ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
8 Haziran 2024, Cumartesi 05:04   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

R--O-M-E-O> Forum Mesajları
    R--O-M-E-O'e ait Toplam 1750 Forum Mesajı var
<<1...100...143144145146147148149150151152153 154155156157158159160161162163...175>>

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >İstanbul u canli izle..>
  8.Tem.2006 Cmt 22:24:46

Arkadaşlar aşagıdaki TIKLA yazısına tıkladıgınızda istanbul un bazi yerlerini canlı olarak izleme imkanınız olacaktır.

Not: Java gereklidir.

TIKLA

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Bar4 Aşkı :))))>
  7.Tem.2006 Cum 22:52:17

BAR 4 demeyin duygulanıyorum..

Bar4 ü bar4 yapmak için ben cok tugla harcadim. zamanında Mütahit NOA İhaleyi alayim dedi ama Ben vermedim. Çalıştım tırnaklarımla arkadaşlarımla dizdim tuglalari

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity Editörleri >0RFE>
  7.Tem.2006 Cum 00:15:55

Ofre aßi Seni en iyi tanıyan bendirim SaNırım...

Sen Beni Nasıl Biliyorsan Bende seni Öle biliyorum.

Unutmaki Bana Yukardan Bakarsan bir deli

Aşagıdan Bakarsan Tanrıyı

Tam karşıdan Bakarsan Kendini görürsün..

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >CENNET ve CEHENNEM>
  2.Tem.2006 Pzr 14:54:52

Arkadaşlar Öncelikle sizden ricam tamamını Okumanız..

Adam ve hayattali tek arkadaşı olan köpeği bir kazada birlikte ölmüşlerdi. Gökyüzüne çıktıktan sonra bembeyaz bulutların arasnda dolaşmaya başladilar.

Adam Çok susamıştı. ßiraz su bulabilmek ümidiyle yürümeye devam ederken, birden kendilerini muhteşem bir manzaranın karşısında buldular. rengarenk çiçeklerle Süslü bir bahçe, altından yapılmış bir bahçe kapısı ve onları karşılayan beyazlar içinde bir kadın. Adam köpeğiyle birlikte kadına Yaklaştı ve sordu:

-- Afedersiniz! burasi neresi?

-- ßurasi cennet efendim.

-- Peki ßana biraz su vereßilirmisiniz? gerçekten çok susadım.

-- Taßi efendim, içeri girin. içeride dilediğiniz kadar su bulabilirsiniz.

ßöylece adam köpeğine Döndü:

-- Hadi oğlum içeri giriyoruz

--üzgünüm efendim. Köpeğiniz sizinle gelemez. Hayvanları içeri alamıyoruz..

ßunun üzerine adam geri dönüp, köpeğiyle birlikte geldikleri yolun tam ters yönünde yürümeye koyuldu. bir süre geçtikten sonra, kendilerini bu kez tozlu Çamurlu bir yolda buldular. Yolun Sonunda karşılarına çiftlik girişini andiran bir kapıyla , eski elbiseli bir dede çıktı. Adam Sordu:

-- Afedersiniz . Bana biraz Su veririmisiniz?

-- İçeri gel. Kapıdan Girdikten Sonra sağ tarafta bir çeşme var.

-- Peki , arkadaşım da benimle gelip ordan su içebilir mi?

-- Tabii , Çeşmenin yanında Köpeğinin de su içebileceği bir kase bulacaksın.

ßunun üzerine adam Kapıdan girdi. Birz yürüdükten sonra sağ tarafta çeşmeyi buldu. Adam çeşmeden köpekte kaseden su içerek susuzluklarını giderdiler. Derken adam geri giderek burasi neresi diye dedeye sordu:

--- Su için teşekkurler. peki burasi neresi?

--- Burasi cennet

--- Ama nasıl olur? Az önce burası gibi kırık dökük olmayan muhteşem bir yere gittik ve orasida Cennet olduğunu söylediler.

--- Şu rengarenk Çiçeklerle süslü Altın kapılır yermi? Orasi CEHENNEM.

-- Ama orasi buranın adını kullanarak insanları kandırıyor diye hiç kızmıyormusunuz ?

--- KIZMIYORUZ ÇÜNKÜ ONLAR KENDİ ÇIKARLARI İÇİN EN İYİ ARKADAŞINI YARI YOLDA BIRAKANLARI CENNET TEN UZAK TUTUYORLAR...

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >DAMSIZ GIRILMEZ>
  2.Tem.2006 Pzr 12:49:16

Her geçen gün damsız girilmeyen yerlerin sayisi giderek artıyor

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Baktığın Duruyor Ama Geri Kalanlar Durmuyor>
  2.Tem.2006 Pzr 03:15:19

:) Ben uzaktan hepsine baktım

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Gözünü Kısarak Bak :)>
  2.Tem.2006 Pzr 03:14:26
NO SEX CAUSES BAD EYES :)

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Bu Adam Nereye Çıkıyor ?>
  2.Tem.2006 Pzr 03:13:43
2. merdivende aşagi iniyor dikkat edin :)

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Kendi Kendine Dalgalanıyor>
  2.Tem.2006 Pzr 03:13:05

Tek 1 noktaya baktıginiz zaman dalgalanmiyor :)

Hım  düşünüyüm ben bir bilimsel açıklama yapıyım

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >BAR da Cıldıran genç>
  1.Tem.2006 Cmt 15:55:37

BAR 4 de Jawelry Nickli arkadaşımız İsyanlarda..

Kız arkadaşından ayrıldıgı sanılan genç Bar4de sandalyelere cıkıp Yakarım bu siteyi dye haykırıyordu :)

Allah Yardımcısı olsun

Not: Bu bir Flash Hatasidir Sandalyenin üstüne cıkmaya Çalışmayın arkadaşlar :) Mazallah Kırarsınız bi yerlerinizi

<<1...100...143144145146147148149150151152153 154155156157158159160161162163...175>>