ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 14:49   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...100...200...296297298299300301302303304305306 307308309310311312313314315316...400...413>>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >ALTTAKİ İÇİN BİR ŞARKI SEÇ..>
  14.Ağu.2006 Pzt 06:43:17
 Teşekkür san şayn:)) Işın Karaca== Yetinmeyi bilirmisin  alttakine gitsin:)

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >HADİ ÇALIŞTIRIN MANTIĞINIZI:))>
  14.Ağu.2006 Pzt 06:24:51
 Yahu biz ne sorduk olay nerde? Haydaa... İlk sorunun mantığını çözün ve cevap yazın yahu.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

14.Ağu.2006 Pzt 06:12:31
Rahatsız Gürcü..! Tahriklere kapılmayalım arkadaşlar... Siz devam edin emin konuşan buldum diyen mantığını yazsın.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

14.Ağu.2006 Pzt 05:54:11

1
11
21
1211
111221
312211
...............?
Yukarıdaki rakamlar belli bir mantığa göre alt alta sıralanmıştır... En alttaki noktalı yere hangi rakam sıralaması gelecektir?
  Not: Hesap işi değildir sadece düz mantık ile çözümlemeli.
(Bu mantık sorusu, Amerika da mahkeme jürilerini seçerken sorulan sorulardan birisi imiş)  Bakalım kimler bilecek, kimler en mantıklı CC li.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >ŞU ANKİ PSİKOLOJİNİZİ EN İYİ İFADE EDEN SMİLEY???>
  14.Ağu.2006 Pzt 03:43:48
 İkram kime Spei?

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >ALLAH RIZASI İÇİN ŞU FAKİRE BİR SADAKA:))>
  14.Ağu.2006 Pzt 02:40:03
Dilencide 172 bin YTL lik banka cüzdanı

Erzurum da üzerinden 172 bin YTL lik banka cüzdanı çıkan dilenci, kendini Bankacı yanlış yazmış diyerek savunmaya çalıştı.

Yakutiye Belediyesi zabıta ekiplerince düzenlenen operasyonda, cami önlerinde dilencilik yapan 15 kişi toplandı. Lalapaşa Cami önünde dilenen Ferzande Koçak ın üzerinde yapılan aramada, 150 YTL paranın yanı sıra emekli tanıtım kartı ve banka cüzdanı çıktı.

Zabıta memurları, kontrol ettikleri banka cüzdanında 172 bin YTL hesabın bulunduğunu görünce şaşkınlık yaşadı. Dilencilik yapan Koçak ise Bankacı yanlış yazmış, benim bu kadar param yok diye kendini savunmaya çalıştı.

Yakutiye Belediye Başkanı Fahrettin Atınç, vatandaşların rahat ve huzuru için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirterek, yakalanan her dilenciye 54 YTL para cezası verdiklerini söyledi.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >RECEP TAYYİB ERDOĞAN VE İNGİLTERE KRALİÇESİ:))))>
  14.Ağu.2006 Pzt 02:34:01
Günlerden bir gün Recep Tayyip Erdoğan yurt dışı gezisiyle İngiltere ye misafir olarak gider. Kraliçe Elizabeth ile sohbet etmektedir. Laf lafı açar sonunda Kraliçeye:

-Ya ben sizin yönetim şeklinize hayranım nasıl bu kadar sorunsuz ve güzel bi şekilde yönetiyosunz ülkeyi sırrı nedir?. diye sorar.

Kraliçe bir sn göstereyim der ve telefonuyla İngiltere Başbakanı Tony Blair ı arar. Ona der ki:

-Tony, senin annenle babanın bir çocugu var bu senin erkek kardeşin degil, kızkardeşin değil, üvey kardeşin hiç degil... Kimdir bu? der.

Tony hemen -Ben.
diye yanıtlar. Blair soruyu bilmiştir, Erdoğan şok!!

Erdoğan şaşkınlığını üzerinden attıktan sonra Kemal Unakıtan ı arar.
Aynı soruyu ona sorar.Unakıtan biraz düşünmek için müddet ister.

Hemen Kemal Derviş i arayan Unakıtan soruyu ona sorar, Derviş
-Ben, diye yanıtlayınca Unakıtan heyecanla Erdoğanı arayarak;

-Buldum Sayın Erdoğan Cevap: Kemal Derviş. dedikten sora Erdoğan şöyle yanıtlar.
-Hayır, tüh be Unakıtan..! Cevap Tony Blair!!

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Disko-1 den ilginc bir görüntü :)>
  14.Ağu.2006 Pzt 01:55:55
   Güney kansas hapishanesi tutukluları, taş ocaklarına çalışmaya gitmeden önce yakalanıyor görüntülere...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity Editörleri >Moderatörler Nasıl Olmalıdır?>
  13.Ağu.2006 Pzr 14:09:12
  Neyse arkadaşlar..! Bir Japon atasözü derki; toyota subaru yamaha daitsu mitsubishi suziki vitara... 

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Bu Bir Hapishane,Ama Diğeride Hapishane ..>
  13.Ağu.2006 Pzr 04:37:30

Sinop ceza evi... Yattımda ordan biliyorum. Şaka bir yana ama içler acısı...

<<1...100...200...296297298299300301302303304305306 307308309310311312313314315316...400...413>>