ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 01:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity Editörleri
forum sohbet oyun basliklari
   FORUM NE AMAÇLI?
 <<123456 78910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2006 Pzr 18:32:06sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Peeg :
ALEEVVVV :

HurremSuItaan :
    ALEVVVV..! Bu sözcükler ne kadar başkasının ağzından dökülmüş gibi. Ne kadar benzer cümleler.

HürremSultan..! kişisel bana olan düşmanlığınız gözlerinizi kör etmiş...

Gerçek olan bir şey varki ALEEVVVV kimsenin düşüncesinin altına imza atmaz ve arkasına sığınmayacak kadar kendine saygılı bir insandır.Kişileri tanımadan yapılan yorumda onu sadece başkalarının gözünde düşürür şimdi senin olduğun gibi...

Bana attığın çamurda kendi işine saygın olmadığını gösterir...

Herkese Saygılı Olman Dileğiyle...

ALEEVVVV

Öncelikle Böyle Oldum   HurremSultaan Arkadaşımız  " Çamur mu Atmış " " Hayır ". İyi Okursanız Diyorki Mesajında " Sizi Birine Benzettiğini Söylüyor " Benzetemezmi, Yada Benzetmek Çamur Atmamıdır ? Söylenenen Benzetme  İle Cevap Arasında Ben Bir Bağlantı Kuramadım.  Herkez Herkezi Birilerine Benzetebilir. Kötü Olan Ne Anlayamadım ?

Peeg...!Bende yazını okuduğumda böle oldum

Okuduğunu nasıl böle yorumladığını hala anlıyamadım...Evet konuya bir parça olsa yaklaşmıssın...(Birine benzetmiş ne var bunda).Gerçekte ise anlatmak istediği ALEEVVVV in nickini başkasına verip ona yazdırdığı yatmaktadır.Osözlerin altında.

Bu noktayı kaçırmışsın,okuduğunu anlama ve iyi yorumlama dileğiyle...

ALEEVVVV

BQZQ

BQZQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2006 Pzr 18:33:21sohbet oyun linki
Jisell :

Uzun süredir forumu takip ediyorum ve görüyorum ki kozmopolit yapımız ve bilinçsiz insanlarımız her an kıvılcımlanmaya hazır..
Bizim tersine sağduyulu, tansiyonu düşürecek, kendimizi karşı tarafın yerine koyup insaf telkin edecek yaklaşımlara ihtiyacımız var.Çatışmadan uzak uzlaşma kültürü ile hareket etmeliyiz sorunların çözümüne sadece bu şekilde ulaşabiliriz..

Burda asıl amacımız kıvılcım saçmak değil, kıvılcımları yatıştırmak olmalıdır..Tabi ki herkes kendi görüşünü yazıcak, farklı eleştirilerini tartışıcak,sorununu paylaşacak, belki kendi çelişkilerine ışık tutacak..
 Elbette ki olumsuz eleştirileride tartışıcaz, sorgulucaz,irdelicez ama herşey saygı çerçevesinde olmalıdır. Bu yaklaşıma sahip olanların, tamamen ayrı görüşte olsalar dahi kabul ve saygı gördüğünü göreceksiniz..Kesinlikle şunu unutmayalım amacımız kıvılcım saçmak değil kıvılcımları uygun bir dille yatıştırıp düşüncelerimizi paylaşmak olmalıdır....

Herkese keyifli sohbetler

iYi bi yaklaşım ,, zaten ülkemizde bu yüzden düşünme özgürlüğüne yasak var.

bu yasak uzun yıllar devam edeceğe benziyor.

her kafadan bi ses çıkıyo herkes birbirini suçluyo.

MrWesttt

MrWesttt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2006 Pzr 18:38:11sohbet oyun linki
Prangaxxx Başkan  harikasın yaa.senin için inan 1 değil 100 çiğ tavuğu iştahla yerim yeterki yemeye değsin yeterki kokmuş tavuk olmasın yapan gibilerinse inan tavuğunu 100 sefer kaynatsamda yiyemem.harbi ve delikanlı adamsın. şu chatcitye tek bir şey için teşekkür ediyorum.senin gibi bir insanla tanışma fırsatını tanıdığı için bu alkışımda bu yönde cc ye

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2006 Pzr 18:41:46sohbet oyun linki

Forum"un Ne Amaçda Kullanılması Gerekdiğini Öğrenmeniz Ve Benimsemeniz Gercekden Mutlu Etti Beni.Aklıma speiderist İle Aranızda Gecen "Forumda Silinen Mesajlar Geldide":)İnsan Oğlu Yeterki İstesin; Öğrenebildiğini Ve Bakış Acısını Değiştirebildiğini Kanıtlamış Oldunuz Tebrik Ederim."Günlük" "Anlık" Yaşayışa Göre Hareketlere Yön Verildiği Bu Zamanemizde Bakış Acınız Umarım Değişmez..

Keyifli Sohbetler...

Saygılarımla..

MrWesttt

MrWesttt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2006 Pzr 18:45:39sohbet oyun linki
Sayın Prangaxxx. tek kelime ile harikasın fazla söze gerek yok

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2006 Pzr 19:32:33sohbet oyun linki
ALEEVVVV kişisel sorunlarınızı,ağız dalaşlarınızı foruma taşımayınız.Geçenlerde hakkında açılan başlık ve özel konuşmanı içeren logu seni rencide edeceğini düşünerek kaldırmamız kimseye ve tabiki sana karşı bir tavrımızın olmadığını,olamayacağını anlaman açısından bir örnektir.Başlığa sadık kalınmadan, bilinçsizce, kişilere saldırı amacı güden mesajlar tereddütsüz  silinecektir.Forum ne amaçlı?Bunu tartışabilirsiniz.Sevgilerimle

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2006 Pzr 23:31:12sohbet oyun linki
[QUOTE=speiderist]

Selamlar;

Becquerel, lütfen beni bu konuda tahrik etmeyiniz.... Bende kendime inanamıyorum hala ben bu yazılanlara neden bir katkıda bulunmuyorum diye...

spei,

1- yukarı baktım da kimse seni tahrik etmemiş... Yoksa ettiler de bizmi görmedik???

2- Ne zaman karanlık olsa chatcity de BİR BUÇUK MUMLUK spei çıkar ortaya ve aydınlatır herkesi(1,5 wat ampul  ile sadece kendini aydınlatıyordur aslında)

3- sakladığımız birşey yok ki benimde infoma tıklasan ya da flame nin infosuna tıklayan herkes bunu görürdü... Sen birde büyütmÜşsün resmimizi TEŞEKKÜRLER SPEİ... :)

(sen boncuk buldun da bizmi göremedik???)

Pishti

Pishti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2006 Sal 12:15:13sohbet oyun linki
forumda veya baska yerde ben her yerde ozgurum ..

ela1905papatya

ela1905papatya resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2006 Sal 18:24:52sohbet oyun linki
yokk ne özgürlüğü yaa türkiyede varmı düşünce özgürlüğü forumda olsun?

manisali45

manisali45 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2006 Pzr 16:23:38sohbet oyun linki
yazılanları silmek değil kurtuluş sayın beyler mesele konuşarak sorunları çözmek siz genede bayanların özel ihtiyaçlarıyla ilgilenin sayın şefler hiç bir birinizden farkınız yok delikanlı olun bana cevap verin beyler
CC sohbet icin buraya
 <<123456 78910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir