ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 16:05   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   CAFE1 DEDİKODULARI GUNYUZUNE CIKIYOR!!!
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ccDeNiZzZcc

ccDeNiZzZcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2010 Cmt 09:50:41      CAFE1 DEDİKODULARI GUNYUZUNE CIKIYOR!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Arkadaslar!!! Bu koşede CAFE1 de olup bitenleri yetişebildiğimiz kadarıyla sizlere sıcagı sıcagına aktarma şansını bulcaz...Anlık gelişmelerde odada olmayanlar burdan takip edebilcek tüm gelişmeleri aynı zamanda burda magazinsel konularada deyincez kim-kiminle? kim nereye gitmiş?kim-kime ne demiş? gibi bircok olaylarıda sizlerle paylaşıcaz. CAFE1 de kapalı kapılar arkasında neler konusuldugunu merak etmiyormusunuz? Her sey seffaf olsun...HERSEYDEN ONEMLİSİ (TEMENNİM) DUYGU DOLU YASANAN BİRCOK OLAYI BU PLATFORMDA KAYIT ALTINA ALIP HAFIZALARDA KALMASINI SAĞLAMAK Tabiki arkadaslar bunların gerceklesmesi icin yardımınıza ve desteginize ihtiyacım var...

ccDeNiZzZcc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2010 Cmt 10:06:11sohbet oyun linki

MESELA OZKAN (GELİBOLULU) Hepimiz tanırız...Bir akşam oturduk sahilde denize karsı bira yapıyoruz bu kıpır kıpır hadi biraz yuruyelim dedi.İskeleye geldik direk kokorecciye oturmaz mı 3 ısırık hamlesiyle bitirdi koca ekmeği (hiç abartı yok 3 ısırık) bu arada kokorecten yaklaşık 1.5 saat once evde yemek yedi neyse saatte gec olmustu ben feribota bindim yola çıktım bu aradı beni merak etmiş saolsun (heralde feribotun battıgını dusundu cunku feribot hareket edeli 10 dk olmustu) Nasılsın bi problem var mı dedi? Yok hersey yolunda dedim sen napıyorsun dedigimde ne yanıt aldım arkadaslar..?İşkembe corbası içiyorum demez mi?Yani cafe1 in EN eştahlı user i ozkan(gelibolulu) Bilmeyen arkadasların bilgisine sunarım...SAYGILAR

gelibolulu

gelibolulu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2010 Cmt 10:11:13sohbet oyun linki
           Yapma yaw o kadar fazla mı yiyorum  hiç farkında değilim 

gelibolulu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2010 Cmt 10:39:10sohbet oyun linki

Chatcity de birçok arkadaş tanıdım birçok kişi ile buluştum bunlardan birisi ise hemen hemen herkesin tanıdığı mankenjoe(uğur) saolsun geldi aldı bizi taksimin göbeğinden almaya tabi taksimi bulana kadar da göbeğim çatladı sırtımda bi sırt çantası mülteci misali saolsun mankenjoe arkadaşımız çantamı taşımaya yardım etti arabaya kadar kaz tüylerini de taşımaya yardım etti tabi bu görünen iyi yüzü iyiliğine çok iyi dürüst bir insan fakat birde sinirli bi yapısı var hiç bulaşma suçsuz yerde laf yersin suçlu yerde de laf yersin her halukarda laf yersin sonuç olarak hoşsohbet muhabbeti güzel uzun boylu pis sakallı yakışıklı uzun saçlı bi herifin teki işte meltem diye bi sigara olduğunu ilk onda görmüştüm bide bu var tabi ha bide şu var  iyi bir şoför istanbulu da çok iyi bilen bir arkadaşımız saolsun buluştuğumuz akşm FSM köprüsünü 3 kere gidip geldik . Sonuç olarak mankenjoe hepinizin tanıması gereken sinirli iyi huylu bi o kadar da sakallı bir arkadaşımız saygılar....

MankenJoe

MankenJoe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2010 Cmt 10:59:24sohbet oyun linki

HA HA HA bknz: https://www.vidivodo.com/323493/susturma-taktigi

Evet o gün, Özkan ı ve abisi almaya gittiğimde Marmara otelinin önünde iki tane mülteciyle karılaştım.. Yanlış hatırlamıyosam pasaportları olup olmadığını sormuştum. ( o qün verdiğim otopark parasını hiç söylemiyorum ) Ayrıca müdür ben sinirli değilim ki, asabiyim biraz . Millet 2 saatte şehir değiştiremiyo, gözünüze dizinize dursun, ßen size 2 saatte 3 kere kıta değiştirttim lan. Hangi tur şirketinde böyle bi hizmet var hıı ?

Özkan `a gelelim, yaşıtlarına göre baya bi iri kıyım olan bi tip. Ama o devasal tipin içinde ince ruhlu birisi var . Duygusalda, aç kaldığımda beni düşücek kadarda vicdan sahibi. Her ne kadar içmeyi çok sevsede, vokta redbull da dizlerinin bağı çözülüyo. Özkan `ı  mutlaka tanıyın, ama biradan ßaşka bişey içmeyin. Yoksa gece saat 4 de, kıçları donmasın die yorganı totosunun altından alıp ( ki bu çok zor oluyo ) üzerine örtmek zorunda kalabilirsiniz. Esen kalın...

Ayrıca

gelibolulu :
           Yapma yaw o kadar fazla mı yiyorum  hiç farkında değilim 

Bu doğa üstü yeteneğini diğer insanlardan esirgeme. O gece neler yediğini ben gayet iyi biliyorum..

gelibolulu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2010 Cmt 11:27:57sohbet oyun linki
Müdürcüüüm saygılar :D

SiyahVosVos

SiyahVosVos resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ağu.2010 Pzr 02:31:03sohbet oyun linki
 ölemiymiş peki aferin =)

Brut571

Brut571 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ağu.2010 Pzr 03:05:02sohbet oyun linki
geçende taksimden unkapanına geçiyorum tarlabaşında aa o ne otobüs durağında ccden biri hemde ·SiyahVosVos· şok oldum. durdum sordum ne arıosun burda güzelim filan die. birini bekliyormuş gecenin saat 2siydi. telefonumu veriyim sonra konusalım dedi ama  almadım tabi. bu arada ccDeNiZzZcc otobüs duragının arkasına gizlenmiş bizi izliyordu. çözen varsa pm atsın

SiyahVosVos

SiyahVosVos resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ağu.2010 Pzr 11:00:31sohbet oyun linki
seneryoların güzel ama bence kendine sakla yoksa şizofren olduğun anlaşılır genç sana katılıyorum ama gülmekten =)

ccDeNiZzZcc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ağu.2010 Pzr 11:14:12sohbet oyun linki

SEVGİLİ ARKADASLAR (BRUT571) BURAK ARKADASIMIZIN YAZDIKLARINI DİKKATE ALMAYIN SİYAHVOSVOS UYESİNE SALDIRI NİTELİĞİNDE ASLI OMAYAN ÇİRKİN SENERYOLAR YAZARAK KOSEMİZİ KİRLETMEYE ÇALISIYOR EDİTORLERİMİZE ULAŞTIMIZDA YAZIYI SİLDİRCEZ EN KISA ZAMANDA..SAYGILAR

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir