ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 23:19   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   N_O_A
 <<1...2425262728293031323334 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IBayBeyin

IBayBeyin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2009 Cmt 17:05:42sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Bence gelmez, gelsin istiyorum  noa gelsin ben küfürü bırakıyorum yetmezmi:)

RoxyC4

RoxyC4 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2009 Cum 06:22:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kanka nerdesin yaw özledim seni sensiz çekilmiyor buralar bak bende geri geldim sende gel aliyle yollarını gözlüyoruz valla burda birtane adam var pardon 3 tane adam varbiri ben :) biri ali biride N_O_A yani sen  :) gel cafe 1deyiz... :D

inatcii87

inatcii87 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2009 Cum 08:52:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

2 Saate Yakın ßir Süre ßu ßaşLıkta takıLdım Gözümü Hiç Ayırmadım.. Tam 3 yıL önce AçıLmış ßir Konu,TriLyonLarca Harf, MiLyarLarca Hece, MiLyonLarca KeLime, ßinLerce CümLe, YüzLerce Yorum Ve OnLarca Sayfa ve ßir saptamada ßenden :P..

2 Saat ßoyunca ßoşuna ßakmışım.. Sonuç Yok..

BL00D24

BL00D24 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2009 Cmt 23:33:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selam arkadaşlar,

Bu arada geri dön demekten çok aksine neden gitti? diye düşünmek gerek, siz düşünün neden gitti.. Belkide demir kapının kör penceresi olmaktan kacındı.. Kimine göre haksızlıga gelemedi.. Bence haksızlıga gelemedi.Haticeye değil neticeye bakalım.NOA kaybetmedi,kaybedildi..Hoşçakalın

ShintoX

ShintoX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2010 Pzt 15:06:12sohbet oyun linki

Çok geç kalınmış bir özür..

Bundan 4 sene önce, ergenliğin getirdiği dil yanlışları ve saçma sapan;incir çekirdeğini doldurmaz bir şey yüzünden N_O_A`ya büyük haksızlık yapmışım. Bugün forum mesajlarımı tekrar okurken gördüğümde yazdıklarıma inanamadım..

N_O_A`nın şahsından  özür diliyor, bütün bu düşüncesizliğimi o zamanki çocukluğuma vermesini temenni ediyorum..Kendisi hakkında şu an böyle düşünmediğimi de tekrar belirtmek isterim..

YserdarY

YserdarY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2010 Pzt 15:54:08sohbet oyun linki
                     N_O_A   boşver gaza gelme bu yazılara güvenip kendini bulunmaz hint kumaşı görme.çünki herkesin zamanı gelir ve dolar. sende kendini öyle gör.senin zamanın geldi ve geçti. yolun açık olsun.şimdi sırada infumum var ondan sonrada başkaları olacak ChatCity hancı herkes yolcu.(sahibi bile yolcu)

DiaBLeSSSe

DiaBLeSSSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2010 Pzt 18:57:25sohbet oyun linki

``Alışkanlıklar üzerine kurulmuş çok şerefli dünyanın kayıp çocuklarıyız biz... Kaybolduğumuzun farkında bile olmadan...``

Kısaca, sizi bize anlatmaya yetiyor...

-Keyifli Sohbetler-

Juex

Juex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2010 Sal 00:24:04sohbet oyun linki
N_O_A`yı Anlatmaya Bence Forum Yetmez..Eski Bir Küfürbaz Olarak Söylüyorum Bunları,Küfürü Bırakmama Sebep Olanlarda 1. Sıradaki Kişidir.. İlk Baş Dinler Sonra Banlardı  Ne Kadarda Sinir Etse Saygı,Sevgim Sonsuz Olan Biridir..  Tekrar Dönmesinden Yanayım.. Bir Diğer Adayımda, LİTROS`tur..

Dawiy

Dawiy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2010 Çar 16:17:29sohbet oyun linki
Yok be. N_O_A Bey harbiden iyi adamdı yemeği yenir suyu içilirhatırı sorulur bir zattı.Şefliğin sorumluluğunun bilincinde cc03 den sonra gelen 2 adam dı, kim ne derse desin

yay80

yay80 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2010 Pzr 10:11:27sohbet oyun linki

"Alışkanlıklar üzerine kurulmuş çok şerefli dünyanın kayıp çocuklarıyız biz... Kaybolduğumuzun farkında bile olmadan..."

ADAM ÇOK GÜZEL, ÇOK ŞEREFLİ DÜNYASINI ANLATMIŞ ZATEN. CHATCİTY BİR MİKROPTAN KURTULMUŞ.  

NOT: n_o_a CIM FORUMA İLK KEZ YAZIYORUM, SENİN "ŞEREFİNE"!

CC sohbet icin buraya
 <<1...2425262728293031323334 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir