ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
7 Haziran 2024, Cuma 01:39   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

PAPPATTYA> Forum Mesajları
    PAPPATTYA'e ait Toplam 1472 Forum Mesajı var
<<1...100...132133134135136137138139140141142 143144145146147148>>

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >bıde bız kızlara dedıkoducu dıolar:)))>
  4.Nis.2006 Sal 18:15:17
arzuu2004 :

ya arkadaşlar bakın şimcik bunun kızı erkeği yok herkez dedikodu yapıyo

ve dedikodu yapmak zina yapmak kadar günah maden o kadar günah gidin zina yapınhem zavk veriyo hem aynı

bari bi işe yarasın o kadar günah işlicen bişi anla bri zavkine var günahın.....

dimi ama???????

yok daha fazla konuşmayımmm....insanların arlarını namuslarını bozuyo demesinleeeerrrrrr.

ama kulak verin

dedikoduaut

sexinnnnnn

Yuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhh kızım sen ne ayaksın yaaa bu ne böyle bence sen faklı sitelere takılmalısın. Senin için çok hayırlı olur.

1.Dedikodu eğer başkasına zarar verici nitelikteyse evet kötü ve günah ( yani iftiraysa ) 

2. İse yok eleştiri, kiritik niteliğindeyse bu gayet zevkli oluyor ve bunu herkes yapıyor.

Ama zina yapın demek çok ağır çok yazarken biraz düşün de yaz.

Hoşçakal.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >En nefret etti and *287;iniz and *351;ey?>
  4.Nis.2006 Sal 18:08:07

devilramo :
Galatasarayın sürekli Fenerbahçeye yenilmesi.

Hadi yav bak sen şu işe benim de en çok sevdiğim şeydir.

En nefret ettiğimse msn var mı? diyenler.

Sonra da yok deyince ooooooooo teknolojiden uzağız diye espiri yapıp buna en çok kendilerinin gülmesive bu iğrenç espiriyi yaptıkları için kendilerini aya çıkmış kadar mutlu, gururlu hissetmeleri.Yeter yahu bırakın şunu.öööööööööööö ya .

Hoşçakalın..

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Chatcity de en uzun süre kalan kim? Yarışma yapılsın isterik :P>
  4.Nis.2006 Sal 18:02:12
torrido :

bu kadar boşsunuz demekki ki böyle saçma bi yarışma istemişsiniz işiniz gücünüz yok gece boyu bilgisayar başında geçiren insanların girceği bir yarışma şimdiden yarışan herkese başarılar diliyorum 

Madem bu kadar dolusun işin ne burada. Fotoğraf dahi koymuşsun demekki cc de baya bir kalıyorsun.

Hoşçakal.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Chatcity de en uzun süre kalan kim? Yarışma yapılsın isterik :P>
  4.Nis.2006 Sal 18:00:32
llThoseCrazyTurksll :
PAPPATTYA :

Ahh ahhhh.. Şu yaz tatiili bir gelsin yeminliyim 24 saat aralıksız kalacağım.Vip de olacağım ajan da beeeyeter ki okul ara versin.O zaman görüşürüz kim en uzun süre kalıyor. Hoşçakalın..

Kızım millet yaz gelsin denize gireyim der sen diyosun ah yaz gelsede sabahtan akşama kadar hatta bağsur olanakadar pc başında kasıliyim diyosun gülüyom sana sadace

Sen git aynaya bak da koca bir kahkaha at Seni ilgilendirmez kimin yazın ne yapacağı sen de yazın yaylalara otlamaya çıkacaksın bir şey diyor muyum ben sanasenin tercihin.Asıl ben sana gülüyorum Bir daha da kimsenin işine burnunu sokma. Tamam mı ?

Hadi Hoşçakal.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >En yakışıklı kim>
  4.Nis.2006 Sal 17:56:40

sirinnkiss :
Daha bu kadar yakışıklısına rastlamadım  

Bu erkek mi kız mı ? Yahu hiç bir şeye benzetemedim ben bunu.Erkekse neden öyle sarı, fırfırlı badi giydirmişler çocuğa yazık be.Arkadaşlar dikkat edin Fatih Ürek nesli çoğalıyor.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >flash flash flash cc nın en uyusuu kımmm?>
  4.Nis.2006 Sal 17:50:06

7lebronjames :
bilmem

Bilmiyorsan konuşma.

Hoşçakalın.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >SLM -TANIŞALIMMI?-MeSeNe VAR MI? :P>
  4.Nis.2006 Sal 03:58:12
MBARUS :

SLM -TANIŞALIMMI?-MeSeNe VAR MI?

Bunların Hiçbirini kendimi bildim bileli demedim veren kendi verdi = )

hatta msn de konuşurkende slm la başlamam = )

Vay be sen neymişsin. Ama bazılarınız var ki insanı gülmekten koparıyorlar.Bir gün cay bahçesine girdim çoçuğun teki girdiğimin ikinci saniyesinde selam msn var mı " dedi. eeeeeeee şimdi  güler misin ağlar mısn?

Tek kelimeyle komiksiniz msn ciler

HOŞÇAKALIN

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >BİR ÜSTTEKİ NİKE OLMADIK İFTİRALAR:))>
  4.Nis.2006 Sal 03:38:18

Yahu bir üzstteki foruma öyle şeyler yazıyor ki yorum yapmak mümkün değil kendine gel be.

Hoşçakalın.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Alttakinin sorusunu tahmin et cevabı yaz :)))))))>
  4.Nis.2006 Sal 03:34:01

kazan doğurdu fıkrası kimindir?

alttaki maskara

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >KELİME ÇAĞRIŞTIR... BİR ÜSTTEKİNİN VERDİĞİ KELİME SİZE NEYİ ÇAĞRIŞTIRIYOR...>
  4.Nis.2006 Sal 03:24:59

cıva

<<1...100...132133134135136137138139140141142 143144145146147148>>