ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 17:56   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

LANTIS1982> Forum Mesajları
    LANTIS1982'e ait Toplam 17 Forum Mesajı var
<<1 2>>

LANTIS1982

LANTIS1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Tavla Turnuva >ChatCity Tavla Şampiyonu: ** A_R_T_E_K **>
  5.Eyl.2021 Pzr 17:00:45
Beni de kaydedin tabiki :)

LANTIS1982

LANTIS1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >*** 7. ccOkey Turnuvası ***>
  28.Kas.2010 Pzr 01:51:39
LANTIS1982 :

Tebrikler Ortaaaammm  

eee ne demişler,

Tavuklar Çiçek Açmış, Ellerinde Poğaça. Madem Okey Bilmiyordun, Niye Çıktın Ağaca?

Hani kardeştik niye alındın şimdi

LANTIS1982

LANTIS1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >*** 7. ccOkey Turnuvası ***>
  28.Kas.2010 Pzr 01:45:22

Tebrikler Ortaaaammm  

eee ne demişler,

Tavuklar Çiçek Açmış, Ellerinde Poğaça. Madem Okey Bilmiyordun, Niye Çıktın Ağaca?

LANTIS1982

LANTIS1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >MYSToRiouSS Birde Beni Anlatın Arkadaşlar merak ettim valla :=)>
  6.Kas.2006 Pzt 21:48:04
fiogf49gjkf0d

Mys,bende birşeyler yazmak istedim ama nereden başlayacağımı şaşırdım...Beraber yaptığımız geyiklerden mi,yoksa canlı yayınlardanmı :),uzun lafın kısası her yönüyle pozitif bir insan olan kendisine bu tutumundan dolayı teşekkür etmeyi bir borç bilir,başarılarının devamını diler,ayrıca bir an önce dünya evine girmesi gerektiğinide hatırlatırım

eee sen girde sırada biz varız   .... Sevgiler

LANTIS1982

LANTIS1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >İmkansız mı acaba ???>
  6.Kas.2006 Pzt 21:36:47
fiogf49gjkf0d
o öyle yenmez az yağda kızartmak gerekiyor,azda mayonez tamamdır

LANTIS1982

LANTIS1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Arwenqueen>
  6.Kas.2006 Pzt 21:29:59
fiogf49gjkf0d

Ihımm Ihımm...Arvenimm,

Öncelikle kalbin kadar temiz ve güzel olan bu sayfayı benim için ayırdığın için teşekkür ederim  

Seninle tanışdığımız o ilkbahar gününü unutmak mümkün mü arwenim?Seni Mordor yollarında bulacağımı bilseydim,emin ol daha önceden başlardım bu serüvene....Yani anlayacağın ben saruman oldum olalı o kadar at sürdüm ,o kadar yer gezdim ama sen gibi bir çiçeğe rastlamadım   ...

Gerçi Freudo Baggins bana baya bir zorluk çıkarttı bi ara...Kaç kere sana mesaj atıcam kontorum yok dedim,benden 2 kontor esirgedi....Dedim bi çağrı bırakalım bari o arasın,ama nerdeee..Takmış boynuna bir yüzük bizide peşinde sürükledi ..Sonra başı sıkıştımı saruman yetiş...Ahhh Freydo olmayacaktıki bak o film nasıl Sweet Nowemder a dönüyordu....

Neyse arwenim uzun lafın kısası,gerçekten sevdiğim insanların başında geliyorsun...Umarım hep öyle kalırsın... Sevgiler...

Saruman..

LANTIS1982

LANTIS1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Şeytan bazen git bir mağarada basit bir yaşam sür diyor...:))>
  2.Eki.2006 Pzt 21:49:22

Litros herşey güzelde 3.resimdeki soba hiç olmamış

Doğalgaz gelmemiş mi buraya

LANTIS1982

LANTIS1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >BIRINI SEC OYUNU :)))>
  13.Eyl.2006 Çar 20:42:26

Pul ,en azından harcayacağım bi yer yok :)

Sarışın mı Esmer mi

LANTIS1982

LANTIS1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >nefertiti585:))>
  13.Eyl.2006 Çar 20:38:43
Nefercim inan yakandan düşmeyi çok sitiyorum ama bırakmıyorsun ki

LANTIS1982

LANTIS1982 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CC DENÇOK ÖZLEDİĞİNİZ KİŞİLER KİMLERDİR ? CCDE ENÇOK ÖZLEDİĞİZNEDİR?>
  13.Eyl.2006 Çar 01:59:15

Ben en çok taksimde yaptığımız toplantıyı özledim,gayet güzeldi (Bknz ana sayfa)

Umarım en kısa zamanda tekrarlarız...:

<<1 2>>