ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 17:52   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Harwest> Forum Mesajları
    Harwest'e ait Toplam 17371 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1500...1600...1700...17211722172317241725172617271728172917301731 1732173317341735173617371738>>

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >N_O_A>
  23.Haz.2006 Cum 09:41:41

Sn.N_O_A  bey. evet güzel bir hayat romanı yazmışınız.okurken kendimi Fakir Baykurt un bir romanını okuyor gibi hissettim.çok duygusal.gene alkışlamaya başlayacaklar, o kişilerle sizin aranızdaki bir olay bizi bağlamaz. ben şahsım adına Sayın Pranganın size yönelttiği sorularda takılı kaldım... gerçi o size daha iyi delillerini sunacaktır boşa konuşmayan bir insan olarak şu cc de tanıdığım tek kişi

Sahiii sizler hakkında madem karalama kampanyası süren  özel konuşmalarınızı başkalarına yollayan ajanlarla bir ekip havasında iyi niyetle çalışabiliyorsanız o tip kişilere hala acıyarak kırmamaya çalışarak buranın güvenliğini sağlayabiliyorsanız bravo size!!!!!!!!!! yani size yöneltilen iddialardan yola çıkarak merakımı gidermeye çalışıyorum sadece.ne bileyim  bizde Devlet memuruyuz amir memur ilişkisini iyi bilirizde haklarında atılan tutulan memurun sonu başka illerdir veya pasif görevlerdir. gene bu zihniyetle çalışıyosanız bu görevde  demekki temiz ChatCity istiyoruz dememiz bizler haklı çıkarıyor gibime geldide..

evet bakın gene alkışlamalar geldi  Bec.. güzel alkış tutuyosun elbette  senin herzamanki halinde.. hani bir atasözü vardır.Gavurun ekmeğini yiyen gavurun kılıcını sallar diye normal  alkışlaması haklısın sende.

ayrıca sizden kimse vipli tipli diye ayrıcalık istemiyor. herkes maddi durumuna göre zevk meselesi olarak giyer giymez alır almaz.ama madem burayada para saçılıyorsa elbette alınan vipe tipe hakaret edilmesini istemez.bir odaya girdiğin zaman vippppp çık dışarı veya aşağılayıcı durumlarla karşılaşmak istemez. o zaman şikayet edeceğimiz mercii neresi. ajanlarınızda görmedik duymadık bilmiyoruz zihniyeti devam ettikçe inanın bu cc de sohbet kalitesizleşiyor.hani hakkınızda sağa sola dosyalar gönderen ajanlar varmış ya hani acıdığınız,acımayı bırakında bunlara daha yetki verinki  (duymadık görmedik bilmiyoruz  zihniyeti kalksın ortadan)

Ayrıca sabah sabah kahvemi yudumlarken okuduğum hayat romanınızda  duygu sömürür tarzda fena gelmedi .herkesin hayatında olduğu gibi olaylar farkı yoktu cc ilede bağlaştırılmasına güldüm sadece

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >KUZENİM İYİKİ DOĞDUN 2 AYAKLI YARATIK:)>
  22.Haz.2006 Per 22:28:05
Gogo kuzenini tanımasakta,bendende mutlu yıllar.iyiki doğdun gogonun kuzeni.daha nice nice yıllara........

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

22.Haz.2006 Per 18:06:19

yaaa durun hele kafam karıştı iyice yani ben 5 nickimin içinde bir kız nicki bulundurduğum(onuda eve gelen kız arkadaşım olursa girsin cc ye oyalansın diye almıştım) için xcollboyllx nickim 274 yıl banlanmıştı bu sebebtenmiş attığım maile gelen cevapta vay beeeeeeee......pranga şimdi sana daha çok hakveriyorum... acaba biz normal sıradan nickimizi bir arkadaşa versek öyle ya.alacağı banı siz düşünün.gerçeklerse bunlar evet kirlenmiş güzel  ChatCity imiz.bir üst görevli bunu yapıyosaki sen boşa konuşmassın delilsiz.

birde Candygirl inşallah sana gönderdiğim cc  yerine gitmiştir umarım.neyse fazla söze gerek kalmamış

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity Editörleri >FORUM NE AMAÇLI?>
  21.Haz.2006 Çar 12:41:00
fiogf49gjkf0d

