ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 02:54   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Nehir> Forum Mesajları
    Nehir'e ait Toplam 2574 Forum Mesajı var
<<1...90919293949596979899100 101102103104105106107108109110...200...258>>

Nehir

Nehir resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Sunum/Yaşamak Nedir ki?>
  18.Ağu.2007 Cmt 20:24:36
fiogf49gjkf0d

Vee yaşamak herşeydir kısacası Hokkabaz,resimler ve sözler biribirini öyle güzel tamamlamış ki teşekkürler  arkadaşım :)

Renk Değişir mi?
     Sen değişir misin?
     Ovunca gözlerini ben değişir miyim

Nehir

Nehir resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >(ReaICc)Doğum Günün Kutlu Olsun Meleğim>
  18.Ağu.2007 Cmt 20:21:38
fiogf49gjkf0d

Doğum Günün Kutlu Olsun Mausecim,Mutlu Yıllar :)

Renk Değişir mi?
     Sen değişir misin?

Nehir

Nehir resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Cesaret Ne İster ?>
  18.Ağu.2007 Cmt 18:12:20
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Cesaret Ne İster ?
Hayat cesaret ister,Gerçek cesaret ister,Aşk cesaret ister,Kırmızı
ruj cesaret ister,Denemek cesaret ister,İtiraf cesaret ister,Güvenmek
cesaret ister,Evlilik cesaret ister,Çocuk yapmak cesaret ister,
Kalmak cesaret ister,İnanmak cesaret ister,Barış cesaret ister,Yaratmak
cesaret ister,Aramak cesaret ister,Özgürlük cesaret ister,Affetmek cesaret
ister,Saflık cesaret ister,İstemek cesaret ister,Yalnızlık cesaret ister
Hayaller cesaret ister,Gitmek cesaret ister,Bilmek cesaret ister,Yenilik
cesaret ister,Farklılık cesaret ister.
Peki,cesaret ne ister?
Hiç soran olmuşmudur; Yahu cesaret,seni bu kadar isteyen var.Sen ne istiyorsun?
   Ben cesaret olsaydım eğer,bir ruh isterdim beni isteyenlerden;).Tehlike ya da
acı muhtemel durumlar karşısında korkusunu göstermeyecek olan,beni destekleyecek
kadar sıkı bir yürek isterdim ;).Zeki olsun beni isteyen.Beni seçtiyse eğer,
seçiminden ve sonuçlarından emin olsun.Kaybetmeyi de bilsin.Kökü sağlam
olsun;öyle ilk estiğimde savrulmasın.Düşse bile kalksın.Yüzümü kara çıkartmasın.
Başka ne isterim ? İnsan olsun. İNSAN...

Renk Değişir mi?
     Sen değişir misin?

Nehir

Nehir resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Bu Cam Ayakkabıyı Giymek Cesaret İster!>
  18.Ağu.2007 Cmt 14:57:09
fiogf49gjkf0d

Yaaa Nefercim ayakkabı çok çekici duruyor da şuu alttaki duran şey var yaa (beni kaşıntı tuttu o böçeğe bakınca ) o böcek canlı mı acaba biliyor musun kuzucum

Renk Değişir mi?
     Sen değişir misin?

Nehir

Nehir resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >En Seksi Çanta Takımı>
  18.Ağu.2007 Cmt 14:47:05
fiogf49gjkf0d

Yani Jiselcim bu biraz  anasına bak kızını al der gibi oluyor onlar suçlu vallahi modelin ön plana çıkışı tamamen kaza ile

Renk Değişir mi?
     Sen değişir misin?

Nehir

Nehir resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Aysun Kayacı Gibi Beni Kimse Öpmedi Şİkayeti :))>
  18.Ağu.2007 Cmt 00:00:57
fiogf49gjkf0d

Aysun Kayacı gibi beni kimse öpmedi şikayeti :)

Bir tüketici, "Pepsi Max içtim ama reklamdaki Aysun Kayacı gibi kimse gelip beni öpmedi " diyerek Pepsi yi Sanayi Bakanlığı na şikâyet etti.

Pendikli Veysel Dağ, "Reklamdaki vaade inandım, ürünü satın aldım. Ama hiçbir kadın reklamdaki gibi beni gelip öpmedi" dedi.

Dağ ı destekleyen Tüketiciler Birliği de ilgili firma ve reklam ajansına cezai işlem uygulanmasını istedi. Veysel Dağ, İstanbul Pendik Tüketici Sorunları Hakem Heyeti ne yaptığı başvuru ile, Pepsi Max isimli ürünün reklamındaki vaade inanarak, ürünü satın alıp içtiği halde herhangi bir kadının reklamda gösterildiği gibi gelip kendisini öpmediğini, herhangi bir kadınla arasında birliktelik yaşanmadığını belirtti.

Dağ, reklamda vaat edilen hususun yerine gelmemesi nedeniyle ürünün ayıplı olduğunu iddia etti ve ödediği 1,03 YTL nin iadesini talep etti.

Tüketiciler Birliği nin desteklediği başvuru Sanayi ve Ticaret Bakanlığı na iletildi.

Tüketiciler Birliği, Pepsi Max içecek reklamının TV ve internet sitesinden yayımının durdurulmasını ve ürün sahibi firmaya ve reklam ajansına cezai işlem yapılmasını talep etti.

Tüketiciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Nazım Kaya; "Yayınlanan reklam cinselliği istismar etmekte, öte yandan firma reklamda vaat ettiğini de yerine getirmemektedir " diye Dağ a destek çıktı.

Renk Değişir mi?
     Sen değişir misin?

Nehir

Nehir resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Yiğit Özgür den Seçme Karikatürler>
  17.Ağu.2007 Cum 22:57:51
fiogf49gjkf0d

Akşam akşam güldürdün beni Rest teşekkür ederim

Renk Değişir mi?
     Sen değişir misin?

Nehir

Nehir resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >Ateş Gibi Satıcı :)))>
  17.Ağu.2007 Cum 22:56:07
fiogf49gjkf0d

Ateş Gibi Satıcı

Cin gibi bir köy çocuğu, şehrin en büyük marketinde işe başvurur. Dünyanın bu en büyük alışveriş merkezinde akla gelecebilecek her şey satılmaktadır.

Patron sorar:

- Daha önce hiç satıcılık yaptın mı?

- Evet köyümde bu işi yaptım.

Patronun gözü çocuğu tutar:

- İyi, yarın başlıyorsun.

Ertesi akşam patron çocuğu karşısına alır;

- Evet, bugün kaç satış yaptın?

- Bir!

- Ne, bir mi? Diğerleri 20-30 satış yaptılar. Nasıl bir? Kaç dolar tuttu peki?

- 320.334 USD doları.

Patron şaşırır ve sorar:

- Nasıl becerdin bunu?

- Adama başta küçük boy bir olta, sonra orta boy ve sonra da büyük boy bir olta sattım. Adama nerede balık tutacağını sordum. "Kıyıda" diye yanıtlayınca bir tekneye ihtiyacı olduğunu söyledim. Tekne bölümüne inince çift motorlu, yelkenli, lüks bir yat sattım. Vosvosuyla bunu çekemeyeceğini söyleyince son model 4x4 bir jeep sattım.

Patron kendinden geçer:

- Ne diyorsun, bütün bunları bir küçük olta almaya gelen adama mı sattın?

Genç çocuk cevap verir:

- Yoo, aslında karısı için bir tane orkid istemişti … Ben de ona şöyle dedim: " Haftasonun mahvolmuş, sen en iyisi balığa git ..

Renk Değişir mi?
     Sen değişir misin?

Nehir

Nehir resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Bakmayın Sadece Seyredin :))>
  17.Ağu.2007 Cum 22:34:58
fiogf49gjkf0d

Renk Değişir mi?
     Sen değişir misin?

Nehir

Nehir resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Yılın En iyi Fotoğrafları>
  17.Ağu.2007 Cum 22:26:05
fiogf49gjkf0d

Size katılıyorum ne demek istediğini anladım elbette :) sanırım iyiden çok canımızı yakan olaylar hafızadan silinmediği için bu resimler ödül almış.Başlık konusunda da haklısınız ama zaten dediğiniz başlık altında açılan öyle çok resimler sunuyoruz ki bunun da adının tadı olsun diye düşünerek böyle konuldu belki :)

Katkılarınız ve değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.Lütfen bizi o güzel ve yapıcı eleştirlerinizden mahrum bırakmayın ki eksiklerimizi daha iyi görebilelim...

Daha keyifli,daha mutlu eden,daha sevgi dolu paylaşımlar da buluşuruz inşallah :)

Renk Değişir mi?
     Sen değişir misin?

<<1...90919293949596979899100 101102103104105106107108109110...200...258>>