ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 07:01   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity Editörleri
forum sohbet oyun basliklari
   FORUM NE AMAÇLI?
 <<12345 678910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 01:42:42sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
    ALEVVVV..! Bu sözcükler ne kadar başkasının ağzından dökülmüş gibi. Ne kadar benzer cümleler.

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 05:35:55sohbet oyun linki

HurremSuItaan :
    ALEVVVV..! Bu sözcükler ne kadar başkasının ağzından dökülmüş gibi. Ne kadar benzer cümleler.

HürremSultan..! kişisel bana olan düşmanlığınız gözlerinizi kör etmiş...

Gerçek olan bir şey varki ALEEVVVV kimsenin düşüncesinin altına imza atmaz ve arkasına sığınmayacak kadar kendine saygılı bir insandır.Kişileri tanımadan yapılan yorumda onu sadece başkalarının gözünde düşürür şimdi senin olduğun gibi...

Bana attığın çamurda kendi işine saygın olmadığını gösterir...

Herkese Saygılı Olman Dileğiyle...

ALEEVVVV

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 06:13:27sohbet oyun linki
ALEEVVVV :

HurremSuItaan :

HürremSultan..! kişisel bana olan düşmanlığınız gözlerinizi kör etmiş...

Gerçek olan bir şey varki ALEEVVVV kimsenin düşüncesinin altına imza atmaz ve arkasına sığınmayacak kadar kendine saygılı bir insandır.Kişileri tanımadan yapılan yorumda onu sadece başkalarının gözünde düşürür şimdi senin olduğun gibi...

Bana attığın çamurda kendi işine saygın olmadığını gösterir...

Herkese Saygılı Olman Dileğiyle...

ALEEVVVV

Öncelikle Böyle Oldum   HurremSultaan Arkadaşımız  " Çamur mu Atmış " " Hayır ". İyi Okursanız Diyorki Mesajında " Sizi Birine Benzettiğini Söylüyor " Benzetemezmi, Yada Benzetmek Çamur Atmamıdır ? Söylenenen Benzetme  İle Cevap Arasında Ben Bir Bağlantı Kuramadım.  Herkez Herkezi Birilerine Benzetebilir. Kötü Olan Ne Anlayamadım ?

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 09:04:54sohbet oyun linki

Hürrem,

yanlış anlamıyorsam sen moderatörsün ancak konu dağıldığında araya girersen görevini yapmış olursun, kişisel hedefler alırsan bu görev olmaz...

Haa diyorsan ki güdümlü girdim , ok bende senin sistem hakkındaki düşüncelerini bana anlattığın tarzda buraya koymanı bekliyorum...

frida2005

frida2005 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 14:42:31sohbet oyun linki

Başkalarını kurnazca inciten kişiler eninde sonunda kendilerini de incitirler. Çünkü ilişkilerinde sevgi ilkesini, gelişimimize yol açan yüksek yasaların parçası olan bir ilkeyi inkar ederler ve bu inkarlarının cezasını çekmek zorundadırlar.

Herkes için belirli bir neden olmadan yaşam süresince sıkıntılara ya da hayal kırıklığı yaratan deneyimlere katlanmayız. Sebebini öğrenmek için zahmete katlanırsak, bu deneyimi zaptedebilir ve karakterimizi güçlendirebiliriz ya da deneyimin bizi zaptetmesine ve karakterimizi kötüleştirmesine izin verebiliriz. Çok sayıda çeşitli deneyim aracılığıyla bize düşünce ve yargı, irade ve sezgi kapasitelerimizi oluşturma fırsatı verilir.

Doğru bir şekilde ele alınan deneyimler daha alt bir açıdan daha üst bir açıya geçmemiz için etkili araçlar olabilirler. Bir romancının öykü için malzeme olarak kullanması gibi, ister acı verici ister hoşa giden bir deneyim olsun, her deneyim kendi dersleri için kullanılmalıdır.

Eylemlerimizin sonuçlarını bildiğimizde, bu eylemlere yol açan fikirlerin değerini de bilme şansımız olur. Başka bir deyişle, deneyim, izin verirsek, sorumluluk getirecektir; bu da beraberinde gelişimi getirecektir.

Yapılan eleştirilerin hepsi özneldir. Çünkü eninde sonunda fikirler tek bir kişiye aittir. Yapıcı ya da yıkıcı eleştiriler… Bunlar her daim farklı yorumlanabilir. Elbette bireyin kendine ait olumlu ya da olumsuz fikirleri olabilir. Bireye ya da diğer kişilere bu olumlu ya da zararsız gibi görünse de; bazen olumsuz olaylara vesile olabilirler.

Kişisel sorunlarımızı elbette ki çözeceğiz… ya da eleştirilerimizi elbette ki sunacağız (ki bu gayet normal ve de insancıldır) ancak; bunu saldırıya dönüştürmemeli ve de zarar verici hale dönüştürmemeliyiz.

Pranga bundan sonra daha dikkatli davranacağımızdan emin olabilirsin.

Bu arada sanat işler ne alemde  (Biraz neşelenin ya )

prangaxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 14:47:19sohbet oyun linki

Fridaaaa,

Son mesajımı yazmıştım  ama sana dayanamadım cevap yazmak için girdim... harikasın:))))

EyluldeGellll

EyluldeGellll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2006 Pzr 14:18:01sohbet oyun linki

Tüm eleştirilerinizin ortak yanı şu:  Başkaları tarafından verildiğini ya da korunduğunu düşündüğünüz bir özgürlüğün savunusunu yapıyorsunuz.Baştan kabullenilmiş bir yenilgi yani.Amaç ve kaygı güdülürse bu sorunlar bitmez.

prangaxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2006 Pzr 17:02:58sohbet oyun linki
BecquereI :

Burdada Göruyoruzki Arkadaş Hatrına Çiğ Tavuk Yiğenler Bile Var.

Saygılarımla..

Becquerel,

Dün son forum mesajımı yazmıştım, seni ihmal etmişim sanırım:(

Evet o tavuğu kimler yiyor görüyoruz mesajlarıma dalışından...

Bak şimdi sana ve senin gibi düşünenlere bir kez daha yenileyeyim;

Artık chatcity bir foruma sahip ve bu forum gün geçtikçe hedefine ulaşmaktadır, bu ne demek biliyormusun? Bilmiyorsun... o zaman ben anlatayım;

Artık chatcity de odalara girdiğinde birisinin kellesine tıklayıp resmine bakarak bu kimmiş demiyeceksin.... Onun forum mesajlarına tıklayacaksın ya da onun arkadaşlarına tıklayıp kim olduğu hakkında fikir edineceksin...

Gelelim ikinci ve anlamak istemediğiniz önemli konuya;

Forum sayesinde şikayetlerini herkese ulaştıracaksın...

Bec haksız ceza verdiyse bunu buradan tartışabileceksin...

Sistemde eleştirdiğin konular varsa bunlara da burada cevap arayacaksın...

Ajan seçilecekse forumdaki mesajlarından nasıl biri olduğuna bakılarak seçilecek...(arkadaşı uğruna çiğ tavuk yiyenler den seçilmeyecek)

Yani sistem amacına ulaşacak sonunda çırpınışlar boşuna :))))

(Bec, sahi neden pembe harfler kullanıyorsun?)

aRiFpReNsSs

aRiFpReNsSs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2006 Pzr 17:20:50sohbet oyun linki

Pranga istersen Sohbetimizi Forumdan yapalım.. Foruma Video chat yapsınlar burdan bırbırımıze kamera acalım..Sen Çay demle Cayımızıda Forumda içelım... 

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2006 Pzr 18:22:36sohbet oyun linki

Uzun süredir forumu takip ediyorum ve görüyorum ki kozmopolit yapımız ve bilinçsiz insanlarımız her an kıvılcımlanmaya hazır..
Bizim tersine sağduyulu, tansiyonu düşürecek, kendimizi karşı tarafın yerine koyup insaf telkin edecek yaklaşımlara ihtiyacımız var.Çatışmadan uzak uzlaşma kültürü ile hareket etmeliyiz sorunların çözümüne sadece bu şekilde ulaşabiliriz..

Burda asıl amacımız kıvılcım saçmak değil, kıvılcımları yatıştırmak olmalıdır..Tabi ki herkes kendi görüşünü yazıcak, farklı eleştirilerini tartışıcak,sorununu paylaşacak, belki kendi çelişkilerine ışık tutacak..
 Elbette ki olumsuz eleştirileride tartışıcaz, sorgulucaz,irdelicez ama herşey saygı çerçevesinde olmalıdır. Bu yaklaşıma sahip olanların, tamamen ayrı görüşte olsalar dahi kabul ve saygı gördüğünü göreceksiniz..Kesinlikle şunu unutmayalım amacımız kıvılcım saçmak değil kıvılcımları uygun bir dille yatıştırıp düşüncelerimizi paylaşmak olmalıdır....

Herkese keyifli sohbetler

CC sohbet icin buraya
 <<12345 678910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir