ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Mayıs 2024, Cumartesi 12:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Trabzonspor
forum sohbet oyun basliklari
   Trabzonspor İle İlgili Güncel Haberler
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

daredevil061

daredevil061 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2006 Pzr 17:16:22sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
sende kına yakarsın kardeşş... senin gibiler yüzünden işte bu halde milli takım senin gib geri kafaılar yüzünden...tüm takımlarımıza başarılar

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2006 Sal 14:32:35sohbet oyun linki

OSASUNA MAÇI SEYİRCİSİZ !..
UEFA, Apoel FC ile oynanan UEFA Kupası 2. Ön Eleme Turu rövanş maçında bordo mavili taraftarların neden olduğu saha olayları nedeniyle Trabzonspor a 1 maç seyircisiz oynama cezası verdi.. Cezaya 3 gün içinde itiraz edilebilecek..

UEFA Disiplin Kurulu ndan Trabzonsopr a tebliğ edilen kararda, stadyuma girişte yeterli arama yapılmamasının, Trabzonsporlu taraftarların rakip takım taraftarlarına karşı davranışlarının ve attıkları cisimlerin seyircisiz oynama cezasına neden olduğu belirtildi. Yazıda bu kararın alınmasında Trabzonspor un UEFA kupalarında geçmiş 5 yılda 7 kez cezalandırılmış olmasının da etkili olduğuna dikkat çekildi.

Ayrıca, UEFA Disiplin Kurulu İsviçreli Jacques Antenen in başkanlığında yaptığı toplantıda Trabzonspor un iki yıllık bir süre boyunca gözetim altında tutulmasını ve benzer olayların tekrarlanması halinde seyircisiz oynama cezasının bir kez daha uygulanmasını kararlaştırdı.

Bordo mavili kulübün bu karar için 3 gün içinde UEFA Tahkim Kurulu na itiraz hakkı bulunuyor.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2006 Per 23:24:50sohbet oyun linki

ZİYA DOĞAN İMZALADI..
Teknik direktör Sebastiao Lazaroni nin sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden Trabzonspor, Ziya Doğan ile sözleşme imzaladı.. Bordo mavili takımda ikinci kez görev alacak Doğan, "Çok daha zinde olarak buraya geliyorum. Trabzonspor a çok şey katacağıma inanıyorum" dedi..

Ziya Doğan, Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve Kulüp Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu nun hazır bulunduğu imza töreninde, 1 yılı opsiyonlu olmak üzere, 2 yıllık sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan Asbaşkan Sayitoğlu, Trabzonspor yönetim kurulu toplantısında, 2006-2007 sezonunda yaşanan olumsuzlukları ortadan kaldırmak için teknik heyet değişimi konusunda ortak bir görüşe vardıklarını belirterek, Bu karar doğrultusunda Lazaroni ve ekibiyle yollarımızı ayırdık. Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bugünden sonra da geçmişte kulübümüze hizmet eden, başarılı olan Ziya Doğan ve ekibini futbol takımının başına tek yetkili ve sorumlu olarak getirdik dedi.

Sayitoğlu, Ziya Doğan ın başarılı olacağına inandıklarını da ifade ederek, İnşallah bu karar başarı ve hedefe bizi taşıyacak bir oluşumu ortaya çıkarır. Bir yılı opsiyonlu olmak üzere 2 yıllık sözleşme imzaladık. Bu imzanın camiaya hayırlı olmasını diliyoruz diye konuştu.

-DOĞAN: BÜYÜK HEDEFLERE HAZIRIZ -
Ziya Doğan ise değeri büyük bir camiaya geldiğini ifade ederek, Bence Trabzonspor Türkiye de kendisini ispatlamış en büyük camia. 100 yıllık takımların şampiyonlukları ortada, Trabzonspor un birinci lige çıktıktan sonraki şampiyonlukları ortada dedi.

Bu camia içerisinde tekrar bulunmaktan dolayı mutluyum diyen Doğan, Çok daha zinde olarak buraya geliyorum. Trabzonspor a çok şey katacağıma inanıyorum. Büyük hedeflere hazırız. Taraftar, yönetim kurulu, tüm camia birlik beraberlik içerisinde başarıya ulaşacağız. Çok iddialıyım. Çok büyük hedefleri olan bir teknik adamım. Bu hedefleri de en iyi burada yakalayacağımı düşünüyorum. Takımın metalitesini, eksiklerini biliyorum. Omuz omuza verip başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum. dedi.

Doğan, daha önceki dönemde sık sık yedek kulübesinde oturttuğu Yattara ile ilgili olarak da, Mentalitesi değişti. Çok daha olgunlaşmış, golü daha çok düşünüyor. Diğer oyuncular da onun kadar kaliteliler diye konuştu.

Doğan, Fatih Tekke konusunda ise yorum yapmayacağını sözlerine ekledi. Ziya Doğan ın yardımcılıklarını Fatih Kavlak ve kaleci antrenörü Hakan Polat yapacak. Doğan ın gelecek hafta içinde yardımcı antrenör konusunda bir isim daha belirleyeceği bildirildi.

-LAZARONİ YE 600 BİN DOLAR-
Trabzonspor Kulübü nün teknik direktör Sebastiao Lazaroni ye 600 bin Dolar, yardımcı antrenörlere ise 135 bin Dolar ödeyeceği açıklandı.

Öte yandan, imza töreninin ardından Mehmet Ali Yılmaz Tesislerine gelen yaklaşık 100 kişilik taraftar grubu, Doğan a çiçek vererek tezahüratlarda bulundular.

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2006 Per 22:44:15sohbet oyun linki

Kaplan sessizliğe aldırmadı !
Trabzonspor, seyircisiz oynadığı Osasuna maçından son dakika golüyle 2-2’lik beraberlikle ayrıldı.

21. dakikada gelişen Osasuna atağında, ceza alanı dışından Valmiro Lopez sert vurarak topu kaleci Jefferson un solundan filelerle buluşturdu: 1-0.

49. dakika CA Osasuna, farkı 2 ye çıkardı. İlk golün sahibi Valmiro Lopez, soldan rakiplerinden sıyrılarak topu Juan Gomez e çıkardı. Bu futbolcu da yerden düzgün vuruşla topu filelere gönderdi: 2-0.

55. dakika Marcelinho un soldan ortasında, Ömer Rıza nın çıkardığı topu Gökdeniz, ceza alanı hemen içinden yerden filelerle buluşturdu: 2-1.

89. dakika Gökdeniz in soldan ortasında, ceza alanındaki Umut, topu kafayla kalecinin solundan filelerle buluşturdu: 2-2.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2006 Pzt 00:39:40sohbet oyun linki

TRABZONSPOR 1-1 ERİYOR !..
Ziya Doğan ı takımın başına getirdikten sonra Beşiktaş ı yenerek moral bulan Trabzonspor, evinde Konyaspor a puan verdi.. Da Silva nın golüyle yenik duruma düştüğü maçta Ersen Martin ile 1 puanı kurtaran bordo mavililer, son yarım saati 10 kişi tamamladı..

TRABZONSPOR: 1 KONYASPOR: 1

STAT: Hüseyin Avni Aker

HAKEMLER: Fırat Aydınus xx, Muhittin Gürses xx, Cemal Bingül xx

TRABZONSPOR: Jefferson xx, Ferhat xx (Szymkowiak dk. 75 x), Stepanov xx, Fatih xx, Mustafa Keçeli xx, Hüseyin x, Hasan Üçüncü xx, Musa xx, Ömer Rıza x (Marcelinho dk. 46 x), Gökdeniz xx, Ersen Martin xx (Umut Bulut dk. 77 x)

YEDEKLER: Tolga, Çağdaş, Musampa, Murat Ocak

TEKNİK DİREKTÖR: Ziya Doğan

KONYASPOR: Özden xxx, Ömer xx, El Saka xx, Erkan xx, Batista xx, Ahmed Belal xx (Tayfun dk. 89 ?), Yordanov xx (Ufuk dk. 81 x), Da Silva xx, Ceccon xx (Okan Koç dk. 67 x), Erman Özgür x, Yasin x

YEDEKLER: Oğuzhan, Erman Ergin, Mustafa, Uğur

TEKNİK DİREKTÖR: Nurullah Sağlam

GOLLER: Da Silva (dk. 6), Ersen Martin (dk. 28)

KIRMIZI KART: Hüseyin (dk. 61) (Trabzonspor)

SARI KARTLAR: Mustafa Keçeli, Musa (Trabzonspor), Ceccon, Yordanov, Erkan, Ahmed Belal, Batista (Konyaspor)

.:İLK YARI:.
6. dakikada gelişen Konyaspor atağında Da Silva nın sağ çaprazdan kaleye gönderdiği sert şutta top, kaleci Jefferson un ellerine çarparak ağlarla buluştu. 0-1

21. dakikada Mustafa Keçeli nin soldan yaptığı ortaya kale önünde Ersen Martin den önce müdahale eden Konyaspor defansı, mutlak bir tehlikeyi önledi.

28. dakikada Gökdeniz in soldan kullandığı korner atışında ceza sahası içindeki Ersen Martin in kafa vuruşunda top, kaleci Özden in solundan ağlarla buluştu. 1-1

38. dakikada kaleci Özden in kısa düşen degajında topu kapan Gökdeniz, ceza sahasına girdi. Gökdeniz in pasında topla buluşan Ömer Rıza nın şutunda top, auta gitti.

41. dakikada Ferhat tan aldığı pasla ceza sahasına giren Ömer Rıza nın sol çaprazdan sert şutunda top, yan ağlarda kaldı.

.:İKİNCİ YARI:.
55. dakikada Erman Özgür den aldığı pasla ceza sahasına giren Ahmed Belal in sert şutunda top, kaleci Jefferson un sağından auta çıktı.

58. dakikada Mercelinho nun kullandığı serbest atışta Konyaspor ceza sahasında oluşan karambolde topu önünde bulan Stepanov un sert vuruşunda meşin yuvarlak, kaleci Özden den döndü. Defans, topu uzaklaştırdı.

61. dakikada daha önce sarı kartı bulunan Hüseyin, yaptığı faul sonrası 2. sarı karttan gördüğü kırmızı kartla oyun dışında kaldı.

79. dakikada Ahmed Belal in ceza sahasına girer girmez attığı sert şutu kaleci Jefferson çıkardı, dönen topu Bordo-mavili defans oyuncuları uzaklaştırdı.

85. dakikada gelişen Konyaspor atağında Da Silva nın yaklaşık 35 metreden attığı sert şutta top, kaleci Jefferson un ellerinde kaldı.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 12:37:14sohbet oyun linki

Fatih Akyel umutlu konuştu..
Trabzonspor un başarılı defans oyuncusu Fatih Akyel, Beşiktaş tan sonra Galatasaray ı da yenerek ligdeki bütün büyük karşılaşmaları kazanmak istediklerini söyledi..

Eşi ve 2 çocuğuyla Trabzon da mutlu bir hayat süren Fatih Akyel, bir taraftan çocuklarını anaokuluna vermenin heyecanını yaşarken, bir taraftan da Bordo-mavili takımın takımın başında kaptan olarak eski takımı Galatasaray a karşı hafta sonu Hüseyin Avni Aker Stadı nda oynayacağı maçı düşünüyor. Eşi Şirin Akyel ile kızları Tuana ve Melike yi Trabzon daki Özel Bonbon Çocuk Evi Anaokulu na kaydettiren Fatih Akyel, bütün aile düzenlerini Trabzon da kurduklarını, okulların açılmasıyla da çocuklarını anaokuluna kaydettirdiklerini söyledi. Futbolculuk yaşantısını Trabzon da sürdürmek istediğini de belirten Bordo-mavili futbolcu, çocuklarının da ilkokul öncesi arkadaş çevresine ve insanlara alışması için böyle bir karar verdiklerini kaydetti. Ailece Trabzon u çok sevdiklerini dile getiren Fatih Akyel, "İnşallah uzun yıllar burada devam ederiz. Çünkü Trabzon da çok mutluyuz" dedi.

Takım Kaptanı Hüseyin Çimşir in kırmızı kart cezalısı olması nedeniyle eski takımı Galatasaray karşısına Bordo-mavili formayla takım kaptanı olarak çıkacak olan Fatih Akyel, Beşiktaş derbisinden sonra Galatasaray derbisini de kazanmak istediklerini söyledi. Tecrübeli defans oyuncusu, "Beşiktaş ı İstanbul da yenmek bizim için çok iyi oldu. İlk derbiyi kazandık. İkincisini de kazanmak istiyoruz. Kendi sahamızda taraftarımız önünde Galatasaray ı iyi bir skor ile geçeceğimize inanıyorum. Beşiktaş ı İnönü de yendik, Galatasaray ı da burada yenerek ligdeki derbi serisine devam etmek istiyoruz" diye konuştu.

Kendisinin sahaya takım kaptanı olarak çıkmasının önemli olmadığını, takım olarak maçı kazanmalarının daha önemli olduğunu vurgulayan Fatih Akyel, "Hüseyin, Konyaspor maçında çok haksız bir kırmızı kart gördü. Bizim için çok üzücü oldu. 10 kişi kaldık. Konyaspor maçındaki beraberliği şansızlık olarak görüyorum. İkinci yarı saldırarak tam gol atacağımız sırada 10 kişi kaldık. Buna rağmen iyi mücade ettik. Yenemiyorsan, yenilme mantığıyla hereket ederek kontrollü oynadık. Galatasaray maçını kendi sahamızda kazanırsak, ligdeki durumumuz daha iyi olacak. Oynadığımız iki derbi maçını da kazanmış olacağız. Şampiyonluğa oynamak istiyorsanız bütün derbileri kazanmak zorundasınız. Takım olarak biz bütün derbileri kazanmak istiyoruz" dedi.

Ligdeki takımlar arasında fazla puan farkı bulunmamasının ligin kalitesini gösterdiğini de ifade eden Fatih Akyel, Avrupa da liglerde her yıl farklı takımların şampiyon olduğunu, ligin bu şekilde oynanması halinde bunun Türkiye de de gerçekleşebileceğini kaydetti. Galatasaray dan sonra oynayacakları Ankaragücü maçını da kazanmak istediklerini belirten Fatih Akyel, üst üste alacakları puanlarla ligde daha üst sıralara tırmanmak istediklerini sözlerine ekledi.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 12:40:41sohbet oyun linki

Avni Aker de Galatasaray kabusu!
Turkcell Süper Ligi nde hafta sonu sahasında Galatasaray ı konuk edecek Trabzonspor, 10 sezondur Hüseyin Avni Aker Stadı nda sarı kırmızılı takımı yenme başarısı gösteremiyor..
En son 1995-96 sezonunda sahasında Galatasaray ı 4-1 yenen bordo-mavililer, 10 sezondur rakibi karşısında 3 puana ulaşamadı.

Trabzonspor un, Hüseyin Avni Aker Stadı nda son 10 sezonda Galatasaray ile yaptığı maçlarda aldığı sonuçlar şöyle:
1996-1997: 0-0
1997-1998: 1-1
1998-1999: 0-3
1999-2000: 1-2
2000-2001: 1-1
2001-2002: 0-2
2002-2003: 1-2
2003-2004: 2-4
2004-2005: 0-1
2005-2006: 1-1

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 03:49:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SZYMKOWIAK SIKINTISI !..
Trabzonspor Basın ve Halkla İlşkiler Sorumlusu Zeyyat Kafkas, "Szymkowiak ı göndermek istemiyoruz. Ancak kendisinin özel hayatıyla ilgili farklı beklentileri var. Bu nedenle Türkiye de oynamak istemiyor" dedi..

Memorial 11 Altın Adam Yarışması nın Kalyon Otel de gerçekleştirilen jüri toplantısının onur konukları arasında yer alan Zeyyat Kafkas, özellikle takımda teknik adam değişimine gitmeleriyle ilgili sorular üzerine, Her yönetimin amacı kulübüne başarılar kazandırmaktır. Biz Lazaroni yi iyi şeyler yapması için takımımızın başına getirdik, ama olmadı. Bir kan uyuşmazlığından söz edebiliriz. Biz de çok ani ve yerinde bir kararla kendisini değiştirdik dedi.

Başarılı olunamayan ve gelecek için ümit görülemeyen bir noktada Lazaroni ile yollarını ayırdıklarını anlatan Kafkas, Hatalarımızı kabulleniyoruz. İyi bir kadromuz var. Başarılı işler yapmak istiyoruz. Bir yanlış kararımızdan dolayı bir sezonu mahvedemezdik. İstikrarı Ziya Doğan la yakalayacağımıza inanıyoruz diye konuştu.

Lazaroni ye tazminat olarak 600 bin Dolar ödediklerini açıklayan Zeyyat Kafkas, hafta sonu Galatasaray ile yapacakları maçın skor tahmininin sorulması üzerine de, 2-1 kazanacaklarını ileri sürdü.

Trabzonsporlu futbolcularla ilgili de bilgi veren Memorial Hastanesi 11 Altın Adam Yarışması’nın onur konuğu Trabzonspor Kulübü Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Zeyyat Kafkas, “Birçok futbolcuyla görüşüldü ancak şartlar uymadı. Liste elimizde. Önümüzdeki transfer döneminde bu listeden faydalanacağız” derken Yattara’nın kasığında önceki yıllara dayanan bir sakatlığı olduğunu belirterek “Bu oynamasına engel değil, en kısa sürede sahalarda olacak. Szymkowiak’ı ise biz göndermek istemiyoruz. Ancak kendisinin özel hayatıyla ilgili farklı beklentileri var. Bu nedenle Türkiye’de oynamak istemiyor. Dünya Kupası’nda transfer bekliyordu. Ancak hayal kırıklığı yaşadı.” şeklinde konuştu.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 16:16:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

DOĞAN MARCELINHO DAN ÜMİTLİ..
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Galatasaray ı yenecek güçte bir Trabzonspor olduğunu çıkıp göstermek istiyoruz derken, Brezilyalı yıldız Marcelinho hakkında ise, "Bundan sonraki haftalarda Marcelinho dan patlama bekliyorum" dedi..

Ziya Doğan, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri nde düzenlediği basın toplantısında, çok yoğun bir maç döneminde Trabzonspor da göreve başladığını ifade ederek, Beşiktaş maçında oyuncular anormal bir tempoda oynadılar. Osasuna ve Konyaspor maçında kondisyon eksikliği nedeniyle bir düşüş oldu. 10 kişi kaldığımız Konyaspor maçında bu daha net ortaya çıktı. Yine de daha disiplinli, daha az pozisyon veren, daha gol pozisyonuna giren bir takım olduk. Bu sezon en çok pozisyona girip, en az pozisyon verdiğimiz maç da Konyaspor maçı oldu dedi.

Artık önlerine bakmak zorunda olduklarını ve Galatasaray maçını düşündüklerini belirten Doğan, Sakat oyuncularımız var. İdeal kadromla çalışma fırsatı bulamadım, ama bunların hiçbirini mazeret olarak görmüyoruz. Galatasaray takımını yenecek güçte bir Trabzonspor olduğunu çıkıp göstermek istiyoruz. Bunu burada konuşmaktan ziyade futbolcular sahada gösterecekleri performansla ispatlayacaktır diye düşünüyorum." diye konuştu.

Doğan, bir gazetecinin Trabzonspor, 10 yıldır sahasında Galatasaray ı yenemiyor. Bu sizi endişelendiriyor mu sorusu üzerine, Daha önce çalıştırdığım takımlarda Galatasaray ı yendim, ama Trabzonspor da yenemedim. Her şeyin bir ilki vardır. Takımıma güveniyorum. Galatasaray ı yenecek güçteyiz yanıtını verdi.

- MARCELİNHO DAN PATLAMA BEKLİYORUM
Marcelinho ile bu hafta özel bir görüşme yaptığını dile getiren teknik direktör Doğan, Marcelinho dan bundan sonra değişik ve Trabzonspor camiasının beklediği kapasiteyi ortaya koymasını bekliyorum. Bu hafta bana o güveni verdi. Bundan sonraki haftalarda Marcelinho dan patlama bekliyorum. Testlerde değerleri iyi çıktı. Kafası karışıktı, ister istemez de yeni bir ortama geldi, ancak bunları aşacak diye konuştu.

Szymkowiak da ise önceki haftalara oranla bir hareketlenme gözlemlediğini kaydeden Doğan, Szymkowiak a yardımcı olmamız lazım. Kalitesi yüksek bir oyuncu. Psikolojik sıkıntıları var. Hiç dinlenmeden dünya kupasına gitti. Dönüşte de kendisine izin verilmedi. Trabzonspor a faydalı olacağına inanıyorum. Onun bu sıkıntılı dönemi atlatmasını bekliyorum. Zaman zaman kendini etkileyen şeyler olmuş. Gitti, gidecek diye söylentiler onu etkilemiş. Bunlar bir futbolcu için hoş olmayan şeyler. dedi.

Musampa nın her geçen gün iyiye gittiğini belirten Doğan, Kalitesini ispatlamış bir oyuncu. Şu anki testlerde verdiği değerlerle oynatırsam onun için kötü olacak ve sonuçta ona en büyük ihaneti yapmış olacağız. Hazırken iyi bir havayla başlamasını istiyorum. Teknik adam olarak gelecekte de düşünüyorum dedi.

-YABANCI TEKNİK ADAMLARA ELEŞTİRİLER-
Doğan, bir gazetecinin Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş teknik direktörlerinin eleştirilmesini nasıl değerlendiriyorsun sorusu üzerine de şu yanıtı verdi:
Bu eleştiriler olacak. Biz de başka teknik adamlar da eleştirilecek. Yabancı, yerli ayrımı yapmamak lazım. Başarı için istikrar şart. Avrupa da da kriterler böyle. Zico ya da zaman lazım. Türkiye de 2 kötü sonuçtan sonra eleştiriler yapılıyor.

-TAKIMIN KONDİSYONU-
Ziya Doğan, bordo-mavili takımın oyuncularının kondisyonunun düşük olduğunu belirtti.

Veriler ve test sonuçlarının kondisyon eksikliğini gösterdiğini ifade eden Doğan, Demek ki üzerine ekleyeceğimiz çok şey var. Sezon başıyla bugünkü testler aynı sonucu veriyor. Oynayan oyuncuları fazla deneyemedik. Onların değerleri belki biraz daha artmıştır dedi.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2006 Cum 19:57:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"ZAFERLE AYRILACAĞIZ.."
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, takım olarak inandıkları ve savaştıkları zaman neler yapabileceklerini Beşiktaş maçında gösterdiklerini belirterek, Galatasaray maçından da zaferle ayrılacaklarını söyledi..

Trabzonspor un galibiyete ihtiyacı olduğunu ifade eden Başkan Yardımcısı Hacıosmanoğlu, "İnandığımız ve savaştığımız zaman neler yapabileceğimizi Beşiktaş maçında gösterdik. Oyuncularımızdan da aynı mücadeleyi bu karşılaşmada da bekliyoruz. Onlara olan inancımız tam. Teknik Direktör Ziya Doğan 1 haftadır oyuncularımızla birlikte, onları bu maça en iyi şekilde motive ediyor. Trabzonspor ruhuyla mücadele ettiğimiz sürece yenemeyeceğimiz bir takım yok. Beşiktaş maçında olduğu gibi Galatasaray maçından da zaferle ayrılacağız" diye konuştu.

Trabzonspor-Galatasaray maçının bilet fiyatlarının normal olduğunu belirten Hacıosamanoğlu, "Trabzonspor u eleştirenleri bu karşılaşmada göreceğiz. Trabzonspor sevgisinden bahsedenler 20 milyon bilet fiyatını çok fazla görüyorsa, bu sevgiden bahsetmesinler. Bu bir derbi karşılaşması ve her zaman bu fiyatlar uygulanmıyor. Trabzonspor un bu maçta taraftarının desteğine ihtiyacı var" dedi.

CC sohbet icin buraya
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir