ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
5 Haziran 2024, Çarşamba 10:43   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Jelin> Forum Mesajları
    Jelin'e ait Toplam 3709 Forum Mesajı var
<<1...100...200...287288289290291292293294295296297 298299300301302303304305306307...371>>

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >10000 den gerıye sayıyoruz:))>
  24.Oca.2007 Çar 15:10:13
8605

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Alttaki için bir beddua seçelim :)>
  24.Oca.2007 Çar 15:08:54

Pc in çöker inşallah .Yok tam oldu derken elektrik gider inşallah.Elektrik geldi derken pc nin fişi kısa  devre yapar kablolar yanar inşallah tüm kaydettiklerin pc göçtüğü için bidaha geri gelmez inşallahhhhhhhh

JELİN

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >GERÇEKLERİ TÜRKÇE ANALİZ EDEBİLMEK>
  24.Oca.2007 Çar 14:51:10
fiogf49gjkf0d

Merhabalar,

Yazılanları okudum ve bende kendimce değerlendirmelerimi sizlerle paylaşmak istedim.

HEr boyutundan incelenicek bir olay o yüzden bir insanın silahli bir saldırıyla öldürüşmesini kınıyorum , arkasındaki karanlık güçler , Ermeni - Türk kavgaları falan gibi cümleler kurmayacağım.Halktan bir kişi olarak gözlem yeteneği olan bir kişi olarak şunu sölemek isterim dünkü cenaze töreni istedikleri kadar beyaz güvercin uçursunlar pekde barışçıl falan değildi....

Sayın Bay Hrant ne yapmış idealleri uğruna da bukadar insanları sokaklara dökmüş.Sorgulamaya türkçe konuştukları için dayak yedikleri İstanbuldaki yetimhaneden mi başlayalım.....Hangi anlaşmalar bu tür bağımsız kurumların var olmasına sebep oluyor.Kendi düşmanlarımızı içimizde yetiştiriyoruz .... Her zamanki sinsi eylemlerine cenazede de devam ettiler.Nerdeymiş ki odakar Ermeni ....Mademki bu ülke topraklarında var olan ulus size kıyım yapmış biz tutmayalım sizi defolun gidin ozaman....Yediği ekmeğe ihanet eden ve soluduğu havaya ihanet eden ...

- Sen büyük bir adamdın sevgilim, sizde bu gün susarak büyük oluyorsunuz....

Cümleler arasına serpiştirilmiş tüm mesajları biz gibi tüm siyasilerde almıştır umarım...

Barış, birlik ve beraberlik adına da olsa bu ülkenin vazgeçemiyeceği değreleri, vazgeçemiyeceği olguları vardır.Kim namusundan vazgeçer.Var olan gerçekleri silmekle birlik beraberlik olmaz .Bir cenaze üzerinden siyaset yapmayı kınayan sayın Ermeni cemaati ruhbani lideri Ders kitaplarından ermenilerle ilgili kötü anlatımları kaldırın diyor....

Tarih içinde herşey boyut değiştirdi evet 15 Temmuz 1983 de Paris Orly Havalimanında Asala tarafından gerçekleştirilen kanlı saldırı ile örgüt batı kamuoyunda mahkumiyetini aldı .Bundan dolayı asla o isimle faaliyet gösteremiyecek olan örgüt başka örgütlere eğitim, silah ve insan gücü vererek gene karşımızda gene şehitlerimizin sebebi olmaktadırlar.

Neyi nerden kaldırıyoruz sayın ruhbani lider...Siz onca şehidin kanını kaldırabilirmisiniz....

Biz Türküz, Türkiye Cumhuriyetinde yaşıyor nefes alıyoruz,fıtratımız bu toprağın hamurundan .Hiç bir zaman seyirci kalmama çalışıyorum şahsım adına üzerime düşen sorumluluğu yapıyorum .... Sorumluluğunu bilen herkestende bunu istiyorum....

Saygılarımla

JELİN 

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >KOMİK ASKER ANISI OLAN VAR MI ?>
  23.Oca.2007 Sal 20:00:34

Evet böle bişeydi  Teşekkür ederim

Jelin

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

23.Oca.2007 Sal 19:05:03

Ne şartlarda askerlik yapıldığını biliyorum asker bir ailedenim

Komik derken şunu sölemek istedim.Mesela bir arkadaşım Ispartada askerlik yaparken gece nöbeti vermişler birlikten uzakta orman yolunda Bir araç yaklaşmış Parola diye kendini yola atmış .Görüntü itibari ile yapılması gereken herşeyi yapmış kısa dönem bi arkadaş ama o heyecanını anlatırken çok gülmüştük.Tabii hicivle karışık ...

Yoksa başka bişey demek istemedim ben

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Neden DÜDÜKLÜ TENCERE :P>
  23.Oca.2007 Sal 18:17:10

Neden alarmlı yada sesli dememişler .Hem niye patlıyoki.Gerçi benide mutfakta okadar bıraksalar bende patlarım

Neden DÜDÜKLÜ ki

JELİN

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >XXXX Arkadaşsınız AMAAAAAA AŞK AŞK AŞK XXXXXXX>
  23.Oca.2007 Sal 18:05:41

Arkadaşınıza aşık mı oluyosunuz .....

Böle bişey olabilirmi arkadaşım dediğiniz kişiye aşık olunur mu? Oldunuz diyelim söleyebilir misiniz... Hadi sölediniz  bu iş yürür mü ?

Ya valla merak ediyorum yazımı burdan kaldırmayın 

JELİN

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

23.Oca.2007 Sal 17:59:13

Merhabalar,

Hepimizin okurken güleceği yada duygulanacağı asker anılarınız varmı arkadaşlar

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >::: CENNETİNİZ NASIL OLSUN:::::>
  23.Oca.2007 Sal 17:49:19

Şimdi kalkıp CC Manzaralı dersiniz ...Tabii cehennem manzaralı olsun isteyenlerde olabilir yanıp tutuşan andrianayı angelinayı zevkle izlemek için

Soru bu Cennetiniz nasıl olsun ?

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >::::::VİRAJ NASIL ALINIR:::::::>
  23.Oca.2007 Sal 17:22:38

Bak bu virajı ne okudunuz kim bilir şimdi .Ciddi ciddi soruyorum öle parasını bastırırım alırım felan yazmayın

<<1...100...200...287288289290291292293294295296297 298299300301302303304305306307...371>>