ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 02:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   CHATCITY Yİ TANITIR MISIN?
 <<1234 567891011121314...23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

miracle87

miracle87 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Kas.2006 Per 12:34:51sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
harika oolmuş ya varya muhteşem yazdım arkadaşlar okumaya üşenmeyin sakın okey emeğe saygı diyorum anlayana

3bilgi

3bilgi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Kas.2006 Per 12:44:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Güzel bir baslik acmisin. Tsk´ler

Birkac arkadasima anlatmaya calistim ama bitzim devrin türk bayanlari sadece kafa

salliyor. Aldim yanima otutturdum . Seyrettiler bayaa bir zaman. Hepsi en sonunda

" aaa güzelmis ya " dedi . Genclerin cogu zaten cc de.

Gazeteci olsaydim ( iyiki degilim zor is) herhalde su konudan ele alirdim . ( Kirik

türkcemizle deneyelim bakalim) :)

Akilli ebeveynleri olun ,cocuklariniza chatlesmeyi izin verin

Tüm sanilarin aksine ,bosu bosuna gecen bir zaman dilimi degildir CC.

Bu devirde olmazsa olmazlardan dir. Yasak konularak engellenmeyecek ,

engellenmemesi gereken bir faaliyettir.

Cocularinizin yaninda olup bilincli chatlesmenin yollarini ögretmelisinz.

Bilmediginiz sayfalarda surf yapmaktansa, düzeyli ve kontrol altinda tutulan bir sitete

arkadasliklar kurmasina , sohbet etmesine , bilgi alip vermesine , fikir edinmeyi

ögrenmesine , son dakika haberleri buradan takip etmesine buna yapilan yorumlari

degerlendirmesine izin vermelisiniz. Cagimizin en aktiv bilgi alis verisi bu sitelerde

gerceklesiyor. Cocuklarinizin haberleri dinlemesini beklemeyin.

Ancak yasaklar koyarsaniz cocuklarinizin kisitli zamanda (sizden gizli ) bilincsiz

chatlesecek ve bu zamanini verimli hale dönüstüremiyecektir. 

Hadi siz de chatlesin , mutlaka sizde kendinize uygun bir site bulacaksiniz.:)

Cagimizi yakalayamayan kisi, kimseye yardimci olamaz.Cocuguna bile!

Hem eglenceli hem bilincli bir zaman gecirmeniz dilegiyle..

OTUZDAKKAdinlemez

OTUZDAKKAdinlemez resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Kas.2006 Per 13:02:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Barbie30· :

Öyle bir yer hayal et ki 2. evin olacak...Sende öyle bir bağımlılık yaratacak ki geceleri uykundan feragat edip ertesi gün şiş gözlerle, tonlarca kahve içmiş olarak işe gideceksin.İşyerinde belki patronundan laf işitmeyi göze alarak gizlice yine Chatcity e gireceksin.Orda kullandığın nicki adın gibi benimseyeceksin...Her user sanki ailenden biri gibi olacak Bazen kavga edecek, bazen birlikte gülecek bazen de ağlayacaksın.Kimi zaman tıpkı hayat gibi, adil olmadığını düşündüğün şeyler yaşayacaksın...Gitmek belki de bırakmak isteyeceksin ama bir bağımlılık gibi her seferinde vazgeçeceksin.Kanına işleyecek hatta ruhuna...Orda kullandığın tipi aynada görmek isteyeceksin ve göremediğinde şaşıracaksın.Chatcity de kullandığın ev kendi evinden bile sana daha sıcak gelecek...Orda olmak o kadar değerli olacak ki, çoğu zaman ChatCity için maddi manevi her şeyi gözün kapalı harcayabileceksin.

Olmak istediğin ya da bulmak istediğin,ama hayatın belki de acımasızca sana vermediği herşeyi orda bulacaksın...Hadi gel sende bu güzelliği yaşa ARKADAŞIM...

Way be Dokturmusun apla Supersın

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Kas.2006 Per 13:33:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

2:Eğer siz Gazeteci (Muhabir ) olsaydınız CHAT CİTY i nasıl ele alır ve haber olarak Yazardınız.

Tercihim ikinci şık...

RÜYA GİBİ BİR ŞEHİR:CHATCİTY

Bir şehir düşünün,cafeleri,çay bahçeleri,havuzlu parkları,plajları ve alışveriş merkezleri olan...

Şehrin güvenliğini sağlamak için heran görev başında müdahaleye hazır ajanları olan bir şehir bu...

Yazarak sevinçlerinizi,üzüntü duyduğunuz anları,bir kişi hakkındaki düşünce ve eleştrilerinizi,bir konu hakkında görüş,öneri ve taleplerinizi paylaşabileceğiniz bir alan da düşünün bununla beraber...

Rüya gibi bir şehir düşünün...

Evet,chatcity den bahsediyoruz...

Diğer chat ortamlarından daha farklı bir ortam burası...(Hatta denilebilir ki,önceden chatle arası olmayanların buradaki ortamı zamanla benimseyebildiği bir ortam...)

Bu şehir,halkına belirli bir ücret karşılığında ve belirlenmiş bir süre dahilinde çeşitli imkanlar da sunuyor...Bunlardan bazıları:

-10 un üzerinde ücretli olan kıyafet çeşitleri ve tipler...

-Altı kişi kapasiteli arkadaşlarla daha rahat sohbet edebilme amaçlı kişiye özel odalar...

-Ortak ilgi alanları üzerine kurulu 25 kişi kapasiteli sadece dostlara açık klupler...

-Ve bir de bunların yanında vip üyelik ve bunun getirdiği avantajlar...

En güzel tarafı,herkesin ilgili olduğu konularda söyleyebilecek birşeylerinin olduğu forum alanı...

Bu alanda görüş,öneri ve talepler yer aldığı gibi,herhangi bir konuda paylaşılmak istenen bilgiler ve düşünceler de yer alıyor...

Her platforumda olduğu gibi burada da bazen olumsuz durumlar yaşanabiliyor,ama buradaki şefler,ajanlar ve modaretörler de herzaman görev başında ve ortamı düzgün tutma adına gereken titizliği göstermekteler...

Güzel dostluklar,arkadaşlıklar kurmak,ortak ilgi alanları dahilinde bilineni bilimeyenle paylaşmak adına oluşturulmuş değişik,güzel bir ortam:Chatcity...

lSnooPl

lSnooPl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Kas.2006 Per 15:17:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Chat City anlatarak Vakit Harcanır Ama Direk Chat City i Arkadaşına Gösterirsen Daha İyi olur :)

ChaosXC

ChaosXC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Kas.2006 Per 18:22:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Barbie30· :

Öyle bir yer hayal et ki 2. evin olacak...Sende öyle bir bağımlılık yaratacak ki geceleri uykundan feragat edip ertesi gün şiş gözlerle, tonlarca kahve içmiş olarak işe gideceksin.İşyerinde belki patronundan laf işitmeyi göze alarak gizlice yine Chatcity e gireceksin.Orda kullandığın nicki adın gibi benimseyeceksin...Her user sanki ailenden biri gibi olacak Bazen kavga edecek, bazen birlikte gülecek bazen de ağlayacaksın.Kimi zaman tıpkı hayat gibi, adil olmadığını düşündüğün şeyler yaşayacaksın...Gitmek belki de bırakmak isteyeceksin ama bir bağımlılık gibi her seferinde vazgeçeceksin.Kanına işleyecek hatta ruhuna...Orda kullandığın tipi aynada görmek isteyeceksin ve göremediğinde şaşıracaksın.Chatcity de kullandığın ev kendi evinden bile sana daha sıcak gelecek...Orda olmak o kadar değerli olacak ki, çoğu zaman ChatCity için maddi manevi her şeyi gözün kapalı harcayabileceksin.

Olmak istediğin ya da bulmak istediğin,ama hayatın belki de acımasızca sana vermediği herşeyi orda bulacaksın...Hadi gel sende bu güzelliği yaşa ARKADAŞIM...

Bize de tam böyle anlatmıştın.Birinci belli Barbie m

Maximianus

Maximianus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Kas.2006 Per 21:39:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İnsanların rahatlıkla duygularını dile getirebildigi bir platform görsel olarak canlılığı yansıtıyor ve bu şehirde yaşayan tüm canlıların isteklerine cevap veriyor... 

SERTTO

SERTTO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Kas.2006 Per 21:45:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

cc nemı bence adı konmaz bır sehır 2 5 yıl once olesıne bır ugradıgım bır yer once demo olarak gırdım ve sımdı cıkıs kapısı nerde bulamıyorum denedım cc den cıkmayı basaramadım en fazla 2 ay bıle surmedı ayrılık

cc bır sehır mı bır yasam bıcımımı bır ekolmu bılen varmı aranızda ınsanlar ıslerınden yasam bıcımlerınden sosyal hayatlarından uykularından vakıtlerınden her seylerınden vaz gecıyor  ama bır tek arkadaslarından

ayrı kalamıyor bence cc bu eger cıkıs kapısını bılenınız varsa lutfen bana gostersın ben bulamıyorum

KURTADAM5

KURTADAM5 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Kas.2006 Per 21:51:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Chat City anlatarak Vakit Harcanır Ama Direk Chat City i Arkadaşına Gösterirsen Daha İyi olur :)

söze gerek yok göstermek yeter...

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2006 Cmt 07:32:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

WE LOVE CHATCİTY

Don t tell...İt s live:))

CC sohbet icin buraya
 <<1234 567891011121314...23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir