ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 03:54   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Şiir sevenler
forum sohbet oyun basliklari
   Seni çok özledim çocukluğum.........
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 11:27:21      Seni çok özledim çocukluğum.........sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

gussse

gussse resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 11:55:45sohbet oyun linki

KEŞKE BÜYÜMEYİ  YAVAŞLATA BİLSEK

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 03:32:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ask Çocugu

Pencerelerin kenarindan
Sarkmis tül perdeleri
Pembe Evin
Uçup uçup yüz sürüyorlar
Karsi tepedeki manastirin selvilerine

Rüzgârla egilip dogruldukça
Sardunyalar, biberiyeler,
Hiç korkma
Karada ölüm yok oglum sana bugün

Leylekler daldi birden gögün acentasina
Gidip-gelme almak üzere Güneye hicret
Sen de gel diyorlar kanatlariyla,
El salliyorum ben de yattigim yerden
Leyleklere Leylim-Leylim
Diye diye

Günesle karisik bir esinti geçiyor sakagimdan
Uzatiyorum elimi denizden yeni çikmis senin serinligine,
Gögsümün, karnimin, kasiklarimin, bacaklarimin
Tüyleri kamasiyor sevinçten

Uyaniyoruz sonra
Dizine yatirip beni çingene benlerimi sikiyorsun
Gümüslü zurnasi dikiliyor havaya çeribasinin
Isiklar bir bahriye çiftetellisi çaliyor yüzümde

Hay allah
Yine tutuldum galiba
Derken bir ask çocugu doguyor
Çirpinan denizin karnindan
Bu siir

Aglarken gülüyor
Ve agliyor gülerek
Tuzlu damlalariyla günesin,
Sözcükler yanip yanip sönerken
Körpecik teninde
Uzaylardan aparttigim yildiz bitleriyle.
.

Can Yücel 

lBurjuum

lBurjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 13:36:36sohbet oyun linki
Bende cok ösledmm beaaNe cabuk 19 oldmmm bennnn

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 13:47:33sohbet oyun linki

Paylaşımın için teşekkürler jelin..

çocukluk güzel birşey olsa gerek.. Yaşanmadan bilinmiyor..

16benan

16benan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 15:03:09sohbet oyun linki

Keşke hep çocuk kalsaydım... Herkes büyümeyi isterken ve sürekli değiştirirken yüzündeki saflık maskesini, ben büyümeyi unutsaydım, yüzümde hep çocukluk maskesi takılı kalsaydı...Dinlediğim her masalın ardından hayatın toz pembeliğinde boğulsaydım ve inansaydım gerçekten kurdun karnının kesildiğinde babaannenin çıkacağına, parmak çocuklara, öpüldüğü zaman prens olan kurbağalara...

Keşke gerçeklerle hiç tanışmasaydım. Kimseyi karşılıksız sevmeseydim, aklım karşımdakinin bütün söylediklerine cevap aramasaydı, mantık denen o asabi çehreyle hiç karşılaşmasaydım.
Büyük yaramazlıklar yapıp küçük cezalar alsaydım. Elma yanaklarım, badem gözlerim olsaydı, herkes bana hizmet etseydi, bana
ninni söyleselerdi, beni güldürüp eğlendirselerdi...

Yüzümde hiç eksilmeyen kocaman gülücükler olsaydı, anlattıklarımı herkes zor anlasaydı, beni taklit etselerdi ve herkes benimle beraber çocuk olsaydı.

Ayakkabı numaram yirmi beşi geçmeseydi...Ellerim minicik, ayaklarım küçücük, fakat hayallerim kocaman olsaydı ve hiç yıkılmasaydı.

Ölüm nedir bilmeseydim, aşk nedir tatmasaydım, öfke nedir görmeseydim, yalan nedir duymasaydım, kalbim hiç kırılmasaydı veya bunları hiç anlamasaydım.

Keşke hep çocuk kalsaydım.Avcuma denizi doldurabilseydim, kuşlar gibi özgürce uçabilseydim, hayallerle yaşasaydım, masallarda dolaşsaydım, baş parmağımı diğerine değdirip birdenbire tekrar çocuk olsaydım.

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 16:55:56sohbet oyun linki

16benan inanın çok gerilere gittim yazdıklarınızla.Aklıma küçük kırmızı rugan ayakkabılarım geldi anneannemin masal anlatırken yüzünü ezberlemeye çalışmam, gazozunu denize dökme deniz köpürür senide alır götürür demeleri,otobüs biletlerini tükürükleyip alnıma yapıştırdığım zamanlar, uçuç böceklerinin annelerinin babalarının ne kadar ii oldukalrını düşünmelerim, ( uç uç böceğim annen sana terlik pabuç alacak )Gece tutulan balıkları beklerken babalarını tutmasak bari çocukları üzülür hayıflanmalarım,Babaannemin takma dişlerinden korkuğum, kardeşleri getiren leyleklerin neden abimi geri götürmediğini düşünmelerim  

Çocukluk güzeldi evet.Kimi zaman yanlızlıklarınıda dibine kadar yaşasakta güzeldi.

Gürcü dostum biliyorum ki çocukluk kaç yaşında olsakta içimizde birgün baba olsuğunda balonunu yada trenini senle paylaşacak bir veledin olucak yada yeğenin büyükde  olsak onlarla çocuk olmakta güzel arkadaşım.

Kendi yaşanmamışlıklarımız onlarla çok ii arkadaş olmamıza sebep olucak bunu biliyorum.içimizdeki özlemden ötürü içimizdeki adını koyamadığımız bir hasretten dolayı bunu biliyorum .

Yoksa yeğenime aldığım oyuncaklar kadar kendimede almazdım

EyluldeGellll

EyluldeGellll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 17:53:57sohbet oyun linki

Yazılarınızı okuyunca çocukluk resimlerime bakma ihtiyacı hissettim.Buruk bir tebessüm, müthiş bir özlem ve dolu dolu gözlerle...

Evet, bir lokma boyum, kısa pantolonlu siyah beyaz hallerim...Ama anılarda o kadar renkli ki...Tarifi namümkün.

Böylesi eşsiz bir paylaşım için minik yüreklerinize ve ellerinize sağlık.Bir yanınız hep çocuk kalsın.

myangeldem

myangeldem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2006 Per 18:28:18sohbet oyun linki

evet insan büyüyünce sürekli birşeylere yetişmeye çalışıyor, yalanı öğreniyor, aşkı, hayalkırıklığını güzel yanlarıda var  ama biliyorum her yaşın ayrı güzelliği var 20 yaşındayım ama inanın hala çocuğum istediğim zaman çocukluk yapıyorum (en azından sevdiklerimleyken)

ben küçükken küçük kendi halinde bi köyde annem ve babamdan ayrı büyüdüm o insanların saflığını özlüyorum sadece :)

ne olursa olsun bir tarafınız asla büyümesin büyümesinki bazı şeylere olan hoş görünüz artsın. Yazacak çok şey var gerçekten ama bu kadarıbyeter sanırım paylaşım için teşekkürler. Yüreğine sağlık

xminionx

xminionx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2006 Per 18:58:16sohbet oyun linki
Ben bu siiri okumustum ve cok etkilenmiştim yıne okudum ve yine cok etkilendım
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir