ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 11:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   CHATCITY Yİ TANITIR MISIN?
 <<12 3456789101112...23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxxGECExxx

xxxGECExxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 18:04:22sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·Barbie30· :

Öyle bir yer hayal et ki 2. evin olacak...Sende öyle bir bağımlılık yaratacak ki geceleri uykundan feragat edip ertesi gün şiş gözlerle, tonlarca kahve içmiş olarak işe gideceksin.İşyerinde belki patronundan laf işitmeyi göze alarak gizlice yine Chatcity e gireceksin.Orda kullandığın nicki adın gibi benimseyeceksin...Her user sanki ailenden biri gibi olacak Bazen kavga edecek, bazen birlikte gülecek bazen de ağlayacaksın.Kimi zaman tıpkı hayat gibi, adil olmadığını düşündüğün şeyler yaşayacaksın...Gitmek belki de bırakmak isteyeceksin ama bir bağımlılık gibi her seferinde vazgeçeceksin.Kanına işleyecek hatta ruhuna...Orda kullandığın tipi aynada görmek isteyeceksin ve göremediğinde şaşıracaksın.Chatcity de kullandığın ev kendi evinden bile sana daha sıcak gelecek...Orda olmak o kadar değerli olacak ki, çoğu zaman ChatCity için maddi manevi her şeyi gözün kapalı harcayabileceksin.

Olmak istediğin ya da bulmak istediğin,ama hayatın belki de acımasızca sana vermediği herşeyi orda bulacaksın...Hadi gel sende bu güzelliği yaşa ARKADAŞIM...

Barbie 30 bunu okuyan kişi anında gelir cc ye

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 18:31:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Barbie30· :

Öyle bir yer hayal et ki 2. evin olacak...Sende öyle bir bağımlılık yaratacak ki geceleri uykundan feragat edip ertesi gün şiş gözlerle, tonlarca kahve içmiş olarak işe gideceksin.İşyerinde belki patronundan laf işitmeyi göze alarak gizlice yine Chatcity e gireceksin.Orda kullandığın nicki adın gibi benimseyeceksin...Her user sanki ailenden biri gibi olacak Bazen kavga edecek, bazen birlikte gülecek bazen de ağlayacaksın.Kimi zaman tıpkı hayat gibi, adil olmadığını düşündüğün şeyler yaşayacaksın...Gitmek belki de bırakmak isteyeceksin ama bir bağımlılık gibi her seferinde vazgeçeceksin.Kanına işleyecek hatta ruhuna...Orda kullandığın tipi aynada görmek isteyeceksin ve göremediğinde şaşıracaksın.Chatcity de kullandığın ev kendi evinden bile sana daha sıcak gelecek...Orda olmak o kadar değerli olacak ki, çoğu zaman ChatCity için maddi manevi her şeyi gözün kapalı harcayabileceksin.

Olmak istediğin ya da bulmak istediğin,ama hayatın belki de acımasızca sana vermediği herşeyi orda bulacaksın...Hadi gel sende bu güzelliği yaşa ARKADAŞIM...

VAY BE !!!   

artemissss

artemissss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 18:51:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Günlük hayatın monotonluğundan sıkılanların sanal alemde buluştuğu bir şehir ChatCity!O kadar sosyal bir şehir ki hiç boş kalmayan cafeleri,dolup taşan alışveriş merkezleri,gece kafasını dağıtmak isteyenler için barları,discoları,havuzlu parkları,özel clubları,yaz aylarında sıcaktan bunalanlar için plajlarla,çay bahçeleriyle dolu bir şehir!Böyle bir şehirde istediğiniz her şeyi istediğiniz saatte yapmaya özgürsünüz!Ayrıca kendinize ait bir oda alma imkanınız dahi var bu odalara istediğimiz arkadaşlarımızı davet edip daha özgür sohbet edebiliyorsunuz!ChatCity insanlara 3 boyutlu chat yapma imkanı sunuyor.Kişisel bilgilerimizi girdikten sonra isterseniz resmimizi ekleyebiliyor veya videolu chat yapabiliyorsunuz!Kriterlerinize uyan arkadaşlarınızı arkadaş listenize ekleyip onlarla özel olarak görüşebiliyorsunuz!Her şey tıpkı gerçek hayattaki gibi!Oda kapasiteleri 25 kişilik!Bu şehirde huzurlu bir ortamı sağlamak için büyük titizlikle seçilmiş şefler ve ajanlar bulunuyor.Küfürlü veya hoş olmayan sözler filtreleme yöntemiyle engelleniyor!Şimdilerde ChatCity’nin radyosu da bulunmakta radyoda ChatCity’nin halkından insanlar dj lik yapıyor!ChatCity’e ait birde forum bulunmakta foruma dilediğimiz şekilde başlık açabiliyor,açılan diğer başlıklara yorum yapabiliyoruz!Tabi bu forumda Moderatorler tarafından denetleniyor!Chatcity’nin nüfusu her geçen gün artmakta!Bu şehire girmek isteyenler için adres ise www.chatcity.cc hoş sohbetler

NEEDD22

NEEDD22 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 21:09:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CAHATCİTY

Chahcıty gırdıgınız andan ıtıbaren kafanızdakı ılk dusuncelerde yanıldıgınızın farkına varacaksınız bunlar ne mi?

1)chat kanalı _kesınlıkle degıl

2)sohbetlerı ,arkadaslıkları basıttır_kesınlıkle degıl

3)dıger chat programlarına benzıyor mu ? acaba?_kesınlıkle

Kafanızdakı buna benzer dusuncelerı chatcıty aılesıne katılınca anlayacak ve burdakı arkadaslıkların abı kardes;abla kardes,aynı yastakılerın arkadaslık hatta dosluk derecesınde ılerledıgını goreceksınız.

Chatcıty nın en önemlı ozellıklrınden bırı (chat progaramı da olsa)tanıdıgınız kazandıgınız arkadaslıkların sıvılı kadar ulasmasıdır.

Benım kendı adıma burada tanıstıgım ve suan da sıvılde gorustugum arkadaslarım var

Ilk gırıste chat progaramı olarak tanıdıgınız chatcıty dunyası sonradan sıze o kadar guzel seyler verıyorkı sız bıle dıyorsunuz CHATCIYT  harıka bır yerr.Ve vazgecılmezlerınız arasına gırıverıyor chatcıty tanıdıkca.

Sızı gercekten chatcıtyde bekleyen ok dar cok guzellıkler varkıı... gırdıgınız andan ıtıbaren chatcıtyı yasadıkca bunların farkına varıyorsunuz.

Gercekten boyle bır ortamı bıze sagladıkları ıcın yetkılı kısılere tesekurlerımı saygılaımla sunuyorum.

Son sozum chatcıty sızı beklıyorr.... arkadaslık,dosluk ve duygularınızı paylasabılecegınız bır ortam

saygılarımla...

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 21:16:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Chat City ben pc yi açtığımda ilk aklıma gelen adres sanki net sadece Chat City.Öyle bir alıştıkki buraya sanki bir evimizde burası.Arkadaşıma tanıtımını şöyle yaparım açarım bir nick buyur gir derim zaten girdiğinde anlaycaktır oda burdaki  güzel muhabbetleri ve güzel ortamı.

TheSlayers

TheSlayers resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 21:19:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bende Burada 3,5 Veya 4 Senedir Sohbetçiyim.

Diger Chat Kanallarına Benzemez.! 1 Numara Chat Kanalıı

SEVGİLERLE.: NaytinG

TheSlayers

TheSlayers resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 21:21:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu Site Manyaq Bi Sitedir Burada Sanal Sadece Erkek Gibi Kendini Birşey Zannedenlerdir.Gerisi Gerçektir.

Arkadaşlık Dostluk Kardeşlik Burada Tüm Sohbetçi Arkadaşlarımızın Ayrılmamasını  İsterim.

Burada 2 Defa Ağladım.(Kız Yuzunden Degil Ama.)

1.En sevdiğim Killingroad = Rifat aBime Küfür Etmiştim. Değişik Nickle Girmişti o Zamanda.Ondan Ağladım.

2.Realden 4 Sene Aynı Ekmeği Yediğim Ve Onların Yanında Buyudugum.DjMeTaLKraL=Ümit Abim Yüzünden.

Sevinçli Günlerimde oLdu.Her Zaman Sevinç Espirili Geçen Günlerimiz oLdu.Bu Site  Bende Bi İnsanlık Yarattı.

Bu Kadar Övmemek Lazım.

GelenGelin Zorla Değil.

SEVGİ VE SAYDILARIMLA.:

MafianinAvukati - NaytinG - BaryamVeSazArk

JonsTribLe - HansBerk  Tanıyanlar Biliyor Zaten.

Hoş Sohbetler.

jaleeeee

jaleeeee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 21:29:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Çevremdeki tüm arkadaşlarımın cc de üyeliği var uzun zamandır (ben yaptım hepsini üye )

Bazen burdaki olayları uzun uzun konuşurken yakalıyoruz kendimizi.. bazen deli gibi gülüyorum pc başında, bazen de sinirden tırlatıyorum  

Nese.. Aslında burası SANAL değil GERÇEĞİN ta kendisi hbriniz olsun

IaccessI

IaccessI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 21:38:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bu cc yüzünden işten kovulabilirimLanet ötesi biyerBide bu jale ve akadaşlarını ben niye tanımıyorum

BrianWlGGANS

BrianWlGGANS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 21:47:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ChatCity bağlanınca vazgeçilmesi olanaksız olan bir site..Bazen düşünüyorum ChatCity olmasa bunca saat pc başında ne yapacağım ?Ya da ChatCity olmadan önce zaman nasıl geçiyordu ?Fakat bu soruların cevaplarını bulduğum söylenemez..Günümüzün yarısından fazlasını alan bu sitede kimilerinin amacı zaman geçirmek kimilerininki eğlenmek kimilerinin hayatı paylaşmak bazı kesiminde kendini ispatlamak..Evet iyi niyetli insanlar olduğu kadar art niyetlilerinde olduğunu söyleyebilirim ne yazıkki..

Oyle anlar geliyorki pc başında sinirden çılgına dönüyorum :)) öyle zamanlarda oluyorki duygulanıyorum , seviniyorum , üzülüyorum vs..Evet çeşit çeşit duygular yaşıyor insan ChatCity de..Sanırım farkında olmadan ChatCity hayatımızın büyük bir parçası olmuş..Ailemdeki insanlardan daha çok ChatCity deki dostlarımı görüyorum..Bazen keşke hiç girmeseydim keşke ChatCity diye bir şey olmasa desemde ChatCity i seviyorum..

written by Jaja

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456789101112...23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir