ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
14 Mayıs 2024, Salı 06:37   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

R--O-M-E-O> Forum Mesajları
    R--O-M-E-O'e ait Toplam 1750 Forum Mesajı var
<<1...100...153154155156157158159160161162163 164165166167168169170171172173...175>>

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >11 Eylül Saldırısından Hemen Sonra Uydu Görüntüsü>
  14.Haz.2006 Çar 01:13:59

Resime nihayet bakabildim:)

Gördüğüm en büyük fotograf.

arkadaşlara bir kısa kopyasi Ama dosyayi İndirin kesın bakın tşkler Peeg aßii..

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >11 Eylül Saldırısından Hemen Sonra Uydu Görüntüsü>
  14.Haz.2006 Çar 00:38:05
dosyayi indirdim aßi hangi program ile açacagım . dosyayi açmak için program seçin yada internetden arayın diyor ya ne yapacagım. ?

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >2 Çinli, İnterneti kırdı geçirdi KESIN İZLE>
  14.Haz.2006 Çar 00:02:08

2 Çinli nin

Pop Star olma hayallleri İnternette komedi malzemesi oldu. Birisinin kolu ya kırık ya da çatlak. Hemen yanında ki son derece romantik ve hisli. İkisi bir araya gelip bir webcam karşısında Back Street Boys un meşhur parçalarından birine playback yapıyorlar.

Bu klip son derece başarılı taklit ve mükemmel dudak uyumuyla İnternet te en çok sevilen müzik kliplerinin başına hızla yükseliyor.

Arkada oturup başını bilgisayradn kaldırmadan duran çocuğun ne yaptığı hakkında ise çeşitli rivayetler var ama konumuz o değil.

IZLEMEK İÇİN

Linki Klikleyeniz !

Kaynak: SüperOnlineHaber

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Önemli Bilgiler >AĞLAMAK>
  13.Haz.2006 Sal 23:56:32
Niye, Neye Ağlıyoruz? Ağlamak sinir sistemimizin emniyet sibobumu acaba

Ağlamak bazı acılarda yetmez, bazı ölümlere
Örtüsüdür bazı acıların, örter, örtülmez, savunur bir süre
Ağlayanlar sevinmeli, sevin ağlayabiliyorsan, acılar art arda dinmeli
Duru bir nöbetçe gibi, durur bir bekçi gibi, zaman gülmeli-gülmeli
Sevin ağlayabiliyorsan, unutmanın kardeşidir ağlamak, uyur uyanır yatağında duyguların, düşüncenin kucağında hep çocuktur ağlamak

Sahi niye ağlarız? Bazen canımız yandığında, bazen başkalarının canı yandığında ama en çok içimiz yandığında.

Dil becerimiz yetmediğinde, konuşmayı beceremediğimizde akar yaşlar ve dile gelir, acı söyler, mutsuzluk söyler, huzursuzluk söyler, korku söyler ama illa ki çaresizlik söyler. Ne zaman ki, güç yetmez, ne zaman ki sabır yetmez, ne zaman ki dil bilgisi yetmez, ağlarız.

Oysa, bazen hastalık gözyaşıdır ve nedensiz ağlamanın gerçek nedeni depresyonundur, gözyaşı kadar bizim olan sorunumuz, çözülmezse yaşamımızı kurutacak hastalık. Yaşlanmanın, akli melekelerini kaybetmenin sonucu, nedensiz ağlama belki de kendine ağlama.

Sevinçten ağlarız. Yine de Sezen Aksu ya kulak vermek gerek: Ağlamak güzeldir. Süzülürken yaşlar gözünden, sakın utanma. Ağlamak; öfke, delice nefret. Doruklarda aşk, doyumsuz sevinç, kahreden keder kısaca hayat...

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Genel Spor Muhabbeti >Dünya Kupası>
  13.Haz.2006 Sal 23:49:32

İnşallah aßicim Bende finalde O takımlar olacak die iddia oynadım

Hatta gol krali Close Olur. Söz Sanada bişiler alcam tutarsa :)

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Genel Spor Muhabbeti >Dünya Kupası>
  13.Haz.2006 Sal 22:55:53
fiogf49gjkf0d
Bugun fransa İsveç Maçını izledim. Nedense Sanki Fransa Macı kaale Almıyormus gibiydi. Sadece oynayan Libery vardi Maçın 0-0 bitmeside Normal bir durum değiL . Henry Makalele trezege gibi yildizlar olan bir takım. Farklı bir galibyet bekliyordum

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Çok tatli bebişkolar (bebek resimleri)>
  13.Haz.2006 Sal 22:46:31
fiogf49gjkf0d

İşte De Benım Bebekliğim O zamanda Japonmusun

Ama Biraz resim Kalitesiz , Çünkü Fotografı Telefon İle çekmiştim Yinede koymak istedim

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >KARINCALARI BU KADAR YAKINDAN GÖRDÜNÜZ MÜ?>
  13.Haz.2006 Sal 22:41:45
fiogf49gjkf0d

Öncelikle Tşkler Aplacım resimler İçin

İnanmıyorum Kendime

Annem Bana Sen küçükken karınca yerdin demişti

Nasıl Yemişim Bunları

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Alttaki Üyeye Görev Veriyoruz>
  13.Haz.2006 Sal 21:25:53

İşte arkadaş ortamından bir Resim

Biraz eski adam idare et Artık

Ben Hangisyim Diye Sorarsanız söylemem :)

Altdaki Sana görevim ben hangisiyim Sadece bunu bil yeter :)

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >İnterneti Türkler Bulmuş Olsalar.>
  13.Haz.2006 Sal 21:14:43
Orfe aßicim keşke Eklemeseydin. Sitemize giren Yurt Dışından bir Çok arkadaş var Ne biLiyim Açıkcasi Türkleri Komik Duruma Düşürecek Herşeye karşıyım. Hatırlarsan Cuneyt Arkın ın Dünyayı Kurtaran adam adlı film i Şu anda Diğer Ülkelerde Stand Up veya Komedi prgoramlarında Yayınlanıyor Bu durum beni Çok rahatsız ediyor . O film zamanının En iyi uzay filmi seçilmiştir. Yinede yazın için Çok tşkler gülümsedim Okurken :)
<<1...100...153154155156157158159160161162163 164165166167168169170171172173...175>>