ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 18:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   DOĞRUDAN SATIŞ:)
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 20:05:46      DOĞRUDAN SATIŞ:)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
    Hepinizin dikkatini çekmiştir, tv kanallarındaki doğrudan satış ve reklamlar... Ben her izleyişimde ya izler defalarca tekrarlanan cümlelerle sinirlerimi bozarım yada en kısa yoldan zaping yaparım.:) Hepsinde genel açıklama aynıdır... Hiç biri yer kaplamaz.:) Bunlardan bir kaç örneği kendim çıkardım.:)))
       Apazoporto; çok yönlü egzersiz aletiniz... Bununla dağ bayır koşmanıza gerek yok. Evinizin en küçük bölmesinde engelli koşar, yüksek atlar, mandalama yüzersiniz... Tam olimpik hizmet veren apazoporto, yaktığınız kaloriyi gösterdiği gibi hava basıncını ölçer ve günlük falınızı söyler. Apazoporto az yer kaplar, bükülür yok olur hatta fizik kurallarına meydan okur kaybolur... Apazortonun marifetleri bunla bitmez... Terliğinizi giydirir, yumurta çırpar... Apazoportaya nasıl sahip olabilirsiniz? 000000000 nolu telefondan arayıp evinize servis yapılır, yanında sauna naylon don ile... Yada internet adresimizden olaşırsanız online satışımızdan faydalanırsınız... Kredi kartı ile 128 taksit ödeyin canınız çıksın...

Zamazingodahi; onunla tanıştığınız için yedi ceddimize dua edeceksiniz... En büyük yardımcınız... Çok az yer kaplar..!  Belli görevi yok, sıkıştığınız her anın yardımcısı... Kurumayan ojenizi kurutur, kaşıktaki yemeğinizi soğutur, 23 gobeenize doğru tutun üfler ve en daralmış anınızda verin emri roman havası çalar... Zamazingodahi ile yapacağınız kahve, sevgilizle bozuk olan aranızı düzeltir... Sabah işe uğurlar, şehir trafiğinde sizi sollayan aracın arkasından,  sizin yerinize ana avrat dümdüz gider.

Doğrudan satış ürünlerinin marifetleri say say bitmez... İyi alış verişler...

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 20:12:11sohbet oyun linki
     İyi güzel hoş anladık da, şu an itibariyle ilk 20 dk içerisinde arar ve siparişimizi verirsek, bu ürünün; çok şık ve kullanışlı, katlanabilir, yer kaplamaz ve istediğimiz yere sırt çantasında bile götürebileceğimiz, hatta bazen nereye koyduğumuzu dahi unutabileceğimiz bir hediyesi yok mu?

tilda25

tilda25 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 20:12:54sohbet oyun linki
 ab king puro ile göbek yağlarınızı en kısa zamanda eriteceksiniz.. nedense her zaman kısa  yolu tercih edip kolaya giderizz...  bende sana katılıyorum bende cinnet geçiriyorum birde öyle heyecanlı konuşmalar felan:)) hele kanal turk te bi salyangoz kremi var o tam yarım saati geçiyor süresi..  tanrı bize sabır versin

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 20:16:19sohbet oyun linki
infumum :
     İyi güzel hoş anladık da, şu an itibariyle ilk 20 dk içerisinde arar ve siparişimizi verirsek, bu ürünün; çok şık ve kullanışlı, katlanabilir, yer kaplamaz ve istediğimiz yere sırt çantasında bile götürebileceğimiz, hatta bazen nereye koyduğumuzu dahi unutabileceğimiz bir hediyesi yok mu?
Dedik ya infumum..! Sauna naylon don hediyeli...

evanescence555

evanescence555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 20:18:00sohbet oyun linki
Hürrem ben zamazingodahi sipariş vermek istiyorum

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 20:42:47sohbet oyun linki
Ben Olaya, Farklı Yaklaşmak İstiyorum :))Bu Tarz Alışverişlerin En Güzel Yanı 30 Gün İçerisinde İade Edilebilmesi:)) Kullan 30 Gün Sonra;  Beğenmediğini Beyan Et, İadesini Yap. Veya Ayıplı Mal Diye İade Et:)) Karşılığında Tek Kuruş Ödeme.Satışda Var Olan Ürün Özellikleri ;Reklamlarda Gecdiği Gibi Olmadığı İçin Ayıplı Mal Sayılır... Mühim Olan Malı Kapınızda Teslim Alırken, İmza Atacağınız Makbuzda Var Olan "Küçük Yazılmış Yazıları; Dikkatli Okuyup, Sakınca Yoksa İmza Atmanız. Daha Sonraki Zamanda Size Ceşitli Süprizler Cıkmaması İçin.)

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 21:07:04sohbet oyun linki

Zamazingodahi zımbırtısından 1 adet ıstıyorum

Paylasım ıcın Tesekkurler...

Not:Begenmessem iade edebılıyormuyum?iade edebılıyorsam parayı gerı alabılıyormuyum?

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 01:12:15sohbet oyun linki
Evet, evet karın kaslarımın çalıştığını hissedebiliyorum

TheAirJordanMJ23

TheAirJordanMJ23 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 01:30:33sohbet oyun linki
zuhaaaa doğrudan satışa hayır kafa ütüleyen iki kelimeyi 100 kez tekrarlayan satıcılara hayır..

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 09:50:20sohbet oyun linki

Avrupalıların özelliklede Amerikalıların satış teknikleri herzaman çok yüksek...

Bence ticaretteki üçkağıtçılığın başlangıç noktasıda bunlar...

Tv yi DVD film dışında hemem hemen hiç kullanmadığım için yazdıklarınız bana eski vapur seyahatlerimde hep binbir özellikli görünen ama alıp evde o aletle baş başa kaldığınızdaki anlamsızlık hallerim geldi de kendime güldüm:)))

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir