ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 23:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Sibel Can ın Tangası
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2006 Çar 15:53:49sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

UYANDIRDIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER!

SAYGIDEĞER ARKADAŞ.

HAYA CİDDİYE ALINMAYACAK KISA

AĞLANACAK TEK BİR SANİYE BİLE BÜYÜK BİR KAYIPTIR BENİM İÇİN,

ANLAYACAĞIM BİR ŞEY YOK HAKLISIN.

AMA!!!

ÜLKEMİZ BU KADAR UCAZA PEŞKEŞ ÇEKİLİRKEN BU DEVEDE KULAK KALIYO HABERİN OLSUN!

DAHA NELER VAR NELER.

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2006 Çar 18:47:24sohbet oyun linki

Başlığımıza konu olan haberde Tır lara yüklenen patlayıcıların İsrail e gönderildiği iddia ediliyor ve Meclis e de soru önergesi verildi bu iddia hakkında. Muhtemel ki öyle. İşin acı yanı, bizim topraklarımızdan gönderilen bu bombalarında kullanılacağı Lübnan da halen devam eden -buna savaş demiyeceğim- vahşetin 20. gününde ölü sayısı 1000 i  aştı. Bu rakamın %30 u çocuklardan oluşuyor. Geri kalanların da büyük çoğunluğu siviller, -hoş sivil olmasalar ne farkeder orası ayrı- yaşlılar ve kadınlar... Merak ettiğim şey şu: Yanı başımızda bu kadar vahşice bir katliam yapılırken -çoluk çocuk ayırdedilmeden- bu seni hiç germiyor mu? Hala "HAYAT CİDDİYE ALINMAYACAK KADAR KISA

AĞLANACAK TEK BİR SANİYE BİLE BÜYÜK BİR KAYIPTIR BENİM İÇİN" diyebiliyor musun? Çok merak ettim.

IImahlaskafkefII

IImahlaskafkefII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2006 Per 06:42:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

başlık etkileyici,,we konunda etkileyici,,we sende sinsisin graphist...

bide forum maymunu ne,,öle bi cümle kullanmısında ,, beni aydınlatsana...zaten senin için konu ile ilgili yorum olmaması onmli deilmiş burda bi açıkla onu bana...

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2006 Per 07:05:57sohbet oyun linki
Sende ne çok şey istiyorsun!

IImahlaskafkefII

IImahlaskafkefII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2006 Per 07:09:45sohbet oyun linki
aga sölemişin acıkla yaff...

hadibe

hadibe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2006 Per 11:19:17sohbet oyun linki

EVET O TANGA BENDE OLSA BENDE GİYERİM

icecandyman

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2006 Per 11:54:54sohbet oyun linki

Çünkü ağlamak istemiyorum evet acı doğru insanlık ayıbıdır arkadaşım haklısın!

Ama benim için kendim için söylediğim bir sözdür bu herkezin hayata bakışı farklıdır ve tabiki doğaldır!

icecandyman

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2006 Per 12:16:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

haklısın saygıdeğer arkadaş!

Ancak ülkemiz zaten iç ve dış yönetiminde bağlıdır. Çeşitli dış güçler tarafından politikamız yönetilmekte ve bu gayet açık bir şekilde bilinmektedir.

Ve size sorarım bizim başka bir lübnan olmayacağımız ne malum efendiler.

Ya bir İsrail yada başka bir ülke bize savaş açarsa bizi illa topraklarımıza girerek vurmak zorunda değiller! Bizi dünyanın öbür ucundanda vurabilirler.

Peki bu durumda biz ne yapabiliriz. Unutulmamalıdır ki tarihte bizim müttefikimiz asla olmamıştır. ‘’Türk’ün Türk’ten Başka dostu yoktur.’’ Sözü boşa söylenilmemiştir sanıyorum.

Şimdi siz diyeceksiniz bizim ordumuz var. Şanlı ordumuz dimi ama ordu füzeleri kimyasal silahları durduramaz eğer olurda böle bir savaş olursa şaşmamak gerekir sanıyorum.

Ülkemiz dört bir yandan düşmanla sarılıdır. Bizi Kuzey Irak’a sokmak istmelerinin sebebi gayet bellidir. Yada Lübnanlıların bize osmanlı imparatorluğunun devamı olan Türkiye diyerek seslenip yardım istemeleri eğer biz oraya barış gücü yollarsak bizde savaşın tam göbeğine balıklama dalmış oluruz. Gerçi onlar osmanlı devleti avrupalı devletlerle savaşırken bizi terk etmiş ve terk etmekle kalmayıp demir yollarımızı ve devlet binalarımız yağmalamışlardır. Yani kısacası şuan ezilen ülke yada ülkeler konumundakiler geçmiş te yapmış oldukları amerika ingiltere egemen siyasetlerinin bedelini ödemektedirler!

AMAN BİZ BÖYLE OLMAYALIM!

icecandyman

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2006 Per 12:23:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sadece acıyarak ay canım vah yazık diyerek hiç bir muaffakiyet elde edilemez. Kusara bakmayın ağlamak sızlamakta bir şey değiştirmez!

Elinizden geleni yapın! amerikan ve diğer sömürgeci devletlerin mallarını kullanmayın protesto edin, dolarları euro larıda bozun tl ye yatırın, ımf ye borcunuzu ödeyin kıbrısı ve adaları geri alın kendi petrolünüzü çıkarın incirlik üstünü kapatın o zaman ve daha sayamadığım vede bilmediğim daha neler neler!

SAYGILAR VEDE SEVGİLERLE!

icecandyman

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2006 Per 12:28:16sohbet oyun linki

BENDEN BU KADAR UMARIM BENİ KIŞKIRTMAZSINIZ BİR DAHA TANGA FİLAN DİYE!

TANGA DEDİNİZ NELER ÇIKTI BEA!

CC sohbet icin buraya
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir