ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
16 Haziran 2024, Pazar 14:17   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

XSefaiX> Forum Mesajları
    XSefaiX'e ait Toplam 1456 Forum Mesajı var
<<1...100...125126127128129130131132133134135 136137138139140141142143144145146>>

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >..Genç kız mı, Yaşlı cadı mı ?..>
  16.Eki.2006 Pzt 17:10:45
fiogf49gjkf0d

Buldummm.....!!!! 

O, ingiliz anahtarı 

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Klonlamada yanlışlık yapılırsa :))))))))>
  16.Eki.2006 Pzt 17:01:55
fiogf49gjkf0d
Bu Hayvanları bu kılığada soktularya, Helal valla        Ama güzel olmuş.         

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Dijital Yaşam >Animasyonlar, Teknoloji Videoları >GÜlmekten Geberen Kedİ!!>
  16.Eki.2006 Pzt 14:49:56
fiogf49gjkf0d

Gerçektem güzel bir çalışma. Sinner patlaştığın için teş.ed.

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Şırınga İğnesi İle Bacak Süsleme Sanatı...>
  15.Eki.2006 Pzr 19:48:54
fiogf49gjkf0d
·llSeLeNall· :

BecquereI
                      Ellerine ve emeğine Sağlıkßu paylasımı bızlerle PayLastıgın ıcın tsk Ederm.

ya Bu aDam SaLakmı kendı kendıne ikence edıor.Ya Adam sen kendını Bole ıfade edeCeGıne Aklınla bıseyler etsen kendını ole ıfade etsen hem kendın hemde yuCe ALLAHımızın veıdıgı cana bole ezıyet etmek kotu bısey.

Hay allahına kurban, ne güzel sölemişsin. Al bendende o kadar...

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Şırınga İğnesi İle Bacak Süsleme Sanatı...>
  15.Eki.2006 Pzr 19:47:14
fiogf49gjkf0d
·tripcan· :

süper olmush bende denemek ısterım

·tripcan· :

sen ne anlarsın olum sanattan

Ana   Kıza bak yaw, Birde sen sanattan ne anlarsın diyor. Ya ablacım Eğer o sanatsa, Bende Zenciyim. Öle sanatmı olur yaw... Şekle bak..

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >10 dakıkanın 11. dakikası :)>
  14.Eki.2006 Cmt 20:51:15
fiogf49gjkf0d
FL4M3 :

tum yıldız ajanlara basarılar dılıyorum ama yıldızın sadece bır deneme surecı oldugunu unutmasınlar.yıldız varken herhangi bir şekilde karsısındakı ınsanları kırarlarsa 11.dakıkada ne yapacaklarını dusunmeliler bence :)

ünlü bir adamın dedıgı gıbı :

-bir gun herkes 15 dakıkalıgına şöhret olacak

peki ya 16. dakıkaya hazırmısınız :)

Dediğin düşünülse, yıldızlı ajanlar bölesine uçmazlar....

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >ULTİMAFORSAN HANIMEFENDİNİN DİKKATİNE...>
  14.Eki.2006 Cmt 20:45:07
fiogf49gjkf0d
wooy :

Sevgili Usher Name ler Bu Olay Kapandı! O Kendini Ajan Sanan Şahıslarında Gereken Dersi Almış Olduğunu Umuyorum. Unutmayın ki Cafe 4 Sıradan Bir Yer Değildir!! Marlon Sende Çok Çırpınmışın Beni İhraç Edin Diyrek. Unutmadan Unpleseant a Laf Edenler  Tanımadığınız Kişilerle İlgili Cahil ane Yorumlar Yapamazsınız

Olay Özeti : Bir Arkadaşımız Vip Üye Olmayan Diğer Bir Arkadaşımız Odaya Gelebilsin Diye ; "ARKADAŞLAR VİP ler 2Dk DIŞARI " Demiştir !!!!!!!!!Bunda Ne Sakınca Görüldü Anlamış Değilim.Yorumlarınızı Tekrar dan Gözden Geçirin Bende Ne Cvp Gelecek Merak Ediyorum¿?

Bu Arada Geyik Olsun Diye Foruma Yazı Yazıp Haddini Aşanlar ada Cezei İşlem Uygulanmalı Kanımca ( Hakaret İçeren Kısımlardan Bahsediyorum) Sayın Yetkililer

GuVeNbEk :

wooy kardeşime sonsuz katılıoorum bisim odamısda bise jkimse müdahale etmesin nerde nasıl davranılacağını biliriz BİLGİNİZE!!!!!!

Albendende o kadar...

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >DinLediğiniz Parçadan bir parçacık bölüm :*>
  13.Eki.2006 Cum 20:41:44
fiogf49gjkf0d

Çalarken dinletim bile var...

YAKACAKSIN SOBAYIII

ISITACAN ODAYII

SAAT BEŞE GELİNCE

GÖRECEKSİN .....

ANKARALI   NAMIK

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >EN SON KİM YORUM YAZMIŞ OYUNU :))>
  13.Eki.2006 Cum 20:38:54
fiogf49gjkf0d
Geçerken bir  uğrayayım dedim. Yorum yapamicam

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Ben hiç............. oyunu>
  12.Eki.2006 Per 17:36:48
fiogf49gjkf0d
Ben hiç, Yumurtadan fil çıktığınıda görmedim...
<<1...100...125126127128129130131132133134135 136137138139140141142143144145146>>