ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 09:18   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Küçük Şeref Bulundu
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

principa

principa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2006 Çar 13:08:01      Küçük Şeref Bulundusohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Ailesi ile birlikte gittiği Çanakkale Şehitliği’ni gezdikten sonra mola yerinde kaybolan 2 yaşındaki Şeref Engin tüm aramalara rağmen bulunamamıştı.  Bu gün itibariyle bir ihbarı değerlendiren emniyet kuvetleri küçük şerefi 22 gündür saklı tutuldugu  içerenköydeki bir eve yaptıgı baskınla kurtardı.

edison9966

edison9966 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2006 Çar 15:54:42sohbet oyun linki

HArika ya en sevindiğim şey buydu VallaHi bugün TeŞekkürler Pirinccim..

Ama bunu yapanların allah cezasın ıverisn yanii...

SoapSuds

SoapSuds resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2006 Çar 21:42:45sohbet oyun linki
inanmıyoorrum yaaa sonunda bulunmuşşş

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2006 Çar 21:45:38sohbet oyun linki

Çok şükür yaa çok sevindim bu haberee

Teşekkürlerr....

principa

principa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ağu.2006 Per 09:19:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ne yazık ki ortaya çıkan bu acı gerçek olayı traji komik bir hale getirdi. Uzun süredir kamuoyunu meşkul edip dahası tüm emniyet güçlerinin seferber olmasına neden olan bu olayın; böylesine bir şekilde sonlanması cidden korkunç.

Timsah gözyaşları tabirini bire bir uygulamalı gösteren anne doğrusu büyük bir ustalıkla planlanan oyunu sahneledi. Ve bence şimdi küçük şeref gerçekten kayboldu. Ömür boyu bu yaşananları bir utanç tablosu gibi yüreginde taşımak zorunda kalacak.

edison9966

edison9966 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ağu.2006 Per 11:05:41sohbet oyun linki

Lanet Olsun nasıl bir Toplum haline geldik biz ya bunu nasıl yaparlar yaa...

tek kelimeyle lanet okuyorum ALLAH hepsinin cezasını versin

oxinox

oxinox resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ağu.2006 Per 12:06:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
vay be

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ağu.2006 Per 12:10:06sohbet oyun linki

Bu haberi okumamıştım hayrett yaa sahiden lanet olsunnn

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ağu.2006 Per 19:25:52sohbet oyun linki
Gerçektende şaşırtıcı ve de korkunç ayrıca da iğrenç

qriLkis

qriLkis resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 01:53:57sohbet oyun linki
speiderist :

Çanakkale’de dört ay önce kaybolan iki yaşındaki Şeref Can’ı kaçırdığı iddiasıyla yakalanan evli ve dört çocuk babası Ahmet Delican serbest kaldı. Delican, çocuğun Yıldız Engin’le yaşadığı yasak aşkın sonucunda doğduğunu söyledi. Delil olarak mahkemeye DNA test sonuçlarını da sundu. Anne Yıldız Engin de gerçeği itiraf edince, Delican adliyeden ayrıldı.

ŞEREF Can, Kabatepe Ziyaretçi ve Dinlenme Merkezi’nde 7 Nisan tarihinde kayboldu. İki yaşındaki Şeref Can, ailenin ve polisin tüm çabalarına rağmen bulunamayınca devreye İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu girdi. Başında ’Avcı’ lakaplı Emniyet Müdürü Şentürk Demiral’ın bulunduğu bir ekip kuruldu. İşe koyulan ekip, Tuncay ve Yıldız Engin’in altı aylık telefon görüşmelerini incelemeye aldı. Yıldız Engin ile tanıştığı belirlenen Serbest Mali Muşavir Ahmet Delican’ın, Küçük Şeref’in kaybolduğu tarihte Çanakkale’de olduğu telefon kayıtlarından tespit edildi. Kayıtlarda çocuğun kaçırılmasından sonra Yıldız Engin’in ilk aradığı kişinin Delican olduğu da belirlendi. 

Yıldız Engin’le üç yıl önce tanıştığı ve sık sık görüştükleri belirlenen Ahmet Delican’ın Küçükbakkalköy’deki evine salı gecesi yapılan operasyonla Şeref Can kurtarıldı ve Delican, gözaltına alındı. Eşi Tuncay Engin’den bir süre ayrı yaşayan Yıldız Engin ile o dönemde bir ilişki içinde olduğunu belirten Ahmet Delican, "Yıldız Engin ile üç yıl önce bir kız arkadaşımın aracılığıyla tanıştım. Birbirimizden hoşlandık. Yıldız Engin hamile kalarak Şeref Can’ı dünyaya getirdi" dedi./_newsimages/1952186.jpg

Küçük Şeref’in doğumundan sonra da Yıldız Engin ile telefonlaştıklarını söyleyen Ahmet Delican, şöyle devam etti: "Ben anne ve babamdan ayrı yaşadım. Şeref’in de bu durumu yaşamaması için onu almaya karar verdim. Yıldız, Çanakkale’ye gideceklerini söyledi. Ben de oraya gidip çocuğumu aldım. Yani Şeref’i kaçırmadım." 

Delican’ın, Küçük Şeref’i "Yusuf Delican" adıyla nüfusa kaydettirdiği de ortaya çıktı. 

Hürriyet gazetesinden alıntıdır..

İyi Sohbetler...®

speiderist

nasıl ya kadın mı kaçırttırmış cocuu 

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir