ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 09:54   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   ***Üç Kuruşluk Yıldızlar(CC gerçeği*)***
 <<12345678 9>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Evangeline

Evangeline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 20:25:21sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

BecquereI :
Ref Ref, Canım Benim Neyin Mucadelesini Veriyorsun"ki Sen.. Gereksiz Yere Yıpratma Kendini.. İşleyişe Ters Düşüp, Fetva Vereceğine; Beğenmiyorsan, Olan Bitenleri (Yazılarındanda Öle Anlaşılıyor) Girmezsin Siteye Olur Biter.)

"Beğenmiyorsan, Olan Bitenleri(Yazılarından Öle Anlaşılıyor) Girmezsin Siteye Olur Biter.) "

Bu sözler nedir? Şaka felan mı? Ha şakaysa sorun yok ta... Eğer bu tırnak içindeki cümlemsi kelimeler yığını gerçek düşüncelerse çok yazık. İnsanlar tabiki beğenmedikleri şeyleri değiştirmeye çabalayacaklar. Çekip gitmek acizliktir. Bunu düşünen de acizdir.Aklı başında olan her insan sistem içinde kendini hoşnut etmeyen durumları değiştirmeye meyillidir. Herkes yapılan haksızlıklara eyvallah derse ne olacak sonumuz? Bu mudur yani beğenmiyorsan git...Beğenmiyorum diye gitmek yerine sorunları dile getirip , sorunların farkedilmesine ve çözülmesine yardımcı olurum.

Quillian

Quillian resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 20:52:30sohbet oyun linki

Evangeline bilinçli kullanıcı olma! Seni de susturmak isterler sonra. Becunun da üstüne fazla gitme, açken yazmış onları..:)

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 20:59:20sohbet oyun linki

Evangeline,

sen ona aldırma

araba cantları ya da kurbağa suyu resimleri veya balmumu kafalar bulamazsa foruma koyacak öyle biraz Türkçeyi geliştirme adına bilmeden atlar...

normaldir...

Evangeline

Evangeline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 21:09:27sohbet oyun linki

Ben de açım, yorgunum:)) Kişileri değil de yazılanları eleştirdim. Ayrıca yazılanlarla ilgili kendi düşüncelerim, isteyen katılabilir, isteyen karşı çıkabilir. Kimseye düşüncelerimi empoze etmek gibi niyetim de yok yani. Burası forumsa ben de yazılanlarla ilgili görüşümü bildirdim.:)))Sadece bu. ühühühü:)

Teşekkürler...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 21:57:30sohbet oyun linki

NEYSE YORUM YOK

encccil

encccil resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2006 Cum 20:27:38sohbet oyun linki
autumn1 :
Haklısın Refrefcim.. ßende ßaşıma Geleni Anlatıyım.. Hiç ßişey Yapılmayacağı Düşüncesiyle ßu Konuyu Kimseye Aksettirmediğimi ßelirteyim Önce.. Plajda Arkadaşlarla Konuşup £plenirken Her Zamanki Gibi ßi Tip Musallat Oldu.. Arkadaşa ßenimle Konuşmamasını Kendisiyle Konuşmak İstemediğimi Söyledim.. Neyse Odaya ßi Ajan Geldi.. Ki ßu Ajan Odada Doğru Düzgün Kalmıyor ßile.. Neyse ßu Ajan Varken ßana Gel ßabanın Kucağına Dedi.. ßu Ne Demektir.. Düpedüz Küfürdür ßu.. Üstelik Anneme Laf Söylenmiştir ßurda.. Ajanın Ceza Vermesini ßekledim.. Ama O Odayı  Terk £tmeyi Tercih £tti.. Ki Arkasından ßi Kaç Küfür Daha Yedik.. ßu Gibi ßi Durumda Odada ßiraz Daha Kalması Gerektiğinin ßilincinde Olmalıydı.. Neyse Ajanımız 2dk Sonra Tekrar Geldi.. ßende Özelden Odayı Daha İyi Takip £tmesini Rica £ttim.. Az Önce Küfür Yedim ßana ßöyle Söylendi Kaçırdınız Dedim.. Ne Dese ßeğenirsiniz.. Gördüm Dedi.. Peki Neden ßişey Yapmadın Dedim.. ßana Verdiği Cevap Şu Oldu.. ßu Kadar Alıngan Olmayın Lütfen.. Ya Adam Gelsin Ölmüş Anneme Sövsün ßen Alıngan Olmıyım.. Dahada ßu Lafın Üstüne Dicek ßişey ßulamıyorum.. Herkes Gelsin Küfür £tsin Arkadaşlar ßizde Alınmayalım LÜTFEN..

sheitan01

sheitan01 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eyl.2006 Pzr 20:53:12sohbet oyun linki
haklısın kardeşim ajan dediin kendi men faatlerine bakmamalı şef de kimseyi dinlemez bnce kendi bildiini yapar!

ararac

ararac resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 11:48:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ref ne denebilinirki tebrık ederım umarım sende benım gıbı  üzülmemişindir   3 gün önce bunları geniş bir biçimde formda yazdıgım zaman  susturuldum yazdıklarımı hakaret edlettıler  ben kımseye hakaret etmedım aksıne bu işi yapannı hakarete maruz kıldım ama ne yazıkkı hemen susturuldum ve nıkım cezaya tabı tutuldu  bir acıklama bekledıgımı söyledıgımde  bir cc ajanı bana  edepsızsın dıyerek  acıklama yapmayacagını ve muhatabı olamayacagımı söledı  arkasından cc halkına  ararac ceza aldı yazdıgı bır yazıdan dıye  belli başlıklara notlar düştum yazdıgım nıklerde aynı işleme tabi tutuldu  şimdi akıllı insanların kendıne şunu sormasını istıyorum bu olup bitenlerden cc de bir kac kişinin haberi var yazdıgım yazının aslıda onlarda var  eger ben hakaret ettıysem bırılerıne butraya yazsınlar yemin edıyorum  daha cc ye girmem  yok haklıysam yıne yazsınlar    neden  bu yıldız işlerı bu kadar bulanık bunun bizim en dogal hakkımız oldugunu inkar edemezler herelde   tüm cc halkıda buna şahıtlik etsin ama  yazımın tümünü aktarın  bana meillediginiz kısmını degil  ref  sayfanda bu kadar yazdıgı için özür dilerim ama bir şekılde herkesin olanları bilmek hakkı:)  şeffaf olmayanların kesin gizli bir haltları oldugunu düşünuyorum umarım beni yanıltırsınız sevgilerle kalın

frida2005

frida2005 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 22:11:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Neler olmuş böyle  

Lilian

Lilian resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2006 Per 00:04:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bende anlamadım fridaa  

bide şahısları merak ettim doorusu

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 9>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir