ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 19:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   SizCe YıLdız aLmak o Kadar koLaymı?
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

desti

desti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2006 Sal 02:46:41sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
barbie67 :
·Bybruttt· :

barbie67 :
herkes isterr,istiyordaa....ama yıldız almakda o görevi yapmakta çok zor iş...tahmin edildiğinden çok zorr.herkese başarılarr

Madem zor iş neden yapıyon ? Ve neden dostlarını satıyon o yüzden ?

zor iş hayatta hiçbirşeyin kolayı yoktur. güvenilmiş ve teklif edilmiş.ne kadar zor olsada bulunduğum ortamın hatırına yararım olacaktır. dostları satmak öyle mii? burak mantıklı ol... her zman yanındaydım tepen sen oldun.ettiğin küfürleri unutmadım ortada hiçbirşey yokken..haketmediğim şeylerdii..asla affedilmeyeceksin...hoş kal

Hey allaım sen buna akıl fikir ver... Görende dicek sanki sevgilim olması için yalvardım Affet beni dedim sanki Sanal bir insansın benim için msnimde senin gibi 100lercesi var.. 1 tane eksik olsa nolur fazla olsa nolur.. Sende o kadar kafana takma.. Al Cc´de yıldızını bak işine gerisini boşver..

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2006 Sal 04:15:42sohbet oyun linki

Özel Ajanlık ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler için lütfen tıklayınız!...
    Lütfen şimdi de tıkladığınızda açılacak sayfada; Özel Ajanlara Duyuru  ! başlığı altındaki açıklamaları okuyunuz...
    Özel Ajanlık hususunda kısa ve net bir şekilde gerekli açıklamalar bu başlıklar altında yapılmıştır...  Bu açıklamaları ve "Chatcity Hüküm ve Şartları"nı yeterince somutlaştırabilen arkadaşlarımız; birgün Özel ajanlık ile tanışabilme konusunda, diğer arkadaşlarımıza göre 1 adım daha öndedirler!.. 
    Saygılar...

ZoRLuBATUHAN

ZoRLuBATUHAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 22:23:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İşini Bilirse  Hemen Alır

llDrx

llDrx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 00:13:58sohbet oyun linki

speiderist
 sen bu işi biliyon abi:)

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 22:06:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

::)))))

XCooLXizmirX

XCooLXizmirX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 22:15:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ben boLe iyiyim  gorevLi arkadasLarimiza koLay geLsin .. zor bence ..

CQNSTANTINE

CQNSTANTINE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2006 Cum 08:32:34sohbet oyun linki
Evangeline :

Ben zaten yıldız ajan olmak için aranan kriterleri anlamış değilim. Belirli olan sadece VİP üye olmak. Bence burda yapılması gereken YILDIZ AJAN OLABİLMEK İÇİN ARANAN KRİTERLERİ SOMUTLAŞTIRMAK lazım diye düşünüyorum. Misal 1. VİP üye olmak 2. Atıyorum  günlük online saatine bakmak. 3.  3 aydır Chat City aktif üyesi olmak. vs vs. Şu saatte aklıma gelenler bunlar. Tabi bunları tüm üyelerin görmesini sağlamak.( Mesela ben kaç aylık üyeyim, ya da en son ne zaman online oldum vs vs. görebileyim)

Ve de yıldız verilecek kişileri gerçek manada gözlemlemek. Terbiyesi, ahlakı, tavırları ...........

Bir de herkesin Yıldız istemesine gıcık oluyorum nedense. Önce bir herkes çapına baksın.:))))

Çok güzel söylemişsin sana katılıyorum özel ajanlık için gereken kriterlerin somutlaştırılması bencede olması gerekiyor. Evangeline arkdaşım yanlız insanları aşağlamak iyi bi söz olmamış. Herkes çapını bilsin kelimesi bence hoş durmamış. Yani ajan olmayan veya özel ajan olmayan arkdaşlar çapsız mı? Lütfen daha saygılı olmaya çalışalım. Herkes yıldız olmak isteyecektir bunu engelyemezsin. Çünkü yıldız takmak biz userlar gözünde büyük bir olay. Seni temin ederim ki CC ye üye olan ve ortamı bir az çözmüş olan kişiler kesinlikle ajan olmak için en az iki  mail atmıştır. Bu yüzden arkadaşlarımızın hakkında hakaret tarzında konuşmalar yapmayalım.

Evangeline

Evangeline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eyl.2006 Cmt 15:09:16sohbet oyun linki
CQNSTANTINE :
Evangeline :

Ben zaten yıldız ajan olmak için aranan kriterleri anlamış değilim. Belirli olan sadece VİP üye olmak. Bence burda yapılması gereken YILDIZ AJAN OLABİLMEK İÇİN ARANAN KRİTERLERİ SOMUTLAŞTIRMAK lazım diye düşünüyorum. Misal 1. VİP üye olmak 2. Atıyorum  günlük online saatine bakmak. 3.  3 aydır Chat City aktif üyesi olmak. vs vs. Şu saatte aklıma gelenler bunlar. Tabi bunları tüm üyelerin görmesini sağlamak.( Mesela ben kaç aylık üyeyim, ya da en son ne zaman online oldum vs vs. görebileyim)

Ve de yıldız verilecek kişileri gerçek manada gözlemlemek. Terbiyesi, ahlakı, tavırları ...........

Bir de herkesin Yıldız istemesine gıcık oluyorum nedense. Önce bir herkes çapına baksın.:))))

Çok güzel söylemişsin sana katılıyorum özel ajanlık için gereken kriterlerin somutlaştırılması bencede olması gerekiyor. Evangeline arkdaşım yanlız insanları aşağlamak iyi bi söz olmamış. Herkes çapını bilsin kelimesi bence hoş durmamış. Yani ajan olmayan veya özel ajan olmayan arkdaşlar çapsız mı? Lütfen daha saygılı olmaya çalışalım. Herkes yıldız olmak isteyecektir bunu engelyemezsin. Çünkü yıldız takmak biz userlar gözünde büyük bir olay. Seni temin ederim ki CC ye üye olan ve ortamı bir az çözmüş olan kişiler kesinlikle ajan olmak için en az iki  mail atmıştır. Bu yüzden arkadaşlarımızın hakkında hakaret tarzında konuşmalar yapmayalım.

İnsanları aşağılamak hele ki hakaret etmek gibi bir huyum asla yok!!!Olmaz da...Burada olan her bireye küçüğünden büyüğüne saygım sonsuzdur. "Lütfen daha saygılı olmaya çalışalım." demişsiniz. Ben gerektiğinden fazla saygılıyımdır zaten. Buraya yazdığım her mesajı kaydetmeden iki ya da üç kere okurum yanlış anlaşılmalar olmasın diye. Kelimelerim yanlış yerlere çekilmesin."Herkes çapına baksın" cümlesini sarfetmiş olma nedenime gelince burada şunu ima ettim; Eğri oturup doğru konuşalım.Öz eleştirimizi yapıp şu soruları soralım kendimize "Ben bu işi yapabilir miyim?","Neden yıldız almalıyım?"2. sorumun cevabı zaten standart olması gerekir."Huzur için." Sonra da bu sorulara verdiğimiz cevaplar  kendimizi  tatmin etti mi? Tatmin olduysanız yazın o zaman yıldız istiyorum diye. Ki zaten yazmaya lüzum yok buralara. Başvuru yeri belli ya da zaten sizi bulurlar. 

Kişi kendi çapını kendi bilir zaten. Baktın mı çapına? "Ben bu işin üstesinden gelirim, özel hayatım asla işime karışmaz, amacım yıldız alıp eşe dosta hava atmak ta değil, huzuru sağlayabilecek kapasiteye de sahibim" diyebiliyorsanız kendize, kendi çapınıza bakmış olursunuz. O cümlemde anlatmak istediğim budur. Yazımı bütün olarak değerlendirin. Kelimelerime takılıp ta lütfen mesajımın ana konusunu saptırmayalım .

(Bu mesajı yazmamdaki amacım asla ikili polemiğe girmek olarak görülmesin. Sadece yanlış anlaşılan cümlelerime açıklık getirmekti amacım. Umarım başarılı olmuşumdur.)

Ayrıca mesajımı okuduğunuz ve yorum yapmaya değer bulduğunuz için size teşekkür ediyorum CQNSTANTINE arkadaşım. Keyifli sohbetler.

salma14

salma14 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eyl.2006 Cmt 15:22:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yine polemikler yine ajanlık.Arkadaşlar belirli kraterler ajanlık için gereken hususlar ana sayfada ajanlar bölümünde zaten var bu özelliklere sahip kişiler İnfumumunda dediği gibi "Chatcity Hüküm ve Şartları"nı yeterince somutlaştırabilen arkadaşlarımız; birgün Özel ajanlık ile tanışabilme konusunda, diğer arkadaşlarımıza göre 1 adım daha öndedirler!.. daha yorum yapmanın anlamı yok.CQNSTANTİNE arkadaşımız sizde polimik yapmak için bi yorum yapmışsınız hiç gerek yok bu tarz yorumlara Evangeline arkadaşımız zaten orda polemik yaratmak için dememişki çapımıza bilelim diye.Çap nedirCQNSTANTİNE önce bunun açıklmasını yaparmısın Evangeine arkadaşımızın belirtmek istediği önce kendimizi bi eleştirelim daha sonra ajanlığa uygun görürseniz kendinizi ona göre maille özel ajanlık talebinizde bulunun gibilerinden söylenmiş bir kelime belki az argo olmuş olabilir ama anlatılan bu yani polemik yaratmak için yazılmamış.Lütfen yoırumlarınızı farklı yönlere götürmeden yapınız. Saygılar...

CQNSTANTINE

CQNSTANTINE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eyl.2006 Cmt 18:40:23sohbet oyun linki

Evageline açıklamandan dolayı sana teşkkür ediyorum. Demek ki ilk okduğumda ne demek istediğini tam olarak anlamamışım. Bu yanlış anlamadan ötürü yazdığım  yazıda kesinlile polemik yaratmak gibi bir düşüncem yoktu. Evageline yanlış anladığım için senden özür diliyorum. Salma14 daha öncede dediğim gibi kesinlikle bir polemik yaratmak için bir şey yazmadım ama yazmış olduğun yazıda aleyime karşı konuşmalar gördüm. Arkadaşım! benim "ÇAP" kelimesinin ne anlama geldiğini bilmediğimi söylemişsin ve sonrada beni polemik yaratmakla suçlamışsın. Peki bu yazdığın yazıda zatıma karşı yazdığın bir ve bir kaç kelimede sence bir polemik havası yokmu?  Benim amacım kesinlille bir tartışma yaratmak değildir. Yanlış anlaşıldığsam herkesden özür diler ve herkese muttlu yarınlar dilerim saygılar.

Evageline senden tekrar özür dilerim.

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir