ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 08:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity Editörleri
forum sohbet oyun basliklari
   FORUM NE AMAÇLI?
 <<12345678 910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Tem.2006 Pzt 22:37:51sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
prangaxxx :

(burası Türkiye burada olmaz diyen herkese bu cevap)

Burası İran DEĞİL ,Irak DEĞİL vs vs

Evet burası TÜRKİYE...

İYİKİ DE TÜRKİYE İYİKİ DE TÜRKÜZ:)))

Bununla hep GURUR duyalım çünkü son dönem Avrupa birliğine dahil olan ülkelerden bile ilerideyiz...

Burada herhangibir alışveriş merkezinde ıslak zemin için uyarı tabelası yoksa ve siz kayıp düştüyseniz, hertürlü maddi manevi kaybınız o alışveriş merkezi yönetimince karşılanmak zorundadır...BURASI TÜRKİYE:) (Yaşanmış hukuki örnekleri var)

Herhangi bir ürünü vergisini ödeyerek aldıysanız o ürünü değiştirme ve iade hakkına sorgusuzca sahipsiniz :)) BURASI TÜRKİYE:)

Herhangi bir televizyon kanalını yaptığı yayından dolayı size verdiği maddi manevi zararları ispat şartıyla durdurabilir hatta kayıplanızı tazmin ettirebilirsiniz...BURASI TÜRKİYE:)

Herhangi bir internet sitesini size verdiği kayıpları ispat etmek kaydıyla dava edebilir zararlarınızı tazmin ettirebilirsiniz...BURASI TÜRKİYE:)

merak eden olursa örnekleri çogaltırım:)

YETER Kİ SİZ VERGİSİNİ ÖDEYEN KİŞİLER OLUN :)

YETER Kİ SİZ ALDIĞINIZ ÜRÜNÜN PROSPEKTÜSÜNÜ OKUYUN :)

VE YETER Kİ SİZ İMZALADIĞINIZ SÖZLEŞMEYİ İYİ OKUYUN VE BİR NÜSHASINI SAKLAYIN:) (Çünkü sözleşmeler zaman içinde hep tüketici aleyhine yenilenir oysa siz daha başka sözleşme imzalamışsınızdır)

Birtakım insan tipide vardır Türkiyede ama bu tip dünyanın heryerinde vardır sanmayın bize özgü;

Bu kişiler sorunlarını hukukla değil muhtarlarıyla çözmeye çalışırlar(muhtar temsili bir örnektir) sonu ne mi olur?

muhtarı ona bir çay ısmarlar birde sağına oturtturur:)

gerisi mi, boş muhabbet.....

Kısacası;

Eğer ki hukuk devletiysek ki öyleyiz, yasa vergisini ödeyen tüketiciyi korur... size düşen sadece bilinçli tüketici olmak AMA HER KONUDA:)

son bir konu;

Kimse işleyen sisteme çomak sokmuyor burada sadece ve sadece rahatsızlığını dile getiriyor insanlar... Ve rahatsız oldugunuz her konuda özgür iradenizi ortaya koyma hakkına sahipsiniz... YASAL OLMAYAN BİR ŞEY DEĞİL BU AKSİNE YASAL :)))

Prangaxxx saydıgın haklar tabıkı de mevcut biz aksını savunmadık da.Bana sunun da cevabını verırsın herhalde Bu  maddi manevi kayıpları karsılamak ıcın dava actıgımız takdırde kac yıl beklıyoruz?Tamam haklarımız cok fakat uygulamada nekadar yeterlıyız?

Soyledıklerın guzel seyler fakat gerceklerın neler oldugunu sende bılıyorsun.Türk olmaktan gurur duyuyorum herzaman da duyacagım.Senın de dıkkatını cekmıstır suan yazdıgımız yazıların hıcbırı acılan baslık ıle ılgılı degıl.Bana gore bu forumu gereksız ve yanlıs kullanmaktır...

Daha uygun bir baslık altında bulusmak dılegı ıle...

Saygılar...

WaaLLaaCe...

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Tem.2006 Pzt 22:49:15sohbet oyun linki
tiniminikizz :

Forum ne amaçlııı?????    

Benceee.......

• Forum eğlence amaçlı
  • Forum oyun amaçlı
  • Forum muhabbet amaçlı
  • Forum paylaşım amaçlı
  • Forum güzel anları, en komik anları sunmak amaçlı
  • Forum cc de hayatı paylaşmak amaçlı
  • Forum en önemlisi BİLGİYİ GÜZELLİKLERİ PAYLAŞMAK AMAÇLI

Sadece şahsi fikirlerim!!! ((Forumda her zaman yer bulma çabasındayım bunada devam edeceğim..))

Öncelikle yorumlarımın altını çiziyorumm!! ben forumda polemiklere girmedim..kimseyi yargılayacak cümleler sarfetmedim cevap vererek siz yapıyorsunuz bence..Sizin yazılarınızada yorum yaptığım oldu, oyunlarada elimden geldiğince katıldım halada katılıyorum..Ben kimseyi yargılamadım kendi fikrimi söyledim..hatta kedi resmi bile koydum :) bunlar kötü demiyorum zaten ama burası paylaşım ortamı ise sizde kabul edersinizki böyle olduğunu yorum yapmak serbesttir!! yargılayıcı nitelikler olmadığı sürece ki ben bunu yapmadım özgür fikir sunmak olağandır!!!!

ben iyisinide yazdım kötüsünüde cevap neden sizden geldi anlamadım ama neyse sağollun yinede..Hoş Sohbetler dilerim!!!

tiniminikizz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Tem.2006 Pzt 22:57:05sohbet oyun linki

Ayrıca.. :)) Şunu belirtmeliyimki forum gibi bir ortam olduğu için mutluyum çok fazla ilgleniyorum herşeyi takip ediyorum cc ye geleli çok olmadı belki ama yorumlarım çok fazla bunu zorunlu yapmıyorum demekki seviyorumki yapıyorum!!

İnsan istediği herşeyi her yana çeker ben kötü niyetli yaklaşmadım bence sizde yaklaşmayın ama sen şusun busun diyorsanızda mesajlarımı inceleyebilirsiniz bugüne kadar hiç bir yorumum silinmediyse, rahatsız edici niteleyici bir yorummum olmamıştır demektir!!! Bence sizide etmesin Teşekkür Ederim...

TiniMiniKızz

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Tem.2006 Pzt 22:57:51sohbet oyun linki

Waallaace,

Beklemiyorsun tek bekleyeceğin duruşma için verilen gün o da öyle yıllar değil davanın niteliğine bağlı ha birde avukatının kalitesine bağlı hızlanması:)))

olur da  karşı tarafın evrak temininden dolayı beklersen bu kaybolan süre tazminatta senin lehine kayıp zaman olarak işler:))

iyi geceler ben yarına kadar yokum bir soru olursa yarın yazarım:)

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Tem.2006 Pzt 22:58:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
tiniminikizz :
tiniminikizz :

Forum ne amaçlııı?????    

Benceee.......

• Forum eğlence amaçlı
  • Forum oyun amaçlı
  • Forum muhabbet amaçlı
  • Forum paylaşım amaçlı
  • Forum güzel anları, en komik anları sunmak amaçlı
  • Forum cc de hayatı paylaşmak amaçlı
  • Forum en önemlisi BİLGİYİ GÜZELLİKLERİ PAYLAŞMAK AMAÇLI

Sadece şahsi fikirlerim!!! ((Forumda her zaman yer bulma çabasındayım bunada devam edeceğim..))

Öncelikle yorumlarımın altını çiziyorumm!! ben forumda polemiklere girmedim..kimseyi yargılayacak cümleler sarfetmedim cevap vererek siz yapıyorsunuz bence..Sizin yazılarınızada yorum yaptığım oldu, oyunlarada elimden geldiğince katıldım halada katılıyorum..Ben kimseyi yargılamadım kendi fikrimi söyledim..hatta kedi resmi bile koydum :) bunlar kötü demiyorum zaten ama burası paylaşım ortamı ise sizde kabul edersinizki böyle olduğunu yorum yapmak serbesttir!! yargılayıcı nitelikler olmadığı sürece ki ben bunu yapmadım özgür fikir sunmak olağandır!!!!

ben iyisinide yazdım kötüsünüde cevap neden sizden geldi anlamadım ama neyse sağollun yinede..Hoş Sohbetler dilerim!!!

Tiniminikizz SENIN GIBI BENDE chatcity nin bır user ıyım.Ben kotu birseyler dedıgımı sanmıyorum.Tabi kide dıledıgını yazabılırsın saygı duyarım.Uslubun bıraz yanlıs.Cevap verebılecek kapasıte de bır ınsanım forum ıcın cok sey yaptıgıma ınanıyorum bunun ıcınde kendımde cevap yazma ıstegını gordum.Az once de dedıgım gıbı suan baslıkla ılgılı bırsey yazmadıgım ıcın kendmı suclu hıssedıyorum..

Tekrarlıyorum eger yorumlarımdan rahatsız olduysanız ozur dılerım.Tek ıstedıgım karsınız da kı sızın gıbı bır ınsan sız nasıl alınıyorsanız oda oyle alınabılır...

Saygılar

WaaLLaaCe...

tiniminikizz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Tem.2006 Pzt 23:07:24sohbet oyun linki

Aslında ikili konuşmaya dönsün istemezdim :))  Ben yorumlarınızdan asla rahatsız olmadım ama sizin uslubunuzda beni niteler şekilde geldi o yüzden benimde cevabım oldu..Kapasite demiyelim tabiki.. Ben foruma her zaman katılıyorum tabii ama gördüğümü iletmek istedim sadece buydu..Bugüne kadar kimseye zararlı konuşmam olmadı sanıyorum haa uslup yanlış diyorsunuz saygı duyuyorum..Uyarınız için teşekkür ediyorum ama lütfen siz forumda yazıyorsunuz beğenmediğiniz halde vs.. demiyelimm çünkü burası gerçekten çok güzel..Sizin ilgili olduğunuzu biliyorum bende elimden geldiğince katkıda bulunmak istiyorum...Ama görüşümdü bu polemik amaçlı bir durum değildi...Yanlış anlaşıldıysam kusurumaa bakmayın!! Teşekkür Ederim..

tiniminikizz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Tem.2006 Pzt 23:26:37sohbet oyun linki

Anlamadım

manisali45

manisali45 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2006 Pzr 14:36:40sohbet oyun linki
   PRANGAXXX AĞZINA LAYIK DÜŞÜNÜP BİRŞEYLER DÜZELSİN DİYE YAZIYORSUN ZAMANNINI HARCIYORSUN DEĞMEZ ÇÜNKİ İKİ KELİMEYİ BİR ARAYA GETİREMEYENLER İDARECİLERİM,,, BUDA BİZİM ŞANSIMIZ HAYIRLISI OLSUN SAKIN SANMAKİ PES ETTİĞİMİ ZAMANI VAR HERŞEYİN İNŞALLAH BİRGÜN O FIRSAT BİZE DOĞAR SENİ HER ZAMAN DESTEKLİYORUM SAYIN BAŞKAN K.İ.B SELAMLAR.....

CRaBBY

CRaBBY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 18:49:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Forum Nedir ? Yada Ne Amaçlıdır..Bakalım

Arkadaşlar Forum Elektronik ortamda yaratılmış bir tartışma platformu ve paylaşım sistemidir. Forum alanına girildikten sonra ilgili kategori seçilir ve bu kategori bağlı olarak;
   * Yeni bir konu başlığı yaratılır. Yaratılan konu başlığına diğer kullanıcılar yorumlarını (cevaplarını) yazarak fikirlerini beyan ederler.
   * Hali hazırda bulunan bir konu başlığı veya tartışma konusu üzerinde fikirlerinizi sunabilir. Yada o konu hakkındaki düşüncelerinizi sunabilirsiniz.
   * Merak ettiginiz ve yardım beklediginiz sorularınızı foruma sorabilirsiniz.

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2007 Sal 22:32:24sohbet oyun linki

Forum Amacını Aşmış  

Peeg

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir