ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 21:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Lüblana asker gönderilme hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DeliDumrul8706

DeliDumrul8706 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 23:31:30sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

·NIHALATSIZ· :

ExuLLa : Forumda, dini ve siyasi içerikli tartışmalar,münakaşalar,hakaret ve küçük düşürücü paylaşımlar kesinlikle yapılamaz. Bu tür mesajlar silinir.Bu mesajları yazanlar forumdan ve siteden uzaklaştırılır. Bu madde sadece yazı metinlerini değil; resim, link,avatar,chat log ları ve bunun gibi içeriği de kapsamaktadır.

Bişi sormak istiorum burdaki forum başlıı "tarih, politika" diilmi?yane burda siyaset konuşulmucakda n konuşulcak? hem maadem siyaset yasak "nihalatsız" neden nick olarak alınabilio? hatta neden "pkk" yazınca filtreye takılıoruzda "nihalatsız" nicki kullanılıo eer kıyaslamak gerekirse 2side birbirinden tehlikeli diilmi?

ExuLLa: Tekrar okuyun yazıyı lütfen. Uyarı yapılır akabinde devam eden kişilere gereken yaptırım uygulanır.İyi paylaşımlar..

JacKheALL

JacKheALL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 23:34:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bişey sorcam bu nihalatsızın msjları duruyo burda benim msjlar nie siliniyo ?

DeliDumrul8706

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 23:41:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
DeliDumrul8706 :

·NIHALATSIZ· :

ExuLLa : Forumda, dini ve siyasi içerikli tartışmalar,münakaşalar,hakaret ve küçük düşürücü paylaşımlar kesinlikle yapılamaz. Bu tür mesajlar silinir.Bu mesajları yazanlar forumdan ve siteden uzaklaştırılır. Bu madde sadece yazı metinlerini değil; resim, link,avatar,chat log ları ve bunun gibi içeriği de kapsamaktadır.

Bişi sormak istiorum burdaki forum başlıı "tarih, politika" diilmi?yane burda siyaset konuşulmucakda n konuşulcak? hem maadem siyaset yasak "nihalatsız" neden nick olarak alınabilio? hatta neden "pkk" yazınca filtreye takılıoruzda "nihalatsız" nicki kullanılıo eer kıyaslamak gerekirse 2side birbirinden tehlikeli diilmi?

ExuLLa: Tekrar okuyun yazıyı lütfen. Uyarı yapılır akabinde devam eden kişilere gereken yaptırım uygulanır.İyi paylaşımlar..

okudum fakat alakasız bi cwp bu, ben uyarılırmı fln die sormadımki yada "nihalatsız"bu logu koydu banlansında demedim, yanlızca asıl siyasi tartışma yaratacak olay "nihalatsız" nickidir diorum yada maadem "nihalatsız" die nick alınabilio neden "pkk" denemio diorum...

aslında bunlara cwpta beklemiorum yanlızca bu tip durumlara dikkat çekmek istiorum...

DeliDumrul8706

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 23:48:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bu arada bu konu başlıı ile ilgilide bişi yazam

eer amerika için ıraa asker gönderiliosa müslüman her hangi bi ülke için hem en azından amerika olmadıkları hemde sonuçta "din kardeşi "olduumuz için gerekirse dünyaya savaş açılması gerekir derim ben...

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2007 Per 12:35:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BEYLER; BÜTÜN DÜNYA ORTA DOĞUDA YERİNİ ALMAYA ÇALIŞIRKEN,

NEDEN TÜRKİYE ORTA DOĞUDA OLDUĞU HALDE ORTA DOĞUDAKİ STRATEJİK YERİNİ ALMASIN??

BUNU BİR KERE DAHA DÜŞÜNMENİZDE YARAR VAR.

TEŞEKKÜR EDERİM.

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2007 Cmt 16:21:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

:)))) Arkadaşlar, hiçbir ülke yoktur ki sadece duygularıyla hareket ederek dış politikasını buna göre şekillendirsin ve hareket etsin.  Efendim, Amerika Irak a girmiş. eeeee...Irak müslüman bir ülke. Biz de %99 u müslüman bir ülke olarak din kardeşlerimizin yanında yer alarak, Amerika ve İsrail e savaş açalım. Düşmanlarımızın da ekmeğine yağ sürelim ve 74 milyon insanımızı, sonu belli olan bir maceraya atalım. Bunu yazmamın nedeni burada yazılanlara bir cevap niteliğinde değildir. Belli ki arkadaş espri yapmış. Fakat Türkiye de bol keseden atan bazı çevreler, bunu büyük bir heyecan ve ciddiyetle yapıyorlar. Bunlara sadece gülüyorum.   Tamam, kendi tarihimizi yazarken motivasyon olsun ve kendine güvenen, tarihiyle gurur duyan bir millet oluşturmak için motive edici ifadeler yer alıyor ama, bu bizim gaza gelerek herkese savaş açmamızı gerektirmez. Günümüzde ekonomik güç ile askeri güç doğru orantılıdır. Ekonomik gücün yoksa ve dışarıya bağımlıysan dış politikan da dışarıya bağımlıdır. Kendi politikasını uygulattırmazlar adama, ABD nin şu anda bize yaptığı gibi. ABD bize bazı seçenekler sundu. a)Irak b)Somali c)Lübnan  d)Hiçbiri(Böyle bir seçeneğiniz yok aslında)  Biz de başımızı en az ağrıtacak c)Lübnan seçeneğini seçtik. Olay bundan ibarettir.

Türkiye Cumhuriyeti nin en güçlü kurumu Türk Ordusu dur. Türk Ordusu, stratejik müttefikimiz ABD(!) tarafından dış görevler verilerek ABD nin çıkarları doğrultusunda dünya coğrafyasında kullanılmaktadır maalesef. Çünkü Türkiye nin elinde dışarıya satabileceği başka ihraç ürünü bulunmamaktadır. Ne kadar acı değil mi? Bunları ben söylemiyorum. Çeşitli dış görevlerde bulunmuş, emekli büyükelçi ve bürokrat düzeyindeki insanlar, televizyonlardaki tartışma programlarında açıkça ifade ediyorlar zaten.   

SienCex

SienCex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2007 Cmt 17:36:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ABD bize bazı seçenekler sundu. a)Irak b)Somali c)Lübnan  d)Hiçbiri(Böyle bir seçeneğiniz yok aslında)  Biz de başımızı en az ağrıtacak c)Lübnan seçeneğini seçtik. Olay bundan ibarettir.

Kesinlikle katılıyorum.

CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir