ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
6 Haziran 2024, Perşembe 20:35   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

PAPPATTYA> Forum Mesajları
    PAPPATTYA'e ait Toplam 1472 Forum Mesajı var
<<1...100...130131132133134135136137138139140 141142143144145146147148>>

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Şeker Kız Candy(girl)>
  5.Nis.2006 Çar 04:43:07
xxcandygirlx :
PAPPATTYA :

Ayyyy bu ne yaaa herkes bir sevgi yumağı olmus yuvarlanıyor. Biraz doğal olun candy cim iyisin hossun da gercek hayattaki insanlara bile güzven olmaz kaldı ki chatteki insanlara hiç olmaz o yüzden kimseye fazla değer verme.tecrübe konusuyor. O yüzden bosverin birbirinizi övmeyi.hoscakalın

canım ben sevdiklerime güvenirim güvenimi 1 kere sarsan kaybeder güvenmemek delil ister o yüzden güvenmenin bir zararı yok dost kaybedende her zaman kendisine eder

Bak işte bu konuda çok haklısın kim ne ederse kendine eder.Beni gerçek hayatta çekemeyenlere ve cc de sevmeyenlere söylüyorum umrumda değilsiniz kendi kaybınız.

Hoşçakalın.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >Eurovision 2006 Hayal mi Olucak ???>
  5.Nis.2006 Çar 04:28:01

cindyxxx20 :
bu konuya değinmene çok sevindim saybl...bu yılda bu iğrenç şrkıyla katılmamız beni çok üzdü...bir şarkı ancak bu kadar iğrenç olur...hani derizya çikletten çıkan sözler gibi aynen öyle   ...aslında sibel tüzün bildiğimiz  üzere başarılı bi şarkıcıdır bu kadar dandik ve kulakları rahatsız eden bi parçayla ketılmasına bi anlam veremedim...ama yazık yani türkiye bu kadar b...kdan bi parçayla yarışmaya girmemeli

Yahu harbiden iyi yorum cikletten çıkma sözler gibi olmuş. Bence "opera" şarkısından sonra en kötü sıralamasında ikinci olur bu şarkı.

Hoşçakalın.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >3 KELİME OYUNU İLE HİKAYE YAZALIM>
  5.Nis.2006 Çar 03:40:34
francess22 :

papatya vicenzolar ölmez bende kaç kere öldürmeye  çalıştım ama 9 canlı kaç  kere patlamalardan kurtuldu sen biliyon mu ama bilemezsin vicenzo bizden biri idi oo artık kalbimizde yaşıyor

Yahu yok bilmiyordum dedim ya sonuna kadar okumaya üşendim.Ama şansımı bir daha deneyeyim vicenzo artık dayanamadı ve intihar etti. Hemi de elektronik testereyle kendi boğazını kesti( artık bundan da kurtulursa var ya )

Biri öldürsün uleeemmm su adamı sinir oldum haaaaa.Hikaye demişsiniz destan oluşturmuşsunuz beee.Bari bir de mesnevi yazın da tam olsun.

Hoşçakalın.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >KELİME ÇAĞRIŞTIR... BİR ÜSTTEKİNİN VERDİĞİ KELİME SİZE NEYİ ÇAĞRIŞTIRIYOR...>
  5.Nis.2006 Çar 03:33:41

Japonya.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Alttakinin sorusunu tahmin et cevabı yaz :)))))))>
  5.Nis.2006 Çar 03:29:18
Delacour :

Öncülüğünü Müslüm Gürses ve Elizabeth Taylor ın yaptığı "Arabesk Topluma Hayır!" cemiyetinin kuruluşu, neye karşı yapılmıştır?

Alttaki;

Çitlembik!

Dalga geçilecek türden esmerlere verdiğim isim valla isaabet olmuş bu kelimeyi günlük hayatta çok kullanırım.

Attaki: ankylose

Hadi kolay gelsin

Hoşçakal

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >YAWWWW ALIN BAKIN İŞTE:))) İLGİNÇ RESİMLER SERİSİ>
  4.Nis.2006 Sal 19:58:42
GoLetsGO :

en iyisi işte bu. Hiç olmadı seni bir daha dövmeyeceğim falan demiyor dürüst adammış bee. Helal sana Haydar. Alkış

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Fenerbahçe >Fenerbahçenin Şampiyonluk Şansı Nedir ??>
  4.Nis.2006 Sal 19:54:41

Bak buraya yorum yaparım işte beee.

FENERBAHÇEMİN şampiyonluk şansı diye bir başlık söz konusu olur mu bilmem. Çünkü o takım zaten gönüllerin tek ve gerçek şampiyonu, yüzdeye gerek yok. Ama illa istersen benim inancım %100 tıpkı kupa maçında olduğu gibi,

Hoşçakalın.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Neyiniz ile meşhursunuz, neyden korkarsınız? Buyurun bakalım!>
  4.Nis.2006 Sal 19:47:42

Vallaha herkesle değil ama sevdiğim insanların yanında çenemin tavan yapmasıyla, sevmediklerimin yanında ise kaşlarımın taban ( çatılması hem de saatlerce ) yapmasıyla meşhurum.

Kortuğum şey ...iyi saate olsunlar 

Hoşçakalın.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Tytz neymiş bakalım:)))>
  4.Nis.2006 Sal 19:43:50
fiogf49gjkf0d

Yahu Türkçede eski dönemlerde d>t değişikliği var ya belki oradan hareketle eskiye dönüp " Toritos Yemenin Tam Zamanı" derler.

Çok mu saçma olduNeyse idare edin artık.Başka bir şey gelmedi aklıma .

Hoşçakalın..

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >HAYATINIZDA EN SON YAPACAĞINIZ ŞEY NEDİR?>
  4.Nis.2006 Sal 19:40:27
Selinteen :

Ölmeden önce bunları mutttlaka yapıcam!

*Banyodan köpüklü köpüklü çıkıp aynanın karşısında deli gibi dansedicem,

*Birinin arkasına "satılık" diye kağıt yapıştırcam,

*Taksim meydanında göbek atcam,

*Zehirlencem diye korkmadan mantar yiyip, gribine s...çıp çiğ yumurta yiycem,

*Paintball oynarken ağız dolusu küfretcem,

*Ve de son olarak... CCnin küfür listesine giricem.(bi ay sonra):))

Çok komik yazmışsın bravo sana. Bu yazının üstüne daha bir şey yazılmaz

Hoşçakal.

<<1...100...130131132133134135136137138139140 141142143144145146147148>>