ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Mayıs 2024, Cuma 08:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   AŞKIN ÖYKÜSÜ
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 12:22:43      AŞKIN ÖYKÜSÜsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

BİR AŞKIN ÖYKÜSÜ

BİR OTOBÜS DURAĞINDA KARŞILAŞMIŞLARDI İLK KEZ.... biri tıpta okuyordu, öbürü mimarlıkta. o ilk karşılaşmadan sonra, bir kere, bir kere, bir kere daha karşılaşabilmek için, hep aynı saatte, aynı duraktan, aynı otobüse bindiler. gençtiler, çok genç... Birbirleriyle konuşacak cesareti bulmaları biraz zaman aldı ama sonunda başardılar. İkisi de her sabah otobüse bindikleri semtte oturmuyorlardı aslında.

delikanlı arkadaşında kaldığı için o duraktan binmişti otobüse, kız ise ablasında... Sırf birbirlerini görebilmek için, her sabah erkenden evlerinden çıkıp, şehrin öbür ucundaki o durağa, onların durağına geldiklerini, gülerek itiraf ettiler bir süre sonra.... okullarını bitirince hemen evlendiler. Mutluydular hem de çok mutlu... bazen işsiz, bazen parasız kaldılar ama öylesine sıkı kenetlenmişti ki yürekleri ve elleri hiçbir şeyi umursamadılar. ayın sonunu zor GETİRDİKLERİ GÜNLERDE DE ÜNLÜ BİR DOKTOR VE ÜNLÜ BİR MİMAR OLDUKLARINDA DA HEP MUTLUYDULAR. ZAMAN AŞIMINA UĞRAYAN, ALIŞKANLIKLARA YENİK DÜŞEN, BANKA HESABINDA PARA KALMADIĞI İÇİN YA DA TAM TERSİNE O HESABI DAHA DA KABARIK HALE GETİRMEK UĞRUNA BİTİP-TÜKENİVEREN SEVGİLERDEN DEĞİLDİ ONLARIN SEVGİLERİ GÜNLER GÜNLERİ, YILLAR YILLARI KOVALADIKÇA SEVGİLERİ DE BÜYÜDÜ, BÜYÜDÜ... TEK EKSİKLERİ ÇOCUKLARININ OLMAMASIYDI. ZORLU BİR TEDAVİ SÜRECİNE RAĞMEN ÇOCUK SAHİBİ OLAMAYINCA, "BÜTÜN MUTLULUKLARIN BİZİM OLMASINI BEKLEMEK, BENCİLLİK OLUR" DİYEREK DEVAM ETTİLER HAYATLARINA. ÇOCUK YERİNE, SEVGİLERİNİ BÜYÜTTÜLER... "SENİN İÇİN ÖLÜRÜM" DERDİ KADIN, SIMSIKI SARILIP ADAMA VE ADAM. "HAYIR, BEN SENİN İÇİN ÖLÜRÜM"DİYE YANIT VERİRDİ HEP.... BAZEN EVE GELDİĞİNDE, AYNANIN ÜZERİNDE BİR NOT GÖRÜRDÜ KADIN, "^BİR TAMEN, KÜTÜPHANENİN İKİNCİ RAFINA BAK..." KÜTÜPHANENİN İKİNCİ RAFINDA BAŞKA BİR NOT OLURDU, "MUTFAKTAKİ MASANIN ÜZERİNE BAK VE SENİ ÇOK SEVİYORUM" OKUYA OKUYA KOŞTURAN KADIN, SONUNDA KİMİ ZAMAN BİR DEMET ÇİÇEK, KİMİ ZAMAN EN SEVDİĞİ ÇİKOLATALAR, KİMİ ZAMAN DA PAHALI ARMAĞANLARLA KARŞILARDI... ALDIĞI HEDİYENİN NE OLDUĞU ÖNEMLİ DEĞİLDİ ZATEN...

HAYAT NE KADAR HIZLI AKARSA AKSIN, İŞLERİ NE KADAR YOĞUN OLRUSA OLSUN HEP BİRBİRLERİNE AYIRCAK ZAMAN BULUYORLARDI BULMASINA AMA KIRKLI YAŞLIRAN ORTALARNA GELDİKLERİNDE, DAHA AZ ÇALIŞMAYA KARAR VERDİLER. ADAM, HASTANEDEN AYRILDI VE MUAYENEHANESİNDE HASTA KABUL ETMEYE BAŞLADI. KADIN DA MİMARLIK BÜROSUNU KAPADI VE SADECE ÖZEL PROJELERDE GÖREV ALDI. ARTIK DAHA FAZLA BERABER OLABİLİYORLARDI. BİR GÜN SAHİLDE DOLAŞIRKEN, HARAP DURUMDA BİR EV GÖRDÜ KADIN, ÜZERİNDE "SATILIK" LEVHASI ASILI OLAN. "NE DERSİN, BU EVİ ALALIM MI?" DEDİ ADAMA. "BU VİRANEYİ YIKTIRIR, HARİKA BİR EV YAPARIZ. PROJEYİ KAFAMDA ÇİZDİM BİLE. KOCAMAN TERASI OLAN, MARTILARI KAHVALTIYA DAVET EDECEĞİMİZ BİR DENİZ EVİ YAPALIM BURAYI..." "SEN İSTERSİN DE BEN HİÇ HAYIR DİYEBİLİR MİYİM?" DİYE YANIT VERDİ ADAM. "AMERİKA DAKİ TIP KONGRESİNDEN DÖNER DÖNMEZ ARARIM EMLAKÇIYI... KAÇ PARA OLURSA OLSUN, BURASI BİZİMDİR ARTIK...."

SADECE BİR HAFTA AYRI KALACAKLIRINI BİLDİKLERİ HALDE, AYRILMALARI ZOR OLDU ADAM AMERİKA YA GİDERKEN. HER GÜN, HER SAAT KONUŞTULAR TELEFONLA. GÖZYAŞLARI İÇİNDE KUCAKLAŞTILAR HAVAALANINDA. FAKAT BİRKAÇ GÜN SONRA, KOCASINDA BİR TUHAFLIK OLDUĞUNU FARK ETTİ KADIN.ESKİSİ KADAR MUTLU GÖRÜNMÜYOR, KONUŞMAKTAN KAÇINIYORDU. ONU NEŞELENDİRMEK İÇİN, SAHİLDEKİ EVİ HATIRLATTI VE ÇİZDİĞİ PROJEYİ VERDİ KADIN AMA HİÇ BEKLEMEDİĞİ BİR CEVAP ALDI. "CANIM, O EV BİZİM BÜTÇEMİZİ AŞIYOR. SEN EN İYİSİ O EVİ UNUT..."MUTSUZLUK, MUTLULUĞUN TADINA ALIŞMIŞ İNSANLARA DAHA DA ACI, DAHA DA ÇEKİLMEZ GELİR. KADIN, HİÇ SEVMEDİ BU BEKLENMEDİK MİSAFİRİ. DERDİNİ SÖYLEMESİ İÇİN YALVARDI ADAMA, "SENİN İÇİN ÖLÜRÜM, BİLİYORSUN, NE OLUR ANLAT" DİYE DİL DÖKTÜ BOŞ YERE...YILLARDIR SEVDİĞİ ADAM, DUYARSIZ VE SEVGİSİZ BİRİYLE YER DEĞİŞTİRMİŞTİ SANKİ. ONU ULAŞMAYA ÇALIŞTIKÇA, BETON DUVARLARA ÇARPIYORDU KADIN, HER ÇARPMADA DAHA FAZLA KANIYORDU YÜREĞİ... BİR GÜN, ÇOCUKLUĞUNUN, GENÇLİĞİNİN VE BÜTÜN HAYATININ BİRLİKTE GEÇTİĞİ ARKADAŞINA DERT YANARKEN, "ARTIK DAYANAMIYORUM, SANA SÖYLEMEK ZORUNDAYIM"DİYE SÖZÜNÜ KESTİ ARKADAŞI. " O, SENİ ALDATIYOR. İŞ YERİMİN TAM KARŞISINDAKİ RESTORANDA GENÇ BİR KADINLA YEMEK YİYİYOR HER ÖĞLEN, SONRA SARMAŞ DOLAŞ BİNİYORLAR ARABAYA GEZİYORLAR" "SUS, SUS ÇABUK, DUYMAK İSTEMİYORUM BU YALANLARI" DİYE BAĞIRDI KADIN. ONCA YILLIK ARKADAŞINI, KENDİSİNİ KISKANMAKLA SUÇLADI...

ERTESİ GÜN, O RESTORANIN HEMEN KARŞISINDA BİR KÖŞEYE SİNDİ SESSİZCE PERİ MASALLARININ SADECE MASAL OLDUĞUNU ANLADI. KOCASININ ESKİDEN YANI HASTANEDE ÇALIŞTIĞI GENÇ ÇOCUK DOKTORUNU TAND HEMEN. BAZEN EVLERİNDE AĞIRLADIKLARI KADINA NASIL SARILDIĞINI GÖRDÜ ADAMIN… AKŞAM KOCASI EVE GELİR GELMEZ, BAZEN BAĞIRIP, BAZEN AĞLAYARAK, BAZEN ONA SIMSIKI SARILIP BAZEN DE YUMRUKLAYARAK HAYKIRDI SURATINA HERŞEYİ. İNKAR ETMEDİ ADAM. ZAMANLA DUYGULARIN DEĞİŞEBİLDİĞİ, İNSANLARIN ORTA YAŞA GELDİKLERİNDE FARKLILIK ARADIĞI GİBİ BİR ŞEYLER GEVELEDİ AĞZINDA VE BAVULUNU ALIP GİTTİ EVDEN. KAPIDAN ÇIKARKEN, “SON BİR KEZ KUCAKLAMAK İSTERİM SENİ” DİYECEK OLDU AMA KADIN, “DEFOL” DEDİ NEFRETLE…

İLK CELSEDE BOŞANDILAR… MADERN BİR AŞK HİKAYESİNİN BÖYLE SON BULMASINA KİMSE İNANAMADI… ARKADAŞLARININ DESTEĞİYLE AYAKTA KALMAYA ÇALIŞTI KADIN… ADAMANI, SEVGİLİYSİYLE BİRLİKTE AMERAKA’YA YERLEŞTİĞİNİ ÖĞRENDİ. BAZEN YALNIZ KALDIĞINDA, ONU HALA SEVDİĞİNİ HİSSEDİNCE, AĞLAMA NÖBETLERİ GEÇİRİYOR, AŞKIN YERİNİ, EN AZ ONUN KADAR YOĞUN BİR DUYGU OLAN NEFRETİN ALMASI İÇİN DUA EDİYORDU.. ARADAN BİRYIL GEÇTİ… HER ŞEYİN İLACI OLDUĞU SÖYLENEN ZAMAN BİLE, KADININ DERDİNE ÇARE OLAMAMIŞTI.

BİR SABAH, ISRARLA ÇALAN ZİLİN SESİYLE UYANDI. KAPIYI AÇTIĞINDA, KARŞISINDA O KADINI GÖRDÜ. “SEN, BURAYA NE YÜZLE GELİYORSUN” DİYE BAĞIRMAK İSTEDİ AMA SESİ ÇIKMADI. “LÜTFEN, İÇERİ GİRMEME İZİN VER, MUTLAKA KONUŞMAMIZ GEREKİYOR.” DEDİ GENÇ KADIN. KANEPEYE İLİŞTİ VE ZOR DUYULAN BİR SESLE KONUŞMAYA BAŞLADI: “HER ŞEY GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİL ASLINDA.ÇOK ÜZGÜNÜM AMA O BİR SAAT ÖNCE ÖLDÜ… GEÇEN YIL AMERİKA’DAKİ KONGRE SIRASINDA ÖĞRENDİ HASTALIĞINI VE YAKLAŞIK BİR SENELİK ÖMRÜ KALDIĞINI. BUNA DAYANAMAYACAĞINI, HEP SÖYLEDİĞİN GİBİ ONUNLA ÖLECEĞİNİ ONUNLA ÖLMEK İSTEYECEĞİNİ BİLİYORDU. SENİ KENDİNDEN UZAKLAŞTIRMAK İÇİN, BENDEN SEVGİLİSİ ROLÜNÜ OYNAMAMI İSTEDİ. AİLESİNE DE HABER VERMEDİ. BİRLİKTE AMERİKA’YA YERLEŞTİĞİMİZ YALANINI YAYDI. OYSA İLK KARŞILAŞTIĞINIZ OTOBÜS DURAĞININ KARŞISINDA BİR EV TUTMUŞTU. TEDAVİ GÖRÜYOR VE KURTULACAĞINA İNANIYORDU AMA OLMADI. GECE FENALAŞMIŞ, BAKICISI BENİ ARADI, SON ANDA YETİŞTİM. SANA BU KUTUYU VERMEMİ İSTEDİ…” GÖZLERİNDEN AKAN YAŞLARI DURDURAMAYACAĞINI BİLİYORDU KADIN. HEMEN ORACIKTA ÖLMEK İSTİYORDU…. ELİNE TUTUŞTURULAN KUTUYU AÇMAYI SONRADAN AKIL EDEBİLDİ… İTİNAYLA KATLANMIŞ BİR SÜRÜ KAĞIT DURUYORDU KUTUDA. İLK KAĞITTA, “LÜTFEN BÜTÜN NOTLARI SIRAYLA OKU BİRTANEM”, “SENİN İÇİN ÖLÜDÜM DERDİN HEP, DOĞRU SÖYLEDİĞİNİ BİLİRDİM.” “FAKAT BENİM İÇİN ÖLMENİ İSTEMEDİM” “ŞİMDİ BANA SÖZ VERMENİ İSTİYORUM.” “BENİM İÇİN YAŞAYACAKSIN, ANLAŞTIK MI?” SON KAĞIDI ELİNE ALIRKEN, KUTUDA BİR ANAHTAR OLDUĞUNU GÖRDÜ KADIN… VE SON KAĞITTA ŞUNLAR YAZILIYDI:

“SAHİLDEKİ EVİMİZİ SENİN ÇİZDİĞİN PROJEYE GÖRE YAPTIRDIM… KOCAMAN TERASTA MARTILARLA KAHVALTI EDERKEN, BEN HEP SENİ İZLİYOR OLACAĞIM….”

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

FATSALI1

FATSALI1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 22:29:14sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Birgün uzak diyarlarda çok güzel bir kız yaşarmış evlenme çağı gelmiş fakat ona gönül veren kimseyi beğenmiyormuş sonunda yerli halk ülkenin en yakışıklı ve gururlu delikanlısını getirmiş ve kızla tanıştırmış, delikanlı kızı görür görmez aşık oluvermiş fakat kız ona bile burun kıvırmış ve delikanlı buna dayanamayıp ülkeyi terk etmiş yıllar sonra yolu yine kızı gördüğü yere düşmüş ve kendisini beğenmeyen kızın kimi beğenip evlendiğini merak etmiş evini öğrenip kapının önünde evden kocasının çıkmasını beklemiş bir süre sonra evden alçak boylu topal ve sarhoş bir o kadarda çirkin biri içeriye doğru bağıra çağıra sokağa çıkıp evden uzaklaşmış, bizim delikanlı o kadar sinirlenmişki hemen kapıya doğru gidip yumruklamaya başlamış kapıyı her zamanki güzelliğiyle kız açmış ve ilk görüşte tanımış beğenmediği yakışıklıyı. delikanlı kıza hiddetle :

- Bu adam içinmi beni beğenmedin, diye bağırmış.

kız sakin bir biçimde :

-Benimle arka bahçeye kadar gelebilirmisin. demiş.

arka bahçeye gittiklerinde çok güzel güllerle dolu bir bahçe görünmüş.bahçenin başında kız;

-Ben bahçenin sonuna gidiyorum bu bahçedeki en güzel gülü bana getireceksin fakat asla geri adım atmayacaksın ve sadece bir gül koparacaksın. demiş çocuğa

delikanlı bir iki adım atmışki üzeri su damlacıklarıyla dolu bir gül görmüş tam koparıyormuşki bir adım sonra daha tomurcuk halinde kıpkırmızı bir gül , doğru ona doğru yönelmiş fakat tam koparacakken biraz ileride hayatında gördüğü en güzel gül bütün ihtişamınla orada duruyor ve kendi kendine biraz ileride kesinlikle daha güzeli vardır diye düşünüp adımlarını atmaya başlamış. fakat birde ne görsün güller yavaş yavaş kuru ve boynu bükükleşmeye başlamış çocuk ilk gördüğü güller gibi bir gülün mutlaka olabileceğini düşünüp bahçenin sonuna doğru yaklaşmış artık kıza sadece bir iki adım kalmış ve çocuk bahçenin sonunda kuru ve artık gül denemeyecek kadar kötü bir gül alıp kıza utanarak uzatmış.

ve kız çocuğa :

İşte benim yıllar önce düştüğüm hata bu demiş...

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir