ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 10:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   CHATCITY Yİ TANITIR MISIN?
 <<1234567 891011121314151617...23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 20:49:36sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
thefulish :

1: Eğer arkaşınıza cok sevdiginiz CHAT CİTY i anlatsaydınız nasıl anlatırdınız.

chatcitye ilk girdiğinde çok şaşırırsın değişik bi yer gelir sana çünkü diğer chat sitelerinden çok farklı.küçük küçük insancıklar var değişik değişik hareket edebiliyor bara discoya cafeye denize girebiliyor.tabiki eski üyeler var ilk zamnlar sana bakmazlar tanınman lazım vip tip alman gerekebilir.ama bnde öyle bi sorun olmadı girdiğimden 1 hafta sonra çok ii kafa dengi arkadaşlar buldum günün stresini yorgunluğu attım inanmassın ama aşık bile oldum1seneden fazladır burdaim  çok ii dostlar edindim sevdim sevildim daha sonra vip tip aldım dahada çok bilen oldu tanıdıklarım dahada arttı ama öyle ii insanlarla tanıştımki yüzlerini görmediğim seslerini duymadığım derdimi dinleyen beni anlayan kişilerdi hep.hiç bir zararı dokunmadı bana bu sitenin hep yararı oldu bilmediğim şeyleri bile öğrendim formda hep bilgilerimizi paylaşdık güldük eğlendik.birde kötü bi yanı var küfür edenler ama her yerde olur böle şeyler bizi koruyan kollayan ajanlarımız şeflermiz var gece gündüz bizim için güsel bi ortam olsun die uğraşırlar.yakın bi zamnda başıma kötü bi olay geldi Allah kimsenin başına vermesin ama oluyor.bilmediğim sacece nicklerini duyduğum  bana destek verdi teselli etti.dostluk böyle birşey.chatcity işde böle bi yer anlatması zor aslında üye olup bakman lazım https://www.chatcity.cc/cclogin.asp 

kesınlıkle sıze katılıyorum burası super ı ortam oncelerı şaşırtıcı buyuleyıcı ama bazen dostca basende ınsan olmayan yaratıkların moralınızı rahat bozabılıdıgı bı yer cc yı herseye ragmen cok seviyorum herkese hoş sogbetler dılıyorum

shedeep

shedeep resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 13:41:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Chay City sanalı tam manasıyla yaşamak isteyenler için biçilmiş kaftan bence........CC yle tanışalı yaklaşık 3 yıl olmak üzere.İlk nete girişim Superonline paket programıyla oldu ve siteye girdiğimde CC yi keşfettim.Hiçbir arkadaşıma tavsiye etmedim ama kendimde çıkamadım bu siteden, tam manasıyla bağımlılık oldu, sigara içsem bırakması daha kolay olurdu belkide Aylarca girmedim ama dönüp dolaşıp yine bu sanal şehirde buldum kendimi.Hep sordum kendime senin burda ne işin var, bulduğum tek yanıtsa şu oldu;CHAT CİTY BİR BAĞIMLILIK.Anladımki net bağlantım kesilmedikten sonra bu şehirle alakamı kesemiyeceğimŞöyle genel itibariyle yazılanları okudumda, insanlar burdan güzel dostluklar edinmiş, bende mi bir tuhaflık var acaba, dostum diyebileceğim tek bir kişi bile yok chatcityde.CHAT CİTY İ REEL HAYATLA KIYASLAMADIĞINIZ SÜRECE,SANAL ALEM İÇİNDE BENZERİ OLMAYAN EĞLENCELİ BİR YER

TheFuLiiSh

TheFuLiiSh resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 17:19:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
burçak yasdık yasdık ve gene yasdık eeeee sonuçlar ne samn açıklanıorr bak torpil isterim heeeee

xsensizxolamamx

xsensizxolamamx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 18:21:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ChatCity: hiç sevmiyorum herşey parayla bana hak veren beni listesine eklesin bu kadarHug

ebremm

ebremm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 10:42:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

cc  sana evet sana bu msj,

bu satırları sana yazarken gözümde yaş gönlümde hala senin ismin yazılı sen beni benden aldın ama ben yapamıyorum sen bilirmisin uykunda bile seni görüp seni hayal etmek gece ansızın aklına düşüp sana kavuşma umuduyla yanına gelmek sonunda sana kavuşup zamanın senden daha hızlı akıp bir çırpıda seni alıp götürmesinin ne demek oldugunu gecem gündüzüm sabahım oldum cc ben seni kitap gibi okumuşken sen bana kalkıp bana sevgilini ispatla beni anlat diyosun ben seni anlatamam seni yaşıyorumsabahı ma gece  gece me sabah oldun cc beni hiç bırak ma tamammı cc

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 11:19:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yüzme bilmeyen bir aceminin karaya çıkmaya çalıştıkça daha da derinlere gömüldüğü  bir deniz misali, ayağını sulara değdirdiğin an seni çeken,çektikten sonra ayağına prangayı takan ve seni bir hayat boyu esir alan bir derya olarak görüyorum.

Tavsiyemi aslaa.Biz yandık eller yanmasın  genede numberone doğruya doğru vakit geçirmek ve eğlenmek adına

Nicety

Nicety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 12:02:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Harwest ,bu konuda sana sonuna kadar katılıyorum

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 18:05:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nicety :
Harwest ,bu konuda sana sonuna kadar katılıyorum

Teşekkürler Nicety doğru ama

ccAKREP

ccAKREP resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ara.2006 Cum 04:48:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
chat city nin anlamı ifade etmek  gerekirse benim için anlamı çok büyük, sebebi ise gecede eğlenip sohpet imkanı var .ama bir nokta daha varki bu konuyla pekte alakalı değil < bana chat city ye yeni üye olmuş kişilerin sıkça sorduğu bir konu var nasıl  vip üye olabilirim diye ? ve para yatırmak için nasıl bir yol izlemem gerekiyo gibi !!!!! benim fikrim ana sayfada bunun için kalıcı bir not bırakmak en azından burdan öğrenebilirler..>

-son_kadeh

-son_kadeh resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Oca.2007 Per 02:08:24sohbet oyun linki

İş bitiriciliğin için seni tebrik ediyorum canım kardeşim.

Başarılarının devamını dilerim.Desteğe devam arkadaşlar.

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 891011121314151617...23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir