ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 23:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Kedişli chatcity
 <<1 2345678910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 11:00:21      Kedişli chatcitysohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Birkaç gün öncesinde ortaya çıkan kedi tipi ile ilgili benim gördüğüm artı ve eksi yönler var,sizlerde gördüklerinizi paylaşırsanız sevinirim...

1-Kedi tipi tasarım olarak (çizgi yönü ile) çok başarılı bir tip

2-Düşünce olarak gizlilik isteyenler içinde ideal bir uygulama

yalnız,

Gizlilik ajanlara karşı gizli değil tabiki gizli olmamalı ama şu var ajan dostları olanlar bu gizli kedilerin kim olduklarını özelden ajan dostlarına sorarak öğrenebilmektedir(burada tekrar, ajanların niteliği ön plana çıkmaktadır)

yani,

gizliliğin bir anlamı olmamış

3-normal bir tip ile yerde oturan bir başka tipe çişşş deseniz bu bir hakarettir ve ceza alınır...

oysa bizim kedi tipi şu mantıktadır, cc satın alıyorsan, başkaları üzerine çiş yapma hakkı da alıyorsun

4-Diyelim bir ajanın sizinle kişisel problemleri var ve diyelim bunu cümle kurarak aşma yeteneği yok,aldığı gizli bir kedi tipi ile size çok rahat çiş uygulaması yapacaktır siz ise savunmasız kim olduğunu dahi bilemeden buna maruz kalacaksınız

1987NiL

1987NiL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 11:07:57sohbet oyun linki

pranga  bence bunu o kadar ciddiye alma yani sanal bir ortamda senin sanal tipine sanal bir kedi cisss yapsa nolurki bir ajanla sorunu olan kisiye gizli kedi tipi  olan o ajanin gelip cisss yapmasinin pek önemi yok önemli olan gelip karsi karsiya konusabilmektir.

Yani bu benim düsüncem tabi katilmaya bilirsin ama ben pek önemsemezdim sahsen

prangaxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 11:17:18sohbet oyun linki
1987NiL :

pranga  bence bunu o kadar ciddiye alma yani sanal bir ortamda senin sanal tipine sanal bir kedi cisss yapsa nolurki bir ajanla sorunu olan kisiye gizli kedi tipi  olan o ajanin gelip cisss yapmasinin pek önemi yok önemli olan gelip karsi karsiya konusabilmektir.

nil,

ciddiye aldığım bana yapılmış ya da yapılmamış olması değil, bu genel bir açıklama :)))

ve dikkat edersen konu sadece yapılan eylem değildir gizliliğininde olmayışını eleştiriyorum :))))

yani o tipin artı ve eksi yönleri...

ReBeLAquaRiuS

ReBeLAquaRiuS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 12:22:44sohbet oyun linki
1987NiL :

Burda Ciddiye Alınması Gereken Husus Pranga Ustanında Belirtigi Üzere Çişşş Olayıdır..Sen 2100 cc ver Çişşş Yapmak İçin Fakat Başkası Sana Çişşşş Muhabbeti Yaptıgında Ajan Sana Ceza Versin..Garip..Gecen Odalarımızdan Birindeyim Baktım Odaya Bir Kedi GirdiSonra Bizim Yeni User Ahaaa Chat Sitesine mi Yoksa Hayvanat Bahcesine Mi Geldik Dedi.Küt 10 Dakika Taktı Bizim Alıngan Ajanlardan Birisi..Bu da olayın başka bir boyutu Saygılar Sevgiler Benden Sizlere Byes Efem

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 12:25:09sohbet oyun linki
abım sonuna kadar arkandayımmm yapılan yanlışlarrr elbet duzeltılıcek..bıde yazmıişlar yenı surprslere hazır olun dıyeacaba bu seferkının aksıyonu ne olcak bırısı çiş yapmaksaadusunemıorum otekını

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 12:34:42sohbet oyun linki

Çok şirinler kedişlerr sevmiyo değilim ama o çiş muhabbetii gerçekten hoş değil..Amaç sevimlilik olsada bunu farklı yoran kişiler varr buda beni rahatsız ediyor...Mesela beni herkes sevmek zorunda değil ama sonuçta saygı duymak zorunda tüm insanların yapması gereken genel bi durumdurr!! Odaya girdiğimde kötü karşılayan kediler hem alay konusu ediyor hemde gizli tipine saklanıyor hiç hoş değil arkadaşlarr..Kedileri seviyorum çok tatlılar ama farklı amaçla kullanmayın arkadaşlar şu tiplerii yakışmıyor!!!

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 13:17:20sohbet oyun linki
   Bence kediyi sevdiren en büyük özellik, onun muzurca çiş yapması... Şimdiye kadar olan tüm tiplerden çok daha sevimli. Burda çişini yapıyor olması insanların içindeki gizli nefreti empoze ediyor olması mı sizce? Bunu mu düşünüyorsunuz? Bir çok kişi sırf muhalefet olmak adına kedileri eleştirdi (sözümün hedefi pranga değildir) ve fikir sahiplerini yadırgadı aklınca kınadı. Çocukluğumuzda birçok hayvan çizgi film karakterine hayranlık duyduk. Onların yaptığı muzurluklarla eğlendik. Eminim bu tip için fiyat belirlenirken, 2100 cc veren işer düşüncesi akla gelmemiştir. Veya Animatörleri biz bunu işettik 2100 cc den aşağıya vermeyin dememiştir. Velhasılı kelam  bence öyle sevimliki sırf bu tip yüzündenhiç sevmediğim birini bile severim. Hem oldukçada sevimli işiyor.

prangaxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 13:55:15sohbet oyun linki

HurremSuItaan :
   Bence kediyi sevdiren en büyük özellik, onun muzurca çiş yapması... Şimdiye kadar olan tüm tiplerden çok daha sevimli. Burda çişini yapıyor olması insanların içindeki gizli nefreti empoze ediyor olması mı sizce? Bunu mu düşünüyorsunuz? Bir çok kişi sırf muhalefet olmak adına kedileri eleştirdi (sözümün hedefi pranga değildir) ve fikir sahiplerini yadırgadı aklınca kınadı. Çocukluğumuzda birçok hayvan çizgi film karakterine hayranlık duyduk. Onların yaptığı muzurluklarla eğlendik. Eminim bu tip için fiyat belirlenirken, 2100 cc veren işer düşüncesi akla gelmemiştir. Veya Animatörleri biz bunu işettik 2100 cc den aşağıya vermeyin dememiştir. Velhasılı kelam  bence öyle sevimliki sırf bu tip yüzündenhiç sevmediğim birini bile severim. Hem oldukçada sevimli işiyor.

Çocukluğumuzda hiçbir çizgi karakteri birisinin üstüne işemiyordu... sanırım başka filmlerle karıştırdınız...(işemek sizin tabiriniz oysa moderetör olarak yakışmadığını da belirtmek isterim) 

ikinci konu,

çiş ya da işeme lafı bile bir düzeysizliktir... aksiyonlarınızda çiş gibi bir seçeneğin yazması bile rahatsızlık vericidir...

üçüncü konu, burada benim amacım sadece bu tipin çiş problemi değildir...

Bari diğer değindiklerime de cevap yazsaydınız:)))

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 15:41:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhaba,

Kedi tipi ilk günden ortalığı karıştıran bir tip. Zaten yetkililerde bunu ana sayfada şu cümlelerle belirtmişler.." CC ailemize yeni bir üye katıldı. Ve katıldığı ilk günden ortalığı karıştırdı. Yeni süprizlerimize hazırlıklı olun, CC de karşınıza her an her şey çıkabilir :) ".

Yeni süprizler ne olabilir ?.. Kedi tipinin " ÇİŞ" aksiyonundan sonra. karşımıza aşağıda örnek olarak vereceğim bir kaç tip gercekten çıkabilir..şaşırmamak lazım :)

Eşek tip i --- " anırma" ve " çifteleme " aksiyonu..

EDIT

Gazman --- " Gaz " aksiyonu..( Gazman, Reyting Hamdi nin gücünü fasülyeden alan osuran-uçan halk kahramanı. )

Ben yazımın uzayıp sıkıcı bir hal almasını istemediğim için üç örnek ile kestim.. Metodik firması yetkilileri ilgilenirse bunlar gibi bir çok garip ve ortalığı karıştıracak tip fikri sunabilirim.. Çünkü Metodik firmasıda birşeyin farkında yada yeni yeni farkına vardılar.. Toplumumuzda antipati toplayan, bizler tarafından tu-kaka denilen herşey reyting ve para kazandırıyor.. Bunun örnekleri ile dolu gündemimiz.. Sabah programı aşk ları, Semra teyze vs vs..

Gelelim prangaxxx arkadaşımızın bize anlatmaya çalıştığı konuya..

prangaxxx demiş ki ;

"1-Kedi tipi tasarım olarak (çizgi yönü ile) çok başarılı bir tip"

evet gerçekten çok şirin bir tip.. Aslında ilk bu tip i gören kişiyim sanırım.. MiniBar da ilk arkadaşlarıma duyurduğumda yeni bir tip geldiğini.. hepimiz makul bir ücret karşılığı mevcut tiplerimizin yanında bizim gittiğimiz yere gidecek, biz oturdugumuzda ayaklarımızın dibinde uyuyacak " ilave tip " sandık. hiç birimizin aklına kedi kılığına bürünüp ortalıkta dolaşacağımız gelmedi :)

2-Düşünce olarak gizlilik isteyenler içinde ideal bir uygulama

yalnız,

Gizlilik ajanlara karşı gizli değil tabiki gizli olmamalı ama şu var ajan dostları olanlar bu gizli kedilerin kim olduklarını özelden ajan dostlarına sorarak öğrenebilmektedir(burada tekrar, ajanların niteliği ön plana çıkmaktadır)

yani,

gizliliğin bir anlamı olmamış..

Gizlilik ajan kadrosunda ki arkadaşlar için çok iyi bir fikir.. gizlilik düşüncesinin ajan kadrosuyla sınırlı kalmasını isterdim.. ajan kadorsu dışında ki ChatCity üyelerine gizlilik verilmesi taraftarı değilim.. neden mi ?

Benim tipimin yanına sokulan kim olduğu belirsiz bir kişinin kucağıma yatmasından, ayağıma çiş yapmasından ve birde en önemlisi uyuşturucu almış gibi sapıkça ayağıma yapışıp dans etmesinden nefret eden biriyim. Kim olduğunu bilmek en büyük hakkım ve ilk işim bir ajan a sormak oluyor çünkü rahatsız oluyorum.. " Bu civatası gevçek kedi kim ? " diye soruyorum...

Ben bunu sorup öğrenen biriyim.. Bu yüzden ajan arkadaşlarıma hiç birşey diyemem.. Bana o kedinin kimliğini açıklamazsa o ajanın niteliğini ön plana çıkartırım :)

3-normal bir tip ile yerde oturan bir başka tipe çişşş deseniz bu bir hakarettir ve ceza alınır...

oysa bizim kedi tipi şu mantıktadır, cc satın alıyorsan, başkaları üzerine çiş yapma hakkı da alıyorsun

Gelelim en can alıcı noktaya..

Biz ilk bu kedi çıktığı gün nededik ? ÇİŞ sohbetinin sonu iyi değil.. Acilen ÇİŞ aksiyonun kaldırılması lazım yoksa ÇİŞ ile başlayan sohbetlerin sonunun neye varacağını siz düşünün dedik.. Dediğimiz oldumu ? Sohbetlerin ortasında 1dk ile 10 dk ceza yağmaya başladımı ? tabiki başladı.. Etrafta neye ceza vereceğini şaşırmış kafası karışık ajanlar dolaşıyor..

Size küçük bir örnek vereceğim

Nicklerini vermiyeceğim.. kedinin biri kedixx olsun diğeri kediyy olsun..

kedixx, kediyy nin yanına gider ve.. ÇİŞ yapmaya başlar..

Kediyy nin Söylediği cümle aynen şudur.. bir daha çiş yaparsan bende üstüne kaka mı yaparım..

tabi hızlı ajan.. kediyy e 10 dk cezayı verir bu cümlesinden dolayı..

sizce kediyy bu cezayı hak etti mi ? Tabi ki hayır..

birde yeni tartışma başladı kedi ye "hayvan" denir mi ? denmez mi ?

"odaya bir hayvan girdi " dedikleri için ceza alan insanlar var :))

Bende odaya giren bir kediye.. aha hayvan geldi dedim.. kedi becq çıktı :)) ne yapsın.. Becq akıllı biri Kedi nin hayvan olduğunun bilincinde.. Ceza veremedi :))

yani anlıyacağınız..

Bende ilk günlerde Kadrolu ajan arkadaşlarımı sıkıştırdım.. Kalabalık odalarda ÇİŞ sohbetleri açarak ceza alıp almayacağımı denedim.. İnanın bana 2 ajan ne yapcağını bilemediği için oda yı terketti.. sonradan başka bir odadan özelime olayı büyüttüğümü yazdı :).. Çünkü onlarda tam bilmiyorlar ceza verilecek mi ? verilmeyecek mi ? Çoğu bu ÇİŞ muhabbetinden şikayetçi ama yapabilecekleri birşey yok.. Çünkü CC bu işten ilk günlerde parayı kazandı kalkmasıda çok zor artık..

Ajan arkadaşla genelden yaptıgımız konusmadan kısa bir diyalog :)

gurcu : Ben ayağıma ÇİŞ yapan kedilerden şikayetciyim..

ajanxx : gerçekten ayağızamı işediki rahatsızsınız ?

gurcu : Şimdi ben size küfür etsem.. Gerçekten o küfürlerde gecen kelimeleri yapmışmı oluyorum ?.. tabi ki yapmıyorum.. Ben sadece size kelime ile hakaret ediyorum ve siz rahatsız oluyorsunuz değil mi ?

ajanxx: tabiki evet..

gurcu : Bende ayağıma işendiği zaman aynı rahatsızlığı duyuyorum.. Resmen bana hakaret ediliyor. Lütfen uyarırmısınız..

ajanxx : Şikayetinizi mail ile bildirin. Ben bunu cezalandıramam.

gurcu : Senin burdaki görevin nedir ? neden online sin ? Olaylara anında müdahale etmek için değil mi ?

ajanxx : Tamamda ÇİŞ aksiyonunu ben koymadım ki.. neden bana yükleniyorsun ?

gurcu : Senin dışında ajan yok.. ve ben birinin gelip ayağıma işemesinden rahatsız oluyorum.. Lütfen kedi yi uyarın..

Ajan ciddi ciddi kediye rahatsızlık vermeyin der ve odadan ayrılır şaşkın bir biçimde :)

ve ajan gittikten sonra kediden beklenen cevap gelir.. Ben bir kedi yim ajan beni yakalayamaz kacarım :))

4-Diyelim bir ajanın sizinle kişisel problemleri var ve diyelim bunu cümle kurarak aşma yeteneği yok,aldığı gizli bir kedi tipi ile size çok rahat çiş uygulaması yapacaktır siz ise savunmasız kim olduğunu dahi bilemeden buna maruz kalacaksınız

tek cümle ile.. ÇİŞ aksiyonunun kaldırılması gerekmektedir..

Herkese hoş sohbetler :)

ccZAZA

ccZAZA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 15:41:53sohbet oyun linki
 Arkadaşım sonuna kadar haklısın ama 4 numaralı bölümdeki ajanların gelip öyle bişey yapması bence olanaksız ajanlar çok iyi bi şekilde seçiliyor ve bunu yapıcaklarını hiç zannetmiyorum Gurcu kardeşimizinde bu dediklerine sonuna kadar katılıyorum çişş mevzusundan aynen bende çok rahatsızım
CC sohbet icin buraya
 <<1 2345678910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir