ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 20:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Jelin
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Tem.2006 Cmt 16:10:42sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
moahahhaaşkısı supersınn!!pperformansın superen gusel ajanım benımmm  muckkss aşkısı

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 17:16:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
tebrikler jelin hayırlı uğurlu olsun yeni görevinfazla söze gerek yok

manisali45

manisali45 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 17:23:14sohbet oyun linki
    BROWO KRİXOS SANA BUKADAR REKLAM YETER ONDAN ÖNCE HAKKEDEN ÇOK DEĞERLİ ARKADAŞLAR VARDI BENCE ,DE  AMA KADER İŞTE BU  ŞEFLERE HAYIRLI OLSUN  BAKALIMMMMMMMMMM

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2006 Pzr 16:39:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

KİŞİLER BİRİ Nİ YARGILARKEN KENDİNİ DE YARILAYIP ONDAN SONRA KİŞİ HAKINDA YORUM YAPARLARSA DAHA NET BİR ŞEY CIKAR ORTAYA  DİYMİ  ...CORTY..

ALTAKİ YAZIYI YAZMIŞSIN AMA BİRAZ GERİYE GİT KENDİNİ ANALİZ ET . BENDE SENİN YILDIZI HAKETMEDİYİ DÜŞÜNÜYORUM

AMA ARTIK YILDIZIN VAR  YILDIZINA SAYGI DUYUYORUM .

AMA ŞEFİN VERMİŞ YILDIZI .ŞEFİN NE YAPTIGINI İNŞALAH BİLİYORDUR. NEDE OLSA SENDEN O SORUMLU .

VE MADEM TANIMIYORSUN JELİNİ HAKETMEDİYİNİ DÜŞÜNMEN İÇİN SUDUGUN NEDENSE :) SENDEN DAHA ESKİ BİR ÜYE OLDUGUNU  BİLMEDİYİNDEN DİR .BAZILARI GİBİ DİKAT CEKİCİ KONUŞMALAR YADA HAREKETLER YAPMADIGINDAN  FARKETİLMEMİŞ OLA BİLİR.:) BAZILARI KENDİNİ COK FARKETİRİYORDA BEN BURDAYIM  DİYE:)

SEN YILDIZI HAKETİN CORTY :) EVET  DİYMİ HAKETİN :)

JELİN DEN ÖNCELİKLİ OLAN İNSANLAR ELBETE VARDIR

GERCEKTENDE HAKEDİYORLARDIR BUNU AMA O KİŞİ KESİNLİKLE SEN DEYİLSİN.

YILDIZIN İNŞALAH HAYIRLI OLUR      

İŞTE SENİN YORUMUN OKU BAK NE DEMİŞSİN JELİNE     

İnsan olarak cok iyi olabilir kendisini cok iyi tanımıyorum ama rozeti haketmediğini düsünüyorum. Jelin seninle sorunum yok farklı algılama ama sana kadar inan burda aylarını yıllarını vermiş kişiler wardı yıldız ajanlar arasında.... neyse daha neler göreceğiz bakalım.Hayırlı olsun .

CORTY SENDE YILDIZ ALDIN YA :)    DAHA NE GÖRMEYİ UMUT EDİYORSUN Kİ  DAHA NELER GÖRECEZ DİYORSUN :)

KIYAMETİN ALAMETLERİ GİBİ BİR ŞEY

NEYSE YORUM YAPMAK İSTEDİM ):

NOT: DİLEGİM TÜM YILDIZLI ROZETLİ  DAHA DOGRUSU TÜM GÖREVLİ ARKADAŞLARIN BİR BİRLERİNİ KORMUMASI VE CHAT CİTY ADINA BİR ŞEYLER YAPMAYA DEVAM ETMESİ BİR BİRİNİZLE UGRAŞMAYI BIRAKIP İŞİNİZE BAKMANIZ DİLEGİYLE .

BAZI ROZETLİ VE YILDIZLI AJAN ARKADAŞLARA GERCEKTEN HAYRANIM VE ÖRNEK ALDIGIM KİŞİLERDİR KENDİLERİ .  

CHATCİTY DEN HER HANGİ BİRİ OLAN BENGLİNE DEN SEVGİLER SAYGILAR  .

HAYIRLI OSLUN YILDIZIN CORTY  GÖREV SÜRENCE BAŞARILAR VE PROBLEMSİZ GÖREVLER  YILDIZINA SAYGI DUYDUGUMU TEKRAR BELİRTİYORUM ...

mSauDienCe

mSauDienCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2006 Cmt 22:39:04sohbet oyun linki
O Rozeti kesinlikle haketmedigini düşünüyorum..Adaleti Ayrım yapmamayı ögrenmelisin..Birine laf dedi diye cezayı yapıştırırken digeri aynı lafı dediginde 10 defa uyarman ayrımcılıgının en büyük kanıtı...Yazık o Rozeti hak ederek almadın..Ve inan bana o rozetinin silinmesi için ne gerekiyorsa yapıcam...Aklından Çıkarma bunu...Bundan sonra jelini savunan yada karalayan yazıların hiç biri umrumda degildir...O yüzden yağcılara bıraktım meydanı hadi bye

mSauDienCe

mSauDienCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2006 Cmt 23:08:34sohbet oyun linki
Sen o msj okuduktan sonra sorun yok şimdi Git Buzluktan Soda Al Hazmı Kolaylaştırır..

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2006 Sal 04:25:11sohbet oyun linki

vallahi Jelin i tanıdığım kadarıylaa gayett olumlu bir insan... Hiç bir zaman ceza taraftarı olmadım,Jelin in de ceza vermek için vermediği şu küçük olaydan anlaşılıyor... Büyük harf olayı: Büyük hafte ısrar edenleri bir kere değil bi kaç kere uyarıyorr istese ilk özel uyarıdan sonra cezayı verebilir sanırsam yanlışım varsa düzeltilir zaten...

bence Jelin şunun ayrımını iyi yapıyor: cezadan başka birşey anlamayan kişi bir de sözden anlayan kişiler... yukarıda arkadaşın biri buna dair bir serzenişi olmuş galiba bundan dolayıdırr...

Dualar seninle Jelin...

Not:bir örnek olay verdim ama olaylar coğaltılabilir, sıkıcı olmasın diye kısa kestim...

ChikOpRensS

ChikOpRensS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 01:04:42sohbet oyun linki

Kişilik olarak tanımıyorum kendisini fakat işinde iyi olduğunu gözlemledim.Şeflerin bir bildiği vardır ki bu sorumluluğu yüklemişlerdir kendisine.Başarılar diliyorum.

Değinilmesi gereken konu ise Jelin e değil şeflere yöneliktir.Eğer Jelin rozet alıyorsa , rozet alması gereken başka userlarda vardır.Bu user lara haksızlık yapıldığı kanısındayım fakat elbette bu olayda Jelin in herhangi bir etkisi bulunmuyor.

Saygılar

XxShekerXxJocuKXx

XxShekerXxJocuKXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 01:11:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Oku Oku bitmiyor yha  jeLin benim aPlamdir  Nehir aPLamdan iyi oLmasin

klaritromisin

klaritromisin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 01:19:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"Chatcityde ortam yapıp millete 2 güzel söz söyleyen hemen Gümüş Ajan oluyosa..."

İşin özü bu fazla söze gerek yok bence 

CC sohbet icin buraya
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir