ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
5 Mayıs 2024, Pazar 14:09   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...100...200...288289290291292293294295296297298 299300301302303304305306307308...400...413>>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >FIKRA GİBİ POLİS ANONSLARI:))))>
  31.Ağu.2006 Per 15:25:48
Fıkra gibi polis anonsları  

resmi internet sitesinde yer alan komik polis anonsları, siteyi ziyaret eden vatandaşları adeta kahkahaya boğuyor.

Türkiye nin çeşitli illerinde meydana gelen komik polis anonsları, Erzurum Emniyet Müdürlüğü sitesinde yayınlanıyor. Sitede yayınlanan ilginç anonslardan bazıları ise şöyle:

"Göztepe Soyak Sitesi nin önünden yürüyorum. Birden polis bir BMW yi durdurdu. Polislerden biri indi, diğeri de içeriden bakıyor. Ben de yana döndüm bakıyorum öyle, enteresan geldi. Adam sarhoştu, biraz bakayım eğlenirim diye düşündüm. İçerideki polis birden megafonla önüne dön, kendi tipine bak seni soytarı dedi.

- Başka bir anons: Mecidiyeköy de bir sabah, polis otosu arabanın birine sesleniyor, Zabahınan ceza yazdırma (Sabah ile demek istiyor).

- Başka bir anons: Şoförün biri trafik sıkışıkken park yasağı olan yere direksiyonu kırar ve durur. Polis, Beyaz Uno çek kardeşim park yasak gibilerinden bir anons yapar. Şoför, el kol hareketleri yardımıyla, Ağabey ekmek almaya geçiyorum, hemen çıkacağım der. Yarım saat kadar sonra elini, kolunu sallaya sallaya çıkınca polis anonsu, Beyaz Uno, ekmek nerde?

- Başka bir anons: Olay Çankaya da geçiyor. Ankara da patates, soğan satan, megafonlu bir kamyonet. Polis anons yapıyor, 06 MN 1945 ilerleeeeeee Kamyonetin megafonundan cevap gelir, Anlaşıldı tamaaam

- Diğer bir anons. Kızıltoprak semtinde kırmızı ışıkta duran trafik polisi, ters yönden gelen araba şoförüne, 34 GV 713 bugün çok para kazandın herhalde? Acelem var, şanslısın şeklinde seslenir."

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Al sana ban :D {oyun}>
  31.Ağu.2006 Per 01:51:04
 Üstteki gözünün üstünde kaç var... Banned!!!

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Çirkin Bir Kıza webcam Açtırdıktan Sonraki Diyaloglar>
  31.Ağu.2006 Per 01:41:21
Ahhahhahahhaha... Telefon numaramı vermedim değil mi?

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Gemi Kazanı gibi Yürek Lazım buna binmeye :)>
  31.Ağu.2006 Per 01:38:33
fiogf49gjkf0d
Ekşınnnnnnn...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >...::::2004 Nİhat Dogan - Dale Don Dale Klİbİ::::...>
  31.Ağu.2006 Per 01:20:04
fiogf49gjkf0d
:))))))) Çok komik yahu... Sevgi saygının çimentosudur...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >DÜŞÜNSENİZE DÜNYADA BENZİN BİTMİŞ:))))>
  30.Ağu.2006 Çar 06:58:47

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >TURİZM BELDESİ CHAT CİTY:)))>
  30.Ağu.2006 Çar 04:12:23
fiogf49gjkf0d
    Cebini seveyim senin...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

30.Ağu.2006 Çar 03:13:31
fiogf49gjkf0d
gurcu :

Bir arkadaşa bakıp cıkcam.. Ne oluyor burda gelmişken onuda sorayım ?  :))

Yalana bak... Haraç kesmeye geldim demede sen, arkadaşa bakacağım de.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

29.Ağu.2006 Sal 07:52:53
       Chat City tatil cennetine hoş geldiniz..! Havadar ortamları, tarihi ve kültürel mekanları ile size geniş bir tatil imkanı sağlıyoruz... Tatile çıkamadım diye üzülmeyin... Çok yönlü tatil hayalimizden sizlerde faydalanın..

Giyinin çizgili pijamalarınızı, alın piknik tüpünüzü, hamağınızı vs. gelin... Şööööyle gerine gerine, göbeğinizi kaşıya kaşıya yayılın çimlere... Not: Çıkarken çöplerinizi yanınızda götürün!

Sakın mayomuz, bikinimiz yok diye üzülmeyin... Burada donunuzla yüzüp, karpuz foşurdatabilir kızlara asılabilirsiniz... Not: Çıkarken karpuz kabuklarını suyun içinden alın...

Günün yorgunluğunu atmak için buraya gelin... Buarada nargile, çay içer ve yan masadaki kızı dikizleyebilirsiniz... Hanımlar burada dedikodu gırla... Örgülerinizi kapıp başka kızları çekiştirmek serbest...

Canınız eğlencemi istiyor? Gösteri merkezi burası... Beberuhi, pişekar, ibiş ve niceleri... Orta oyunu burda... Çayınızı, kahvenizi yudumlarken gülmenin tadına varın...

Sevgiliniz var da, ailesi yakalar korkusu mu var ? Tutun kolundan kaptığınız gibi buraya getirin... Burası aşıkların eğlence yeri... Boş verin kızın ağabeyini...

Efkarınızın tek çözümü; işte adres... Küfelik olanlar evlerine itina ile taşınır...

Dökün dökün kurtlarınızı burda dökün... Dansın ve müziğin envayi çeşidi burada... Giriş 2 YTL içerde ne içersen bedava...

Eğlence mekanlarımıza girmek için sırada kuyrukta beklemeyin... Burda beklerken her türlü kız tavlama sanatından tutunda, yemek tarifine kadar birikim edinirsiniz...

Tek başınıza mı kalmak istiyorsunuz? Başınız mı şişti gürültüden? Sevgilinizle kapanacak odanız mı yok? O zaman doğru adres burası...
 Güvenlik kameralarına dikkat!!! Her an izlenebilirsiniz...

Eeeee... Bu kadar yorgunluktan sonra azıcık uyumak gerek değil mi? Çift kişilik süitimiz dilerseniz boğaz manzaralı, dilerseniz Etiler plazalara bakar...  Burda herşey mevcut... Kötü konuşsanız bile kimse sizi duymaz...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >***cebinde ne var? ***>
  28.Ağu.2006 Pzt 22:01:38
Akrep var...
<<1...100...200...288289290291292293294295296297298 299300301302303304305306307308...400...413>>