ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

18 Mayıs 2024, Cumartesi 14:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   CHATCITY Yİ TANITIR MISIN?
 <<1...4567891011121314 151617181920212223>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

evanescence555

evanescence555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 20:17:15sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Çok eğlenceli,Komedi,Güzel arkadaşlıklar,Hüzünler,Sevinçler,Sinir bozucu,Hastalık,Zamanaşımı,VAZGEÇİLMEZ...

CHATCİTY ßir ayrıcalıktır

lllDOGUSlll

lllDOGUSlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2007 Cum 17:58:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nan deli olcam cc ye giremiyom

janselii

janselii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2007 Cum 18:02:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·lllDOGUSlll· :
nan deli olcam cc ye giremiyom

kanalizasyon çalışması varmış

serkan0006

serkan0006 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2007 Çar 19:33:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

chat city çok güzel bi yer  selmina2828 konusmak ve tanısmak istersen * bekliyorum

differntlife

differntlife resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Tem.2007 Per 09:38:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 pekı barbie30 abla bu gusellıgı yasayacagım

Ccokaca

Ccokaca resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2007 Cum 10:26:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

chatcitye ilk girdiğinde çok şaşırırsın değişik bi yer gelir sana çünkü diğer chat sitelerinden çok farklı.küçük küçük insancıklar var değişik değişik hareket edebiliyor bara discoya cafeye denize girebiliyor.tabiki eski üyeler var ilk zamnlar sana bakmazlar tanınman lazım vip tip alman gerekebilir.ama bnde öyle bi sorun olmadı girdiğimden 1 hafta sonra çok ii kafa dengi arkadaşlar buldum günün stresini yorgunluğu attım inanmassın ama aşık bile oldum1seneden fazladır burdaim  çok ii dostlar edindim sevdim sevildim daha sonra vip tip aldım dahada çok bilen oldu tanıdıklarım dahada arttı ama öyle ii insanlarla tanıştımki yüzlerini görmediğim seslerini duymadığım derdimi dinleyen beni anlayan kişilerdi hep.hiç bir zararı dokunmadı bana bu sitenin hep yararı oldu bilmediğim şeyleri bile öğrendim formda hep bilgilerimizi paylaşdık güldük eğlendik.birde kötü bi yanı var küfür edenler ama her yerde olur böle şeyler bizi koruyan kollayan ajanlarımız şeflermiz var gece gündüz bizim için güsel bi ortam olsun die uğraşırlar.yakın bi zamnda başıma kötü bi olay geldi Allah kimsenin başına vermesin ama oluyor.bilmediğim sacece nicklerini duyduğum  bana destek verdi teselli etti.dostluk böyle birşey.chatcity işde böle bi yer anlatması zor aslında üye olup bakman lazım https://www.chatcity.cc/cclogin.asp 

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2007 Cum 11:47:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

QbarbarosQ

QbarbarosQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2007 Cum 19:44:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Cc anlatılması tarifi zor bi yer Zaman zaman dostlukların arkadaşlıkların ve zaman zaman da bi takım insanların art niyetleri ile gün geçdikçe büyüyen bi sanal chat Ama o art niyetli kişileri çok güsel bi sözle değerlendirmek istiyorum Akılsızlar hırsızların en zararlılarıdır: Zamanınızı ve neşenizi çalarlar. Evet gördünüz değilmi ben art niyetli olarak tanımladım ama Goethe benimle aynı görüşte değil bunları akılsız ve hatta akılsızların en zararlıları olarak görüyo.. Başka söze ne gerek

xxkarizma71xx

xxkarizma71xx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2007 Cum 11:27:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
chat city sitesini bana arkadaşım söyledi süper site diye bende önce girmem dedim sonra canım sıkılıncada girdim çok harika bu siteti kim yaratmışsa gerçekten tebrik ediyorum

ladin709

ladin709 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2007 Cmt 21:48:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kendi kendimle eğlence dünyam....

CC sohbet icin buraya
 <<1...4567891011121314 151617181920212223>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir