ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
6 Haziran 2024, Perşembe 21:30   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

PAPPATTYA> Forum Mesajları
    PAPPATTYA'e ait Toplam 1472 Forum Mesajı var
<<1...100...137138139140141142143144145146147 148>>

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ>
  2.Nis.2006 Pzr 20:12:17

Bu başlığı düşüneni kutlarım. öncelikle annelerimizin, sonra da onların sahsında tüm kadınların kadınlar gününü kutlarım. Bir de kendimi kutlayayım barihoscakalın.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Şeker Kız Candy(girl)>
  2.Nis.2006 Pzr 20:06:29

Ayyyy bu ne yaaa herkes bir sevgi yumağı olmus yuvarlanıyor. Biraz doğal olun candy cim iyisin hossun da gercek hayattaki insanlara bile güzven olmaz kaldı ki chatteki insanlara hiç olmaz o yüzden kimseye fazla değer verme.tecrübe konusuyor. O yüzden bosverin birbirinizi övmeyi.hoscakalın

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CC nin en sabıkalı bayanını seçiyoruz...>
  2.Nis.2006 Pzr 19:55:23
 ya bu sabıkalılar listesine nasıl giriliyor be ben nasıl giirmedim hayret saka saka aman ajan abiler aplalar diğer niklerim feda olsun ama küfür ederken de görseniz papatyama dokunmayıınyani siz soleyin ben diğer nkle gelirim onu sabıkalarsınız söz. nasılsa 45 nikim var ama papatya gibisi yok. cadıkız sen hiç küfreden birine benzemiyorsun ya sadece iyi cevap veriyorsun buradakilere tebrikler. hoscakkalın.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Burdaki kızlar kendilerini çok beğeniyorlar,birde dönüp aynaya baksalar...>
  2.Nis.2006 Pzr 19:48:45

Bu yaızyı yazmadan önce keşke sen dönüp bir baksaydın aynaya be. Kendini beğenmişler diyorsan kolayı var konşma. Hoşcakal.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Dedikodulara göz yumamıyorummmmm:(((>
  2.Nis.2006 Pzr 19:44:11

Aman be candy bosversene burada dedikodun yapılsa ne olur yapanın kalitesini gösterir. Sana yazılan yorumlara baksana olumsuz bir sey yok gibi takma buradaki tipleri.Sen yoluna devam et dedikodu bitmez. hoscakal.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Slm bana göre cc nin en iyi bayan profili....>
  2.Nis.2006 Pzr 19:37:27

ya bu ne be sonlara doğru millet konudan sapmiş herkes kavga ediyor.Bu başlığı açan bir aynaya baksın sonrada kusmuğunu içsin ancak rahat eder ne iğrenc admalar var ya kız sana cam actı diye burada deşifre etmen mi gerek yazık yazık insan utanır biraz.hadi hoscakalın.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Erkek nickimle nasıl kız tavladım? İşte tüyolar :)>
  2.Nis.2006 Pzr 19:31:26

ya harbiden kızlar erkek nikiyle mi tavlanıyor ne sacma ben kız nikimle bile tavlarım ne var ki yani zor işmmi bilmiş bilmiş konusmayın. Çok biliyorlar erkek nikiyle kız tavlamiş miş ya Allah aşkına siz erkeklere nnike bile gerek yok be bir kere adınızı söylesek uçuyorsunuz . ah ah azmı tıpa attım iki tavlamayla ne günlerdi beeeegeçlik işte. arkadaslar özetle kızlar nike değil karaktere bakar. hoscakalın

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CC içinde en çok küfür eden kimdir?>
  2.Nis.2006 Pzr 19:24:04

ya bu ne be kimse cıkıp da dürüstçe küfür ediyorum yazmamıs . ben soyleyim mi kızlardan kendimi tek geçerim  erkeklerden de hayaleti. Küfür etmeyip napıcaksın hakediyor bazıları kalkıpta onlarşa felsefe üzerine kritikler yapacak dğilim ya neyse küfür etmeden konustuğum birileri varsa cok şanslısınızdeğerinizi bilin.sanal bu unutmayın bunu. hoscakalın. dostca kalın sevgiyle kalın Allahım ya izlemicem bir daha esra ceyhanıfalan sevgi tomurcuğu olup cıkıyorum.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Yasak mı?????>
  2.Nis.2006 Pzr 19:04:13
 nehir bravo sana anlamıyorum ya neden futbol konusmak yasak yani biz  bir ağız tadıyla anlatamayacak mıyız gs maclarını. bence de fb formaları olmalı vallaha normalde hayatta vipe para vermem ama fb forması olunca iş değişir 100000 cc olsa değer bee o takıma . ŞAMPİYON FENERBAHÇE: altıncı yıldız yolda bekleyin geliyor

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Fenerbahçelilere özel oda...>
  2.Nis.2006 Pzr 18:56:29
 bizim odamız aslanları korumak için değil onları paçalamayalım diye olmalı. uazık size yavvv bıkmadınız yenilmekten  6-0 ı unutmayın unutturmayın . ne muhtesem gündü ama tüm galatasraylıların catladiğini bilerek uyumak ne büyük gururdu . 100 yılınızda derinizi 100mek ve sampiyon olmayı bilmem söylememe gerek var mı . hoscakalın.
<<1...100...137138139140141142143144145146147 148>>