destek alıyoruz. Bize Mehmet Ali Yılmaz dan sonra Trabzonspor un haklarını Trabzonlu ya yakışır bir şekilde koruyan yönetim ve yöneticisi diyorlar. Şahsım olarak binlerce tebrik ve takdir aldığım bir camiya hizmet etmekten gurur duyuyorum. Bununla ilgili her türlü mücadeleyi verip her türlü zaferleri yaşatacağımızdan bu camia emin olsun".

Trabzonspor düşmanı olan bazı medya mensuplarının bile Trabzonspor u şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olarak gösterdiğini hatırlatan Hacıosmanoğlu, "Kendi içimizden Hüsnü Hayali, çıkarak Trabzonspor u şampiyon yapacağım nidaları atıyor. Bunu samimi bulmuyoruz. Hayali buluyoruz ve bu açıklamaları kendi içimizden biri olan Hayali ye yakıştıramıyoruz" dedi.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 00:27:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Musampa ve Fatih kontrolden geçti..
Trabzonsporlu futbolculardan Kiki Musampa ve Fatih Akyel şikayetleri sebebiyle Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi nde kontrolden geçti..

Musampa nın çekilen MR ında oyuncunun topuğunda kemik dikeni tespit edilirken, bu oyuncunun antrenmanlara bundan sonra silikon tabanlık giyerek çıkacağı öğrenildi. Fatih Akyel in ise dün akşam ayak parmağına aldığı darbe dolayısıyla oluşan ağrısı sebebiyle röntgeni çekildi. Röntgende futbolcunun Almanya kampı sırasında kırılan ayak parmağındaki yumuşak dokuda ödem meydana geldiği, ancak bunun oyuncunun idman akışını etkilemeyeceği açıklandı.

CC sohbet icin buraya
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir