ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 09:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   ***Üç Kuruşluk Yıldızlar(CC gerçeği*)***
 <<123 456789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

mSauDienCe

mSauDienCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 16:09:27sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Serkanka

Serkanka resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2006 Çar 05:38:51sohbet oyun linki
durum $unu gösteriyorki sevgiLi refim:bu bahsettiğin ki$inin arkası sağLamki senin gibi deneyimLi bir cc userine haksız 10 dakka veriyor.yanLı$mıyım biLmiyorum ama bu cesaret ondan kaynakLı oLmasa gErek.

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2006 Per 00:43:14sohbet oyun linki

O kadar konuşmama rağmen bu kişiliksiz hala yıldız almaya devam ediyor.CC de aldın mı şefimsi birini arkana sırtın yere gelmiyormuş demek ki.Bu şefimsi bu kişiliksizi de kullanır kullanır işi bitince bi köşeye atar elbet...

Bakalım kendi doğrularından ne zaman taviz verecekler  

Evangeline

Evangeline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2006 Per 14:30:31sohbet oyun linki

Bu kişilik hala yıldız alıyor demek.Kendisine verilen görevi bile layıkıyla yapamamış, özel sorunlarını görevine karıştırmış, tamamen profesyonellikten uzak bu sahışın yıldız almaya devam etmesinin sebebini merak ettim doğrusu. Gerçek hayat ta böyle değil mi zaten? Ne kaybediyorsa ülkemiz, yüksek yerlerdeki amca, dayı, hala vs.den kaybediyor. Görevler, görevin gerçekten üstesinden gelecek kişiler yerine; görevi dağıtan kişinin yakınlarına veriliyor.Haketmeyen binlerce kişi görev başında;gerek CHATCITY de gerek GERÇEK YAŞAMDA.

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2006 Per 14:42:58sohbet oyun linki
ref oncelıkle  boyle bı başlık açtıgın için tşk .. gecen gun  de ben benzer  bı olayla  karsılaştım..sanırım  bahsetııgın kısıyı anladım..malum sahsın erkek  arkadası da  yıldız  alıyor..ve alışerışte bana kufredıldı genelden :) odada da o bahsetııgımız  sahıs ve sevgılısı  vardı ..ustelık yıldız  vardı O AJAN denılen sahısta..aradan 10 dk gecmesıne  ragmen ceza vermedı..odada kı herkes tepkı gosterdı..adam orda kufredıyor onlar aşk yasıyordu(ustelık qostermelık yıldızıda profılındeydı) madem beceremıyceksın, madem bunları goz ardı edıceksın neden o yıldızı  alıyorsun ??gereken yapıldı zaten..artık yıldız  almıyor   

Evangeline

Evangeline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2006 Per 14:44:55sohbet oyun linki
Bir ilerleme kaydedildiyse ne mutlu

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2006 Per 14:46:27sohbet oyun linki
ama ref ın bahsettıgı sahıs hala yıldızlı  ılerleme olucak ..seke seke :))ewacım

mustafa79

mustafa79 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ağu.2006 Cmt 19:50:42sohbet oyun linki

....Evet arkadaşlar forumlara bu gün ilk defa geldim ve neler oluyormus bu cc de meger hep sohbete atakılırdım

arkadaşların basına gelenler için cok üzüldüm ve bunu yapan sahısları bende kınıyorum.  Buna benzer olaylar benimde başıma geliyor ve hiç bir müdahale olmuyor küfürlere. herkese saygılar   

ZoRLuBATUHAN

ZoRLuBATUHAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2006 Pzr 20:16:06sohbet oyun linki
Ne Kadar Süslü Başlık

volkybeyaw2

volkybeyaw2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2006 Pzt 07:49:52sohbet oyun linki

Ya ama herkese yıldız vereceklerki onlarda VIP ligi dewam ettirsin di mi yaButun vipler yıldız almalı bence böylece sorun da biter, kavga da ,birilerine yaranma cabası da Dagıtıverin kardeşim yıldızları !! İki yıldızın muhabbetini yapmayın çok ayıp

CC sohbet icin buraya
 <<123 456789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir