ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
16 Haziran 2024, Pazar 09:32   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Jelin> Forum Mesajları
    Jelin'e ait Toplam 3709 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...306307308309310311312313314315316 317318319320321322323324325326...371>>

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Komikçi geldi gene :))))>
  13.Ara.2006 Çar 14:03:54
fiogf49gjkf0d

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Komikçi geldi gene :))))>
  13.Ara.2006 Çar 13:59:25
fiogf49gjkf0d

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Sevgili Babacığım :)))))>
  13.Ara.2006 Çar 13:53:49
fiogf49gjkf0d

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >MODEL71 İYİKİ DOĞDUUUNNN>
  12.Ara.2006 Sal 13:44:57
fiogf49gjkf0d

Abi dördüncü yazışım database parçalarım seni uçuyo yazdıklarım.Model71 saygıyı hürmeti herzaman hakeden dostum İYİKİ DOĞDUN

Not: Allahım ne olur bunlar uçmasın.

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >@@ ALIN SİZE TEST@@>
  8.Ara.2006 Cum 22:02:18
fiogf49gjkf0d

Yemek için mi yaşiyorsunuz, yaşamak için mi yiyorsunuz, yoksa neyse ne TESTI

1)Sabah bir de gözünüzü açtınız ki, işe yine geç kalmışsınız. Yataktan fırlayıp, banyodaki işlerinizi ışık hızıyla hallettiniz, üzerinize alelacele bir şeyler geçirdiniz ve eğer taksiye binerseniz tam vaktinde orada olma şansınız hala devam ediyor. Ama o da nesi? Kahvaltı yapmayı unutmuşsunuz. Mideniz fena halde kazınıyor ama... Ne yaparsınız?
a)Ne kahvaltısı be kardeşim, ben kahvaltı yapmam yapanı da sevmem boğarım.
b) Dur dur, şurada biraz ekmek olacakti, onu kizartayim iki dakikada. Beyaz peyniri nereye koymuştum ben? Salak kafa!!! Hah, o da burada. Anneannemin yaptigi çekirdeksiz vişne reçelini de çikarayim. Poşet çayla da ugraşamam şimdi zaten tadini da sevmiyorum, ben en iyisi çay demleyeyim bir güzel. Canim da bir omlet çekti ki sormayin gitsin valla, yumurtalari çirpayim bir güzel. Hah, pekmezle tahin de olacakti bir yerlerde... Amaan, en iyisi gazetemi de alayim ben bakkala inip, artik patronu arayip hasta oldugumu söylerim ne yapalim?
c) Bir dilim ince kepek ekmeğinin yanında, bir kibrit kutusu kadar - niye hep kibrit kutusudur bu onu da anlamam, sakız kutusu olsun başka bir şey olsun, dahası ayakkabı kutusu olsun!- peynir alalım, light sütüm neredeydi benim yahu? Hah, biraz da bal yiyeyim, sonra kendimi bütün gün yorgun hissediyorum. Zaten bal insana canlılık veriyor, geçen gün televizyonu bir açtım ki...
d) Ben kahvaltımı akşamdan yapıp öyle yatıyorum.

2) Rejiminizin onuncu günündesiniz. Ama her zamanki gibi güzel bir akşam yemegine davet ediliyorsunuz. Rejiminizi baltalamaya çalişanlar var... Üstüne üstlük yemekler de muhteşem görünüyor. Garson siparişinizi almaya geldi, herkes tarafindan rejim yaptiginiz da biliniyor, siparişinizi verin bakayim...
a) Bu Nekaronata salatasının içinde neler var acaba? Yağ koyuyor musunuz? Peki ya tuz? Izgara balık var mıydı sizde? Yağlı mı balıklar peki? (yanındaki arkadaşının kulağına fısıldayarak: “Beyaz şarapta kaç kalori vardı kuzum?) Tamam, bir de soda alayım ben limonlu. Ühüüüüüüüüü...
b) Ben önce Minestrone çorbası alacağım, arkasından karides kokteyli bol soslu olsun ama, fındık yağında kızarmış ve mükarelüst otlarıyla servis yapılan susamlı çin böreklerinden de alayım, hımmm ana yemek olarak ne seçsem? Dana madalyon istiyorum soslu patatesle beraber, tatlı olarak kara orman pastası, bir de (içinden: amaan ne içilir ki bunlarla beraber şimdi? Şarap diyecekler bunlar, ben şarap da sevmem ki, rakı içsem görgüsüzlük mü olur acaba?) rakı istiyorum. Daha sonra yine çağırırım ben sizi merak etmeyin!
c) Gitmem ben öyle yerlere, zaten her seferinde yapıyor bunu Necmettin Abim. Ne zaman az kilo versem, kendisi şişko diye beni kolumdan tutup yemeğe götürüyor. Bu sefer yemeyeceğim bu numarayı ben!
d) Amaan, ben her akşam gidiyorum öyle lüks restoranlara, bir akşam da yemeyiveririm ne var yani?

3)Akşam yemeginde sofraya getirildiniz. Hangi yemeksiniz peki?
a) Yağsız tuzsuz, sirkeli limonlu göbek salata, fazlası değil!
b) Rakının yanında haydari, acılı ezme, soğanlı çoban salata, ardından....
c) Cointreau lu tiramisu, bol kahveli ve peynirli...
d) Kahvaltı yapmayı da yapanı da sevmem demedim mi ben biraz önce? Yemek yemeyi de sevmiyor olabileceğim aklınıza gelmedi galiba!

4)Bir aşk filmi izliyorsunuz. Esas kadin, kendisine asilan adama - ki kadin adama yüz vermektedir ama astarini asla koklatmayacaktir- "Haydi şekerim, bana şu bardan bir bardak ... kap da gel bakayim!" diyor. Kapip getirilen bardakta ne olsa dayanamazsiniz?
a) Biraz önceki yanıtımı tekrarlıyorum, limonlu sodaaaaaaaaaaaaaa. Kararlıyım zayıflayacağım ben, siz de arkamdan bakıp ağlayacaksınız, rezillerrr!
b) Şöyle en extrasindan siyah bira. Ayrica niye bir bardak kapip geliyor ki? Toptan getirse ya şunu....
c) Vişne votka ama çok votkali az vişne sulu. Ya da en iyisi, boş ver güzelim sen vişne suyu muyu koyma içine direk votka getir bakayim. Hayde yallaaah...
d) İçki bütün kötülüklerin anasıdır, babasıdır, bacısıdır.

5) Sevdiğiniz hatun ya da er kişi tarafından terk edildiniz. Evden çıkmak bile istemiyor canınız. Bütün eski Türk filmlerini izliyor, acılı aşk şarkılarını dinliyor ve sürekli tıkınıyorsunuz. Peki ama ne tıkınıyorsunuz?
a) Tanesi 18 kaloriden salatalık ve 12 kaloriden domates.
b) Yağlı ve bol tuzlu mısır patlağı, yanında da bira ya da kola.
c) Elinize tatlı namına ne geçerse onu. Baklava, şöbiyet, profiterol, kaymaçina, kabak tatlısı,çikolata, gerisini saymaya başladınız zaten siz...
d) Muayyen günlerim dışında tatlı yemem ben kardeşim, ayrıca bugüne kadar da kimse tarafından terk edilmedim ben! Siz derdinize yanın.

SONUÇLAR:

En çok A işaretleyenler: Siz kendi halinde, sessiz sakin bir tipsiniz. En çok sevdiğiniz uğraşlar, dantel, iğne oyası ve kanaviçe, erkekseniz eğer; ağaç oymacılığı ve ütü tamirinden zevk alıyor olmalısınız. En sevdiğiniz yemek zeytinyağlı enginar, tuttuğunuz takım Rize Çaykur Spor, beğendiğiniz futbolcu İlhan Mansız. Uğurlu gününüz Pazar, uğurlu renginiz Morcivert.

En çok B işaretleyenler: Siz ne muhteşem bir şahsiyetsiniz öyle. Allahim, siz görülmemiş bir güzellik abidesi, her bir ortamin kaymak tabakasi, en entel dantel buluşmalarin kilit noktasi. Kendine bu kadar özen gösteren insan az bulunur gerçekten de. Günde elli sekiz kere ellerinizi sabunlayip, yedi kere dişlerinizi firçaliyorsunuz. En sevdiginiz kebapçi; ah deme oh de, en sevdiginiz kitap; baklava tarihi. Yürüyün beaaa, kim tutar sizi.....

En çok C işaretleyenler: Ayağınızın biri burada diğeri yurt dışında şerefsizim. Sizin kadar gezeni tozanı bulunmaz. Üç vakte kadar size iyi bir kısmet bile görünüyor, ayrıca devlet kapısında da mühim bir işiniz olacak. Her ne kadar o kapıdan eliniz boş dönecekseniz de ümitsizliğe kapılmayın sakın. Gün doğmadan neler doğar, isteyenin bir yüzü vermeyenin.... tadındaki özlü sözlerimizi hatırlayın. Bu sıralar Bungee Jumping yapmamanız tavsiye olunur.

En çok D işaretleyenler: İşte, kendime en yakın bulduğum ve acilen tanışmak istediğim uyuz insan profili. O sizsiniz! Paranoyak hatta obsesif bir kişiliğe sahip olduğunuzu müjdelerim size buradan. Her öküzün altında buzağı da arıyorsunuz siz. Size her gülümseyen insanı sizin için çıldırıyor sanmanız da cabası! İşiniz gücünüz yok şu sıralar. Ama moralinizi bozmayın, çok yakında muhteşem bir işe gireceksiniz. Aşk hayatınızın üzerinde dolaşan kara bulutlar kenara çekilecek ama bu sefer de yağmur yağmaya başlayacak. Yine de dertlenmeyin sakın sakın. En uğurlu geceleriniz Perşembe ve Pazar. Ayrıca beğendiğiniz adamın / kadının sevgilisi var, sizi de hiç takmıyor ama durun! Sakın kendinizi bir yerlerden atmaya kalkışmayın. Çok yakında hiç ummadığınız birisinden bir hediye alacak sonrasında ise yeni aşklara yelken açacaksınız. Suya düşüp boğulmamaya özen göstermelisiniz tabii ki!

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >HAVUZ PROBLEMLERİ ()()()()()>
  8.Ara.2006 Cum 21:49:08
fiogf49gjkf0d
bir musluk bir musluğa bakmış ve demiş ki:
- musluk
kardeş hadi akışalım!
o ne demek demiş 2. musluk. 1. musluk da
cevap vermiş
-şimdi sen ve ben aynı anda akmaya başlayacağız; ama ben senden daha genç olduğum için saniyede bıraktığım su miktarı seninkinden fazla olacak. Ama ikimizin yaptığı iş ikimizin tek tek yaptığı işten daha kısa sürcek
-eee bunun bize faydasn
nedir 1. musluk?
- şey..ne
bilim öyle içimden geldi. sanki böyle yaparsak bir şeylere ilham olabilirmişiz gibi geldi
-nasıl yani?
-misal biri bu zmani ölçmek isteyebilir ya da bahçesine bir havuz yaptıracaktır ve kaç tane çeşme koyacğına bir türlü karar verememiştir
-haaaa annadım
-yapalım mı?
- yapalım bea, zaten boyle boş boş akmaktan sıkılmıtşım ben; bari akalım da aktığımz problem filan olsun
-bak abi aklıma gıcık bir fikir geldi.
-nedir söyle
-hani bizim debilerimiz hep aynı ya
-evet ne olmuş
-işte problem çözmeye niyetli
hıyarlara şöyle bir şey yapabiliriz; misal sen bir saat akarsın sonra susarsın, sonra tekrar başlarsın, sonra aynısını ben yaparım; hatta bir ara akış hızlarımızı yavaşlatır ya da hızlandırırız; böylece hıyarlar içinden çıkılmaz bi problemle karşı karşıya kalırlar
-tamam, tuttum bu fikri
-şimdi1,2,3 deyince akmaya başlıcaz
-tamam
-1
-2
-2.5
-2.7980
-2.9687
-hadi beaa
-3
şooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....havuz problemleri başlamıştır

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Kitapkurtları >Kitap,Kitap,Kitap...>
  8.Ara.2006 Cum 15:56:05
fiogf49gjkf0d

Orhan Pamuk hem anlatım dilindeki tuhaflıklar hemde pasif siyasi tutumu sürdükçe tamamen bir romanı roman olduğu için alan bizleri elinde hangi yazarın kitabı varsa o görüşlüsün yıllarına iteklemeye çalıştığını düşündüğüm içinde okumuyorum artık.Artık diyorum çünkü Cevdet BEy ve oğullarını okudum.Keşke  tüm tadları o lezzette olabilseydi.Orhan Pamuk okuyorum çünkü.....

diyecek herkese saygım var ama o çünküden sonrası ne olursa olsun nasıl ilgimi çeker ki bilmiyorum.

Orhan Pamuğu sinsi ve pasif siyasi görüyorum SEVMİYORUM

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >demo ve user dialogları...(eğlencelik)>
  8.Ara.2006 Cum 15:08:15
fiogf49gjkf0d

Canım Ali dün okadar kafa patlattık bu gün şıppadanak buldun ne diyaloğu yazıcamızı bir ara yalnız kalmıştın demolarla bişey mi oldu abi

Ellerine sağlık canım arkadaşım mütevaziliğe gerek yok iki eklemeyle yarısı yazıldı olmaz emeğine kalbine sağlık

Bişey oldu ama dimi dün demolarla çatlarım ben şimdi çabuk dön özletme

Jelin

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >ALO KANTİN : )>
  7.Ara.2006 Per 14:50:22
fiogf49gjkf0d

Tabii, suyu ben sana hortumuyla birlikte göndereyim!..

Koptum ellerine sağlık Alicim

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Komikçi geldi hanımmmmmm>
  5.Ara.2006 Sal 09:49:30
fiogf49gjkf0d

<<1...100...200...300...306307308309310311312313314315316 317318319320321322323324325326...371>>