ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 05:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   ESKİ SEVGİLİDEN ARKADAŞ OLUR MU?
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxZenginxZuppexx

xxZenginxZuppexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 15:57:42      ESKİ SEVGİLİDEN ARKADAŞ OLUR MU?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
"Arkadaş kalalım..." sözü, her ayrılık konuşmasının bir numaralı süsüdür. Üstelik insanlar bunu yetişkin olmakla, olgun olmakla da özdeşleştirir oldu. Bana sorarsanız kazın ayağı öyle değil. Eski sevgilinizi hayatınızdan çıkarmadan normal bir yaşam sürdüremezsiniz. İki dakika delikanlı olmak lazım hayatta.
Her ne kadar herkesin, özellikle de "ayrılalım" diyenlerin ortak dileği olsa da, ayrılıklar
genellikle pek eğlenceli şeyler değildir ve çoğu zaman kanlı geçer. Köprüler atılır, cephanelikler uçurulur, eşyalar kolilere doldurulur, mektuplar kuryeyle geri yollanır v.s. Elimizde genellikle bir kalp kıran, bir de kalbi kırılan vardır. Kalp kıran taraf, uzun zamandır ağzından çıkarmaya çalıştığı bakladan kurtulmanın sevinciyle alemlere tsunami (dev dalgalar) gibi akarken, kalbi kırılan ise haftalar aylarca yıllarca bu üzüntüden kendini alı koyamaz

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 16:00:59sohbet oyun linki
Eskiden Aşkım, sevgilim, bebeğim vs vs.. dediğim biri ile arkadaşlık yapamam.. Ayrılık kararı alındığında artık iki yabancıyız.. 

xxlolitamxx

xxlolitamxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 16:06:48sohbet oyun linki

kesınlıkle  dogru  gurcu

sonucta bı sewgıyı  paylastınız nasıl arkadas

kalabılırsınız kı....

Evangeline

Evangeline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 16:33:22sohbet oyun linki

Benim düşüncelerime göre eski sevgiliden arkadaş olmaz. Bir zamanlar neredeyse hayatını paylaşmışsın, öyle bi gün gelmiş ki yolunda gitmeyen birşeyler oldugundan ayrılmışsınız. Belki  bu kendi seçimimiz olmadı, terkedildik; belki de kendi seçimimizdi terkettik. Bu safhadan sonra onu tekrar yaşamımızda bir yere koyabileceğimizi sanmıyorum. O insanı sevgili statüsüden çıkarıp arkadaş statüsüne oturtmak ve de paylaşımlara değişik şekillerde devam etmek bence çok saçma. O insandan uzaklaşmak için zaten ayrılmışız; arkadaş olsak yine görüşeceğiz, yine arayacak, yine size karışacak,yine canınız sıkılacak...Kıskançlıklar olacak.

Ayrılık olduysa tamamen silinir, bir daha karşılaşmamak temennisiyle:))

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 17:49:16sohbet oyun linki

Bence de eski sevgiliden dost olmaz.

Ayrıldığım sevgilimle yeniden dost olmaya çalışsam,bu ne bana nede diğer tarafa bir yarar sağlamaz.Sevgide paylaşımlarımız,anılarımız güzel günlerimiz olmuştur mutlaka.Hadi dost olduk diyelim yeniden,sonradan edindiğim aşklarımı  paylaşabilecekmiyim o kişiyle,geçmişimizde yaşanmış aşk her zaman içimizi cız ettirecek,onunla her konuştuğum da eski yaşadıklarımız aklıma gelecek ve geçmişe dalıp gene acı çekicez ikimiz de.Geçmiş aşkım la görüştüğüm sürece yeni edindiğim aşkıma hiç bir şekilde sağlıklı bakamıycam.

Bunun da ne bana nede eski aşkıma faydası olur,sadece acı acı acı.

Bence eski sevgiliden arkadaş olunmaz,dost olunmaz...

Bırakalım  iki taraf ta acı çekmesin

Neyse yorum yok...

turkgangsta

turkgangsta resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 19:55:39sohbet oyun linki
olmaz  olamaz  fizik kurallarına aykırı şaka bi yana kesinlkikle sefgiliden ark olmas ayrıldıktan sonra bitmiştir arkadaşlar... aman böyle bi şeye kalkışmayın canınız daha çok acır.....

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 20:02:25sohbet oyun linki

mümkün değil kendimizi kandırmış oluruz zavallı durumuna düşeriz.. :))))

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 20:08:41sohbet oyun linki
Ben arkadaş kalmayı başaranlardanım.Eski erkek arkadaşımla hala belli sewgi ve saygı çerçevesinde görüşüyorum ama şunu da söylemek gerek bu herzaman ve her kişide aynı olmuyor malesef ..

Evangeline

Evangeline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 21:20:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
posiongirLn :

mümkün değil kendimizi kandırmış oluruz zavallı durumuna düşeriz.. :))))

Ben bu cümleyi sarfettiysem bu da benim yukarıdaki durumu başardığımı gösterir değil mi? (Yazdığım her yazı kendi adıma yazılmıştır ve de kendi düşüncelerimi yansıtır, kimseyi içine almaz.)

Ayrıldıysam hiç yaşanmamış gibi sayarım. Hatırlarsam da yüzümde hafif bir tebessümden başka bir şey yaratmaz. Ve de ben çok seviyorsam öyle kolay bırakıp gitmem, sonuna kadar savaşırım. Sonuc alamıyorsam dedim ya arkadaş kalamam tamamen silerim bir daha karşılaşmamak temennisiyle:))). BU DA BENİM KARAKTERİM. Kendimi asla kandırmam. posiongirLn yazılarımda tamamen kendi adıma konuşuyorum. Sen arkadaş kalmak istersen o da senin seçimin...

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 22:05:51sohbet oyun linki

Evangeline  ben bu sözünüzü beğendiğim için alıntı yapmıştım:amacım sizi eleştırmek değildi.

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir