ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Haziran 2024, Pazar 17:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   ***ORADA KİMSE YOK MU ? ***
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 02:10:30      ***ORADA KİMSE YOK MU ? ***sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Biz alttaki için şarkı seçip,son harf ile kelime türetirken...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 02:34:31sohbet oyun linki

Eline sağlık Roen,kendi çıkarları için onca insanı canice insanlık dışı yöntemlerle öldürmeleri normal değil birileri buna dur demeli bişeyler yapılmalı,sesimizi duyurmalıyız.İnsanlar, halklar savaşmaz, devletler savaşır.Savaşların 1 numaralı sorumlusu DEVLET BAŞKANLARIDIR

İnsani Yardım Vakfı nca Lübnan a yardım kampanyası başlatıldı.

Vakıf Başkanı Bülent Yıldırım, Lübnan da savaşta ölenleri konu alan büyük boy resimlerin duvarlarına asıldığı Üsküdar daki Yöre Alışveriş Merkezi önünde yaptığı açıklamada, İsrail in Lübnan a yönelik saldırılarında çok sayıda kişinin hayatını kaybettiğini ve yaralandığını dile getirdi.

Bombalarla Lübnan ın güney bölgesi başta olmak üzere bütün ülkenin yerle bir olduğunu dile getiren Yıldırım, şunları kaydetti:

Bir milyon civarında insan evlerini terk etti ve göç devam ediyor. Pek çok kişi okullarda veya büyük kamu binalarında barınıyor. Bazıları mukavva kutular üzerinde uyuyabilirken çoğu uyumak için mukavva kutu dahi bulamıyor. Bunun için sünger yatak ihtiyacı var. Ayrıca, ciddi gıda ve tıbbi malzemeye de ihtiyaç var. Önümüzün kış ve Ramazan olduğunu düşünürsek, Lübnan halkının daha çok yardıma ihtiyacı olduğunu söyleyebiliriz. Onun için Türk halkının yardım seferberliğini devam ettirmesini istiyoruz.

Bülent Yıldırım, Yöre alışveriş merkezinin 100 bin YTL değerindeki 4 günlük cirosunu Lübnan da sarılması gereken yaralar için bağışladığını bildirdi.

Yıldırım, daha önce Konya, Adana, Ankara ve İzmir ile başlayan her ilden bir TIR yardım kampanyalarına önümüzdeki günlerde başka illerde gerçekleştirilecek kampanyalarla devam edileceğini ifade etti.

(Anadolu Ajansı)

10.08.2006 17:53

IImahlaskafkefII

IImahlaskafkefII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 11:07:03sohbet oyun linki

Hergün aci kader gömülü tarlalar yakti can aldi
Can tatli ama kan akti
Yandi kaç yürek Gömdü kaç kürek körpe can
Özgürlük bitti mayinlarla
Kimi dogdu bagdat ortasinda,kimi babylonda
Kiminin saçi afro kimide hollywood lu
Orada mutlu ama sans ters gitti kimine
Dogdu gözünü savasa açti
Yasitlarindan farki yanlis zamanda
Yanlis yerde buldu kendini
Ailesini ölümcül ideoloji kurbanlarini bekler
Tüfekler oyuncak mermiler misket mi
Dondurma hayalde bombalar gerçek mi?
Savas çocuklari suçlular gibi
Hergün öldüler isiklarini yitirdiler
Ayaklarini kaybettiler
"Hürriyet protez olmaz" bunu ögrendiler ...

Gözyaslarinda fayda yok düsen her damla yagmur olsa
Sel olur kötülük bogulur ates sogur
Kan aglamakta olani göz görmez oldu
Bak yüz çevirme yüzles kendinle
Aci dolu kaç nesil resim çekti malzeme
Olan insanoglu sogudu toprak oldu kalmadi ask
Bulusma noktasi toplu mezarlar yananlar
Anne karninda ketledilenler
ohh.! Çeken kimse lanet.
Seytanin yüzüne yansimis silüeti kahpe iblis

Kramp girdi kalplere baris gitti tatile
Meydansa kaldi katile katillere

Çocuk hep agladi çocuklar hep ezildi
oyuncaklari silah minik tas atan elleri
Soguk nefesleri boguk bakti gözleri
Neler gördü toyken aç yatti dünya tokken
Mutlulugu azaldi çokken Kaçamadi batti hep diken

Savas gülmenin hirsizi huzur bozan
Alaybozan misali yankilar
Hasreti körükleyen derdine dert ekleyen
Tarihe kazinan utanç tablolari
Henüz sarilmamis kanli savas yaralari
Yaralardan herkes aldi hisse
Hayalleri yok oldu kabusa dönüstü
Bunlara sebep olan bir bilse nafile .
Çocuklarin salincagi alev alev yandi
Kül oldu umutlarla birlikte girdi toprak altina
Milyonlarca mayin avini bekler
Aci körükler yikilan evler kara bulutlar
Yiten umutlar ölü vücutlar masum eller
Karayelden estiler durdu körpe kalpler
Atom bombasiyla sakat dogan bedenler ödenemez bir bedel
Çocuklar ölmesin savasta
Savas denen sey biraz yavasla
Adil ol hedefi dogru seç minik bedenleri yok etme
Kaderi onlar çizmedi
Yetti artik göz yasi onlar gülmeli

ceza:savaş çoçukları

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 11:28:10sohbet oyun linki

Bu konu hakkında foruma pek cok yazı yazdım.Pek cok resmı sızlerle paylastım.Ama hala alısamadım bu zulme.Okurken yıne tuylerım dıken dıken.Resımlere bakarken yıne kalbım de tarıfı mumkun olmayan bır sızı.Bunun adına savas dıyorlar.Savasların da kendıne aıt kuralları vardır.Kadınlara,cocuklara yani sıvıllere dokunulmaz.Goruyorum kı Bu SAVAS kımlıgı altına gızlenen VAHSET gun gectıkce(tepkılere ragmen)artmakta...

Su sozu aklımdan hıc cıkarmadım,sizde cıkarmayın;

Gün olur Devran Döner...

IImahlaskafkefII

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 11:30:38sohbet oyun linki

Sizleri Olen Sayisiz insan icin 3 Dakikalik Saygi Durusuna Davet Ediyorum
Mermi Icad Oldu Mertim Bozuldu Ve Merhumlar Evin Duvarinda Mechul Gazi. Mayin Sehit Taburu, Mayista Kan Yagmuru, Dusman Uyku Mahmuru, Dunya Kin Maduru, Solumda Katliam, Nerede Sag Duyu? Mevzileri Nobet Alan Fevziler Feyz Alamadan Fethettiler Ahireti, Mektuplari Kayip, Cinayet Ayip Ve Kulturler Bombalandi, Kimse Sallamadi, Bagdat Ates Aldiginda Kalbim Durgun Yedi,Gunes Dogudan Batti. Mumlarinizi Yakin, Yorgun Dustu Ucaklar, Tebessum Etti Tum Saniklar, Tanklari Tanimlar Taniklar, Yaniklarla Dolu Topraklar Karamparca Bulutlar Ve Savas! Yavas Olum Kaderinin Hiz Kaynagi, Telas Pazari, Can Kumari, Cikar Savaslari, B52?ler Yarida Kesti Pisen Aslari Ve Dunya Kan Deryasi, Gelecegin Bedeli Pahali, Duygular Yamali, Sucu Gelin Etseler De Kimse Guvey Girmeyecek, Bilirim Bu Tarih Degisecek Ve Tekerrure Dayali Imha Tarihcesi, Kurak Sevgi Bahcesi Suya Hasret.

Topalla Gezen Aksamak Ogrenir, Abanin Kadri Yagmurda Bilinir Ve Hatira Silinir Ana Gibi Yar Olmaz, Bagdat Gibi Diyar Olmaz Ama Bagdat Bombalanir BOOMMM

Kazanilan Her Madalyon, Mayin Tarlasindaki Piyon Askeri Reyona Bir Sampiyon Sifatiyla Koydu Bir Galon Kursun, Husu Derbeder. Tursu Gecmisler Ve Savasta Gazi Bebekler, Tekler
Kalbimin Atisi Ve Ekler Gunbatimindan Safaga Dogru Suregelen Kanli Iklimler. Psikolojisi Kaybolan Bitkisel Yasamlar, Ideolojisi Kuyularda Sakli Tasbakan
Kanayan Yaralarin Ortadogusundan Gunes Batti Ve Bu Sarkinin Uc Lesi Olmali Bir?Lesmis? O Milletler Sorgulamali, Birlesmis Amerika Yilanlari, Cingirakli Amacinda Yalanlari Ve Kitle Imha Dolarlari 24 Beat?te Tenha Hiphoplari, Kinimin Raple Yansiyan Olusumlari, Kanunlari Kelepcelemeli Ve Elemeli Eli Zaferi Simge Edeni Ve Eylemini Barisa Saklayan Her Bireyi

Topalla Gezen Aksamak Ogrenir, Abanin Kadri Yagmurda Bilinir Ve Hatira Silinir Ana Gibi Yar Olmaz, Bagdat Gibi Diyar Olmaz Ama Bagdat Bombalanir BOOMMM....

Hey hadi söle,,kimin yaşıcana kim karar weriyor,kimin öleceğine kim karar weriyor,,bu sawaş anlamsız!!Bana bakın burda duruyorum we üstüme tek bi kurşun bile gelmiyor,bi tane bile gelmedi,Neden?Peki neden hepsinin ölmesi gerekir!!!

sagopa kajmer:Bağdat

IImahlaskafkefII

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 11:40:44sohbet oyun linki

Pardon şu camı kapatalım,,bu çok soğuk bi dünya,,napalımm...

1987NiL

1987NiL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2006 Çar 16:41:50sohbet oyun linki

keske görülmesi gerekenlerde BIR NUMARALI SISE YADA CAY BAHANE KEDICIKLER SAHANE yerine bu tür haberler, sunumlar konulsa

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2006 Çar 17:57:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Öncelikle paylaşımdan dolayı Roen i kutluyorum.Tüm konu çok güzel fakat benim en çok dikkatimi çeken şu resim oldu;

Bu tür konularla ilgili paylaşımlarımızı arttırmamız lazım.Gerektiğinde elimizden gelirse yardım edebiliriz.

xlVIaviS

xlVIaviS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ağu.2006 Cmt 06:59:08sohbet oyun linki
BEN KORKUYORUM OKUDUKÇA BU TÜR HABERLERİ YA BU OLAYLARIN KAHRAMANLARI NASIL KATLANIYORLAR BU KIYAMETE ELİME İĞNE BATSA SAATLERCE AĞLARIM YA O BOMBALARA NASIL DAYANDI O MİNİCİK BEBEKLER ALLAHIM DÜŞÜNEMİYORUM OKUDUMMU İNANILMAYACAK BİR OLAY SANKİ BEN BURADA BÖYLE YAŞARKEN ONLAR NELER ÇEKİYORLAR ACABA BUGÜN YAŞABİLECEKMİYİZ CÜMLELERİ KURARLAR BİZ İSE BANA NEDEN İSTEDİĞİMİ ALMADIN KAPRİSLERİ KORKUNÇ İNANILMAYACAK ŞEKİLDE DEHŞET ALLAH YARDIMCILARI OLSUN

celal1

celal1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ağu.2006 Cmt 07:35:35sohbet oyun linki
roen güzel..ama yapacak bişey yok..ne yapalım..gidip kendimizi savaşın ortasına mı atalım...
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir