ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 05:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   İşte Güneş Tutulmasına Seyireden CHATCITY Ünlüleri :)
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 02:42:07      İşte Güneş Tutulmasına Seyireden CHATCITY Ünlüleri :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Resimde Durum, Hal ve Hareketler

1-GoGoBeiMMoRtaL : Gördüğümüz Kadarıyla " Abi Ben Hep Görüyorum " Havaları İçerisindeydi

2-durty :  Şaşırmış Bir Durumdaydı "  Abi Bu Ne Ben İlk Defa Görüyorum Para Bende Ama Nasıl Daha Önce Görmem" Diyordu.

3-Peeg : " Gayet Sakindim. Güneş Benim Eski Sevgilimdi. Nasıl Yaptı Bunu Araımıza Ay ı Soktu " Diye Bir Cevap Verdim Şu Anda Verdiğim Cevaptan Dolayı Utanıyorum

4-Compeira :  Çok Komiğine Gitmişti Anlam Veremedik ve Kendisine Sorduk Hayırdır Compeira " Abi Güneş Tutulunca Eski Sevgilim Aklıma Geldi Geçenki Güneş Tutulmasında Bizde Tutulmuştuk  "

5-MYSToRiouSS : Yaşlı Kurt Bakıyordu Eski Günleri Aklına Geldi Sadece Bir Tebessüm Verdi ve Sorduk Hayırdır MYSToRiouSS " Abi Ben Söylüyemem ChatCity Ajanıyım Gizli Bilgi " Dedi

6-HurremSultaan : İşte Bizi Yıktı HurremSultaan  Biraz Görme Zorluğu  Olduğunu Zannediyorduk Ama Baya Varmış. Sorduk HurremSultaan Nereye Bakıyorsun " Bilmiyorum, Ben Ne Yaptığımı Biliyormuyum, Bakıyorum İşte Maksat Havamız Olsun " Diye Bir Cevapla Karşılaştık  

7-Jisell : En Komik Olanımızda Jisell in Güneşle Alakası Yoktu  Sorduk Jisell Ne Yapıyorsun Neden Güneşe Bakmıyorsun Dedik Jisell Bize Şu Cevabı Verdi " Geçenlerde Resmini Onayladığım Yakışıklı Çocuk Burda Boşver Güneşi Şimdi " Dedi

8- SoapSuds : Oda Jisell Gibi Güneş Tutulmasıyla Alakası Yoktu  Sorduk SoapSuds Ne Yapıyorsun Neden Güneşe Bakmıyorsun Dedik SoapSuds Bize Şu Cevabı Verdi " Ben Bunu Önceden Görmüştüm Bir Daha Neden Bakayım " Diyerek Bizi Kopardı Şuursuzca

9- Nefertiti585 : Gülmemek İçin Kendini Zor Tutuyordu Hayırdır Nefertiti585 " Sormayın Arkadaşlar " Dedi ve Bizde Arkasından Peki Sormuyoruz Diye Bir Cevap Verdik

10- tilda25 : Her Zamanki Gibi Ciddi Bir Tavır Vardı tilda25 Güneş Tutulması İle İlgili Duygularınızı Alabilirmiyiz Diye Bir Soru Yönelttik ve Cevap " Çok Ciddi Bir Durum Güneş İle Ay Nasıl  Bunu Araştırmam Gerek " Diye Bir Cevapla Karşılaştık

11- Caterpie : Sırıtıyordu Onunda Hoşuna Gitmişti Güneş Tutulması " Allah Cezanı Vericek Compeira Hani Benden Önce Hiç Kimse Yoktu " Dedi  Tutulmadan Sonraki Surat İfadesini Görücektiniz Aynen Böyledi  

Peeg

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 02:49:19sohbet oyun linki
Muohuososo koptum eline sağlık

CoReeL

CoReeL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 02:52:13sohbet oyun linki
Ellerine Saqlık Peeg Güzel ßir Çalışma

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 03:06:31sohbet oyun linki
Peeg senden rahat yokmu tam paparazi oldun bi düş yakamızdan sosyeteye rezil olduk gene

Evangeline

Evangeline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 03:27:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ağustos ayı forum concept i bu galiba. Resimler, ünlüler ve yorumlar...

Peeg. Tesekkurler cok hos olmus...

qriLkis

qriLkis resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 12:54:19sohbet oyun linki
Bu tür resimlerde hep aynı kişiler kullanılıyor biraz deiştirin ya

simash

simash resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 17:39:35sohbet oyun linki
süper

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2006 Pzr 02:06:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
peeg tamda resim onaylıyordum koptum

corrdy

corrdy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2006 Pzr 03:57:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Puahahahahhaha diye gülsem ayıp olurmu acaba  alemsin peeg ya

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2006 Sal 16:57:08sohbet oyun linki

Her sene güneş tutulmasında içim bi garip oluyor :D

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir