ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 00:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   ZAMANDA YOLCULUK ...! ( BU SON SEFER )
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

gussse

gussse resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2006 Cmt 21:40:06      ZAMANDA YOLCULUK ...! ( BU SON SEFER )sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

ZAMANDA YOLCULUĞA HAZIRSANIZ

BAŞLIYALIM...........!!!!!

İLK BEN

(KONUYU BEN AÇTIM O KADAR  TORPİL OLSUN )

SİZLER HATIRLAMAZSINIZ SENELERDEN TAAAA  O SENE İŞTE  MİLATTAN BİLE ÖNCE İDİ ARABA İLE GEZERDİK İSTANBUL CADDELERİNDE ...

ÇOK SALLAMIŞ OLMADIM UMARIM ..AMA OLSUN BURDA ATIŞ SERBEST   :)  ISKALAYANA CEZA YOK

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2006 Cmt 23:56:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

:)

Sene ben diyim 1960 ler ,siz diyin 70 ler,

Annadın mı. Geziyoz Ankara kızılay larda o zamanki sevgilim ayşa var yanımda,el elleyiz. Ağzımızda da cigaralar ikimizde de fosur fosurrrr hem tüttürüyoz, hemide Kocabeyoğlu pasajında vitrinlere bakıyoz. Emme bizde öyle bir hava varkineee,sankime ben Reisicumhur,Ayşa da zevcesi düşünün garisini.

Emmeeee o vakıtlar,ebeveynlerimizden ve böyüklerimizden bek korkardık,nerdeeee şimdiki gibim babalarının yanında cigara tüttürsünler ,bacak bacak üstüne atıvesinler, bira içsinlerr.

Zabıta yı Polisi görüvidik mi sankime bizi almaya geliyorlarmış gibi ayaklarımız geriii gerii gaçardı.

Neysem diyiviriyodum ya,Ayşam lan ben hani ciğaramızı fosurttura fosurttura geziyoz ya, ne bilelim taaaa bizim Babanın karşımıza çıkacağını, annaaaa oda neeee, Babam karşımıza çıkıvermemiş mi abooowwwww.....

Hemenceciğine  söndürüvirsek te Ayşa ya habire dürtüveriyom sol böğrüne böğrüne atıvii şu ciğaranı  deyi. Emme velakın baba şöleeeeeeeeeeee arkama geçivevmemiş mi,sankime gurban pazarından gurban almışta eve götürü gibime kulaklarımdan sarılıvemiş.

Acep deyividim göremeyem de arkayı ,emme kulak başkasının elinde gidiyommmm koyun gibim.Ayşa da yok oda gaçıvemiş babamı görünce ,neyseme  kafayıda çeviremeyom gidiyok öyle..

Lemmm deyom içimden, sankim bizim eve doğru  gidiyok da bu kulağımı hançerler gibi gavrayan kim? göremeyom da kendisini

vara vara vardığımız yer. lemmm bizim ev değilmiymiş.Şöleeee bi attı beni garşıya doğru. sumsuklarıylanda vuru vuru vermeyomu nerem denk gelirse,ulennnn bi daha ciğara içecen mi, yok babaaaa o Sakız ciğaraydı onu çiğneyeduk sen ciğaramı bellediydin onu diyvirsek te post elden getti.

Ayşam da bana gomşunun bebesiynen kirbit içinde mektup yollayıvimiş. Pek merak edivimiş ne olduykii goççuma diye.

Baktık olmayoo gezmeyinen tozmayınan,alıvedik o zamanların mersedesi dirlerdin HacıMurat diye arabaymış. Offfff bekte keyifliymişşşş. Ayşamla beraber biniverirdik hacı ağaya öfffffffff deme keyfimize.

Çankaya cinnah tan bi basardık inanın ibre 500km yazıyo,kim tutar hacımersedesi.Ben direksiyona yan otururdum. dışardaki elimde  filtreli derlerdi şarap kokardı bi ciğara tüttür ağam,tüttürr paşam.Ayşam da bana dönerdi emmeeeeee, ben vites denen şeyi 5 e dakdınmıydı sankim ayşanın bi yerlerine elim değerdi.bek hoş oluyodu canımmm. Neysem

Bakanlıklardan sıhhıyeye doğru ibre denen şey 800km artıkın ışık mışık tanımayoz,önümüze kim çıkıyosa tepip depip gediyos.Esenboğa havaalanı yolundayız ibre artık okunmuyo kendinden geçmiş sankime üstümüzdende teyyare gediyoo,emme bizden de yol isteyerek,neyseme bi ara ayşam keyfin iyimi derken o da neee teyyyare bizi geçmezmi. aynen topukladım hacımurada allah ne virdiyse,uçak önümde kaçıyo ben arkada kovalıyom geçecemmm yol vermeyooo.artık sellektör yapıyom lennnn kaç önümden diyerek.

Neysem baktım. Hacımuratın rakibi yok,hemence hırdavatcıdan boya,bide fırça tampona yazdım.EN BÜYÜK RAKİBİM THY diyenek.

Bugünlerde bakıviriyom da ne bizim hacımuratlar kalmış,ne rakipler kalmış kız gibi araba dedikleri kibar domofiller çıkmış.

Yaaaa işte oğlum bugünün kıymetini bilin der büyüklerimiz hep bize.

Rahmetli Dayımın gençliğini bize anlattığı bir konuyu ben şekillendirerek yazdım:)))))))))))

Neyse yorum yok...

barbie67

barbie67 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 01:47:38sohbet oyun linki

puhahhaa abiş koptum ala cesanıı

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 12:22:23sohbet oyun linki
 Koptumm zuzumm yaaa süpper olmuş ahahahaaaa (goçumm)

gussse

gussse resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 12:27:38sohbet oyun linki

HARWEST BİLMEM BEN SANA NE DİYEYİM ..

SENİN DEDİĞİN GİBİ OLSUN

NEYSE YORUM YOK  :))   TEŞEKKÜRLER YORUMUN İÇİN

ToRRenTroSE

ToRRenTroSE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 19:16:55sohbet oyun linki

Harwest hocam o ne yaaaa,okudum okudum güldüm harıkasın abi be. tiyatro varmı egelimisin? eski türk filmleri gibi oldu harıkasın paylaşım için teşekkürler

qriLkis

qriLkis resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2006 Çar 09:14:34sohbet oyun linki

Dayuş koptum

sabahyildizi

sabahyildizi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2006 Sal 20:53:51sohbet oyun linki

ben de anlatayım...

bizim zamanımızda daha araba  yoktu atatürkte doğmammıştı o zamanlar. bilgisayarda yoktu tvde yalnız telefon yeni icat edilmişti.insanlar atlı arabalarla giderdi.balolar düzenlenirdi. annem benim tuvaletimi giymemi ister pantolonu yasaklardı ama rahattı. o zaman lar kızların pantolon giymesi garip olurdu garipsenirdi

o zamanları sadece sevgiyle anıyorum... the end

isthzl

isthzl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eki.2006 Cum 13:32:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

MİLYONLARCA YIL ÖNCE GEÇEN GÜN ATEŞİ BULUYODUM BİR SOPAYLA DİĞER SOPAYI ALDIM ELİME DİNOZORLARA SOYTARILIK YAPIYORUMONDAN SONRASOPALAR SÜRTÜLDÜ BİRBİRİNE VE DİNAZORLARLA ATEŞ BAŞINDA FELEKTEM Bİ GECE ÇALDIK

myangeldem

myangeldem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2006 Cmt 10:44:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
harwest abi süper olmuş yüreğine sağlık çok güzel bi anlatımın var
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir