ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 02:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Sibel Can ın Tangası
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2006 Per 15:33:58sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Ne zamandır başlığı görüyorum ve konudan dolayı bakmak istemiyordum en sonunda elhem kankamı görünce vardır bişey dedim cidden varmışş aslında yokmuş ama :)) ..Konuyla hiç bi alakası yokmuş çok ta anlam veremedim yinede...

Gerçek milli değerler önemini yitiriyor!!!

Yorumsuz..

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2006 Per 16:22:50sohbet oyun linki

NE ALAKASI VAR BİRADER BU LAFLARLA ATAYA VEDE VATANA SAYGININ NE ALAKASI VAR?

SİBEL CAN IN TANGASI DİYE BAŞLIK VAR BEN ONU SORUYORUM SEN VATAN MİLLET ATA DİYOSUN DÜŞÜNCE ŞEKLİNİ ANLAMADIM VEYA KENDİ DÜŞÜNCEMİ ANLATAMADIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM!

icecandyman

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 12:43:07sohbet oyun linki

arkadaşlar askerimiz dahi silahlarını,mermilerini ve daha birçok askeri mühimmatını AMERİKA dan almaktadır. Sizce Lübnan ve Irak İnsanlık Ayıplarının Sahibi Ve de bizzat azmettiricisi olan AMERİKA ya bu kadar bağlı bir siyaset ve ordu sisteminmiz varken biz bu ülkelere nasıl yardımcı olabiliriz.

Evet maalesef bunlar doğru ve bizzat tanık olduğumuz gerçeklerdir. Askerimiz uçaklarını gemilerini  ve mühimatını AMERİKA nın eskittiği araçlarını almaktayız.

Sizce amerikanın bize verdiği araçlarda savaş sırasında patlayacak bombalar olmadığı ne malum bunuda sorarım size!

Ülkemiz elden gidiyor! Forumda bir harita vardı güneydoğu ve doğu sınırlarımızı gösteren vede amerikan ordusunun kullandığı bir sitede yayınlanmıştıbu hartia, o haritanın geçmişi osmanlı devletinin son zamanlarına kadar dayanmaktadır. Bugün üzerimize oynan siyaset o zamankinden farklı değildir.

Ülkemiz kendi düştüğü durumdan kurtulamazken bizi kuzey ırak ve lübnan a sokmaya çalışmaları neyin göstergesidir arkadaşlar. Askerimiz bu kadar mı değersiz hala amerikanın eskittiği araç ve silahları kullanmakta skorsky ler dururken askerimizin alana taraması sizce doğrumu arkadaşlar!

Kaldiki lübnan a yardım etmek insanlık görevidir. Ancak askerimizle değil. Gıda yardımı, sağlık yardımı, barınak yardımı yapmamız gerekir! Ve biz bunu yapıyoruz!

Peki Kendi Ülkemiz İçin Ne Yapmalıyız. Bugün Lübnan a düşen füzelerin yarın bizim üzerimize düşmeyeceği ne malum!

Sevgiler Ve Saygılar!

icecandyman

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 16:36:29sohbet oyun linki
SsELHEMsS :
icecandyman :

Bana ne soruyorsunuz kardeşim patlayıcıların nereye gittiğini. Gidin MİT e sorun, Genel Kurmay a sorun Emniyet e sorun. Ama bana sormayın. Çünkü ben Türk halkıyım. Siz bana Sibel Can ın tangasını sorun, Hülya Avşar bugün kiminle yattı onu sorun.

Milli Değerlerimiz kayboluyor... ßunu anlatmak istedim sadece Umarim ne demek istedigimi verdigim amacı almişsindir kardesım ..

Bu sözüde ben söylemedim ayrıca!

kayhankus

kayhankus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2006 Sal 00:55:48sohbet oyun linki

BURASI TÜRKİYE , BURADA GÜNDEME OTURMAK İSTİOSAN YA REHA MUHTARLA AŞK YAŞIYACAKSIN YADA EVLİ EVLİ TANGALARLA GASETECİLERE ÇAKTIRMADAN PRAFÖSYENELCE POZ VERİP GÜNDEME OTURACAKSIN..SİBEL CAN IN GÜNDEME OTURMAK İÇİN TANGASI İLE GÖRÜNTÜLENİP  TÜRK GENÇLİGİNE AYKIRI Bİ DAWRANIŞ SERGİLİYECEGİ ÇOK UMRUNDA SANKİ..O HEDEFİNE ULAŞTI..BENİM DÜŞÜNCEM SİBEL CANIN DA, TANGASININDA CANI CEHENNEME..UTANMASSSSZZZZ...GENÇLİGE SAYGIYI Bİ YANA BIRAK HADİ  ,BALİ ÇOCUKLARINI DÜŞÜN..BUNLARA TANGA ALCAK PARAYI WERENLERDE  SUÇ WAR..

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2006 Sal 15:46:31sohbet oyun linki
tiniminikizz :

Ne zamandır başlığı görüyorum ve konudan dolayı bakmak istemiyordum en sonunda elhem kankamı görünce vardır bişey dedim cidden varmışş aslında yokmuş ama :)) ..Konuyla hiç bi alakası yokmuş çok ta anlam veremedim yinede...

Gerçek milli değerler önemini yitiriyor!!!

Yorumsuz..

:) Bende başlığı gördükçe transit geçiyor hatta başlığı açan arkadaş içinde bula bula bu haberimi buldu,bize ne diyordum,sanki çok önemli:)

Merak edip açınca okudum. Tşkler  başlığı açan arkadaşımıza, Minişinde yazdığı gibi;

Gerçekten milli değerlerimiz önemini yitiriyor!!!

Neyse yorum yok...

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2006 Sal 15:51:22sohbet oyun linki
Ben teşekkür ederim Harwest

cool20

cool20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2006 Sal 16:30:26sohbet oyun linki

ŞİMDİ BEN DURUMU ANLAMADIM

SİBEL CAN IN TANGASI NI AMERİKA ELE Mİ GEÇİRMİŞ KAMYONLARIN İÇİ TANGAMI DOLUYMUŞ

BU SAVAŞ NEDENİDİR

ÇÜNKÜ O TANGAYI TÜRK MİLLETİ SAHİPLENDİ  YADA  HAFTALARDIR GÖRE GÖRE SAHİPLENMEK ZORUNDA KALDI

bu konuya değinen arkadaşa teşk

Graphist

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2006 Sal 16:59:12sohbet oyun linki
cool20 :

ŞİMDİ BEN DURUMU ANLAMADIM

SİBEL CAN IN TANGASI NI AMERİKA ELE Mİ GEÇİRMİŞ KAMYONLARIN İÇİ TANGAMI DOLUYMUŞ

BU SAVAŞ NEDENİDİR

ÇÜNKÜ O TANGAYI TÜRK MİLLETİ SAHİPLENDİ  YADA  HAFTALARDIR GÖRE GÖRE SAHİPLENMEK ZORUNDA KALDI

bu konuya değinen arkadaşa teşk

Seninde esprili ama içeriği nükte yüklü yorumun için ben tşk ederim Cool20.  

Graphist

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2006 Sal 17:02:55sohbet oyun linki

Anti parantez, klavyeye elim değmişken bir ekleme yapmak istiyorum: bu arada konuya duyarlılık gösterip fikirlerini paylaşan diğer arkadaşlara da teşekkür ederim.

Tartışılmasını istediğim bu konunun başlığı her ne kadar hafif meşrep görünse de, -hem ülkemizin, hem bir parçası olduğumuz Ortadoğu’nun, hem de dünyanın çok önemli bir süreçten geçtiğini düşündüğüm şu günlerde- içeriğinde çok önemli bir mesajı taşıdığını düşünüyorum.  Bazı arkadaşlar buradaki inceliği sezmiş ve kısmende olsa bunu dile getirmişselerde ne yazık ki beklediğim kadar doyurucu yorum henüz düşmedi foruma.

Konuya ilgisini yitirmemiş arkadaşlar için en başa dönersek, bir haber sitesindeki “Patlayıcılar nereye gitti?” haberine bir vatandaşın yorumu şöyleydi:

Haydar Ahi                                        08/08/2006 - 17:47

Bana ne soruyorsunuz kardeşim patlayıcıların nereye gittiğini. Gidin MİT e sorun, Genel Kurmay a sorun Emniyet e sorun. Ama bana sormayın. Çünkü ben Türk halkıyım. Siz bana Sibel Can ın tangasını sorun, Hülya Avşar bugün kiminle yattı onu sorun.

Amacım; bu kadar yazı-çizi içerisinde dikkatleri Haydar Ahi isimli vatandaşın son iki cümlesine çekmek, beklentim ise; konuyu ciddiyetle değerlendirmek isteyen arkadaşların yorumlarını bu cümlelere odaklamalarıdır.

Yararlı olması dileğiyle...

CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir