ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
18 Haziran 2024, Salı 17:20   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...100...166167168169170171172173174175176 177178179180181182183184185186...200...300...400...413>>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >İLK ZAMANLAR CHATCİTY..>
  14.Tem.2007 Cmt 05:44:37
fiogf49gjkf0d
Taht-ı revanım nerede benim? Merdiven değildi sadece... Emeğine sağlık abii..

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >KARADA YAŞAYAN EN BÜYÜK MEMELİ...>
  13.Tem.2007 Cum 12:04:21
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >MUTLU SON...>
  13.Tem.2007 Cum 11:43:29
fiogf49gjkf0d
Mutlu Son

İki sevgili varmış Hani insanın içini kıpır kıpır ettiren umut dolu bir sevgiymiş onlarınki. Evlenmeyi düşünüyorlarmış. Derken bir gün delikanlının yurt dışıina gitme mecburiyeti doğmuş. Kız gözyaşları içinde kalmış. Onsuz nasıl yaşayacağını bilemiyormuş. O zaman delikanlı cebinden bir yüzük çıkartmış ve demiş ki Ben iki yıl sonra döneceğim. Eğer döndüğüm güne kadar parmağından bu yüzüğü hiç çıkartmazsan beni gerçekten sevdiğini anlayacağım ve hemen evlenecegiz. Genç kız çaresiz kabul etmiş. Çocuk gitmiş.

Kız yüzüğü hiç ama hiç çıkartmamış. Taa ki... Taa ki sevgilisini karşılamaya gittiği güne kadar. O gün rıhtımda durmuş kendisine nişanlısını getiren geminin kıyıya yanaşmasını izliyormuş heyecanla. Birden güvertede delikanlıyı görmüş. Yüreği ağzına gelmiş. Sevinç içinde kendisini göstermeye çalışmış.

Elini cebinden çıkartıp sallayayım derken "şıp" diye bir sesle irkilmiş. Yüzük parmağından düşmüs, denizin derinliklerinde kaybolup gitmiş! Ne yaptıysa, ne söylediyse delikanlıyı ikna edememiş. Çocuk kızı terk etmiş. Zaman geçmiş.

Kız bir gün hep nişanlısıyla birlikte gittikleri balıkçıya uğramış. Birde bakmış ki delikanlı orada! Hemen yanına yaklaşıp olanları anlatmaya çalışmış. Delikanlı ilk başlarda biraz soğuk davrandıysa da sonunda yelkenleri suya indirmiş. Uzun ayrılığın getirdiği özlemle birbirlerine sarılmışlar. Mutluluk yüzlerinde okunuyormuş adeta. Bu olayın şerefine hemen yemek sipariş etmişler. Bir kaç dakika sonra bir tabakta balıkları gelmiş. İştahla çatal bıçağa davranmışlar.

Balığı kestiklerinde içinden ne çıkmış dersiniz?

Yüzük dediniz değil mi?

Bilemediniz.

Kılçık!

Siz çok fazla Türk filmi seyretmişsiniz..

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Hoş Kalın..>
  13.Tem.2007 Cum 10:54:32
fiogf49gjkf0d

Canım Pökerel im... Bunu saymayız kesinlikle... Daha burada yaşanacak çok şey var. Zaten aradığımız niteliğe hitap eden kaç kişi var? Sen gerçekten eşi zor bulunucak ender insanlardansın... Ve iyi ki seni tanımışım... Tatil dönüşü görüşürüz.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Adınıza Masal Yazılsın İstermisiniz :)) hadi yazalım o zaman>
  12.Tem.2007 Per 15:30:37
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :
Masalıma karışma  cadı işte ne olcak?  
Edit HurremSultan
Yukarıdaki yazıyı yazan şahıs hayranlığını bu şekilde bildiriyor...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Adınıza Masal Yazılsın İstermisiniz :)) hadi yazalım o zaman>
  12.Tem.2007 Per 15:02:52
fiogf49gjkf0d
O fasulyenin son kullanma tarihi geçmişti... Seni 9 canlı... Ayrıca ben bir periyim istediğim yaşta ve şekilde durabilirim o masalda. Bir kere masalın sonu değişmiş. Sen masalın sonunda greti garbo ile evleniyordun. 

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

12.Tem.2007 Per 14:05:13
fiogf49gjkf0d
          Bir varmış, bir yokmuş...Bir kız evde kalmış, kokmuş. Evvel zaman içinde, erkeklerin peşinde bir Hürrem varmış... Develerin anons merkezleri, pirelerin ağda salonları olsa da, bunlar Hürrem in koca bulması için kafi gelmiyormuş... Gezmediği şehir, girmediği internet sitesi kalmamış Hürrem in... Bir gün annesini tıngır mıngır sallayıp henüz uyutmuşken, annesinden geçkince olduğunu düşünüp depresyona girmiş... Hemen bilgisayarını açmış ve hayran olduğu tüm erkeklere mail atmış... 
          Önce fareli köyün kavalcısına yollamış aşkını ilan eden maili... Fakat, kavalcı hem çok yaşlanmış, hemde farelerin hışmına uğramış olduğundan güzeller güzeli Hürrem e karşılık verememiş. Sonra Alaaddin e yazmış, ama ne yazık ki Alaaddin in lambası artık çalışmıyormuş. Pamuk Prenses in ölümünden sonra bunalıma giren 7 cücelere bile teker teker yazmış... Maalesef sonuç değişmemiş, yine bunalımda olan cüceler Hürrem e karşılık verememiş. Kurbağa Prens e yazmayı denemiş bir kezde... Fakat maili geri dönmüş. Kurbağa Prens, bir tıp okulunun öğrencilerine inceleme kobayı olduktan sonra tıbbi atık olmuştu... Bu haberi alan Hürrem iyice yıkılmış. Son çağre olarak Hansel in ağabey i Gratele bir mail atmış... Bu kez de Gratel in Edirne İpsala ormanlarında Rapunzel le evlendikten sonra odunculuk yaptığı yanıtını almış. 
          Umutsuzluk içinde PC başında kahrolurken ansızın bir site linki çıkıvermiş. Ve Bir sohbet sitesinde aşkını bulmuş. Fakat aşkına kavuşması için 60 yaşını beklemeyi göze alması gerekliymiş... Hürrem bütün umuduyla aşkına sarılmış ve beklemiş vuslat gününü... Gökten 3 tane Diyarbakır karpuzu düşmüş... Biri N_O_A nın başına, biri İnfumum un başına, Diğeri de Briw in başına...

Arabam yok benim, yollarda hiç gitmedim ben... Sivilcem bile yok benim...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >İLETİŞİM BOZUKLUĞUNUZ VAR MI?>
  12.Tem.2007 Per 04:30:32
fiogf49gjkf0d

İletişimde 9 olası hata ...
Düşündüğünüz,
Söylemek istediğiniz,
Söylediğinizi sandığınız,
Söylediğiniz,
Karşınızdakinin duymak istediği,
Duyduğu,
Anlamak istediği,
Anladığını sandığı
Anladığı...
arasında farklar vardır. Dolayısıyla insanların birbirini yanlış anlaması için en az 9 olası durum söz konusudur. (Sylviane Herpin)

İletişimde Açık ve Net Olmak
İzmir den trene binen yaşlı teyze kondüktöre Ege şivesiyle: "Menemen e gelence beni haber et yavrum, unutma" der. Gecenin ilerleyen saatlerinde Menemen i geçer geçmez yaşlı teyzenin Menemen de ineceği kondüktörün aklına gelir. Hemen makiniste gidip haber verir. Makinist de: “Gecenin bu saatinde teyzeyi buralarda indiremeyeceğimize göre geri geri gideceğiz, soran olursa ‘tren makas değiştiriyor’ deriz” diye bir çözüm bulur. Bir yarım saat geri geri giderek Menemen e gelinir ve kondüktör teyzeye gidip haber verir: "Hadi teyze Menemen e geldik". Teyze de: "Sağol yavrum" deyip çantasından hapını çıkarır ve içer.

İletişimde İfadeler Önemli
Atatürk Hava Limanı nda önceki gün (25.02.2004) fıkra gibi bir olay yaşandı. İlginç olay, önceki gün akşam ….. Havayolları nın saat 20:30 daki .HY 031 sefer sayılı İstanbul-Antalya uçuşu öncesi yaşandı. Taksim den Atatürk Hava Limanı na sefer yapan Havaş otobüslerine binen 11 yolcu, trafik yoğunluğu sebebiyle geç kalacaklarını düşünerek, şirketin 662 .. ..  numaralı telefonunu aradı. Otobüsteki yolcular "Biz uçağı kaçıracağız. 11 kişilik grubuz uçağı bekletin" dedi. Mesajı yanlış anlayan şirket görevlisi, Onur Havayolları yetkililerini uçağın kaçırılacağı yönünde uyardı. Panik yaşayan yetkililer kısa bir durum değerlendirmesi sonrası, Kaptan Pilot ............................ a telsizle irtibat kurarak uçağı geri getirmesi talimatını verdi. 150 yolcusuyla havalanmak üzere körükten ayrılarak piste doğru hareket eden uçağın kaptanı ...................., talimat üzerine uçağı yeniden park yerine getirdi. Uçaktan indirilen yolcular aranırken, tüm bagajlar yeniden x-ray dan (elektronik arama aygıtı) geçirilerek kontrol edildi. Bu arada Atatürk Hava Limanı na ulaşan 11 kişilik grup, "Uçağı beklettiniz mi? Taksim den ancak gelebildik." deyince, polis tarafından gözaltına alındı. İfadeleri alınan 11 kişi serbest bırakıldı. Uçak 2,5 saatlik bir rötarın ardından geç kalan grubu almadan İstanbul dan Antalya ya hareket etti. ......... Havayolu yetkilileri olayın yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını belirtti. 26.02.2004
..............................................................

2 avcı ormanda yürüyorlarmış. Avcılardan biri yere düşmüş. Yerdeki avcı nefes almıyor gibi görünüyormuş ve gözleri kapalıymış. Arkadaşının öldüğünü düşünen avcı hemen cep telefonuna sarılmış ve acil servisi aramış. Avcı telaşla: "Arkadaşım öldü, ne yapabilirim?" diye sormuş. Operatör: "Sakin olun, size yardım edeceğim. İlk olarak, arkadaşınızın öldüğünden emin olun" demiş. Bir süre sessizlik olmuş. Biraz sonra bir silah sesi duyulmuş. Avcı tekrar telefona dönmüş: "Tamam. Şimdi ne yapayım?"

......................................................................

Yıllar önce hastanede çalışırken, ağır hasta bir kız getirdiler. Tek yaşam şansı beş yaşındaki kardeşinden acil kan nakli idi. Küçük oğlan aynı hastalıktan mucizevi şekilde kurtulmuş ve kanında o hastalığın mikroplarını yok eden bağışıklık oluşmuştu. Doktor durumu beş yaşındaki oğlana anlattı ve ablasına kan verip vermeyeceğini sordu. Küçük çocuk bir an duraksadı. Sonra derin bir nefes aldı ve: "Eğer kurtulacaksa, veririm kanımı" dedi. Kan nakli ilerlerken sordu: "Peki, ben ne zaman öleceğim?" Ablasını yaşatırken, kendisinin öleceğini zannetmiş, buna rağmen kanını vermeyi kabul etmişti.

İletişimde Kültürel Değerler
Bir içecek firmasının pazarlama temsilcilerinden biri Ortadoğu daki görevinden büyük bir hayal kırıklığıyla dönmüş.. Bir arkadaşı ona sormuş: "Sence Araplar üzerinde niye başarılı olamadınız?" "Beni Ortadoğu ya ilk gönderdiklerinde kendime çok güveniyordum, bir tek sorun vardı o da Arapça bilmememdi.. O yüzden onlara vermek istediğim mesajı yan yana 3 poster halinde düzenledim.. Birinci posterde kızgın bir çölde kumların üstünde sürünen, susuzluktan kavrulmuş bir adam... İkinci posterde adam yerde bulduğu Kola yı alıp içiyor.. Üçüncü posterde ise adam diriliyor ayağa kalkıyor ve capcanlı oluveriyor..." "Eee bu harika bir reklam, niye işe yaramadı?" "Arapların sağdan sola doğru okuduklarını bilmiyordum ki!" İyi iletişimler...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Dijital Yaşam >Animasyonlar, Teknoloji Videoları >Sivilce mı yağ Bezesi mi :P>
  12.Tem.2007 Per 02:03:12
fiogf49gjkf0d
Bu neee... İğrençççç...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >ChatCity nin ÜnLüsü Kim?? Sizce.??>
  11.Tem.2007 Çar 20:23:07
fiogf49gjkf0d
Güvercin79...
<<1...100...166167168169170171172173174175176 177178179180181182183184185186...200...300...400...413>>