Onur dostum her kelimene aynen katılıyorum.Forumu sadece aşklar,paparaziler,çiftlik evleri,geyikler,harf üret,yıldız istiyorum,kim kiminle vsvsvsvvsvsvvs uzayıp giden bu gibi yazılımların dışında da gerçek görünen beğenilip beğenilmeyen husularıda eeleştirmek adına açılan bir forum sa eğer,pek bunu göremedik bir kaç gündür.Bir Memur dahi olsa attığı imzadan kendisi sorumludur!! ona emir verip kenara çekilen kişi değildir.evet medatörler kurallara uymayan kullanıcılara müdahele edebilirler,atabilirler ve silebilirler.ancakkkkk kendi iradesiyle bir başka kişinin o formu sil demeye hakkı olamaz. ozaman adamdan hesap sorarlar hiçte acımadan.unutulmasın CC ninde üst ticari merkezi Metodik var.madem bizlerde buraya üyeysek.tabi müşteri oluyoruz bu arada.kimseye küfür etmeden,hakaret etmeden bölücülük yapmadan.gerçekten beğenilmeyen bir kişi için eleştiri yapılınıyorsa.bırakın ilgili kişi kendi okusun,cevaplasın. tşkler

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

21.Haz.2006 Çar 10:47:06
 sahii yaaaaa... NOA görevden alındığında bir ara vip 1 de oturuyodu yanına gelen bir kişi neler neler söyledi yüzüne ne hakaretler o hali cevap vermedeki güçlüklerine inanın üzülmüştüm demekki sığınılan tek dal rozetmiş hatta özeline yazıp işte seni seven görünenlerin gerçek yüzü demiştim kendisine.ama bakıyorum bu gün o kişi noa nın efsane olduğunu yazıyor ha bire .efsanelik böyle insanlara kaldıysa tühh halimize.sanki vatan kurtaran aslandan bahsediyoruz.birazda asıl ebeveynlerimize ve atalarımıza hatta vatan için hizmet veren kişilere sahip çıkalım etrafa bakarak

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

20.Haz.2006 Sal 22:21:03
noxıous kankam alkışyanları eleştirine bende katılıyorum, prangaxxx başkan sen zaten tartışılmassın bu alkışım NOAya değil  alkışçılara

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >ULTİMAFORSAN HANIMEFENDİNİN DİKKATİNE...>
  20.Haz.2006 Sal 17:09:00

thegiz  dostum burada uzun zaman olmasına gerek yok bende 24,5 yaşımda cc ile tanıştım 1ay sonra 28  olucam....görünen köyler hiç bir zaman kılavuza gerek gördürmüyor. özel odanın ajanıda seçimini yapanda üye alıp almakata tam yetkili olan oda sahipleridir. anlamadım neyi anlamadan yazmışışız şu gözlükleri çıkarda öyle oku dostum tavsiyemdir sana

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >canlarım sizleri çok özlüyorum>
  20.Haz.2006 Sal 14:10:29
Bizde seni seviyoruz (dayummm) gril kıs önündeki uzun senelerde  herşey gönlünce olması dileğiyle....

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Barbie67(L) Doğum günün Kutlu Olsun>
  2.Haz.2006 Cum 21:55:07

Canım kardeşlerin  en tatlısı barbişim benim. evet maalesef her yıl ömrümüzden bir yaşdaha alıp götürüyor.sende bu gün  bunlardan birisisin.  Abim.. DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN DAHA NİCE NİCE YILLARDA EN SEVDİKLERİNLE BERABER OLMAN DİLEĞİYLE diyorum bu anlamlı gününü candan kutluyorum canım benim Esterya&Harwest

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >MSN ADRESİNİZ VE NİCKLERİNİZ NASIL ÇALINIYOR? Önemlidir lütfen okuyun...>
  31.May.2006 Çar 22:25:23

:))))))) demekki Hürrem hanımmm msn niz ve nickiniz bu yüzden çalınmıştı ve çalınan nickindende durduk yerde 10 dakika yemiştik :)) iyi bari bundan sonra dikkatli ol baridede milletin canı yanmasın uyarana  bak aman allahım yaaa...... genede tşklerr.

<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1500...1600...1700...17211722172317241725172617271728172917301731 1732173317341735173617371738>>