ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 07:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity Editörleri
forum sohbet oyun basliklari
   FORUM NE AMAÇLI?
 <<1234 5678910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 12:20:29sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Harwest Öncelikle "Sadece Güldürüyorsun" Sözü  Çok Şey Anlatıyor, Tabiki Biraz Düşünüp Anlamak İstiyene. Gerçi Düşünme Özelliğinize Sahip Olsaydınız Bu Yazların Çoğunu Yazmaz Yada Neler Yazacağınızın Bilincinde Olurdunuz.Amac Laf Ebeliği İse Kusura Bakmayınız Ne Laf Ebeliği Yaparım Nede Alaşşa Cabası İçinde Birilerine Hakarete Varan Sözler Yazarım.Babamdan Kalan Tek Miras "Doğruluk"du Allah(c.c) Sizede Nasip Etsin.

Keyifli Sohbetler...

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 12:26:40sohbet oyun linki
speiderist :

tiniminikizzın her mesajına başlarken dediği gibi...

Becquerel görüşlerine kesinlikle katılıyorum...

İyi Sohbetler...®

speiderist

Sahi ben ne dedimki örnek gösterdiniz  Görüşlerine katıldığım herkesin yanında olabilirim bunu neden farklı yorumladınızkii...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 13:43:19sohbet oyun linki
 Bec .bırak kültürü hazneyiii konuştukça batıyosun inan.düşünme özelliğimde yerinde darısı sana  düşünüp anlama yeteneği,neler yazacağın bilincini, tek miras doğruluk lef ebeliklerini. babanıza saygılarda bu arada.sen her konuya böyle gülerekmi cevap verirsin hiçmi CC dışındaki realdeki bec gibi yazmazmısın. her forumdaki eleştirilerine bakıyorum da eline yazı verilmiş ilkokul çocukları gibi aynı şeyleri tekrarlama sıkıldık inan artık.birazda real ol sanal insanı sanallaştırır,şöyle bir çırpın kendine gel inan bak daha güzel yorumlar yazarsın bizde severek okuruz.işine gelene bu, işine gelmeyene bu yapılmaz. bugün yaptığın hareket userliğe dönüşsee iddia ediyorum yapacağın harekette bu olacaktanıyoruz artık sizleri kusura bakmayın. neyse büyüksün ya bizden birde ağır abi ol cevap hakkı tanıma bana.burayı o amaçla kullanmak istemiyorum.

BecquereI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 14:17:20sohbet oyun linki
Sayın Harwest Ben Senin Yönlendirildiğin Gibi Yönlenecek Bir Kişiliğe Sahip Değilim.Gereksiz Okadar Sacma Sapan Sözler Yazıyorsunki Seni Muhatab Aldığıma Üzüldüm Acıkcası.. Beni "Hiç"Tanımamana Rağmen Kişiliğime Yakıştırdığın "Sözler","Saldırgan" Tavrının Nedenli Anlamsız Olduğunu; Biraz Sakin Düşündüğünde Sende Teyit Edeceksindir.

pinkFlovers

pinkFlovers resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 16:50:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ne kadar zor

pinkFlovers

pinkFlovers resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 16:50:46sohbet oyun linki

hadi bulun

Cry Big smile LOL Cool Ermm Thumbs Down
Dead Embarrassed Confused Stern Smile Geek Thumbs Up
Clap Angry Ouch Question Pinch Wacko
Shocked Unhappy Evil Smile Broken Heart Heart Star

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 20:30:51sohbet oyun linki

Bende prangaxxx arkadaşıma katılıyorum.Düşünce özgürlüğünün sınırlaması mümkün değil sınırlama denemesi insan onurunu zedeliyeci bir uygulamaya neden olur.Düşünce özgürlüğü iç dünyaya ilişkin bir işlemdir ve bu niteliğinden dolayı ikdidar müdahelesine elverişli değildir(İktidar N_O_A).Bireyin Düşüncelerini özgürce oluşturması savunabilmesi yazması düşünce özgürlüğünün ilk şartıdır.Düşünce açıklama özgürlüğünün ona müdahele edilerek silinmesi ya da çok komik denilerek (BEC) bir anlamı kalmıyacaktır.

Güneş Balcıkla Sıvanmaz.

Herkes düşüncelerini forumda özgürce açıklamalı ve buna mahruz kalan kişi ve kişilerde bu platfromda düşüncelerini söylemek zorundalar.Susarak ya da cevap haklarını başkalarına kullandırarak kaçmamalılardır.prangaxxx arkadaşımız hataları söledi diye idam edilemez o edilirse arkadasından gelenler birgün bu iktidarı indireceklerdir.cc yi daha iyi yerlere taşımak amacımız.Nerde eski dostlar tektek terkettiler cc yi.Sohbet edicek kişide kalmadı neden kötü yönetim elinde olan cc.Bu hallere geldi oda bulamıyoruz konuşacak,sohbet edicek.

Sağol prangaxxx bize sağladığın huzurlu bir ortamda sohbet imkanı sağladığın için umarım heryer delü bar gibi olur ve bizde oda aramayız.

Artık uyanın yönetim daha iyi ne yaparız diye düşünün gülmek ya da silmek ile olmaz madem yapamıyorsunuz bu işi bırakın ya da biz bırakalım.

CC DE DAHA İYİ SOHBET ODALARI SAĞLIYACAK BİR YÖNETİM DİLEĞİYLE

ALEEVVVV

wokri35

wokri35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 22:17:14sohbet oyun linki

ALEV HARİKASIN CANIM  BAŞKA KELİME BULAMADIM , TŞKLER

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 22:28:32sohbet oyun linki
Alevvvv aynen katılıyorum dilek ve düşüncelerine güzel konulara değinmişin.evet cc den soğuyoruz eskiden girdiğimiz o uzun saatler artık yerini , bir bakalım kimler var sohbet edeceğimiz düzgün insanlar diyerek temkine bıraktı maalesef

Sağol prangaxxx bize sağladığın huzurlu bir ortamda sohbet imkanı sağladığın için umarım heryer delü bar gibi olur ve bizde oda aramayız

düşüncenede aynen katılıyorum.delü barın süresinin bittiğinde şayet prangaxxx de yeni oda açma gibi düşüncede değilse benim içinde ChatCity olayı bitmiş olacaktır kesinlikle...tşkler Aleevvvv

BecquereI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 01:01:00sohbet oyun linki

Sayın Aleevvv Öncelikle Arkadaşlarınızın Fikrine Katılırken, Ona Destek Cıkarken; Arkadaşınızın Yazılarından Takip Ederek Ne Yapılmak İsteniyor Yada "Amacı Nedir"Bunların Tespitini Yapıp Fikir Beyanında Bulunsanız Yerinde Olurdu."Hakaret" "İftira" vs. vs. İçeren Yazılar Silinmesi "Düşünce Özgürlüğünün Sınırlanması"mı Oluyor Sizce? Bumudur Özgürce Açıklama?Tabiki Değil. Bizlerde Sizin Gibi Düşünüyoruz.Ana Fikirimiz Aynı Ama Sizin Görmediğiniz Yada Görmek İstemediğiniz "Çirkin Oyuna" Farkında Olmasanız Bile Destek Vermeniz Görüş Ayrılığı Var Gibi Hissi Uyandırıyor. Şuan Forumda Var Olan Mesaj"lara Göz Atarsanız Nekadar Özgürce Kişilerin Düşünce, Fikir, Görüş Sunduğu Yazıları Okursunuz. Evet Alevvv Size Yürekden Katılıyorum Çok Yerinde Bir Söz "Güneş Balcıkla Sıvanmaz" Prangaxxx Arkadaşın Yapmak İstediği Bu Ve Ben Buna Gülüyorum Aleevvvv.Sakınca İçeren Sözlerle Dolu Mesajları Silindi Diye "Amac Saldırı" Özgürlüğüm Elimden Alamazsınız Diye Başlıklar Acması Doğal Karşılanır.Sonucda İçerisinde Beslediği Nefret, Kin,Öcalma Duygularını Dışa Vurmasına Vesile Olmuştur.

Burdada Göruyoruzki Arkadaş Hatrına Çiğ Tavuk Yiğenler Bile Var.

Saygılarımla..

CC sohbet icin buraya
 <<1234 5678910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir