ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 00:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   CHATCITY Yİ TANITIR MISIN?
 <<12345 6789101112131415...23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CcTiMcC

CcTiMcC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2006 Cmt 12:41:47sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
zeki,hoş insanların toplandığı cok renkli güzel bi ortam...

mIRKELAmM

mIRKELAmM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2006 Cmt 16:57:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·miracle87· :

Hayallerin Başkenti Chatcity

Merhaba sevgili izleyiciler herkesin merakla beklediği özel haberimize geçiyoruz. Şu an chatcity’de rehin alınan arkadaşlarımızın bırakılmasını bekliyoruz. Ama içerde ters bir durum olduğuna eminiz. Kapı açılıyor. Fakat o da neyin nesiii ağlıyooorrr… ! Evet hemen yanına gidiyoruz; 

-Neden ağlıyorsunuz?

-Abi… nasıl ağlamayayım ben burada aradığım aşkı buldum.  Sevdiğim insanı buldum  Nasıl bırakırlar beni. Bırakmalarını istemiyorum. Nayırrrrrrr Nolmamazzzzzzzz Nalannnn...

Sevgili seyirciler bunlar nasıl rehine? Ben bir şey anlamadım. Yavaş yavaş rehinelerin bırakıldığını gözlemliyoruz. Evet bir tane daha bırakıldı. Aman tanrım sayın seyirciler biri beni çimdiklesin şuan bir bebek çıkıyor dışarı fakat inanılmaz bir bebek. Nasıl kıydılar bu bebişe ağlıyor. Onun ağladığını gören vatandaşlar kendilerini tutamıyorlar ve şuan herkes ağlıyor bu ne ya her yer bebek doldu. Bebek aynen küçük Emrah’ı anımsatıyordu. Yoksa bu bebek minnak Emrah’ın fakirlikten cami havlusuna bıraktıkları bebemişmiydi.

-Sen neden ağlıyorsun bakalım?

-AMCA  bana çok iyi baktılar. Herkes beni çok seviyordu. Sütümü alıyorlar, bezimi bağlıyorlar, annelik babalık yapıyorlardı. Ben bu şefkati hiç görmedim. Emrah bile bana böyle davranmadı. Ana şimdi kim bakacak? Sen bakar mısın? Benim babam yok.Baba…Baba…Sana baba diyebilir miyim?

Ne oluyor burada hiçbir şey anlamadım. Yahu sevgili seyirciler bence bunlar rehinelikten çıktılar neyse bir rehine daha çıkıyorr buda neyın nesiii nolamazzz kendini Hawai adalarında filan mı zannediyor bu çocuk? Şimdi yanına gidiyoruz.

-Duygularınızı alabilir miyiz?

-Valla harika bir ortam kum, deniz, güneş, kızlar, plaj süper bir ortam yani adamım çıkmak istemedim ama sağlık olsun ne diyeyim acıların çocuğuyuz biz elbet gene geliriz.

Adamlara bak ya tüm millet onlar için toplanmış bunlar mutlu mutlu çıkıyorlar. Bu ne kardeşim ya.

Şimdi tekrar bir rehine daha çıkıyor. Ama enteresan bir durum var bu çok üzgün yani anlayacağınız küçük Emrah triplerinde. Hemen yanına gidiyorum duygularını almak için ne de olsa rehine tanımına uygun birini buldum sevinç ve gururla ilerliyorum.

-Duygularını alabilir miyim? İçerde neler yaşadınız?

-Benim hayatım boyunca bir odam bile olmadı.Fakat bu sitede kendime ait bir odam ve istemediğim kadar arkadaşa sahip oldum. Odamda arkadaşlarımla sohbet etme imkanım oldu. ben daha ne isteyim ki sen söyle. Bence sen bunun üstüne bir 70’lik iç. Mezeler benden  

Rehinemizi de gönderdik. Biri daha çıktı. Bir kız… İlk defa bir kız çıktı.

-Neler hissediyorsunuz? Serbest kaldığın için mutlu musun?

-Nasıl mutlu olabilirim ki. Hayatımda hiç mini eteğim, topuklu papuçlarım olmadı. Bunlari giymem rağmen bana kimse laf atmadı. Burada istediğim her şeye sahiptim.Mini eteklerim, papuçlarım… Ayrıca dans etmeyi beceremiyordum, dans etmeyi de öğrendim. Ah chatcity yaktın beni kahrettin.

Birçok insan çıktı ve hepsinin çok farklı, değişik arzuları varmış. Kendimi hiç bu kadar hayret olmuş görmemiştim Gene bir kız serbest bırakıldı.

-Sizin duygularınızı alabilir miyiz?

-Ne duygusu kardeşim eskiden duygu mu varmış? İçerde duygularımı aldırıp geldim. Hayallerim orda kaldı. Çok üzgünüm. Ben bir esmerim gördüğünüz gibi. Hayatımda hep sarışın olmak istedim. Ama bu imkansızdı. Sadece saçımı sarıya boyamakla sarışın olunmuyor. Ama burada bir geceliğine de olsa o sarışın olma duygusunu tattım.Chatcity bana bu imkanı sağladı. Çok teşekkür ediyorum ellerine sağlık. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler.

Çok ilginç gerçekten oha falan olmaktan kendimi alamıyorum doğrusu. Bir rehine daha çıkıyor hemen çıkan rehinelerin  teker teker görüşlerini alacağım.

-Ben fakir bir insanım üstüme  başıma alabileceğim güzel bir kıyafetim bile olmadı. Doğal olarak arkadaşlarımla bir cafeye gitme imkanım da olmadı. Ama burada o olanaklara sahiptim. Sanal bile olsa o duyguları yaşadım ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

-Burdan çıkmak istemememin nedeni; annem yüzünden. Hayatımda hep rapçiler gibi giyinmek istedim ama annem ‘Bizi konu komşuya rezil mi edeceksin?’ dedi ve hep içimde ukde olarak kaldı. Chatcity’de yaşım 30 olmasına rağmen hayallerime kavuşma imkanı buldum. Bende artık sanal bile olsa bir  rapçiyim  heyy adamım

-Ajanlık en büyük isteğimdir. Şu an mühendisim fakat hayatımda ajanlık yapmak için bile hiç fırsatım olmadı. Bu yüzden chatcity’e  bizleri hayallerimize kavuşturduğundan dolayı çok teşekkür ediyoruz

Sevgili seyirciler burası aslında rehine odası değil hayallere kavuşma odasıymış. Çok güzel ve herkesin hayallerinin doruk noktası olduğu anlaşıldı. Burada herkes kendinden bir parça bulduğu kesin. İçerde daha birçok rehine var hepsinin bence duyguları aynıdır. Rehine olmak hayallerine kavuşmaksa böyle bir ortamda bende rehine olmak istiyorum  Eğer içinizde ukde kalan bir hayaliniz varsa bunları gerçekleştirmek istiyorsanız buyurun hayallerinizin başkenti chatcity’e. Hoşça ve dostça kalın.

Özgeeeeeeeeeeeee

WAY ÖZGE BU NE YARATICILIK YA BEN BİLE YAZSAM BU KADAR YAZAMAM Kİ BANA MUHTESM YARATICI DERLER AMA BAKTIM SEN BENI GECMISSIN SENI TEBRIK EDIYORUM ARK.LAR BIRINCI BELLI IKINCI KIM HADI BAKLIM  

youngjournalistx

youngjournalistx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2006 Cmt 21:25:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·miracle87· :

Hayallerin Başkenti Chatcity

Merhaba sevgili izleyiciler herkesin merakla beklediği özel haberimize geçiyoruz. Şu an chatcity’de rehin alınan arkadaşlarımızın bırakılmasını bekliyoruz. Ama içerde ters bir durum olduğuna eminiz. Kapı açılıyor. Fakat o da neyin nesiii ağlıyooorrr… ! Evet hemen yanına gidiyoruz; 

-Neden ağlıyorsunuz?

-Abi… nasıl ağlamayayım ben burada aradığım aşkı buldum.  Sevdiğim insanı buldum  Nasıl bırakırlar beni. Bırakmalarını istemiyorum. Nayırrrrrrr Nolmamazzzzzzzz Nalannnn...

Sevgili seyirciler bunlar nasıl rehine? Ben bir şey anlamadım. Yavaş yavaş rehinelerin bırakıldığını gözlemliyoruz. Evet bir tane daha bırakıldı. Aman tanrım sayın seyirciler biri beni çimdiklesin şuan bir bebek çıkıyor dışarı fakat inanılmaz bir bebek. Nasıl kıydılar bu bebişe ağlıyor. Onun ağladığını gören vatandaşlar kendilerini tutamıyorlar ve şuan herkes ağlıyor bu ne ya her yer bebek doldu. Bebek aynen küçük Emrah’ı anımsatıyordu. Yoksa bu bebek minnak Emrah’ın fakirlikten cami havlusuna bıraktıkları bebemişmiydi.

-Sen neden ağlıyorsun bakalım?

-AMCA  bana çok iyi baktılar. Herkes beni çok seviyordu. Sütümü alıyorlar, bezimi bağlıyorlar, annelik babalık yapıyorlardı. Ben bu şefkati hiç görmedim. Emrah bile bana böyle davranmadı. Ana şimdi kim bakacak? Sen bakar mısın? Benim babam yok.Baba…Baba…Sana baba diyebilir miyim?

Ne oluyor burada hiçbir şey anlamadım. Yahu sevgili seyirciler bence bunlar rehinelikten çıktılar neyse bir rehine daha çıkıyorr buda neyın nesiii nolamazzz kendini Hawai adalarında filan mı zannediyor bu çocuk? Şimdi yanına gidiyoruz.

-Duygularınızı alabilir miyiz?

-Valla harika bir ortam kum, deniz, güneş, kızlar, plaj süper bir ortam yani adamım çıkmak istemedim ama sağlık olsun ne diyeyim acıların çocuğuyuz biz elbet gene geliriz.

Adamlara bak ya tüm millet onlar için toplanmış bunlar mutlu mutlu çıkıyorlar. Bu ne kardeşim ya.

Şimdi tekrar bir rehine daha çıkıyor. Ama enteresan bir durum var bu çok üzgün yani anlayacağınız küçük Emrah triplerinde. Hemen yanına gidiyorum duygularını almak için ne de olsa rehine tanımına uygun birini buldum sevinç ve gururla ilerliyorum.

-Duygularını alabilir miyim? İçerde neler yaşadınız?

-Benim hayatım boyunca bir odam bile olmadı.Fakat bu sitede kendime ait bir odam ve istemediğim kadar arkadaşa sahip oldum. Odamda arkadaşlarımla sohbet etme imkanım oldu. ben daha ne isteyim ki sen söyle. Bence sen bunun üstüne bir 70’lik iç. Mezeler benden  

Rehinemizi de gönderdik. Biri daha çıktı. Bir kız… İlk defa bir kız çıktı.

-Neler hissediyorsunuz? Serbest kaldığın için mutlu musun?

-Nasıl mutlu olabilirim ki. Hayatımda hiç mini eteğim, topuklu papuçlarım olmadı. Bunlari giymem rağmen bana kimse laf atmadı. Burada istediğim her şeye sahiptim.Mini eteklerim, papuçlarım… Ayrıca dans etmeyi beceremiyordum, dans etmeyi de öğrendim. Ah chatcity yaktın beni kahrettin.

Birçok insan çıktı ve hepsinin çok farklı, değişik arzuları varmış. Kendimi hiç bu kadar hayret olmuş görmemiştim Gene bir kız serbest bırakıldı.

-Ne duygusu kardeşim eskiden duygu mu varmış? İçerde duygularımı aldırıp geldim. Hayallerim orda kaldı. Çok üzgünüm. Ben bir esmerim gördüğünüz gibi. Hayatımda hep sarışın olmak istedim. Ama bu imkansızdı. Sadece saçımı sarıya boyamakla sarışın olunmuyor. Ama burada bir geceliğine de olsa o sarışın olma duygusunu tattım.Chatcity bana bu imkanı sağladı. Çok teşekkür ediyorum ellerine sağlık. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler.

Çok ilginç gerçekten oha falan olmaktan kendimi alamıyorum doğrusu. Bir rehine daha çıkıyor hemen çıkan rehinelerin  teker teker görüşlerini alacağım.

-Ben fakir bir insanım üstüme  başıma alabileceğim güzel bir kıyafetim bile olmadı. Doğal olarak arkadaşlarımla bir cafeye gitme imkanım da olmadı. Ama burada o olanaklara sahiptim. Sanal bile olsa o duyguları yaşadım ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

-Burdan çıkmak istemememin nedeni; annem yüzünden. Hayatımda hep rapçiler gibi giyinmek istedim ama annem ‘Bizi konu komşuya rezil mi edeceksin?’ dedi ve hep içimde ukde olarak kaldı. Chatcity’de yaşım 30 olmasına rağmen hayallerime kavuşma imkanı buldum. Bende artık sanal bile olsa bir  rapçiyim  heyy adamım

-Ajanlık en büyük isteğimdir. Şu an mühendisim fakat hayatımda ajanlık yapmak için bile hiç fırsatım olmadı. Bu yüzden chatcity’e  bizleri hayallerimize kavuşturduğundan dolayı çok teşekkür ediyoruz

Sevgili seyirciler burası aslında rehine odası değil hayallere kavuşma odasıymış. Çok güzel ve herkesin hayallerinin doruk noktası olduğu anlaşıldı. Burada herkes kendinden bir parça bulduğu kesin. İçerde daha birçok rehine var hepsinin bence duyguları aynıdır. Rehine olmak hayallerine kavuşmaksa böyle bir ortamda bende rehine olmak istiyorum  Eğer içinizde ukde kalan bir hayaliniz varsa bunları gerçekleştirmek istiyorsanız buyurun hayallerinizin başkenti chatcity’e. Hoşça ve dostça kalın.

Özgeeeeeeeeeeeee

tebrikler özge kutluyorum seni çok güzel anlatmışsın ve bunu yazıya dökmüşsün ben gaztecilik okuyorum şuan sabah gazetesinde staj yapıyorum gerçekten bir haberci diliyle yazmışsın denecek başka birşey yok bence yazılardan en güzeli seninki birçok yazı çok yapmacık yazılmış ama senin yazın çok hoş ve okuması eğlenceli eline sağlık

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Kas.2006 Pzr 14:10:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bengline

Bengline resimleri

15.Kas.2006 Çar 16:42:45       CHAT CİTY TANITIRMISIN.? ( Anlatarak) Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Arakadaşlar olayı iki şık halinde ele alalım....

1: Eğer arkaşınıza cok sevdiginiz CHAT CİTY i anlatsaydınız nasıl anlatırdınız.

2:Eğer siz Gazeteci (Muhabir ) olsaydınız CHAT CİTY i nasıl ele alır ve haber olarak Yazardınız.

İki şıktan birini secip CHAT CİTY i yi ifade ederek tanıtın bakalım kimler nasıl tanıtıyor.

UNUTMAYINKİ BU BİR  NEVİ YARIŞMA FORMATINDADIR

SONRA OYLAMA YAPILACAKTIR

OYLAMAYI KAZANAN  YAZI  ,BİR DERGİDE YER ALICAKTIR.

HERKESE KOLAY GELSİN BAŞARILAR

Dr: Jawell  BENGLİNE

DEVAM  DEVAM HADİ HERKESİN FİKİRLERİ ÖNEMLİ

barbie67

barbie67 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Kas.2006 Pzt 19:37:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nasıl anlatılırrrr... sadece yaşanır..

çok özledim ben burayı yaaaa  çok seviyorum cc yi

fulya81

fulya81 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Kas.2006 Per 17:22:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

2. soru yanıtım (Zaten cc yi gazetede gördüm yemin ederim)

Chatcityliler bu sıcakta sanal denize giriyor!

Hoş sohbetler kurabileceğiniz 3 boyutlu sanal arkadaşlık sitesi! 4000 e yakın chatcityli her gün burada gerek forumda gerek odalarda yeni insanlarla tanışıyor!

https://www.chatcity.cc

aynmem

aynmem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Kas.2006 Per 18:53:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
kimbilir cc kelimelerinin yan yana gelmesi tesadüf de olabilir ama hepimiz için önemli bir ismin kısaltmasının burada yan yana gelmesi ve milyonları bir arada tutup kaynaştırarak etkin arkadaşlık yolları kazandıran bu kuruma izleyen tüm arkadaşlar huzurunda teşekkür ediyorum........ teşekkürler..... cc yapımcılarına.....

MyBrood

MyBrood resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 18:52:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Gezden gözden arpacığın silme tepesinden hedefin sağ alt köşesinden alınan kesin nişan gibi. Her vatandaşın bu hedefi (ChatCity)yakaladığı an,  bir daha çıkamayacağı ve çıkamadığı, İçinde real ve sanal karışımı yaşanılan bir vazgeçilmez dünya ChatCity.

AdvarseL

AdvarseL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Kas.2006 Pzt 12:26:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ben bıle unuttum kac senedir burdayım  Bazen ıykı gelmişim diyorum bazen ne işim war burda dıorum   Reel hayatla karıstırılabiliyo cogu zaman Uyku duzenimi bozdun cc  Yine de coq seviyorum neler gördüm kimleri tanidim

LovEiSLie

LovEiSLie resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Kas.2006 Pzt 17:03:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1. Arkadaşım bi site var nerdeyse ordasın yani :) çöp adamın gelişmişini düşün geziyosun  disco, bar, cafe, park, çaybahçesi gibi mekanlar var giriyosun boş bulduğun yere oturuyosun muhabbet ediyosun, makara yapıyosun, yeni insanlarla tanışıysoun. Bu arada tabi kedi köpekte var ama idare et burdakiler ısırmıyo direk pisletiyo. Argo kelimeler kullanırsan banlanırsın dikkat et

2. Burdan daha gerçekçi bi chat sitesi daha olamaz anlatmak zor olucak arkadaşlara falan göstererek anlatana kadar anlamadılar o yüzden ( www.chatcity.cc ) diyorum :)

CC sohbet icin buraya
 <<12345 6789101112131415...23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir